Uživatel nepřihlášen
  

V dubnu expanze Hurá do práce pro vaše Simíky

Čtvrtek 5.2.2015 10:08 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Přidá tři úplně nové kariéry, díky kterým budete mít v The Sims 4 spoustu možností, jak naplnit ambice svých Simíků.

Electronic Arts představila první rozšíření The Sims 4. Jmenuje se Hurá do práce! (Get to Work). Expanze přidá tři úplně nové kariéry, díky kterým budete mít v The Sims 4 spoustu možností, jak naplnit ambice svých Simíků. Se Simíky budete moci začít podnikat. Využijete jejich dovednosti a koníčky, abyste vydělali více Simoleonů.

Vývojáři zatím odhalili sedm zajímavostí, které byste o expanzi měli vědět. Další budou brzy následovat. V Hurá do práce se přestanete válet na gauči a ovládnete celé pracoviště. Rozšíření vyjde v dubnu 2015 na PC a Mac, cena zatím nebyla oznámena.

1. Staňte se lékařem: vaši Simíci teď mohou věnovat svůj čas zachraňování životů, léčení pacientů a operování. Úplně poprvé také budou moci pomáhat s rozením dětí!

2. Bojujte se zločinem: vyšetřujte na místech činu, vyslýchejte Simíky a zatýkejte zločince. Začněte jako kadeti a vypracujte se až na náčelníky policejního sboru.

3. Experimentujte a vynalézejte: vědci konstruují své šílené vynálezy a shánějí si exempláře, na kterých mohou své ďábelské výtvory (jako je třeba Simíkovský paprsek) zkoušet. Tito Simíci se budou muset rozhodnout, jestli své vynálezy použijí ve prospěch ostatních Simíků, nebo zda je raději trochu potrápí.4. Začněte podnikat v jedinečném stylu: otevřete si obchod, jaký si jen usmyslíte. Pekárnu, butik s oblečením, uměleckou galerii, knihovnu nebo něco jiného. Podnikání si můžete vyladit přesně podle svého gusta: rozhodněte, co budete prodávat, řiďte zaměstnance a uspokojte své zákazníky.

5. Pracoviště pro nové kariéry: všechny nové sousedství a budovy, jako je nemocnice, policejní stanice a vědecká laboratoř, jsou plně zařízené úplně novými předměty. Vaši Simíci tak budou mít připravenou cestu k úspěchu. Nebo zajděte do Obchodní čtvrti a prohlédněte si všechny obchody, které jste vytvořili, když jste zkoušeli, co přesně bude vaše Simíky bavit.

6. Osvojte si nové dovednosti: vyzkoušejte si celou sadu nových dovedností, které vašim Simíků umožní vytvářet další jedinečné předměty. Udělejte dokonalou fotku nebo upečte a nazdobte nějakou dobrotu. Pomohou vám v tom nové dovednosti fotografování a pečení. Své výtvory si Simíci mohou hrdě vystavit doma nebo je zpeněžit, a trochu si tak přilepšit.

7. Setkejte se s mimozemšťany: oni totiž už přistáli a jsou mezi námi! Zjistěte, kteří Simíci nejsou tak úplně odsud, a prozkoumejte záhadnou mimozemskou dimenzi.


Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
The Sims 4 na PC, PS4, Xbox One, MacScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4 Screenshot ze hry The Sims 4
Související novinky
 
The Sims 4 budou roztomilejší, blíží se kolekce Batolata

The Sims 4 budou roztomilejší, blíží se kolekce Batolata

Středa 16.8.2017 15:00 - S novou kolekcí budou vaši malí Simíci moct lépe vyjádřit svou náturu a pokračovat v rozvoji své osobnosti. Přečíst celý článek »

The Sims 4 vyjdou na konzole

The Sims 4 vyjdou na konzole

Úterý 25.7.2017 14:54 - Microsoft předčasně potvrdil Xbox One verzi. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PS4, Xbox One
Balíček Rodičovství přinese do The Sims 4 životní hodnoty

Balíček Rodičovství přinese do The Sims 4 životní hodnoty

Středa 24.5.2017 09:20 - Existuje pět životních hodnot, každá z nich může mít pozitivní i negativní dopad. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, Mac

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince V dubnu expanze Hurá do práce pro vaše Simíky
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
largo    neví se jaké budou další datadisky? no asi hloupá otázka ale možná že budu překvapen.largolargo13709    6.2.2015 18:37 largo

neví se jaké budou další datadisky? no asi hloupá otázka ale možná že budu překvapen.

Adiik    Zachovejte paniku! :D
Dodatek má klasickou cenu 699 Kč v kamenných obchodech, tak jako dodatky The Sims 3.
Adiikadiik17951
    6.2.2015 14:29
Adiik

Zachovejte paniku! :D
Dodatek má klasickou cenu 699 Kč v kamenných obchodech, tak jako dodatky The Sims 3.

largo    no já bych chtěl aby se vrátila cestovní horečka.largolargo13709    5.2.2015 18:33 largo

no já bych chtěl aby se vrátila cestovní horečka.

Warezz.K   1x   Welcome to EA :D A až ta hra bude mít datadisků 10, tak se rozlučte s plynulostí a optimalizací. Protože to bude se vším opět zase sekat, drbat, trhat a kdoví co ještě a nepomůže vám vůbec nic stejně jako u SIMS 3 :D Jenom hloupé odpovědi typu - odinstaluj přídavný obsah. Fakt logika. Je to celý k hovnu.Warezz.Kwarezzk8961    5.2.2015 16:09 Warezz.K

Welcome to EA :D A až ta hra bude mít datadisků 10, tak se rozlučte s plynulostí a optimalizací. Protože to bude se vším opět zase sekat, drbat, trhat a kdoví co ještě a nepomůže vám vůbec nic stejně jako u SIMS 3 :D Jenom hloupé odpovědi typu - odinstaluj přídavný obsah. Fakt logika. Je to celý k hovnu.

Kirkes21    Za to DLC bych dal max 28, - Euro peněz, ale 40 Euro? :gun: :gun: To už potom má cenu skoro jako Standartní edice The Sims 4. Takže toto DLC si koupím až za rok prostě až ho zlevní, což ale nebude nejdřív než za rok 1 či 2. Nemůžu si kupovat tak mastné DLC v ceně zákládní hry, to si radši počkám než ho zlevní na tom Originu a nebo bude levnější Krabicová verze toho DLC, protože zase tak moc bohatý teda nejsem... :shock:Kirkes21kirkes2127721    5.2.2015 14:53 Kirkes21

Za to DLC bych dal max 28, - Euro peněz, ale 40 Euro? :gun: :gun: To už potom má cenu skoro jako Standartní edice The Sims 4. Takže toto DLC si koupím až za rok prostě až ho zlevní, což ale nebude nejdřív než za rok 1 či 2. Nemůžu si kupovat tak mastné DLC v ceně zákládní hry, to si radši počkám než ho zlevní na tom Originu a nebo bude levnější Krabicová verze toho DLC, protože zase tak moc bohatý teda nejsem... :shock:

fighter08   1x   Hmm, fakt obsáhlý DLC, za to bych dal klidně i 80 éček...fighter08fighter0815352    5.2.2015 11:32 fighter08

Hmm, fakt obsáhlý DLC, za to bych dal klidně i 80 éček...

Atrix85   17x   a uz to zacina, 40 euro za par povolani nech sa lubi...Atrix85atrix8531289    5.2.2015 10:28 Atrix85

a uz to zacina, 40 euro za par povolani nech sa lubi...

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (60 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hypergrid – deskovka

Speciál - 25.2.2018
 
Hypergrid – deskovka

Šachové uvažování nad piškvorkovým principem? Česká paráda pro náročné logiky.

 
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole