Uživatel nepřihlášen
   

Nový Skyrim patch a modařské nástroje

Pátek 2.12.2011 09:30 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Bethesda slibuje vyřešení chyb, které přinesl patch 1.2. Draci budou opět útočit.

Dílčí patch Elder Scrolls V: Skyrim vyjde v průběhu příštího týdne a vyřeší problémy, které přinesla nedávno vydaná aktualizace 1.2 (informovali jsme zde).

Patch bude nejprve k dispozici na PC a až s menším zpožděním, kvůli certifikaci, se objeví také ve verzích pro PS3 a Xbox 360.

Podle oficiálního blogu by měla aktualizace konečně vyřešit problémy, na něž si hráči neustále stěžují. Jde především o problémy s magií, stejně tak ale s draky, jenž neútočí a v některých případech ani nelétají.

Další patch má Bethesda v plánu vydat na začátku roku 2012. Zaměřit by se měl na vyvážení části hry a další potíže.

"Plánujeme hodně opravných balíčků. Aktualizace očekávejte vždy nejprve na PC a po nějaké době také na konzolích, protože tyto verze musí projít ověřením u výrobce."

Závěrem příspěvku se vydavatel omluvil za předchozí patch, který přinesl další chyby.

"Všichni víme, že jde o obrovskou hru. Budeme i nadále dělat vše co můžeme, aby hra byla lepší a lepší. Rovněž jsme si uvědomili, že s miliony a miliony lidí, kteří hrají Skyrim, je třeba zacházet s větší péčí. Připravujeme agresivní postup při aktualizaci hry."

Na oficiálním blogu se rovněž dočteme, že Bethesda plánuje v průběhu ledna vydat modařské nástroje společně s výukovým videem. Spuštěny budou i speciální stránky, kde budou hráči sdílet své výtvory.

...
Délka: ...
The Elder Scrolls V: Skyrim - Svět Skyrim
Kvalita videa »nízkástřední vysoká

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Elder Scrolls V: Skyrim na PC, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim
Související novinky
 
Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Pondělí 3.7.2017 18:30 - Modifikace přidává do Skyrimu rozlehlý region, nové úkoly, tisíce plně namluvených řádků dialogů nebo zhruba 3 hodiny hudby. Časem vyjde i pro Xbox One. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, Xbox One
The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

Pondělí 12.6.2017 07:13 - Během hraní můžete využívat pohybové ovládání nebo výbavu inspirovanou sérií The Legend of Zelda. Přečíst celý článek »

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Pondělí 15.8.2016 14:40 - Už nějaký čas je k dispozici německá verze, anglická verze ale dorazila až nyní. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Nový Skyrim patch a modařské nástroje
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Vilda    " Není nejdokonalejší" je značné podcenění situace. Kdyby se to stalo poprvé, neřeknu ani ťuk, ale bethesda vydává testovací buildy her jako finální produkt už od Daggerfallu! Pošesté už u mě rozsáhlost hry jako výmluva nefunguje.Vildavilda2306    4.12.2011 14:29 Vilda

" Není nejdokonalejší" je značné podcenění situace. Kdyby se to stalo poprvé, neřeknu ani ťuk, ale bethesda vydává testovací buildy her jako finální produkt už od Daggerfallu! Pošesté už u mě rozsáhlost hry jako výmluva nefunguje.

Ghartag   2x   Pro mě je ta hra prostě bomba a na ty chyby nehledím :-) Zvláště, když tuhle sérii miluju od samého začátku. Kdyby tak chtěl ještě někdo udělat remake Ultimi Underworld 1+2 a nebo Ultimi 8 - Pagan.Ghartagghartag3384    2.12.2011 11:49 Ghartag

Pro mě je ta hra prostě bomba a na ty chyby nehledím :-) Zvláště, když tuhle sérii miluju od samého začátku. Kdyby tak chtěl ještě někdo udělat remake Ultimi Underworld 1+2 a nebo Ultimi 8 - Pagan.

Core    Ghartag: Taky pravda. ;-)Corecore6047    2.12.2011 11:42 Core

Ghartag: Taky pravda. ;-)

Ghartag   3x   Core : s tím co říkáš, naprosto souhlasí, ale zase na druhou stranu nechápu, že když se Vám něco nelíbí, tak to hrajete (není zrovna mířeno na tebe) . Já vím, že Skyrim není nejdokonalejší, ale prostě si to užívám a hraji to. Není to poprvé, co hra má hra chyby a vydala se dříve, než měla, ale to prostě k tomu patří a tak čekám a mám trpělivost. Když narazím na chybu, tak ji prostě přejdu a čekám, až to opraví. V tomhle už sem vycvičený hrami předtím a prostě to neřeším. V klidu a nohy v teple a hraje se :-)Ghartagghartag3384    2.12.2011 11:33 Ghartag

Core : s tím co říkáš, naprosto souhlasí, ale zase na druhou stranu nechápu, že když se Vám něco nelíbí, tak to hrajete (není zrovna mířeno na tebe) . Já vím, že Skyrim není nejdokonalejší, ale prostě si to užívám a hraji to. Není to poprvé, co hra má hra chyby a vydala se dříve, než měla, ale to prostě k tomu patří a tak čekám a mám trpělivost. Když narazím na chybu, tak ji prostě přejdu a čekám, až to opraví. V tomhle už sem vycvičený hrami předtím a prostě to neřeším. V klidu a nohy v teple a hraje se :-)Komentář byl autorem naposledy upraven 2.12.2011 11:45

Původní verze před úpravami:Core : s tím co říkáš, naprosto souhlasí, ale zase na druhou stranu nechápu, že když se Vám něco nelíbí, tak to hrajete (není zrovna mířeno na tebe) . Já vím, že Skyrim není nejdokonalejší, ale prostě si to užívám a hraji to. Není to poprvé, co hra má hra chyby a vydala se dříve, než měla, ale to prostě k tomu patří a tak čekám a mám trpělivost. Když narazím na chybu, tak ji prostě přejdu a čekám, až to opraví. V tomhle už se vycvičený hrami především a prostě to neřeším. V klidu a nohy v teple a hraje se :-)

Core   1x   Na rozdíl od davového šílenství se snažím zachovat si objektvní názor a nejít s proudem. Křesťani (a že jich je) také hlásají, jak je jejich náboženství fajn, přesto je to obyčejná doktrina nenávisti, nespravedlnosti a pokrytectví. Nevidím tedy důvod, proč bych měl držet hub* a krok a Skyrim nekriticky velebit, když má řadu problémů.Corecore6047    2.12.2011 11:15 Core

Na rozdíl od davového šílenství se snažím zachovat si objektvní názor a nejít s proudem. Křesťani (a že jich je) také hlásají, jak je jejich náboženství fajn, přesto je to obyčejná doktrina nenávisti, nespravedlnosti a pokrytectví. Nevidím tedy důvod, proč bych měl držet hub* a krok a Skyrim nekriticky velebit, když má řadu problémů.

Core   2x   Ghartag: Stejně tak může zaznít názor z druhé strany, že všechna ta ultimátní hodnocení a výkřiky do tmy a stavění Skyrimu na piedestal žánru RPG, jdou jednomu proti srsti. Je to jen názor. Podle mě se přístup Bethesdy nedá glorifikovat, nic víc, nic méně.
Hra je to slušná, ale oproti jiným RPG není ničím extra navíc. Skyrim hraju, hraju jen RPG žánr (+ adventurní) , ale neznamená to, že se ze Skyrimu budu stavět na ucho. KDyž se mi něco nelíbí, píšu názor, stejně jako ty.
Corecore6047
    2.12.2011 11:12
Core

Ghartag: Stejně tak může zaznít názor z druhé strany, že všechna ta ultimátní hodnocení a výkřiky do tmy a stavění Skyrimu na piedestal žánru RPG, jdou jednomu proti srsti. Je to jen názor. Podle mě se přístup Bethesdy nedá glorifikovat, nic víc, nic méně.
Hra je to slušná, ale oproti jiným RPG není ničím extra navíc. Skyrim hraju, hraju jen RPG žánr (+ adventurní) , ale neznamená to, že se ze Skyrimu budu stavět na ucho. KDyž se mi něco nelíbí, píšu názor, stejně jako ty.

Ghartag   6x   Core : docela mě baví to Vaše neustálé nadávání. Když se ti to nelíbí, nikdo tě nenutí to hrát. Ta hra je bomba a to, že Vám to nesedí přesně na zadek neznamená, že je to špatné. Jenže to by nebyli hráči, aby na něco neustále nefňukali že ....Ghartagghartag3384    2.12.2011 10:45 Ghartag

Core : docela mě baví to Vaše neustálé nadávání. Když se ti to nelíbí, nikdo tě nenutí to hrát. Ta hra je bomba a to, že Vám to nesedí přesně na zadek neznamená, že je to špatné. Jenže to by nebyli hráči, aby na něco neustále nefňukali že ....

arnysimilar    Na českú verziu hry patch 1. 2 ešte ani nevyšiel, našťastie :Darnysimilararnysimilar9230    2.12.2011 10:38 arnysimilar

Na českú verziu hry patch 1. 2 ešte ani nevyšiel, našťastie :D

Core   4x   Ghartag: To myslíš vážně? Tobě se líbí přístup Bethesdy? Uspěchané vydání v mnoha směrech nefungující hry s naprosto zásadními chybami, sparchantělá konverze menu a uživatelského prostředí vůbec z konzole (čili kašlání na PC scénu) , vydané patche, které víc chyb přinesly než opravily...
Tomu neříkám dobrý přístup, to je drobet trapné. Na to, kolik Bethesda zaměstnává lidí a jaký má obrat, je tohle vyloženě smutné. Přístup se mi líbí u CD Project Red k Zaklínači.
Corecore6047
    2.12.2011 10:28
Core

Ghartag: To myslíš vážně? Tobě se líbí přístup Bethesdy? Uspěchané vydání v mnoha směrech nefungující hry s naprosto zásadními chybami, sparchantělá konverze menu a uživatelského prostředí vůbec z konzole (čili kašlání na PC scénu) , vydané patche, které víc chyb přinesly než opravily...
Tomu neříkám dobrý přístup, to je drobet trapné. Na to, kolik Bethesda zaměstnává lidí a jaký má obrat, je tohle vyloženě smutné. Přístup se mi líbí u CD Project Red k Zaklínači.

Johny86    Já bych chtěl aby opravili problém v questem ve Větrném Žlebu, rád bych si koupil v tom městě dům, ale nemůžu protože mi nenaskočí quest s chycením Řezníka ( mám najít tělo mrtvé ženy na hřbitově ) , který se částečně v tom domě na prodej odehrává a NPC co mi má dům prodat pořád píše že se tam něco děje a že mi ho momentálně nemůžu prodat. Prý je to docela častý bug, kamarádovi se stalo to samé, ale zatím jsem nikde na internetu nenašel nic co by to vyřešilo :( Tak jen doufám že by to ten patch mohl zpravit. JInak kdyby mě někdo podobný problém a vyřešil ho, tak mi prosím napište. Díky moc.Johny86johny865457    2.12.2011 10:12 Johny86

Já bych chtěl aby opravili problém v questem ve Větrném Žlebu, rád bych si koupil v tom městě dům, ale nemůžu protože mi nenaskočí quest s chycením Řezníka ( mám najít tělo mrtvé ženy na hřbitově ) , který se částečně v tom domě na prodej odehrává a NPC co mi má dům prodat pořád píše že se tam něco děje a že mi ho momentálně nemůžu prodat. Prý je to docela častý bug, kamarádovi se stalo to samé, ale zatím jsem nikde na internetu nenašel nic co by to vyřešilo :( Tak jen doufám že by to ten patch mohl zpravit. JInak kdyby mě někdo podobný problém a vyřešil ho, tak mi prosím napište. Díky moc.

Ghartag   5x   Jen tak dál chlapci. Váš přístup se mi líbí. Ta gamesa si to zaslouží.Ghartagghartag3384    2.12.2011 09:51 Ghartag

Jen tak dál chlapci. Váš přístup se mi líbí. Ta gamesa si to zaslouží.

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (11989 příspěvků), Sluchátka na občasné hraní (19 příspěvků), Trance - TOAO 11 John Askew* (446 příspěvků), South Park: The Fractured But Whole (6 příspěvků), Wild West Online:Váš názor na hru. (4 příspěvky), STEAM -všechno sem (7027 příspěvků), Fotka vašeho PC (199 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4560 příspěvků), Vaše YT (351 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Deskovkový speciál: DOOM

Speciál - 22.10.2017
 
Deskovkový speciál: DOOM

Základna Lazarus na Phobosu se opět probudila k životu. Odvážíte se prozkoumat zdánlivě opuštěné laboratoře plné démonických monster?

 
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole
 
 
Dungeons 3 – ničte, palte, pleňte, vše je dovoleno!

Už vás nebaví hrdinské chování hlavních postav pohádkových příběhů? Odhalte svou temnou stránku v kůži mladé elfky vládnoucí smrduté kobce!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole