Uživatel nepřihlášen

Jak získat herní koutek za 250 000 Kč?

Čtvrtek 14.12.2017 13:28 - Autor: "Redakce" - Rubrika: Novinky Novinka

Je to jednoduší, než byste možná čekali. K pořádnému hernímu doupěti stačí udělat jednu snadnou věc a mít trošku štěstí.

Herní obchod Xzone.cz má v plném proudu velkou Vánoční soutěž, kde za nákup jediné hry můžete vyhrát kopu věcí a ještě se proslavit. Doma vám může dělat radost obří Sony telka s úhlopříčkou skoro dva metry. K tomu výkonné domácí kino, špičkový volant a ať si máte kde dřepnout, tak samozřejmě i pohodlné herní křeslo. Fanoušci závodění zase nepohrdnou PlaySeat křeslem ve tvaru formule 1, ve kterém se bude sázet jedno nejrychlejší kolo za druhým.

Pokud tohle všechno vyhrajete, tak se ani nebudete muset namáhat s taháním do schodů. Xzone vše zařídí a doma vám celou sestavu komplet nainstalují. Z celé akce také natočí video a rázem z vás bude internetová celebrita. Jen pozor na závistivé sousedy!

A jak tedy celou tuhle nádheru získat? Jednoduše si stačí koupit jednu hru z nabídky a soutěžíte. Pokud toho nakoupíte víc, tak tím větší šanci na výhru máte. A to je vše. Říkali jsme, že to bude lehký. Držíme vám palce!
Tisk
Štítky: Xzone
Související novinky
 
Obchod Xzone předal výherkyni PlayStation herní koutek za čtvrt miliónu

Obchod Xzone předal výherkyni PlayStation herní koutek za čtvrt miliónu

Středa 17.1.2018 15:19 - Stačilo si před loňskými Vánoci koupit na Xzone jednu z vybraných her a mohlo se na vás usmát štěstí. Přečíst celý článek »

Po Vánocích odstartoval výprodej konzole PlayStation 4 Pro

Po Vánocích odstartoval výprodej konzole PlayStation 4 Pro

Středa 3.1.2018 15:00 - V bílé a černé barvě s dárkem v podobě Gran Turisma Sport nebo v bundlu s FIFA 18, Destiny 2 či Star Wars: Battlefront 2. Přečíst celý článek »

Vánoční slevy na hry od Ubisoftu

Vánoční slevy na hry od Ubisoftu

Středa 20.12.2017 15:51 - Assassin's Creed: Origins na PC, PS4 a Xbox One za pouhých 1099 Kč, South Park: The Fractured But Whole na všechny tři platformy za 1149 Kč nebo Mario + Rabbids Kingdom Battle na Switch za 949 Kč. Přečíst celý článek »

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

XCOM – deskovka

Speciál - 14.1.2018
 
XCOM – deskovka

Létající talíře jsou na obzoru. Od úspěšné invaze dělí mimozemšťany soustředěná obrana centrály XCOM. Nechte se rekrutovat!

 
 
 
Door Kickers: Action Squad – dojmy z hraní

Měli jsme možnost otestovat nezávislou 2D alternativu Rainbow Six. Zaujala nás?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Kingdom Come: Deliverance – vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Jeden z nejambicióznějších a nejsledovanějších projektů posledních let je konečně za rohem, a tak si shrneme, co všechno nás v Kingdom Come čeká.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole