Uživatel nepřihlášen
 

The Sims 4: Outdoor Retreat vás zavede do přírody

Úterý 13.1.2015 18:53 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Expanze přináší nová místa, spousty nových herních možností, předmětů, aktivit a úplně novou dovednost.

Pro The Sims 4 vyšla první velká expanze. Jmenuje se Outdoor Retreat a umožní vašim Simíkům se vydat do přírody, kde se budou moci bavit nad novými aktivitami. DLC stojí 20 euro.

Více vám o Outdoor Retreat prozradí česká oficiální stránka:

Vydejte se na úplně nové místo: Simíci si teď mohou odpočinout od každodenní dřiny na čerstvém lesním vzduchu Žulových kaskád. Mohou si vyrazit do hlubokého lesa, kde na ně čekají nová překvapení, jako jsou například nebezpečné, ale také zázračné bylinky, nebo třeba nové druhy hmyzu.  Snad se vaši Simíci brouků neštítí.

Postavte si dokonalé tábořiště: k pořádnému čundru patří také pořádná výbava. Pořiďte Simíkům stan a oblékněte je do nového tábornického oblečení. Simíci, kteří dobrodružství moc nemusí, si mohou stan postavit třeba doma na zahradě.

Užívejte si jedinečné venkovní aktivity: odpočiňte si při sledování hvězd a nechte své Simíky popustit uzdu představivosti. Zaházejte si podkovy a vydejte se na túru po národním parku nebo zkuste najít poustevníka, který prý žije kdesi v hlubinách lesa.

Sesedněte se kolem ohniště: dopřejte svým Simíkům opečené maršmeláky a vyprávějte si u táboráku duchařské historky a dobrodružné příběhy. Hoďte nohy nahoru a dejte si něco dobrého z úplně nové přenosné chladničky.

Staňte se bylinkáři a připravujte exotické elixíry: naučte své Simíky bylinkářství a namíchejte s nimi užitečné směsi, které odpudí hmyz nebo ukonejší vystresované Simíky. Tato nová dovednost také Simíkům pomůže rozpoznat, které volně rostoucí rostliny jsou jedlé, a které naopak jedovaté.

Medvědí kostýmy: zážitky s balíčkem The Sims 4 Únik do přírody završí medvědí kostýmy. Je to skutečně tak. Máme na mysli přesně ty velké a chlupaté medvědy, kteří vám vtrhnou do tábora, když tam necháte povalovat jídlo. Jen si představte, kolik zábavy si Simíci užijí, když se v takovém kostýmu projdou po tábořišti. Dokonce si ho můžete vzít domů a rozpoutat s ním neplechu i tam!

Dopřejte svým Simíkům trochu čerstvého vzduchu a vyrazte s nimi na výlet do divočiny, na který jen tak nezapomenou.  Z tohoto herního balíčku máme velikou radost a už se nemůžeme dočkat příběhů, které s jeho pomocí vytvoříte!
Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
The Sims 4 na PC, PS4, Xbox One, MacScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4
Související novinky
 
The Sims 4 budou roztomilejší, blíží se kolekce Batolata

The Sims 4 budou roztomilejší, blíží se kolekce Batolata

Středa 16.8.2017 15:00 - S novou kolekcí budou vaši malí Simíci moct lépe vyjádřit svou náturu a pokračovat v rozvoji své osobnosti. Přečíst celý článek »

The Sims 4 vyjdou na konzole

The Sims 4 vyjdou na konzole

Úterý 25.7.2017 14:54 - Microsoft předčasně potvrdil Xbox One verzi. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PS4, Xbox One
Balíček Rodičovství přinese do The Sims 4 životní hodnoty

Balíček Rodičovství přinese do The Sims 4 životní hodnoty

Středa 24.5.2017 09:20 - Existuje pět životních hodnot, každá z nich může mít pozitivní i negativní dopad. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, Mac

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince The Sims 4: Outdoor Retreat vás zavede do přírody
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Warezz.K    Dokud lidi budou hloupi, ea se bude jen smat a bude dal zdimat a zdimat. Jim je to jedno :) lidi to stejne koupi.Warezz.Kwarezzk8961    14.1.2015 08:21 Warezz.K

Dokud lidi budou hloupi, ea se bude jen smat a bude dal zdimat a zdimat. Jim je to jedno :) lidi to stejne koupi.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

RandomPirate    Víte že váš marketing je špatný, když jeden datadisk stojí třetinu originální hry.RandomPiraterandompirate29526    13.1.2015 23:24 RandomPirate

Víte že váš marketing je špatný, když jeden datadisk stojí třetinu originální hry.

TDUmaniak   1x   Jé, datadisky starých Sims s novými jmény!TDUmaniaktdumaniak29836    13.1.2015 21:40 TDUmaniak

Jé, datadisky starých Sims s novými jmény!

zandetsu   2x   Skalní fandové už jistě rozbíjejí prasátka nebo čekají na kapesné. Přeji jim ať je toto nové DLC baví. Ale osobně bych 20 eur za DLC asi jen tak nedal. Obzvlášť, když vím kolik jich ještě za životnost The Sims 4 vyjde.
Mno. . určitě to není úplně ta nejhorší hra ale já bohužel nejsem skalní fanda. Spíše mě zajímá kolik si EA řekne za kompletní The Sims se všemi dodatky. Kdyby těch DLC vyšlo třeba deset za tuto cenu + základní hra. No... najednou se mnoha lidem určitě nezdají měsíční poplatky WoWka zas tak drahé...
Všem kupujícím přeji ať je to za ty peníze baví. :-)
zandetsuzandetsu2146
    13.1.2015 20:04
zandetsu

Skalní fandové už jistě rozbíjejí prasátka nebo čekají na kapesné. Přeji jim ať je toto nové DLC baví. Ale osobně bych 20 eur za DLC asi jen tak nedal. Obzvlášť, když vím kolik jich ještě za životnost The Sims 4 vyjde.
Mno. . určitě to není úplně ta nejhorší hra ale já bohužel nejsem skalní fanda. Spíše mě zajímá kolik si EA řekne za kompletní The Sims se všemi dodatky. Kdyby těch DLC vyšlo třeba deset za tuto cenu + základní hra. No... najednou se mnoha lidem určitě nezdají měsíční poplatky WoWka zas tak drahé...
Všem kupujícím přeji ať je to za ty peníze baví. :-)

Miky člen redakce   1x   to M4S4CR: Bylo zbytečné přepisovat české informace, proto jsme je zkopíroval a odkázal na oficiální stránky. Jde vlastně o tiskovou zprávu, kterou můžeme dále šířit.Mikymiky3    13.1.2015 20:01 Miky

to M4S4CR: Bylo zbytečné přepisovat české informace, proto jsme je zkopíroval a odkázal na oficiální stránky. Jde vlastně o tiskovou zprávu, kterou můžeme dále šířit.

M4S4CR    Jsem jediný, kterému obsah článku připomíná PR článek ?M4S4CRm4s4cr2371    13.1.2015 19:47 M4S4CR

Jsem jediný, kterému obsah článku připomíná PR článek ?

Norbi001    A je to TADYYYY. DLC, které bude z miliónové řady DLC.... Pozor... tohle si rozhodně kupte.... budete se si totiž moci zapálit venku táborák. Neuvěřitelná inovace... světové prvenství... A teď vážně.... Di do pr*ele EA s takovou politikou.Norbi001norbi00117630    13.1.2015 19:08 Norbi001

A je to TADYYYY. DLC, které bude z miliónové řady DLC.... Pozor... tohle si rozhodně kupte.... budete se si totiž moci zapálit venku táborák. Neuvěřitelná inovace... světové prvenství... A teď vážně.... Di do pr*ele EA s takovou politikou.

Toldo    DLC budou zdarma a už to začíná, hezké :DToldotoldo2587    13.1.2015 19:07 Toldo

DLC budou zdarma a už to začíná, hezké :D

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (60 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hypergrid – deskovka

Speciál - 25.2.2018
 
Hypergrid – deskovka

Šachové uvažování nad piškvorkovým principem? Česká paráda pro náročné logiky.

 
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole