Uživatel nepřihlášen
   

The Bureau: XCOM Declassified - když ne Rusové, tak kdo?

Úterý 20.8.2013 10:37 - Autor: Petr "bedikk" Vojtěch - Rubrika: Recenze Recenze XCOM Declassified, The Bureau

Spin-off k taktické sérii XCOM nabízí zajímavou atmosféru a alternativu pro hráče, které strategie příliš netáhnou. Můžete si to tak s hmyzáky vyříkat napřímo.

Recenze z hraní PC verze

Každá hra potřebuje několik klasických archetypálních postav. Minimálně jedna se musí postavit za pultík a prohlásit "We are at war." To ale většinou nebývá sám hráč. Hráč ovládá postavu, která splňuje požadavek "best for the job" a k tomu ještě "badass". Nesmí chybět potrhlý vědec, který sice stojí na straně dobra (tedy USA), ale zároveň neskrývá nadšení z povedené likvidace a účinných vychytávek, které vlastní nepřítel. Pak je tu svůdná žena, ze které se nakonec vyklube velmi labilní postava se soukromými motivacemi. Co dál? Militantní blb, který sice neumí počítat do pěti, ale je to skutečný patriot. A jistě bychom toho našli ještě hodně. A The Bureau se tohoto schématu striktně drží.

Roku 1962 se nebojte.
Roku 1962 se nebojte.

Začínám příběhem a postavami, protože ty tvoří základ pro vyprávění příběhu a The Bureau se skutečně o něco takového snaží. U klasického XCOMu mi nikdy tak důležitý nepřišel, tady s ním ale musíme počítat. Je rok 1962 a Amerika se děsí nukleární války. Když hra začíná, tak se armádní špičky o aktivitě nepřátel skutečně baví. Na otázku, zda jde o Rusy, ale přichází negativní odpověď. My už samozřejmě víme, že jde o slizáky z vesmíru, a proto nás zajímají dvě věci - o co jim jde a jak je zastavit. Příběh tak není nejsilnější stránkou hry, ale později se začne zajímavě vyvíjet.

Hráč ovládá postavu, která splňuje požadavek "best for the job" a k tomu ještě "badass".

We have a badass over here

Tato hláška mě napadla při hraní hned několikrát. Já totiž miluji vyprávění příběhu, kreslení postav a budování vztahů. Jenže to se tady moc nepovedlo. Problémem je, že se vaše postava, Will Carter, k ostatním chová úplně jinak, než byste očekávali. Chová se jinak, než by to dávalo smysl. Chápu, že se scenáristé snažili nějak vykreslit jeho pocity, charakter a nějak nastavit vztahy. To ale zaniká v tom, že k tomu jako hráč nevidíme žádnou motivaci. Štve mě, když se postava, se kterou bych se měl ztotožňovat, naprosto nesmysl naváží do ostatních a nemá k tomu důvod. Obzvlášť, když o dialog dál se tváří jako skutečné sluníčko.Ještě lepší ale je, že mám v dialozích občas na výběr. Jako hráč tak mohu kontrolovat, jakým tónem třeba odpovím. Problém je, že na to hrdina kašle. Scenáristi si prostě usmysleli, že nebudu důvěřovat svému nadřízenému. To by bylo v pohodě, kdyby to nějak vysvětlili nebo k tomu dali důvod. Rozhodně tomu nepomůže, že při každém rozhovoru hrdina zmíní "Nevěřím mu." A já se ptám: "Ale co tě k tomu vede?" A to ještě musím zmínit, že jsem měl možnost při rozhovoru s ním odpovídat nedůvěřivě nebo důvěřivě. Vybral jsem druhou možnost, ale hrdina pak stejně dál držel svoji.

