Uživatel nepřihlášen

Měsíc s donate systémem na Zingu

Pátek 2.6.2017 14:00 - Autor: - Rubrika: Speciály Speciál Měsíc s donate systémem na Zingu

O tom kolik jste nám přispěli, co jsme s penězi udělali a jak to bude v dalších měsících.

Úderem dnešní druhé hodiny odpolední je to přesně jeden měsíc, co jsme na Zingu spustili pilotní verzi našeho donate systému. V původním článku jsem vám slíbil, že vás budu pravidelně informovat o tom, kolik jste nám přispěli a kam jednotlivé peníze investujeme. Tak se pojďme společně na první měsíc podívat.

Za květen nám přispělo 18 z vás celkovou částkou 3750 Kč. Pro někoho málo, pro někoho hodně. Pro nás na Zingu jsou to peníze navíc, které můžeme vyžít k posílení obsahu, k zavedení nových článků a především k odměnám pro naše pravidelné redaktory.

Z mého pohledu není důležité, zda vybereme desetitisíce, pět tisíc nebo téměř čtyři tisíce. Důležitá je určitá pravidelnost, abychom se mohli pokud možno každý měsíc na podobné peníze spolehnout. To je hlavní důvod, proč jsou dosud všechny peníze na našem účtu. Ano, čtete správně. 3750 korun jsme ještě neinvestovali, přesto to byl pro redaktory Zingu impulz k tomu, aby dohromady napsali 17 recenzí, 3 preview, 8 speciálů a nespočet novinek.

Kupříkladu Martin "Cvrnda" Cvrček si od května vzal na starost souhrn nejzajímavějších a nejdůležitějších událostí z týdne a pravidelně vás zásobuje aktuálními novinkami, já si kromě řízení redakce, psaní novinek a editace obsahu pomalu osahávám streamování her, které chci společně s Filipem "Filca" Němecem v nadcházejících měsících rozhoupat, Ondřej "ThainDegu" Zeman řídí hry od nezávislých tvůrců a ostatní členové redakce se více zaměřili na recenzování her, které je zajímají.

Než se dostaneme na seznam návštěvníků Zingu, kteří nás podpořili, rád bych se věnoval ještě dvěma věcem. Je důležité zdůraznit, že za žádných okolností nemáme v úmyslu rozdělit komunitu mezi platící a neplatící členy. Nebudeme tak nabízet obsah určený pouze pro přispěvatele, ani žádné velké výhody. Místo toho zvažujeme, že všem, kteří nás podpořili, umožníme umístění speciálního odznaku vedle avatara. Odznak bude vidět u každého vašeho komentáře a samozřejmě i na vašem profilu. Zvažujeme také síň slávy a v úvahu také přichází rozsáhlejší možnosti v úpravě profilu. Zatím jsme se ale o těchto krocích nerozhodli a rádi si od vás necháme poradit. Své náměty piště níže do komentářů nebo na můj e-mail – vše na mém profilu. Tyto „výhody“ záleží také na tom, jak se bude donate systému v budoucnu dařit.

Změny na Zingu

Potichoučku připravujeme úpravy Zingu. Postupně upravujeme náš redakční systém, aby se nám v něm lépe a rychleji pracovalo, a zároveň chystáme obohacení mobilní verze (tu stávající verzi naleznete na m.zing.cz), aby byla rozsáhlejší, a vy jste v ní našli vše, co potřebujete. Úprav se dočká také hlavní verze Zingu, ale nepůjde o žádnou radikální změnu, rozhodli jsme se vydat cestou postupných úprav a vylepšení. Jednoho dne z toho třeba vznikne nový Zing.

Kdo nám přispěl

Níže zveřejňujeme seznam návštěvníků Zingu, kteří nám za květen 2017 přispěli skrz náš donate systém. Všem moc děkujeme, vážíme si každé koruny, kterou jste nám věnovali.

Pokud nás chcete také podpořit, využít k tomu můžete Zing.cz produkt v našem obchodě Xzone.cz nebo nám poslat libovolnou částku skrz bankovní účet 273627327/0300 - nemusíte se nikde registrovat. Vzkaz pro redakci (kupříkladu vaší přezdívku na Zingu) napište do poznámky u platby. Účet je u ČSOB a příjemcem je Zing s.r.o. Pokud nemáte bankovní účet, lze zaplatit také na kterékoliv pobočce ČSOB.

Při platbě skrz Xzone.cz přijímáme kreditní karty Visa, VisaElectron, MasterCard a Maestro. Zaplatit můžete i bez nutnosti registrace na Zing.cz. Platební bránu poskytuje ČSOB, nikoliv Xzone s.r.o.

Pro platbu můžete využít rovněž QR kód, kde jsme příspěvek stanovili na 100 korun.


 • Martin D. - 25 Kč
 • Aleš K. - 300 Kč
 • Vít Č. - 100 Kč
 • Ondřej P. - 100 Kč
 • v0jt1s3k - 250 Kč
 • David Z. - 750 Kč
 • Jan K. - 250 Kč
 • Doran - 100 Kč
 • Pisstol - 50 Kč
 • Vajcopele - 100 Kč
 • nErsagon - 200 Kč
 • samfisher - 50 Kč
 • KamilZ - 1000 Kč
 • 8B3CE273 - 300 Kč
 • shaak - 25 Kč
 • Robert H. - 25 Kč
 • Playman - 100 Kč
 • Petr R. - 25 Kč

Přispěli jste nám, ale zapomněli jste při platbě vyplnit svou přezdívku? Napište mi soukromou zprávu nebo e-mail (vše na mém profilu) a já místo vašeho jména a prvního písmena příjmení dám váš nick.

Kam vaše peníze půjdou?

Všechny peníze, které od vás tímto způsobem vybereme, budou po zdanění sloužit výhradně pro Zing.cz. Každou korunu využijeme pro zlepšení a zkvalitnění obsahu publikovaného na Zingu. Za peníze od vás budeme schopni napsat ještě více článků a novinek, které pro vás každý den připravujeme. Navíc budeme mít možnost se ještě podrobněji podívat na hry, které vás zajímají, ať už jde o velké AAA tituly nebo malé, ale často chytlavé jednohubky od nezávislých tvůrců, které jiné magazíny často trestuhodně přehlížejí. A to my v žádném případě nechceme, už mnohokrát jsme si ověřili, že i o menší a méně výrazné hry je u našich čtenářů zájem.

Pokud se donate systém osvědčí, plánujeme pravidelně živě streamovat hraní nových her a psát pro vás tematické speciály a další články, včetně rozhovorů s osobnostmi herního světa.

• Podrobnější pokrytí her, které vás zajímají.

• Zaměření na velké AAA tituly i menší počiny od nezávislých tvůrců, které jiné magazíny často přehlížejí.

• Pravidelné živé streamování nových her.

• Tematické speciály a další články.

• Rozhovory s osobnostmi herního světa.

Pokud máte nějaké otázky, nebojte se zeptat. Nikoho nenutíme nám přispět, ale každá koruna nám pomůže v tom, aby byl Zing ještě lepším magazínem.

Poskytnutý příspěvek je považován za dar ve smyslu §2055 a násl. Zákona č.89/2012, Občanský zákoník, nezakládá obdarovanému žádnou povinnost poskytnout dárci jakékoliv protiplnění a bude obdarovaným plně využit na darovaný účel.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk  
Štítky: donate, zing
Další aktuální články
 
DOOM na Switchi je doslova kapesním peklem

DOOM na Switchi je doslova kapesním peklem

Pátek 24.11.2017 18:18 - Radost z přítomnosti legendárního DOOMa na Nintendu Switch rychle vystřídala frustrace. Přečíst celý článek »

9 komentářů | Switch | Autor: Filca
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Čtvrtek 23.11.2017 16:30 - Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner. Přečíst celý článek »

6 komentářů | PC | Autor: ROYALFOX
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Středa 22.11.2017 16:45 - Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost. Přečíst celý článek »

0 komentářů | 3DS, Switch | Autor: killjezor

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku Měsíc s donate systémem na Zingu
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Vajcopele    Jak říkám, nemáte vůbec zač :-) to spíš já děkuju za Vaši práci, hlavně když vám to píchne ;-)Vajcopelevajcopele37956    3.6.2017 13:16 Vajcopele

@ odpověď na komentář od Miky:Jak říkám, nemáte vůbec zač :-) to spíš já děkuju za Vaši práci, hlavně když vám to píchne ;-)

Miky napsal:Každá koruna je pro nás dobrá a vážíme si ji. Neočekáváme, že nám lidé budou posílat několik stovek nebo tisíce měsíčně. Děkujeme ti.

Miky člen redakce   1x   Každá koruna je pro nás dobrá a vážíme si ji. Neočekáváme, že nám lidé budou posílat několik stovek nebo tisíce měsíčně. Děkujeme ti.Mikymiky3    3.6.2017 10:23 Miky

@ odpověď na komentář od Vajcopele:Každá koruna je pro nás dobrá a vážíme si ji. Neočekáváme, že nám lidé budou posílat několik stovek nebo tisíce měsíčně. Děkujeme ti.

Vajcopele napsal:Jako upřímně já sem nikdy ještě nikomu nikam nepřispěl :-D tohle byla moje premiéra. Tak nějak mi to nedalo, když web čtu už pár let a jsem nadmíru spokojený se vším tady. Dokonce i když vidím, že vyšla např. nějaká novinka/recenze/atd. na Hrej, tak si stejně ten článek přečtu raději zde. :-) Ale samozřejmě chápu, že každý na to nemá dát peníze jen tak někam, když z toho v podstatě "nic nemá", já taky nepřispěl bůhví jakou částkou :-D

Vajcopele    Jako upřímně já sem nikdy ještě nikomu nikam nepřispěl :-D tohle byla moje premiéra. Tak nějak mi to nedalo, když web čtu už pár let a jsem nadmíru spokojený se vším tady. Dokonce i když vidím, že vyšla např. nějaká novinka/recenze/atd. na Hrej, tak si stejně ten článek přečtu raději zde. :-) Ale samozřejmě chápu, že každý na to nemá dát peníze jen tak někam, když z toho v podstatě "nic nemá", já taky nepřispěl bůhví jakou částkou :-DVajcopelevajcopele37956    3.6.2017 10:10 Vajcopele

@ odpověď na komentář od Pec41:Jako upřímně já sem nikdy ještě nikomu nikam nepřispěl :-D tohle byla moje premiéra. Tak nějak mi to nedalo, když web čtu už pár let a jsem nadmíru spokojený se vším tady. Dokonce i když vidím, že vyšla např. nějaká novinka/recenze/atd. na Hrej, tak si stejně ten článek přečtu raději zde. :-) Ale samozřejmě chápu, že každý na to nemá dát peníze jen tak někam, když z toho v podstatě "nic nemá", já taky nepřispěl bůhví jakou částkou :-D

Pec41 napsal:Zatím z toho nic nemám, tj. pokud půjdou zrušit reklamy za nějakou cenu na měsíc tak budu přemýšlet o finanční podpoře, zatím můžu zingu akorát přát spoustu podporovatelů. Ono teď momentálně bych ani nikomu nic nepříspěl, protože si šetřím na kolo :D

Pec41    Zatím z toho nic nemám, tj. pokud půjdou zrušit reklamy za nějakou cenu na měsíc tak budu přemýšlet o finanční podpoře, zatím můžu zingu akorát přát spoustu podporovatelů. Ono teď momentálně bych ani nikomu nic nepříspěl, protože si šetřím na kolo :DPec41pec4115415    3.6.2017 09:19 Pec41

@ odpověď na komentář od Vajcopele:Zatím z toho nic nemám, tj. pokud půjdou zrušit reklamy za nějakou cenu na měsíc tak budu přemýšlet o finanční podpoře, zatím můžu zingu akorát přát spoustu podporovatelů. Ono teď momentálně bych ani nikomu nic nepříspěl, protože si šetřím na kolo :D

Vajcopele napsal:Nemáte zač, bylo mi potěšením :-) ale přiznám se, že sem čekal větší podporu od lidí... :-( ale každá koruna dobrá

declare    Jedno je jisté, pokud někdo pošle v červnu alespoň 1Kč, tak červen bude úspěšnější než květen ;)declaredeclare6466    3.6.2017 00:11 declare

@ odpověď na komentář od Vajcopele:Jedno je jisté, pokud někdo pošle v červnu alespoň 1Kč, tak červen bude úspěšnější než květen ;)

Vajcopele napsal:Nemáte zač, bylo mi potěšením :-) ale přiznám se, že sem čekal větší podporu od lidí... :-( ale každá koruna dobrá

Vajcopele   1x   Nemáte zač, bylo mi potěšením :-) ale přiznám se, že sem čekal větší podporu od lidí... :-( ale každá koruna dobráVajcopelevajcopele37956    2.6.2017 23:34 Vajcopele

Nemáte zač, bylo mi potěšením :-) ale přiznám se, že sem čekal větší podporu od lidí... :-( ale každá koruna dobrá

Miky člen redakce    Prosím pánové, tuto diskuzi už dále neveďte, ať tady není zbytečně flame. Děkuji za pochopení.

Co se týče toho zdanění, tak na to se musím ještě optat. Ono to není jisté, dar se podle všeho danit nemusí, ale nejsem si jist, zda se to týká i tohoto daru. Zjistím a dám vědět. Raději to ale uvádíme. Jak to je, dám vědět, až peníze použijeme - bude výpis, kolik peněz jsme použili a na co přesně. Ať mají podporovatelé přehled kam jdou jejich peníze.
Mikymiky3
    2.6.2017 22:07
Miky

Prosím pánové, tuto diskuzi už dále neveďte, ať tady není zbytečně flame. Děkuji za pochopení.

Co se týče toho zdanění, tak na to se musím ještě optat. Ono to není jisté, dar se podle všeho danit nemusí, ale nejsem si jist, zda se to týká i tohoto daru. Zjistím a dám vědět. Raději to ale uvádíme. Jak to je, dám vědět, až peníze použijeme - bude výpis, kolik peněz jsme použili a na co přesně. Ať mají podporovatelé přehled kam jdou jejich peníze.

rawneox    Donate shcvaluju, když má výsledky a je pro dobrou věc. .rawneoxrawneox17681    2.6.2017 21:29 rawneox

Donate shcvaluju, když má výsledky a je pro dobrou věc. .

Anciabl   1x   Tak to je slušný zdanit už zdaněné peníze ne :DAnciablanciabl21472    2.6.2017 18:36 Anciabl

Tak to je slušný zdanit už zdaněné peníze ne :D

Mr.Lolendo   4x   "Všechny peníze, které od vás tímto způsobem vybereme, budou po zdanění sloužit výhradně pro Zing. cz. "

Mě připadne smutné že se to musí danit. Hold Zeman musí z něčeho chlastat :D
Mr.Lolendomrlolendo10723
    2.6.2017 18:35
Mr.Lolendo

"Všechny peníze, které od vás tímto způsobem vybereme, budou po zdanění sloužit výhradně pro Zing. cz. "

Mě připadne smutné že se to musí danit. Hold Zeman musí z něčeho chlastat :D

4xII    nebudou mu chybět protože jsou to peníze rodičů :D . Máš pravdu každej si může dělat co chce, jen prostě nechápu proč by někdo posílal peníze šaškovy co hraje hry4xII4xii71198    2.6.2017 16:54 4xII

@ odpověď na komentář od scobra:nebudou mu chybět protože jsou to peníze rodičů :D . Máš pravdu každej si může dělat co chce, jen prostě nechápu proč by někdo posílal peníze šaškovy co hraje hry

scobra napsal:Myslím, že se svými penězi si může každý dělat, co chce. Když někdo pošle někomu 5000 nemusí být nutně vypatlanec. Třeba mu prostě jen nebudou chybět.

unholyU    Souhlas nechapu ty urazkyunholyUunholyu38320    2.6.2017 16:21 unholyU

@ odpověď na komentář od scobra:Souhlas nechapu ty urazkyKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

scobra napsal:Myslím, že se svými penězi si může každý dělat, co chce. Když někdo pošle někomu 5000 nemusí být nutně vypatlanec. Třeba mu prostě jen nebudou chybět.

scobra   2x   Myslím, že se svými penězi si může každý dělat, co chce. Když někdo pošle někomu 5000 nemusí být nutně vypatlanec. Třeba mu prostě jen nebudou chybět.scobrascobra2949    2.6.2017 15:13 scobra

@ odpověď na komentář od 4xII:Myslím, že se svými penězi si může každý dělat, co chce. Když někdo pošle někomu 5000 nemusí být nutně vypatlanec. Třeba mu prostě jen nebudou chybět.

4xII napsal:a nebo na hrej skoro všechno poslal jeden pošuk :D
stačí se podívat na donaty na twitchi jak vypatlanec pošle 5 tisíc žebrákovy :D

Anciabl   1x   Asi peníze pro něj dá někomu na články a on bude mít více času na něco jiné neAnciablanciabl21472    2.6.2017 14:52 Anciabl

@ odpověď na komentář od Wast:Asi peníze pro něj dá někomu na články a on bude mít více času na něco jiné ne

Wast napsal:Co se týče toho streamovaní her tak zapnou OBSko umí snad každý a kdo neumí ten se to lehce naučí :-)
Na to dávat videa někam nepotřebuji peníze do začatku chce to jen věnovat trochu času cca 2 hodiny na jeden stream a vlastnit příslušnou hru. Streamů na YT je denně hodně a streamují i malé děti.

Miky: Co tím myslíš tou větou : Já si nepotřebuji zvyšovat plat, dokonce s ním jdu dolů, abych si mohl dovolit dělat další věci na Zingu krom psaní novinek.
Mě nedává smysl.

Miky člen redakce   3x   Ano, sreamování je jednoduché, ale když se věnuji streamu, tak nepíšu novinky, musí je tedy za mě psát někdo jiný, nebo je musím napsat po odvysílání. O to jde.

Od samotného založení Zingu ho dělám na plný úvazek jen já. Od srpna nastupuje na plný úvazek Cvrnda, který už teď píše častěji novinka a články. Já se díky tomu budu moci více věnovat dalším věcem ohledně Zingu, včetně zmíněného streamování a nebudu celý den zaseklej nad novinkama. Ale pozor, Cvrndům plat nepůjde z donate! Abys to blbě nepochopil.
Mikymiky3
    2.6.2017 14:50
Miky

@ odpověď na komentář od Wast:Ano, sreamování je jednoduché, ale když se věnuji streamu, tak nepíšu novinky, musí je tedy za mě psát někdo jiný, nebo je musím napsat po odvysílání. O to jde.

Od samotného založení Zingu ho dělám na plný úvazek jen já. Od srpna nastupuje na plný úvazek Cvrnda, který už teď píše častěji novinka a články. Já se díky tomu budu moci více věnovat dalším věcem ohledně Zingu, včetně zmíněného streamování a nebudu celý den zaseklej nad novinkama. Ale pozor, Cvrndům plat nepůjde z donate! Abys to blbě nepochopil.

Wast napsal:Co se týče toho streamovaní her tak zapnou OBSko umí snad každý a kdo neumí ten se to lehce naučí :-)
Na to dávat videa někam nepotřebuji peníze do začatku chce to jen věnovat trochu času cca 2 hodiny na jeden stream a vlastnit příslušnou hru. Streamů na YT je denně hodně a streamují i malé děti.

Miky: Co tím myslíš tou větou : Já si nepotřebuji zvyšovat plat, dokonce s ním jdu dolů, abych si mohl dovolit dělat další věci na Zingu krom psaní novinek.
Mě nedává smysl.

Wast   1x   Co se týče toho streamovaní her tak zapnou OBSko umí snad každý a kdo neumí ten se to lehce naučí :-)
Na to dávat videa někam nepotřebuji peníze do začatku chce to jen věnovat trochu času cca 2 hodiny na jeden stream a vlastnit příslušnou hru. Streamů na YT je denně hodně a streamují i malé děti.

Miky: Co tím myslíš tou větou : Já si nepotřebuji zvyšovat plat, dokonce s ním jdu dolů, abych si mohl dovolit dělat další věci na Zingu krom psaní novinek.
Mě nedává smysl.
Wastwast14199
    2.6.2017 14:46
Wast

Co se týče toho streamovaní her tak zapnou OBSko umí snad každý a kdo neumí ten se to lehce naučí :-)
Na to dávat videa někam nepotřebuji peníze do začatku chce to jen věnovat trochu času cca 2 hodiny na jeden stream a vlastnit příslušnou hru. Streamů na YT je denně hodně a streamují i malé děti.

Miky: Co tím myslíš tou větou : Já si nepotřebuji zvyšovat plat, dokonce s ním jdu dolů, abych si mohl dovolit dělat další věci na Zingu krom psaní novinek.
Mě nedává smysl.

Miky člen redakce   12x   Ne, to chápeš blbě. Já díky těm penězům budu mít více času - nebudu se muset věnovat celý den novinkám jako teď, ale budu moci streamovat a dělat další důležité věci, ale nevezmu si z toho ani korunu. Peníze půjdou výhradně na externí autory. Za tyto peníze nebudeme kupovat ani vybavení, to se zaplatí z jiných peněz. Já si nepotřebuji zvyšovat plat, dokonce s ním jdu dolů, abych si mohl dovolit dělat další věci na Zingu krom psaní novinek.Mikymiky3    2.6.2017 14:30 Miky

@ odpověď na komentář od FireWolf:Ne, to chápeš blbě. Já díky těm penězům budu mít více času - nebudu se muset věnovat celý den novinkám jako teď, ale budu moci streamovat a dělat další důležité věci, ale nevezmu si z toho ani korunu. Peníze půjdou výhradně na externí autory. Za tyto peníze nebudeme kupovat ani vybavení, to se zaplatí z jiných peněz. Já si nepotřebuji zvyšovat plat, dokonce s ním jdu dolů, abych si mohl dovolit dělat další věci na Zingu krom psaní novinek.

FireWolf napsal:Chápu to správně, že ty peníze od uživatelů půjdou i šéfredaktorovi, který jako jediný z redakce má stálý plat? Protože to mi vychází z logické dedukce, že píšete, že peníze půjdou i na streamování her (stále si myslím, že to je zbytečnost) a pak tam je napsáno, že na streamování se chystá jeden člen redakce a šéfredaktor. Já myslel, že bude hlavním cílem podpořit peněžně lidi, kteří tu pracují zadarmo nebo za směšné částky, ale pokud půjdou i někomu, kdo si normálně vydělává, tak je to celkem podraz.

FireWolf   4x   Chápu to správně, že ty peníze od uživatelů půjdou i šéfredaktorovi, který jako jediný z redakce má stálý plat? Protože to mi vychází z logické dedukce, že píšete, že peníze půjdou i na streamování her (stále si myslím, že to je zbytečnost) a pak tam je napsáno, že na streamování se chystá jeden člen redakce a šéfredaktor. Já myslel, že bude hlavním cílem podpořit peněžně lidi, kteří tu pracují zadarmo nebo za směšné částky, ale pokud půjdou i někomu, kdo si normálně vydělává, tak je to celkem podraz.FireWolffirewolf28784    2.6.2017 14:28 FireWolf

Chápu to správně, že ty peníze od uživatelů půjdou i šéfredaktorovi, který jako jediný z redakce má stálý plat? Protože to mi vychází z logické dedukce, že píšete, že peníze půjdou i na streamování her (stále si myslím, že to je zbytečnost) a pak tam je napsáno, že na streamování se chystá jeden člen redakce a šéfredaktor. Já myslel, že bude hlavním cílem podpořit peněžně lidi, kteří tu pracují zadarmo nebo za směšné částky, ale pokud půjdou i někomu, kdo si normálně vydělává, tak je to celkem podraz.

4xII   6x   a nebo na hrej skoro všechno poslal jeden pošuk :D
stačí se podívat na donaty na twitchi jak vypatlanec pošle 5 tisíc žebrákovy :D
4xII4xii71198
    2.6.2017 14:23
4xII

@ odpověď na komentář od unholyU:a nebo na hrej skoro všechno poslal jeden pošuk :D
stačí se podívat na donaty na twitchi jak vypatlanec pošle 5 tisíc žebrákovy :D

unholyU napsal:zajimave porovnani hrej vybral 20 000 a zing 3750 nesoudim to jen asi ma hrej lepsi fanousky

unholyU   2x   zajimave porovnani hrej vybral 20 000 a zing 3750 nesoudim to jen asi ma hrej lepsi fanouskyunholyUunholyu38320    2.6.2017 14:05 unholyU

zajimave porovnani hrej vybral 20 000 a zing 3750 nesoudim to jen asi ma hrej lepsi fanousky

Diskuze na fóru

Steam účet - BAN (5 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Mafia 1 na Steamu (nejde spustit) (3 příspěvky), Trance - TOTY 2017 (451 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7039 příspěvků), Intel starter pack prodej herních kodu (1 příspěvek), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
DOOM na Switchi je doslova kapesním peklem

Radost z přítomnosti legendárního DOOMa na Nintendu Switch rychle vystřídala frustrace.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC