Uživatel nepřihlášen
 

PS3 bug ve Skyrimu se dá zjemnit

Čtvrtek 8.12.2011 17:16 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Novinky - Zdroj: NowGamer Novinka

Zatímco se stále aktivně maká na pořádném updatu, který by problém se sekáním odstranil, Bethesda fanoušky obdarovala několika tipy pro zlepšení situace.

Jednou z vychytávek je tak např. vyčištění disku, kde musí zůstat minimálně 2 GB volného místa, což prý má pomoci konzoli lépe pracovat s uloženými pozicemi. Pomoct by mělo i smazání poničených dat, což ale Sony moc nedoporučuje. Vše se dá seskupit do tří základních tipů:Vypněte automatické ukládání

Skyrim často automaticky ukládá vaše počínání, především během cestování do různých oblastí a plnění příběhových questů. Během ukládání se hra často dlouho trhá a vypnutí automatického ukládání tak může zamezit zbytečným problémům, alespoň v této oblasti.

Vyčistěte disk

Skyrim bohatě využívá harddisku a jeho vyčištění může pomoci měrou vrchovatou. Více volného místa prospěje rychlosti ukládání i načítání herního obsahu, především v případě, že máte hru nainstalovanou na disk.

Často odpočívejte

Ve hře se na pozadí neustále nahrává tuna informací a herního obsahu, v závislosti na tom, co právě děláte a kam cestujete. Častým využitím funkce odpočinku ve hře čistíte některé nepotřebné procesy na pozadí. Uložení a znovunahrání pozice pak tento efekt ještě umocní.

Jedná se možná o malou pomoc ve srovnání s velikostí problému. Je to ale rozhodně lepší než nic a doufáme, že Bethesda nebude otálet s vypuštěním pořádného patche, který vše odstraní nadobro.

Tisk
Elder Scrolls V: Skyrim na PC, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim
Související novinky
 
Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Pondělí 3.7.2017 18:30 - Modifikace přidává do Skyrimu rozlehlý region, nové úkoly, tisíce plně namluvených řádků dialogů nebo zhruba 3 hodiny hudby. Časem vyjde i pro Xbox One. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, Xbox One
The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

Pondělí 12.6.2017 07:13 - Během hraní můžete využívat pohybové ovládání nebo výbavu inspirovanou sérií The Legend of Zelda. Přečíst celý článek »

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Pondělí 15.8.2016 14:40 - Už nějaký čas je k dispozici německá verze, anglická verze ale dorazila až nyní. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince PS3 bug ve Skyrimu se dá zjemnit
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Stixxy    Jeden odklad už byl, více jich nejspíše nebude. A díky odkladu nejspíš dostaneme Coop 8-)Stixxystixxy2230    9.12.2011 22:24 Stixxy

Jeden odklad už byl, více jich nejspíše nebude. A díky odkladu nejspíš dostaneme Coop 8-)

Playstation    Ja mam PS3 ja mam Skyrin , ale na PC nektere hry mi pripadaj lepsi na PC a udelal jsme dobre :D (kdybyb nebyli Cz titulky kupoval bych to na PS3¨)Playstationplaystation4213    9.12.2011 13:30 Playstation

Ja mam PS3 ja mam Skyrin , ale na PC nektere hry mi pripadaj lepsi na PC a udelal jsme dobre :D (kdybyb nebyli Cz titulky kupoval bych to na PS3¨)

Yoker255    Mohli to uz vymazlit skoda no :nah:Yoker255yoker2559748    9.12.2011 00:02 Yoker255

Mohli to uz vymazlit skoda no :nah:

-R.I.P-   1x   Pořád mi ale příjde jako prasárna vydat hru s takto zásadním bugem...kór na konzoli.-R.I.P-rip1029    8.12.2011 18:36 -R.I.P-

Pořád mi ale příjde jako prasárna vydat hru s takto zásadním bugem...kór na konzoli.

jirka231    ja na PS3 mam nahrano 70 hodik SAVE ma 14MG a neseka se to vubecjirka231jirka2311345    8.12.2011 18:07 jirka231

ja na PS3 mam nahrano 70 hodik SAVE ma 14MG a neseka se to vubec

Diskuze na fóru

Sluchátka na občasné hraní (23 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11989 příspěvků), Trance - TOAO 11 John Askew* (447 příspěvků), South Park: The Fractured But Whole (7 příspěvků), Wild West Online:Váš názor na hru. (4 příspěvky), STEAM -všechno sem (7027 příspěvků), Fotka vašeho PC (199 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hob – kamenná pěst v akci

Recenze - 23.10.2017
 
Hob – kamenná pěst v akci

Zákeřná nemoc požírá vaši domovinu. Jen vy ji můžete vyléčit svým důvtipem a robotickou paží.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Po roční pauze se série Assassin’s Creed vrací, aby nás přesvědčila, že má ještě pořád co nabídnout a nepatří do starého železa.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 16. až 22. října

Uzavření Visceral Games a překopání jeho Star Wars hry, launch trailer Wolfensteina 2, odklad Age of Empires: Definitive Edition, Monster Energy…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Deskovkový speciál: DOOM

Speciál - 22.10.2017
 
Deskovkový speciál: DOOM

Základna Lazarus na Phobosu se opět probudila k životu. Odvážíte se prozkoumat zdánlivě opuštěné laboratoře plné démonických monster?

 
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC