Uživatel nepřihlášen
 

iPhone se dočká aplikace Dragon Shout

Úterý 29.11.2011 15:38 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Novinky - Zdroj: CVG Novinka

Toužíte po dobrodružství v dungeonu, ale zaboha si nemůžete vzpomenout, kde jste na něj narazili? Pak vám možná pomůže skvělá aplikace pro iPhone.

Neoficiální aplikace Dragon Shout se má na AppStore objevit v nejbližší době a v zásadě se jedná o interaktivní mapu světa Skyrim. Ta dává možnost tagovat si libovolná místa, přidávat poznámky na pozdější zkoumání a další verze aplikace hodlá veškerou užitečnou informaci sdílet mezi uživateli.

Cílem aplikace je stát se jakousi sociální sítí pro dobrodruhy ve Skyrim, kde si všichni budou moci vyměnit užitečné informace a prohodit pár slov o vlcích a obrech. Vývoj aplikace můžete sledovat na oficiální stránce. Jediné, co v současné době můžeme je modlit se, aby právníci Bethesdy nevstali levou nohou.


Tisk
Elder Scrolls V: Skyrim na PC, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim
Související novinky
 
Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Pondělí 3.7.2017 18:30 - Modifikace přidává do Skyrimu rozlehlý region, nové úkoly, tisíce plně namluvených řádků dialogů nebo zhruba 3 hodiny hudby. Časem vyjde i pro Xbox One. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, Xbox One
The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

Pondělí 12.6.2017 07:13 - Během hraní můžete využívat pohybové ovládání nebo výbavu inspirovanou sérií The Legend of Zelda. Přečíst celý článek »

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Pondělí 15.8.2016 14:40 - Už nějaký čas je k dispozici německá verze, anglická verze ale dorazila až nyní. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince iPhone se dočká aplikace Dragon Shout
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Routa    Natáhnout lidi na hit? Nemyslím si... peníze jim to stejně nevydělá...Routarouta8958    30.11.2011 13:26 Routa

Natáhnout lidi na hit? Nemyslím si... peníze jim to stejně nevydělá...

OS1R1S    Garrosh: Hele nevstal :-) Ale tak k čemu dobrýmu to ve výsledku bude? ;-) Že budeš v autobuse (pokud není člověk řidič a tim pádem má od mobilu stejně útrum) čučet na mapu Skyrimu a řikat si: Kam já asi až dojdu domů v tý hře dopajdám? Se rovnou podívám až budu doma ne? :-D Jako neřikám že se to nikomu nebude líbit, ale mě osobně to přijde jako naprostá blbost a marketingový tah :-)OS1R1Sos1r1s8560    29.11.2011 19:36 OS1R1S

Garrosh: Hele nevstal :-) Ale tak k čemu dobrýmu to ve výsledku bude? ;-) Že budeš v autobuse (pokud není člověk řidič a tim pádem má od mobilu stejně útrum) čučet na mapu Skyrimu a řikat si: Kam já asi až dojdu domů v tý hře dopajdám? Se rovnou podívám až budu doma ne? :-D Jako neřikám že se to nikomu nebude líbit, ale mě osobně to přijde jako naprostá blbost a marketingový tah :-)

CHILLY    Tak určitě se to snaží natáhnou lidi na hit ale ta hra si to zaslouží a i když taková blbůstka, může být nakonec fajn věcCHILLYchilly9467    29.11.2011 18:10 CHILLY

Tak určitě se to snaží natáhnou lidi na hit ale ta hra si to zaslouží a i když taková blbůstka, může být nakonec fajn věc

Garrosh    OS1R1S: hej nevstal si dnesna nějakou špatnou nohou ? podle mě to je docela fajn věcGarroshgarrosh9143    29.11.2011 17:51 Garrosh

OS1R1S: hej nevstal si dnesna nějakou špatnou nohou ? podle mě to je docela fajn věc

tamres    a co android ? :( :Dtamrestamres5456    29.11.2011 17:44 tamres

a co android ? :( :D

OS1R1S   3x   Tvl co bude příště? Skyrbook? Tohle už je leda krávovina na nic, co se snaží natáhnout lidi na momentální hit a nic víc. Za chvilku se dočkáme mapy Konstantinopole z AC Revelation co? Strašný kam ten svět spějeOS1R1Sos1r1s8560    29.11.2011 16:23 OS1R1S

Tvl co bude příště? Skyrbook? Tohle už je leda krávovina na nic, co se snaží natáhnout lidi na momentální hit a nic víc. Za chvilku se dočkáme mapy Konstantinopole z AC Revelation co? Strašný kam ten svět spěje

Maestrodk    Podle nadpisu jsem čekal, že pošlu nějaký signál a lidé s IPhonem okolo dostanou hlášku třeba: Byl jsi zasažen řevem Maestrodk :D Ale toto je mnohem lepší :) I když nemám IPhone, je to zajímavé.Maestrodkmaestrodk8088    29.11.2011 16:14 Maestrodk

Podle nadpisu jsem čekal, že pošlu nějaký signál a lidé s IPhonem okolo dostanou hlášku třeba: Byl jsi zasažen řevem Maestrodk :D Ale toto je mnohem lepší :) I když nemám IPhone, je to zajímavé.

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (11989 příspěvků), Sluchátka na občasné hraní (19 příspěvků), Trance - TOAO 11 John Askew* (446 příspěvků), South Park: The Fractured But Whole (6 příspěvků), Wild West Online:Váš názor na hru. (4 příspěvky), STEAM -všechno sem (7027 příspěvků), Fotka vašeho PC (199 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4560 příspěvků), Vaše YT (351 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Deskovkový speciál: DOOM

Speciál - 22.10.2017
 
Deskovkový speciál: DOOM

Základna Lazarus na Phobosu se opět probudila k životu. Odvážíte se prozkoumat zdánlivě opuštěné laboratoře plné démonických monster?

 
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole
 
 
Dungeons 3 – ničte, palte, pleňte, vše je dovoleno!

Už vás nebaví hrdinské chování hlavních postav pohádkových příběhů? Odhalte svou temnou stránku v kůži mladé elfky vládnoucí smrduté kobce!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole