Uživatel nepřihlášen
   

Faster, Baby! DLC pro Mafii 3 vyjde 28. března

Pátek 17.2.2017 12:14 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Přídavek nabídne novou mapu, vozidla, zbraně a obleky, možnost zpomalit čas během řízení nebo další výdělečnou aktivitu.

Tvůrci Mafie 3 ze studia Hangar 13 se rozhodli detailněji přiblížit první placené DLC s názvem Faster, Baby! (Přidej, kotě!), a to prostřednictvím videa. Jakmile autoři zmíní chválu ze strany fanoušků, o níž by se často dalo pochybovat, a sami se pochválí za příběh a jízdní model (což jsou jedny z mála kvalitních prvků hry), přijde na řadu ukázka nové lokality s názvem Sinclair Parish.

Jde o unikátní oblast blízko New Bordeaux, která je důležitá hlavně s ohledem na tamní činnost aktivistů za občanská práva. Sinclair Parish se od původní mapy New Bordeaux liší i po vizuální stránce a právě zde se setkáte s postavou jménem Roxy, která bude Lincolnovi pomáhat během příběhu zaměřeného na boj proti místnímu šerifovi.

V rámci DLC dojde i na nové herní prvky. V Hangaru 13 se očividně inspirovali u GTA V, takže vás ve Faster, Baby! čeká možnost zpomalit čas během řízení. Ta se prý hodí hlavně při provádění bláznivých kousků s autem. Z auta můžete také házet výbušniny v podobě granátů nebo molotovů, což se má hodit při honičkách. Tvůrci dále přidali do hry nášlapnou minu, dva nové obleky, dvě auta a další zbraň.

Hráče čeká i nová výdělečná aktivita v podobě pomoci jedné z postav s pěstováním marihuany, takže nezbývá než doufat, že to nebude jen další bezduchá jízda s vozidlem z bodu A do bodu B. Na nové mapě najdete také víc než dost příležitostí k provedení bláznivých skoků, které se mohou hodit během misí.

Video dále nabízí letmý pohled na koncepty z vývoje zbylých dvou placených DLC. Nejdřív přijde na řadu přídavek Stones Unturned (Na kameni kámen), v němž se po boku Johna Donovana podíváme do Vietnamu, a pak dorazí DLC Sign of the Times (Znamení časů), které je zaměřené na vyšetřování a zastavení rituálních vražd.

DLC Faster, Baby! vyjde 28. března a bude k dispozici samostatně i jako součást Season Passu. Stones Unturned má dorazit v květnu a vydání Sign of the Times se očekává během července.

Tisk
Mafia 3 na PC, PS4, Xbox OneTrailery ke hře
Mafia 3 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Mafia 3 Screenshot ze hry Mafia 3 Screenshot ze hry Mafia 3 Screenshot ze hry Mafia 3 Screenshot ze hry Mafia 3 Screenshot ze hry Mafia 3 Screenshot ze hry Mafia 3 Screenshot ze hry Mafia 3
Související novinky
 
Screenshoty lákají na druhé DLC Mafie 3

Screenshoty lákají na druhé DLC Mafie 3

Pátek 26.5.2017 19:36 - V přídavku s českým názvem na Kameni kámen se s Lincolnem vypravíte do nových lokalit v New Bordeaux i na tropický ostrov v Asii. Přečíst celý článek »

55 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Druhé DLC Mafie 3 dorazí 30. května

Druhé DLC Mafie 3 dorazí 30. května

Pátek 5.5.2017 11:45 - Po boku agenta Donovana se postavíte zákeřnému nepříteli a vydáte se na tropický ostrov plný nových nepřátel a herních možností. Přečíst celý článek »

36 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Mafia 3 má demo a první příběhové rozšíření
 

Mafia 3 má demo a první příběhové rozšíření

Úterý 28.3.2017 10:10 - Faster, Baby! (Přidej, kotě!) hráče zavede do zcela nového malého městečka na západ od Bayou. Přečíst celý článek »

47 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Faster, Baby! DLC pro Mafii 3 vyjde 28. března
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Kirkes21    Já vim. :-D Ale vidět že M3 je nedodělaná je podle mě zoufalství. Teď jsem na CS Wikipedii četl článek o Mafii 3 a píšou tam že hra má dost nedostatků podle stránky Bonusweb. Takže musíme doufat že se Hangar 13 chytí za nos, a hru zlepší tak aby časem nebyla tak špatná hra. :-)Kirkes21kirkes2127721    17.2.2017 19:00 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Lazy:Já vim. :-D Ale vidět že M3 je nedodělaná je podle mě zoufalství. Teď jsem na CS Wikipedii četl článek o Mafii 3 a píšou tam že hra má dost nedostatků podle stránky Bonusweb. Takže musíme doufat že se Hangar 13 chytí za nos, a hru zlepší tak aby časem nebyla tak špatná hra. :-)

Lazy napsal:Bacha vanoce uz skoncily a prejes si toho az moc, takze mam strach ze tohohle vseho se bouzel nedockas :-D

Lazy   1x   Bacha vanoce uz skoncily a prejes si toho az moc, takze mam strach ze tohohle vseho se bouzel nedockas :-DLazylazy34358    17.2.2017 18:54 Lazy

@ odpověď na komentář od Kirkes21:Bacha vanoce uz skoncily a prejes si toho az moc, takze mam strach ze tohohle vseho se bouzel nedockas :-D

Kirkes21 napsal:Ano byla by to škoda. Taky doufám že M3 opraví. Jak říkal Virus že jizdní model je hrozný, a je to pravda ! ! ! Doufám že tam dají omezovač rychlosti, zlepší textury, vylepší jizdní model, a taky konečně chci mít v M3 Safehaus za který se nebudu muset propadat hanbou. Chci ho mít krásně opravený, abych nemusel spát v suterénu jako nějakej odpadlík či vezěň. Rovněž chci aby do M3 vrátily tu garáž z M2 do které se vejde neomezeně aut. A budu spokojený. :-D

Kirkes21    Navíc mám ještě jeden nápad. Hangar 13 by se mohl inspirovat studiem Bethesda podle jejich hry Fallout 4, a třeba za pár měsíců vydat na Steamu Dlc položku pro hru MAFIA 3. Dlc s grafickým vylepšením podobně jako u hry FO4. Mafia 3 by tím pádem asi byla náročnější na HW, ale přiznejme si že ta hra to potřebuje! ! :-)Kirkes21kirkes2127721    17.2.2017 18:48 Kirkes21

Navíc mám ještě jeden nápad. Hangar 13 by se mohl inspirovat studiem Bethesda podle jejich hry Fallout 4, a třeba za pár měsíců vydat na Steamu Dlc položku pro hru MAFIA 3. Dlc s grafickým vylepšením podobně jako u hry FO4. Mafia 3 by tím pádem asi byla náročnější na HW, ale přiznejme si že ta hra to potřebuje! ! :-)

Kirkes21    Ano byla by to škoda. Taky doufám že M3 opraví. Jak říkal Virus že jizdní model je hrozný, a je to pravda ! ! ! Doufám že tam dají omezovač rychlosti, zlepší textury, vylepší jizdní model, a taky konečně chci mít v M3 Safehaus za který se nebudu muset propadat hanbou. Chci ho mít krásně opravený, abych nemusel spát v suterénu jako nějakej odpadlík či vezěň. Rovněž chci aby do M3 vrátily tu garáž z M2 do které se vejde neomezeně aut. A budu spokojený. :-DKirkes21kirkes2127721    17.2.2017 18:37 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Lazy:Ano byla by to škoda. Taky doufám že M3 opraví. Jak říkal Virus že jizdní model je hrozný, a je to pravda ! ! ! Doufám že tam dají omezovač rychlosti, zlepší textury, vylepší jizdní model, a taky konečně chci mít v M3 Safehaus za který se nebudu muset propadat hanbou. Chci ho mít krásně opravený, abych nemusel spát v suterénu jako nějakej odpadlík či vezěň. Rovněž chci aby do M3 vrátily tu garáž z M2 do které se vejde neomezeně aut. A budu spokojený. :-D

Lazy napsal:Jasne, bud naslouchali komunite a dlc budou lepsi (pestrost misi, ...) , nebo ne a bude to stejne jak puvodni hra coz by byla opravdu skoda.

Lazy   1x   Jasne, bud naslouchali komunite a dlc budou lepsi (pestrost misi, ...) , nebo ne a bude to stejne jak puvodni hra coz by byla opravdu skoda.Lazylazy34358    17.2.2017 18:13 Lazy

@ odpověď na komentář od Kirkes21:Jasne, bud naslouchali komunite a dlc budou lepsi (pestrost misi, ...) , nebo ne a bude to stejne jak puvodni hra coz by byla opravdu skoda.

Kirkes21 napsal:Podle mě až čas ukáže zda ty Dlc přídavky nějak hře prospějou. Vždyť ještě nevyšly. Takže úsudek před vydáním ani nemá smysl. Co má smysl je čekat, a pak se ukáže zda Hangar 13 naslouchal nebo nevnímal hráče.

Virus   2x   Tak je hezké, že na hře pořád pracují ale furt to není ono. :lala: Je fajn, že fungují zrcadla na autech ale v budovách to stále nejde. :nah: Jednou jsem se ale stihnul vidět v pohybu, než to zamrzlo na tisíc kousků. :-D A nevím kdo jim řekl, že mají ten nejlepší, jízdní model aut. Jako řízení za pomocí reálné simulace je lepší ale třeba věčné hrabání při rozjezdu si mohou strčit do prdele a stejně tak zpomalování času. Dobře, viděli to v GTA, funguje to, tak to nebude na škodu, ale co třeba konečně přidat omezovač rychlosti a takovou spotřebu paliva? ! To už tam nikdy asi nebude. Mafia 3 není vyloženě zlá hra, stačilo by jen opravit do očí bijící nedostatky. Bohužel těch je dost.Virusvirus7406    17.2.2017 17:48 Virus

Tak je hezké, že na hře pořád pracují ale furt to není ono. :lala: Je fajn, že fungují zrcadla na autech ale v budovách to stále nejde. :nah: Jednou jsem se ale stihnul vidět v pohybu, než to zamrzlo na tisíc kousků. :-D A nevím kdo jim řekl, že mají ten nejlepší, jízdní model aut. Jako řízení za pomocí reálné simulace je lepší ale třeba věčné hrabání při rozjezdu si mohou strčit do prdele a stejně tak zpomalování času. Dobře, viděli to v GTA, funguje to, tak to nebude na škodu, ale co třeba konečně přidat omezovač rychlosti a takovou spotřebu paliva? ! To už tam nikdy asi nebude. Mafia 3 není vyloženě zlá hra, stačilo by jen opravit do očí bijící nedostatky. Bohužel těch je dost.

Kirkes21    Podle mě až čas ukáže zda ty Dlc přídavky nějak hře prospějou. Vždyť ještě nevyšly. Takže úsudek před vydáním ani nemá smysl. Co má smysl je čekat, a pak se ukáže zda Hangar 13 naslouchal nebo nevnímal hráče.Kirkes21kirkes2127721    17.2.2017 17:23 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Lazy:Podle mě až čas ukáže zda ty Dlc přídavky nějak hře prospějou. Vždyť ještě nevyšly. Takže úsudek před vydáním ani nemá smysl. Co má smysl je čekat, a pak se ukáže zda Hangar 13 naslouchal nebo nevnímal hráče.

Lazy napsal:Stim doladovanim atd. souhlasim, jen nevim jak by to pomohlo pribehu a stylu copy, paste misim.

Lazy    Stim doladovanim atd. souhlasim, jen nevim jak by to pomohlo pribehu a stylu copy, paste misim.Lazylazy34358    17.2.2017 16:57 Lazy

@ odpověď na komentář od Kirkes21:Stim doladovanim atd. souhlasim, jen nevim jak by to pomohlo pribehu a stylu copy, paste misim.

Kirkes21 napsal:Ve všem co napsal ve svém komentáři souhlasím. Já nejsem ten typ člověka co by hned po prvním dojmu zanevřel na hru M3 jako to udělalo nejvíc hráčů. Myslím si taky že ta hra jen potřebovala ještě nejakou dobu dolaďovat a pak by nebyla hodnocená "smíšeně" ale spíš "až na vyjímky kladné". Rockstar měl tu výhodu že na GTA 5 měl víc času a začali s tím vývojem hned. :-)

Kirkes21   1x   Ve všem co napsal ve svém komentáři souhlasím. Já nejsem ten typ člověka co by hned po prvním dojmu zanevřel na hru M3 jako to udělalo nejvíc hráčů. Myslím si taky že ta hra jen potřebovala ještě nejakou dobu dolaďovat a pak by nebyla hodnocená "smíšeně" ale spíš "až na vyjímky kladné". Rockstar měl tu výhodu že na GTA 5 měl víc času a začali s tím vývojem hned. :-)Kirkes21kirkes2127721    17.2.2017 16:49 Kirkes21

@ odpověď na komentář od Ondr4h:Ve všem co napsal ve svém komentáři souhlasím. Já nejsem ten typ člověka co by hned po prvním dojmu zanevřel na hru M3 jako to udělalo nejvíc hráčů. Myslím si taky že ta hra jen potřebovala ještě nejakou dobu dolaďovat a pak by nebyla hodnocená "smíšeně" ale spíš "až na vyjímky kladné". Rockstar měl tu výhodu že na GTA 5 měl víc času a začali s tím vývojem hned. :-)

Ondr4h napsal:Ty jo vlak v Mafii :-D . Ve trojce je celé město protkané železnicí, ale až dlc asi dostane i vlaky na koleje pokuď to nebude jenom pro ten script. A taky není nad to když se dodělavájí hry v DLC viz. GTA V funkce.

Trojka dle mého mínění má dobrý základ, ale celkově chtěla poladit a ješte nejmíň rok na ní makat.

Ondr4h   2x   Ty jo vlak v Mafii :-D . Ve trojce je celé město protkané železnicí, ale až dlc asi dostane i vlaky na koleje pokuď to nebude jenom pro ten script. A taky není nad to když se dodělavájí hry v DLC viz. GTA V funkce.

Trojka dle mého mínění má dobrý základ, ale celkově chtěla poladit a ješte nejmíň rok na ní makat.
Ondr4hondr4h17156
    17.2.2017 16:33
Ondr4h

Ty jo vlak v Mafii :-D . Ve trojce je celé město protkané železnicí, ale až dlc asi dostane i vlaky na koleje pokuď to nebude jenom pro ten script. A taky není nad to když se dodělavájí hry v DLC viz. GTA V funkce.

Trojka dle mého mínění má dobrý základ, ale celkově chtěla poladit a ješte nejmíň rok na ní makat.

Behavioralista   1x   Ten rozhovor je plný schizofreniků, protože jinak si neumím vysvětlit, co to tam ťápe za hovniska.Behavioralistabehavioralista34565    17.2.2017 15:58 Behavioralista

Ten rozhovor je plný schizofreniků, protože jinak si neumím vysvětlit, co to tam ťápe za hovniska.

Zbrojovak   1x   Zpomalovat cas pri rizeni, nato urcite vsichni cekali. Stydim se ze tenhle bordel nese jmeno mafie.Zbrojovakzbrojovak53649    17.2.2017 14:44 Zbrojovak

Zpomalovat cas pri rizeni, nato urcite vsichni cekali. Stydim se ze tenhle bordel nese jmeno mafie.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Esprite   2x   Schválně jestli tam nechaj ty keře - kterými když chceš projet, tak je to jako napálit do zdi :-D :-DEspriteesprite33929    17.2.2017 14:34 Esprite

Schválně jestli tam nechaj ty keře - kterými když chceš projet, tak je to jako napálit do zdi :-D :-D

Lazy   4x   Ona ani M2 teda nedopadla slavne, ale kdyz vidim jak dopadla M3, tak je na tom M2 opravdu jeste dobre :DLazylazy34358    17.2.2017 13:05 Lazy

@ odpověď na komentář od Lukaso23:Ona ani M2 teda nedopadla slavne, ale kdyz vidim jak dopadla M3, tak je na tom M2 opravdu jeste dobre :D

Lukaso23 napsal:DLC nebude špatné ale ta hra dopadla jak dopadla s 2 seto nedá srovnávat :nah:

Lukaso23    DLC nebude špatné ale ta hra dopadla jak dopadla s 2 seto nedá srovnávat :nah:Lukaso23lukaso2362473    17.2.2017 13:01 Lukaso23

DLC nebude špatné ale ta hra dopadla jak dopadla s 2 seto nedá srovnávat :nah:

JinLin   2x   Tak předpokládám že to bude fungovat na stejném principu jako celá hlavní hra.
Prostě příjď, postupně vymlať zdejší oblast, pak sejmi "šéfa" a to bude prakticky všechno.
Tak aspoň že si na to budem moct vzít nový obleček aby se to aspoň minimálně lišilo od hlavní hry.
Tvůrci se stále inspirují GTA V, ale o proti GTA jsou 100 let za opicema. :)
JinLinjinlin23266
    17.2.2017 12:26
JinLin

Tak předpokládám že to bude fungovat na stejném principu jako celá hlavní hra.
Prostě příjď, postupně vymlať zdejší oblast, pak sejmi "šéfa" a to bude prakticky všechno.
Tak aspoň že si na to budem moct vzít nový obleček aby se to aspoň minimálně lišilo od hlavní hry.
Tvůrci se stále inspirují GTA V, ale o proti GTA jsou 100 let za opicema. :)

Diskuze na fóru

STEAM -všechno sem (6950 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11948 příspěvků), Magic: The Gathering/Pokémon (4 příspěvky), Čeština ve hrách?! (70 příspěvků), Upgrade RAM aneb rozhoduje rychlost operačních pamětí?! (3 příspěvky), Trance - Progressive Mix 42* (384 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4528 příspěvků), Humble bundle -vše sem (523 příspěvků), Český dabing ve hrách (73 příspěvků), Grand Theft Auto V (319 příspěvků), Diablo III (1564 příspěvků)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Nex Machina - arkádovka v nejčistší formě

Záplavy robotů se na vás řítí v šíleném tempu, vaše zbraň střílí v tempu ještě šílenějším. Jediné, co by v této chvíli mohlo selhat, jste vy. Máte…

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 
 
MotoGP 17 ‒ nejlepší svého druhu

Další zářez do nekonečné řady motorkářské série. A kupodivu i ten nejhlubší.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Get Even – poznáte rozdíl mezi realitou a fikcí?

Poznáte, co je skutečné a co je výmyslem fantazie? Get Even vám dokáže, že nemůžete věřit ani sami sobě.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Wonder Boy: The Dragon’s Trap – tak se dělá remake

Plošinovka z osmdesátých let zažívá svou renesanci v třetím tisíciletí.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
MXGP3: The Official Motocross Videogame - vše při starém

První titul od Milestone, jenž využívá nový engine, by se chtěl od starších dílů MXGP odrazit a konečně přinést lepší zážitek, než tomu bylo doposud.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole