Herní obchod GameLeader
 

Stahujte fanouškovskou češtinu Half-Life: Source

Úterý 17.1.2012 17:30 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Jste majiteli remaku původního Half-Life a rádi byste ho měli v mateřském jazyce? V tom případě by vám mohla přijít vhod fanouškovská čeština, kterou můžete stahovat exkluzivně ze Zingu.

Half-Life: Source se možná do povědomí hráčů nezapsalo tak intenzivně jako původní hra nebo všechna pokračování, ale to ještě neznamená, že by se na něj mělo zapomínat. Určitě se najde nemálo hráčů, kterým tento remake stále září na harddisku a ve Steam knihovně. A právě pro ně přichystali věrní fanoušci Jiří „HλLF-LIFEBLλZEN“ Hrabák, Jan „ELJano“ Doležal, František Rind a Dominik „Dom44“ Hlaváček zdařilou češtinu.

Stahovat samozřejmě můžete přímo od nás, kde má překlad premiéru. Pokud tedy jste vlastníky HL: Source, neváhejte a zkoušejte. My i samotní tvůrci věříme, že vám přijde vhod. Pokud byste následně měli zájem s autory přímo komunikovat nebo sledovat případné aktualizace a novinky, račte zavítat na Steam skupinu češtiny nebo na grupu autorů a jejich obsáhlého webu.

Jen tak mimochodem, pokud vám HL: Source nefunguje na české mutaci Steamu, což je docela častý případ (my osobně jsme na tom stejně), tato čeština vám hru okamžitě po instalaci zprovozní, funguje tedy i jako takový patch pro český Steam.

Češtinu stahujte zde

Obrázky z češtiny

Tisk
Štítky: half-life, valve
Half-Life na PC, PS2Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Half-Life Screenshot ze hry Half-Life Screenshot ze hry Half-Life Screenshot ze hry Half-Life Screenshot ze hry Half-Life Screenshot ze hry Half-Life
Související novinky
 
Fanouškovský filmeček Half-Life o invazi na Zem

Fanouškovský filmeček Half-Life o invazi na Zem

Úterý 6.5.2014 13:57 - Half-Life: The Fall Down of Evolution vypráví příběh jednoho vojáka snažícího se přežít v období sedmihodinové války. Přečíst celý článek »

11 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Gabe Newell krátce promluvil o Source 2 enginu a o tajnostech kolem Half-Life 3

Gabe Newell krátce promluvil o Source 2 enginu a o tajnostech kolem Half-Life 3

Středa 5.3.2014 09:00 - Gabe Newell spolu s několika dalšími vývojáři z Valve prostřednictvím Redditu odpověděl na zajímavé dotazy fanoušků. Nechybí střípek informací o Source 2 enginu a dokonce ani o Half-Life 3. Samozřejmě pod krycím názvem Ricochet 2. Přečíst celý článek »

21 komentářů|PC, Linux
Fanoušci vytvořili působivý adventní kalendář s tématikou Valve

Fanoušci vytvořili působivý adventní kalendář s tématikou Valve

Úterý 3.12.2013 18:22 - Po delší době je zase čas podívat se na trochu fanouškovské tvorby. Tentokrát jde o skvěle provedený adventní kalendář, o který se postaral web LambdaGeneration. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Stahujte fanouškovskou češtinu Half-Life: Source
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
HALF-LIFEBLAZEN     24.1.2012 15:38 HALF-LIFEBLAZEN

matox01: Malej dotaz. Máš Half-Life: Source legálně zakoupen? Pokud ano tak pravým tlačítkem na HL Source otevřít vlastnosti tam klikni na místní soubory a tam dej ověřit integritu mezipamaěti hry, Steam pak v případě chyby dostáhne chybějící soubory včetně titulků. Pokud ani to nepomůže tak už nevím.

matox01     23.1.2012 16:37 matox01

hmm zas ten starý bug co my dělá u všech her na source enginu (CS: Source , TF2) nevydím písmena v option ani v konzoli takže si nemužu ani zapnout titulky :shock:
nevít eněkdo

nevíte někdo
jak na to ?
tak se zdá že jsem titulky nějak na slepo zapl ale má to stejný efekt jako v option vydím jen prázdný proužek kde by měli být titulky

Komentář byl naposledy autorem upraven 23.1.2012 17:04

matox01     22.1.2012 23:57 matox01

jen takový dotaz jaký je rozdíl mezi Half Life a Half Life : Source ?
mám na steamu oboje když sjem kupoval mega valve pack
. už to vím source engine
Komentář byl naposledy autorem upraven 23.1.2012 00:03

HALF-LIFEBLAZEN   3x    17.1.2012 18:54 HALF-LIFEBLAZEN

TechnoGoD63: Nic není zbytečné a náhodou jsme na ní začali dřív a jeden nás předběhnul a hodil konkureční češtinu na bonusweb což nás naštvalo ale řekli jsme si že když už jsme ji rozpracovali tak ji taky dokončíme a kdyby se to na ZINGu neprotahovalo vydali by jsme ji brzy po té konkurenční češtině a mimochodem sice se nechci vytahovat ale jeho čeština byla dělána narychlo a nemá ani patch pro českou mutaci Steamu, my jsme se ji snažili udělat mnohem lepší s co nejmíň chyb takže jak říkám nic není zbytečné a nejsme jediní třeba HL 2 měla hned 3 češtiny a z toho nejlíp fungovala od Polish.

TechnoGoD63     17.1.2012 18:41 TechnoGoD63

Zbytečné .... [ odkaz ] v tom případě vše beru zpět :)
Komentář byl naposledy autorem upraven 17.1.2012 18:57

Lambo     17.1.2012 17:39 Lambo

super, taky zahraju kvůli tomu znova :)

versace186   2x    17.1.2012 17:39 versace186

A je to potvrdené ked je k tomu už čestina istotne to výjde, radujme sa ! Tak nič teda pardon...

dadakk   2x    17.1.2012 17:35 dadakk

super díky moc!

kvuli CZ si to dam znova :-)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Indie koutek: Pět nadějných her

Nejen velké společnosti dokážou tvořit hry, důkazem budiž Divinity: Original Sin, War for the Overworld, Verdun, The Forest a Shadowgate.

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Metrico – tak trochu jiná skákačka

Možná si taky libujete v infografikách, které se staly oblíbenou možností jak graficky znázornit důležitá data. Ale spojit infografiku a hru?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Handheld
 
 
Fotoseriál z hraní Metro Redux

Recenzi Redux verze Metra doplňujeme sérií screenshotů z našeho průchodu oběma hrami. 2033 se dočkalo působivého zkrášlení a Last Light je také řádně…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole

Navštivte také naše partnerské weby

Pán Hradu - války klanů diit.cz CDR CDH.cz - Česká databáze her Webgame, online strategická hra Porse.cz - hry ke stažení zdarma