XCOM Effect

O této hře se většinou mluvilo jako o "střílečce XCOM". Mnohem blíž má ale k RPG ve stylu Mass Effectu. A to myslím skutečně vážně. Co dělá Mass Effect Mass Effectem? Je to systém krytí? Jsou to speciální schopnosti? Je to taktizování a úkolování parťáků? Nebo systém: příběh, místnost s krytím - vlna nepřátel - střílení, příběh, střílení, příběh atd.? To vše má i The Bureau, podobný je také systém rozhovorů a hrdina si trochu hraje na Sheparda. Také máte k dispozici komplexní základnu, ve které se bavíte s postavami, rekrutujete vojáky, řešíte vybavení a vyrážíte na mise. Základna je dobře navržená a za chvíli se v ní slušně orientujete. Trochu škoda je, že se v ní vlastně nemusíte moc pohybovat - vše se dá vyřešit z centrálního počítače. Běháte tak vlastně jen kvůli rozhovorům.

Speciální schopnosti.
Speciální schopnosti.
Taktický pohled.
Taktický pohled.

Na podobu s ME se ale můžete vykašlat, já to udělal a hru jsem si tak mohl užít. Znamená to ale, že příběh je dávkován postupně a je prokládán akcí. Ta akce ale není bezduchá a hra dokonce i na střední obtížnost přináší výzvu. Není to vůbec tak lehké, jak by se mohlo zdát. Celou dobu vás také bude tížit nedostatek nábojů. Zprvu se válí všude, pak ale mizí a při delších a těžších soubojích budete přesně potřebovat vědět, kde se náboje nachází a snažit se tam přesunout.

A bez příkazů a taktizování to prostě dávat nebudete (na rozdíl od Mass Effectu). A to je věc, kde se hra mnohem víc podobá taktickému XCOMu. Máte tým, o který se staráte, který znáte, a vyrážíte s ním na mise. The Bureau bere tento model a kompletně ho převádí do TPS. A to velmi dobře!

Trocha slizu.
Trocha slizu.
Star Trek.
Star Trek.

Nečekejte žádné hloupé střílení, členy ve svém týmu musíte mít správně namixované, a když někdo umře, tak se už nevrátí. Parťáci levelují jako vy a jsou plnohodnotnou součástí týmu, přestože ve střílení se vám nevyrovnají. Věřte mi, že shození štítů, léčení, odhození apod. velmi silně poznáte. Problém ovšem je, že vás hra moc nenutí tým měnit. A proto trénujete další hlavně kvůli "nehratelným misím", které fungují tak, že tam pošlete tým svých volných vojáků a oni úkol splní, zatímco vy budete na jiné misi. Stejně tak hra drží systém, že nelze být všude najednou a budete se tak muset rozhodnout, do kterých misí vyrazíte.

Na podobu s Mass Effectem se ale můžete vykašlat. Já to udělal a hru jsem si užil.

Atmosféra

Z úvodu to může vypadat, že je hra příšerná. Nenechte se zmást. Šlo o hlavní neduhy, které mě obzvlášť mrzí, protože k nadšení nechybělo mnoho. V názvu kapitoly jsem napsal, čím mě hra uchvátila nejvíce - atmosférou. A to hned od začátku. Nečekejte dlouhý a nudný start, tady jste vhozeni do dění přímo a od prvních kroků bude vaše hraní doprovázet časté "wow". Alespoň já jsem to tak při hraní cítil. Úrovně se zbytečně neopakují a v jednom kuse nabízejí něco, co vás zaujme. Jelikož je to tunel, tak bych nečekal, že mě to bude táhnout do slepých uliček. Ale přece - když jsem nalezl odbočku, tak jsem tam vždy šel, protože tam na mě čekala působivá scéna, která přidávala trochu do příběhu, ale hlavně nádherně dokreslila atmosféru. V jiných hrách prostě sleduji dál hlavní cestu.


Na Unreal Enginu je vidět jeho stáří a propracovanou grafikou vás hra tedy jistě neohromí. Ale i přes menší počet polygonů a komprimované textury vypadá nádherně. Za to může působivá práce světel a stínů, pár slušných efektů a hlavně chytře udělaný level-design. Ač to může znít nedůležitě, tak toto bylo jedním z taháků, proč mě hra chytla. Stylové prostředí, působivý design a hutná atmosféra. A to tu mám připravené ještě další výtky. Třeba v ovládání občas zlobí přilepení za zeď. Obzvlášť, když u ní stojíte - je potřeba třeba udělat krok zpět a zkusit to znovu. Parťáci vám také často stojí v cestě a blokují úzké východy. Nemluvě o tom, že se teleportují. Někdy dost okatě.

Ale přesto

Přes velké množství chyb, technických nedotažeností a počátečním problémům s uvěřitelností postav mám ze hry velmi dobrý pocit. Teď se na mě asi sesypete, ale bavila mě více než zmíněný Mass Effect. Jako hlavní plusy vidím velmi slušně udělaný taktický mód, rozdávání úkolů je svižné a plánování útoků zábavné. Podoba se strategickým XCOMem je také skvělá, na základně jsem se cítil jako doma a vychovávání týmu je skvělá bokovka. Slušná obtížnost je motivující a zajímavé jsou i odbočky z hlavního tunelu. Příběh o útoku mimozemšťanů je sice klišovitý, ale to už k XCOMu patří. A během hraní zjistil, že není tak hloupý a jednoznačný, jak by se mohlo zprvu zdát. Se svoji postavou se časem také identifikujete. A ta atmosféra!XCOM Declassified, The Bureau na PC, PS3, Xbox 360Hodnocení hry
Skóre hry 8 8/10
XCOM Declassified, The Bureau
» Více o hře
Líbí se nám
  • atmosféra
  • taktický postup
  • design prostředí
  • taktické souboje
Vadí nám
  • málo uvěřitelné vztahy
  • slabší příběh
  • technické chyby a nedodělky
Verdikt: The Bureau nedělá sérii ostudu a svému názvu dostojí. Jedná o zábavný mix RPG a taktické týmové akce, která vás pohltí perfektní atmosférou.
Hru ohodnotilo také 40 čtenářů průměrnou známkou 6.9/10.
zoomfire (9), D3VL3R (8), Lootmaster (4), bedikk (8), mac12352 (8), DwaneDibbley (7), myscho (4), corey26 (8), jioka (9), OlikCZ (9), FAKEing (6), Mine (7), stihac10 (8), Feďa15 (7), Alfajk (4), LucyferEwill (8), czghost98 (7), lithrandir (7), LucasInho1991 (7), ShaunHastings (8), Hellierer (5), GTA 5 Fan (6), Lynch (6), otaaaa (5), Ghost_ (10), MarkCZ (7), danur078 (9), fallanga (6), NoIdea (7), kejda (8), Vojtech1141 (7), Hades47 (7), Carljack (3), SpriteCZ (7), WeirdWorm (7), RastyK2 (6), havlajs (6), HappyLima (6), jiiirka (7), PKDMAN (8)
Před vydáním hru ohodnotilo 6 čtenářů průměrnou známkou 9.5/10.
Reeves (10), war100 (10), zidpadne (9), Vajicko (10), skaldacz8 (8), stalkertwo (10)
(Pro hodnocení musíte být přihlášen)
Tisk  
Štítky: xcom, 2k marin, 2k games
XCOM Declassified, The Bureau na PC, PS3, Xbox 360Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry XCOM Declassified, The Bureau Screenshot ze hry XCOM Declassified, The Bureau Screenshot ze hry XCOM Declassified, The Bureau Screenshot ze hry XCOM Declassified, The Bureau Screenshot ze hry XCOM Declassified, The Bureau Screenshot ze hry XCOM Declassified, The Bureau Screenshot ze hry XCOM Declassified, The Bureau Screenshot ze hry XCOM Declassified, The Bureau

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku The Bureau: XCOM Declassified - když ne Rusové, tak kdo?
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
skylines    Já to na steamu vyměnil za Dead Island GOTY který má zhruba třetinovou cenu a je to další zombie sr**ka takže jsem to vykšeftit prostě musel tak uvidím co z tohohle vyleza až to spustím :D Když nic tak alespoň karty na prodej. Tak jako tak jsem to dostal skoro zadarmo takže litovat nebudu. Ale řekl bych že mě to bude bavit :Dskylinesskylines11568    1.3.2014 14:10 skylines

Já to na steamu vyměnil za Dead Island GOTY který má zhruba třetinovou cenu a je to další zombie sr**ka takže jsem to vykšeftit prostě musel tak uvidím co z tohohle vyleza až to spustím :D Když nic tak alespoň karty na prodej. Tak jako tak jsem to dostal skoro zadarmo takže litovat nebudu. Ale řekl bych že mě to bude bavit :D

myscho   2x   Je pekne, ze mam rozkazovat partakom aby to a to spravili, len kedze su tupy ako kamen, tak si to clovek musi aj tak sam vsetko spravit. Niekedy mi bolo az na smiech ake faily dokazali vytvorit. Som myslel, ze to stoji na spolupraci vsetkych troch a miestami nieco spravia aj sami a necakaju ako truhlici na rozkaz ked do nich strielaju alebo sa kryju sa opacnej strane barikady. Pre mna dost priemerna hra, ktoru som ani nemal chut dohrat...myschomyscho20953    27.8.2013 22:28 myscho

Je pekne, ze mam rozkazovat partakom aby to a to spravili, len kedze su tupy ako kamen, tak si to clovek musi aj tak sam vsetko spravit. Niekedy mi bolo az na smiech ake faily dokazali vytvorit. Som myslel, ze to stoji na spolupraci vsetkych troch a miestami nieco spravia aj sami a necakaju ako truhlici na rozkaz ked do nich strielaju alebo sa kryju sa opacnej strane barikady. Pre mna dost priemerna hra, ktoru som ani nemal chut dohrat...

bedikk   2x   Rozhodně to není tahovka. Je to akční hra, která ale drží podobu s předlohou alespoň v tom, že po hráčovi chce trochu taktiky. A jak ukazuji v recenzi - rozhodně to není slátanina.bedikkbedikk25    25.8.2013 23:02 bedikk

Rozhodně to není tahovka. Je to akční hra, která ale drží podobu s předlohou alespoň v tom, že po hráčovi chce trochu taktiky. A jak ukazuji v recenzi - rozhodně to není slátanina.

Strec   2x   Lootmaster: Já to vidím tak... Xcom tahovou strategii jsme měli z minulého roku a podobně laděnou hru se stejnou tématikou ba i jménem a zápletkou už nepotřebuju... furt to sami jen jinej obleček, tak aspoň systém hraní mohli udělat trochu akčnější a jen s prvky strategie = jinak řečeno zručené FPS Xcomu.Strecstrec4311    21.8.2013 19:10 Strec

Lootmaster: Já to vidím tak... Xcom tahovou strategii jsme měli z minulého roku a podobně laděnou hru se stejnou tématikou ba i jménem a zápletkou už nepotřebuju... furt to sami jen jinej obleček, tak aspoň systém hraní mohli udělat trochu akčnější a jen s prvky strategie = jinak řečeno zručené FPS Xcomu.

Lootmaster    SamFisher: jj taky bych ocenil lépe FPS než něco mezi slátaninu....Lootmasterlootmaster5989    21.8.2013 13:56 Lootmaster

SamFisher: jj taky bych ocenil lépe FPS než něco mezi slátaninu....

SamFisher   4x   Lootmaster : ale to FPS lákalo ještě víc .... než tahová strategie....SamFishersamfisher16017    21.8.2013 10:30 SamFisher

Lootmaster : ale to FPS lákalo ještě víc .... než tahová strategie....

Lootmaster    Strec: Třeba ja jsem za pořádný hate jakéhokoliv prznění značky X-com ...vždy to byla má nejoblíbenější taktická tahovka a i The Bureau je jen příživnická hra na tomto jméně což kvalita hry krásně ukazuje recenze je příšerně nadhodnocená.Lootmasterlootmaster5989    21.8.2013 10:26 Lootmaster

Strec: Třeba ja jsem za pořádný hate jakéhokoliv prznění značky X-com ...vždy to byla má nejoblíbenější taktická tahovka a i The Bureau je jen příživnická hra na tomto jméně což kvalita hry krásně ukazuje recenze je příšerně nadhodnocená.

Strec   1x   SamFisher: No, co si pamatuju, tak dost lidi (dokonce i tady) nadávalo, že to děs, nemá to s xcomem nic společnyho až na název a ufony a podobně. Ale každopádně spoustu lidí by to rádo vidšlo ve finální verzi.Strecstrec4311    20.8.2013 16:11 Strec

SamFisher: No, co si pamatuju, tak dost lidi (dokonce i tady) nadávalo, že to děs, nemá to s xcomem nic společnyho až na název a ufony a podobně. Ale každopádně spoustu lidí by to rádo vidšlo ve finální verzi.

SamFisher    Lumicko : já myslím, že to chtělo 95 % hráčů, kteří viděli první trailer na tuto hru :-DSamFishersamfisher16017    20.8.2013 14:59 SamFisher

Lumicko : já myslím, že to chtělo 95 % hráčů, kteří viděli první trailer na tuto hru :-D

Lumicko    SamFisher: Aha dik. Skoda. . Radsej by som bral FPSLumickolumicko5173    20.8.2013 14:57 Lumicko

SamFisher: Aha dik. Skoda. . Radsej by som bral FPS

SamFisher    Lumicko : není to FPS ale TPS a pořádně silným taktickým nádechem :-)SamFishersamfisher16017    20.8.2013 14:52 SamFisher

Lumicko : není to FPS ale TPS a pořádně silným taktickým nádechem :-)

Lumicko    Pockat... Ono to je este stale tahovka? Som myslel ze teraz je to cisto FPS :(...Lumickolumicko5173    20.8.2013 14:51 Lumicko

Pockat... Ono to je este stale tahovka? Som myslel ze teraz je to cisto FPS :(...

Strec   5x   Přesně tak, hlavněm, že to mělo už dávno vycházet (myslím březen nebo květen 2012 a nějakej měsíc před to oficiálně zrušili a cely to překopali) ... měl jsem to dany v pomyslnym listu přání, ale to zrušení mi tu hru znechutilo. Měli zkrátka strach z XCOMU: EU a nechtěli dělat kontroverzní Xcom, když to vždy byla strategie a ne FPS... a právě ta nekonvenčnost a zpracování mě lákala. Navíc v té době by ta grafika nepoutala tak pozornost (poutala, ale pořád méně než teď) ... i tato recenze ji zmiňuje a nebude asi ani poslední. V FPS bych si to prostředí a snad i ten příběh víc vychutnal. Tady mou pozornost bude odvádět to "ovládání" dalších postav a TPS systém a celkově ve strategiích mě příběh ani atmosféra nedokáže tak vtáhnout - subjektivní pocit.
Nevím prostě víc mě zajímala ta FPS verze.
Strecstrec4311
    20.8.2013 12:47
Strec

Přesně tak, hlavněm, že to mělo už dávno vycházet (myslím březen nebo květen 2012 a nějakej měsíc před to oficiálně zrušili a cely to překopali) ... měl jsem to dany v pomyslnym listu přání, ale to zrušení mi tu hru znechutilo. Měli zkrátka strach z XCOMU: EU a nechtěli dělat kontroverzní Xcom, když to vždy byla strategie a ne FPS... a právě ta nekonvenčnost a zpracování mě lákala. Navíc v té době by ta grafika nepoutala tak pozornost (poutala, ale pořád méně než teď) ... i tato recenze ji zmiňuje a nebude asi ani poslední. V FPS bych si to prostředí a snad i ten příběh víc vychutnal. Tady mou pozornost bude odvádět to "ovládání" dalších postav a TPS systém a celkově ve strategiích mě příběh ani atmosféra nedokáže tak vtáhnout - subjektivní pocit.
Nevím prostě víc mě zajímala ta FPS verze.Komentář byl autorem naposledy upraven 20.8.2013 12:54

Původní verze před úpravami:Přesně tak, hlavněm, že to mělo už dávno vycházet (myslím březen nebo květen 2012 a nějakej měsíc před to oficiálně zrušili a cely to překopali) ... měl jsem to dany v pomyslnym listu přání, ale to zrušení mi tu hru znechutilo. Měli zkrátka strach z XCOMU: EU a nechtěli dělat kontroverzní Xcom, když to vždy byla strategie a ne FPS... a právě ta nekonvenčnost a zpracování mě lákala. Navíc v té době by ta grafika nepoutala tak pozornost (poutala, ale pořád méně než teď) ... i tato recenze ji zmiňuje a nebude asi ani poslední. V FPS bych si to prostředí a snad i ten příběh víc vychutnal. Tady mou pozornost bude odvádět to "ovládání" dalších postav a celkově ve strategiích mě příběh ani atmosféra nedokáže vtáhnout.

SamFisher   4x   Strec : [ odkaz ] :-) tohle teda vypadalo lípSamFishersamfisher16017    20.8.2013 12:31 SamFisher

Strec : [ odkaz ] :-) tohle teda vypadalo líp

Strec   4x   SamFisher: Pokud myslíš to FPS, tak o to jsem se taky zajímal... tohle mě zase tak moc nebere. Navíc po této recenzi mě to trochu víc odradilo než předtím.Strecstrec4311    20.8.2013 12:17 Strec

SamFisher: Pokud myslíš to FPS, tak o to jsem se taky zajímal... tohle mě zase tak moc nebere. Navíc po této recenzi mě to trochu víc odradilo než předtím.

Deyw   1x   SamFisher: Tak to urcite byla nejlepsi verze, ale i tak vznikla celkem slusna jednohubka, ktera neurazi a s radosti budes hrat, jen je skoda, ze uz ted vim ze me hra nemotivuje ji hrat znovu - proste si rikas dobra hra, ale jednou a dost - pripomina mi to pocitove treba takovy singularity, fakt ze jo :-) )Deywdeyw8780    20.8.2013 11:42 Deyw

SamFisher: Tak to urcite byla nejlepsi verze, ale i tak vznikla celkem slusna jednohubka, ktera neurazi a s radosti budes hrat, jen je skoda, ze uz ted vim ze me hra nemotivuje ji hrat znovu - proste si rikas dobra hra, ale jednou a dost - pripomina mi to pocitove treba takovy singularity, fakt ze jo :-) )

Lootmaster    .... hrdina si trochu hraje na Sheparda. - no nejdříve skusím warez :D nejsem blázen ....Lootmasterlootmaster5989    20.8.2013 11:30 Lootmaster

.... hrdina si trochu hraje na Sheparda. - no nejdříve skusím warez :D nejsem blázen ....

Skallagrim    No, ta taktická část hry mě stále odrazuje, kdyby to bylo tomu Mass Effectu ještě blížší, tak bych asi ani nerozmýšlel, ale takhle nevím. Snad později, špatně to nevypadá.Skallagrimskallagrim19082    20.8.2013 11:24 Skallagrim

No, ta taktická část hry mě stále odrazuje, kdyby to bylo tomu Mass Effectu ještě blížší, tak bych asi ani nerozmýšlel, ale takhle nevím. Snad později, špatně to nevypadá.

SamFisher   4x   pepasek11: já ne. Líbila se mi ta verze při oznámení titulu a ne to , co z toho vzešlo...SamFishersamfisher16017    20.8.2013 11:15 SamFisher

pepasek11: já ne. Líbila se mi ta verze při oznámení titulu a ne to , co z toho vzešlo...

pepasek11    Dobře jsem koupil. . :)pepasek11pepasek1119257    20.8.2013 11:06 pepasek11

Dobře jsem koupil. . :)

SamFisher    Pěkná recenze.... .SamFishersamfisher16017    20.8.2013 11:01 SamFisher

Pěkná recenze.... .

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (57 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12147 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků)

Informace o hře

 

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole