Uživatel nepřihlášen
   

První trailer láká na Star Wars: Battlefront 2, hra vyjde 17. listopadu

Sobota 15.4.2017 20:45 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

V kampani se vžijeme do role členky imperiálních speciálních sil. Multiplayer se konečně dočká herních tříd či vylepšování zbraní, hrdinů a vozidel.

Po středečním úniku a několika dnech mlžení ze strany EA konečně došlo na plnohodnotné odhalení Star Wars: Battlefrontu 2. Na akci Star Wars Celebration v Orlandu byl odprezentován první trailer, který ukazuje mnohem víc než středeční únik.

V kampani se vžijeme do role členky imperiálních speciálních sil jménem Iden Versio, která je velitelkou čety Inferno. Ta má po zničení druhé Hvězd smrti prostý cíl - pomstít smrt císaře Palpatina. Dějově je tedy kampaň zasazená do doby po událostech šesté filmové epizody s podtitulem Návrat Jediho a budeme sledovat příběh z imperiálního pohledu. Jde navíc o plně kanonický příběh, jednotka Inferno byla vytvořena ve spolupráci se společností LucasFilm. Cesta za pomstou má přitom trvat 30 let, takže dosáhne až do období nové, právě vznikající filmové trilogie. Iden Versio však nebude jedinou hratelnou postavou kampaně. V rámci singleplayeru bude možné hrát i za Luka Skywalkera a Kyla Rena.Trailer ukazuje, že se v Battlefrontu 2 podíváme třeba do města Mos Eisley na planetě Tatooine. Z předešlého dílu se vrací Hoth a měsíc Endor a dále navštívíme zalesněný Yavin 4 z Nové naděje, Takodanu a základnu Hvězdovrah z filmu Síla se probouzí, Naboo ze Skryté hrozby nebo deštivou planetu Kamino z druhé epizody s podtitulem Klony útočí. Koncepty ukázané během odhalení hry zobrazovaly nejen klonované vojáky, ale i jediskou stíhačku Obi-Wana Kenobiho a Slave-1 Janga Fetta. Trailer dokonce naznačuje, že se znovu zúčastníme bitvy o planetu Jakku, k níž došlo rok po událostech Návratu Jediho.

Jak už víme od středy, v multiplayeru nás čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Tentokrát nás také čekají nové herní módy a hlavně herní třídy, takže můžete na bojišti zastávat určitou roli. Třídy budou čtyři a nesou názvy Officer, Assault, Heavy a Specialist. Když budou hráči využívat třídy rozumným způsobem a budou dostatečně schopní, mohou si troufnout i na hrdinu či padoucha, třeba na Dartha Maula. Maximální počet hráčů je opět omezen na 40 a i tentokrát bude k dispozici kooperativní mód pro dva hráče, který bude na konzolích možné hrát ve split-screenu, a skirmish. V něm bude možné hrát proti umělé inteligenci.Schopnosti hrdinů a padouchů navíc můžete vylepšovat, přičemž součástí hry budou opět hrdinské lodě. Také lze upravovat zbraně (kterých bude tentokrát víc) či vozidla, přičemž Battlefront 2 obsáhne jak vzdušné, tak pozemní dopravní prostředky. Dobrá zpráva je, že vesmírné bitvy budou tentokrát součástí základní hry.

A ještě jedna docela dobrá zpráva. Předobjednávkový bonus v podobě postav z nadcházejícího filmu Poslední z Jediů (The Last Jedi) vám nezaručí přístup k postavám jako takovým, ale jen ke kosmetickým skinům, díky nimž bude Rey a Kylo Ren vypadat stejně jako v novém filmu. Součástí bonusu jsou také úpravy schopností Rey a Kyla Rena, úprava schopnosti lodi Millennium Falcon a něco navíc. Během odhalení se hovořilo o zatím nespecifikované stíhačce Prvního řádu.Datum vydání je stanoveno na 17. listopadu. Pokud si předobjednáte Deluxe edici hry, dostanete možnost zahrát si hru v třídenním předstihu, tedy 14. listopadu, stejně jako zmíněný bonus za předobjednávku, který je společný pro všechny verze hry (standardní a Deluxe) a několik dalších bonusů. Jde o 4 schopnosti (jedna pro každou třídu) a okamžité odemčení 4 zbraní a jejich modifikací (opět jedna pro každou třídu).

Pokud si zaplatíte EA Access na Xboxu One nebo Origin Access na PC, tak si budete moci Battlefront 2 zahrát již 9. listopadu. Půjde o plnou verzi, která bude časově omezena. Pravděpodobně budete moci po dobu 10 hodin hrát multiplayer a úvodní část singleplayeru.

Hru navíc doprovodí kniha nazvaná Star Wars: Battlefront 2: Inferno Squad, jejíž autorkou je spisovatelka Christie Golden, na jejímž kontě září kniha Star Wars: Učeň temnoty nebo tituly ze světa Warcraftu, StarCraftu a Assassin's Creed. V zahraničí vyjde 25. července a přiblíží život Iden, jejího otce admirála Versia a rodnou planetu Vardos.

Trailer s českými titulky

Tisk
Star Wars: Battlefront 2 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2
Související novinky
 
Star Wars: Battlefront 2 nabídne vylepšené souboje hrdinů a nový přístup k vozidlům

Star Wars: Battlefront 2 nabídne vylepšené souboje hrdinů a nový přístup k vozidlům

Středa 19.4.2017 15:15 - Se značnými obměnami se vrací i některé prvky známé z předešlého dílu, včetně kooperativního módu, který je oddělený od kampaně. + nové koncepty z vývoje. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Další střípky informací o Star Wars: Battlefrontu 2

Další střípky informací o Star Wars: Battlefrontu 2

Úterý 18.4.2017 12:07 - V kampani nás čeká boj zblízka podobný Battlefieldu 1 a v multiplayeru dojde třeba ke změně systému distribuce hrdinských postav. Přečíst celý článek »

31 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Koncepty Star Wars: Battlefrontu 2 ukazují herní třídy, klony a novou planetu

Koncepty Star Wars: Battlefrontu 2 ukazují herní třídy, klony a novou planetu

Neděle 16.4.2017 14:40 - K dispozici je také ukázka prostředí planet Kamino a Hoth, dva nové screenshoty nebo obálka doprovodné knihy Inferno Squad. Přečíst celý článek »

15 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince První trailer láká na Star Wars: Battlefront 2, hra vyjde 17. listopadu
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Carljack   1x   Období 30let mezi šestým a sedmým dílem je velmi zajímavé. Tudíž single player mě dosti láká, přesto jsem očekával kampaň ve stylu průchodu všemi třemi érami, ale což. Pokud příběh bude dávat smysl a kampaň bude zábavná jako v Titanfall 2, nemám s tím žádný problém.
Stejně stále věřím, že další seriál po konci SW: Rebels, by měl vyprávět právě toto období a zahrát si za jakési speciální jednotky ve hře a pak je vidět řádit v seriálu, to by bylo hodně super. Tak snad to mají vážně promyšlené a dočkáme se zajímavé hry.
Carljackcarljack3570
    18.4.2017 13:26
Carljack

Období 30let mezi šestým a sedmým dílem je velmi zajímavé. Tudíž single player mě dosti láká, přesto jsem očekával kampaň ve stylu průchodu všemi třemi érami, ale což. Pokud příběh bude dávat smysl a kampaň bude zábavná jako v Titanfall 2, nemám s tím žádný problém.
Stejně stále věřím, že další seriál po konci SW: Rebels, by měl vyprávět právě toto období a zahrát si za jakési speciální jednotky ve hře a pak je vidět řádit v seriálu, to by bylo hodně super. Tak snad to mají vážně promyšlené a dočkáme se zajímavé hry.

CzePavel99   2x   Trailer luxusní. I ty informace zní báječně... snad všechno co si lidi přáli tam bude. A bez Season Passu!
Vypadá to hodně nadějně, asi se fakt poučili a vyslechli komunitu :)
CzePavel99czepavel9911259
    17.4.2017 13:58
CzePavel99

Trailer luxusní. I ty informace zní báječně... snad všechno co si lidi přáli tam bude. A bez Season Passu!
Vypadá to hodně nadějně, asi se fakt poučili a vyslechli komunitu :)

ThainDegu člen redakce   4x   Moc nejásej, ona se pak určitě přidá na stranu rebelů :DThainDeguthaindegu27578    16.4.2017 23:12 ThainDegu

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:Moc nejásej, ona se pak určitě přidá na stranu rebelů :D

MORTHSIR napsal:Konecne z pohledu impéria, snad se bude holka snažit a nakopu s ní kladasum zadky.

Lukaso23   1x    Budeto pecka hlavně doufám že ten Síngl nebude krátkýLukaso23lukaso2362473    16.4.2017 20:58 Lukaso23

Budeto pecka hlavně doufám že ten Síngl nebude krátký

Laddys   1x   Hodně povedenej trailerLaddysladdys1697    16.4.2017 13:29 Laddys

Hodně povedenej trailer

Drzacek   5x   Beru vsemi deseti :)Drzacekdrzacek3563    16.4.2017 12:23 Drzacek

Beru vsemi deseti :)

opletalpa   2x   vau tak to je brutalní :dance: :lol:opletalpaopletalpa10332    16.4.2017 12:06 opletalpa

vau tak to je brutalní :dance: :lol:

FreakCZ   10x   Ne...? Důvody?FreakCZfreakcz55052    16.4.2017 10:10 FreakCZ

@ odpověď na komentář od john.malik:Ne...? Důvody?

john.malik napsal:Se vší úctou, taky to někomu příjde jako totální fail?

john.malik    Se vší úctou, taky to někomu příjde jako totální fail?john.malikjohnmalik21511    16.4.2017 09:59 john.malik

Se vší úctou, taky to někomu příjde jako totální fail?

MORTHSIR   2x   Konecne z pohledu impéria, snad se bude holka snažit a nakopu s ní kladasum zadky.MORTHSIRmorthsir17268    16.4.2017 09:43 MORTHSIR

Konecne z pohledu impéria, snad se bude holka snažit a nakopu s ní kladasum zadky.Komentář byl autorem naposledy upraven 16.4.2017 09:58

Původní verze před úpravami:Konecne z pohledu impéria, snad se bude holka snažit a nakope kladasum zadky.

the víta ! :)    No zatím to vypada na silný podzim :D ještě jestli vyjdou další pecky např. Red2, God of war, days gone atd atd...To abych zase chodil na přesčasy... :Dthe víta ! :)the-vita11589    16.4.2017 09:25 the víta ! :)

No zatím to vypada na silný podzim :D ještě jestli vyjdou další pecky např. Red2, God of war, days gone atd atd...To abych zase chodil na přesčasy... :D

Blackhand47XD    Se koukni na oficiální stránku Battlefrontu, tam máš jednoho hezky přes celou stranu. :DBlackhand47XDblackhand47xd13675    16.4.2017 08:55 Blackhand47XD

@ odpověď na komentář od Malcolm:Se koukni na oficiální stránku Battlefrontu, tam máš jednoho hezky přes celou stranu. :D

Malcolm napsal:jáko já pořád nikde nevidim battle droidy a uz me to zaciná stvat :D

Lubajz    Vypadá to fakt lákavě, ale na koupi hned v listopadu to nevidím. V září nebo říjnu vychází Red Dead Redemption 2, takže bych ani na Battlefront pořádně neměl čas :-DLubajzlubajz14312    16.4.2017 08:39 Lubajz

Vypadá to fakt lákavě, ale na koupi hned v listopadu to nevidím. V září nebo říjnu vychází Red Dead Redemption 2, takže bych ani na Battlefront pořádně neměl čas :-DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Malcolm    jáko já pořád nikde nevidim battle droidy a uz me to zaciná stvat :DMalcolmmalcolm8346    16.4.2017 03:23 Malcolm

jáko já pořád nikde nevidim battle droidy a uz me to zaciná stvat :D

Bouner    Vypadá to fajně a mile překvapil split-screen offline coop, takže tentokrát po těch SW zřejmě šáhnu no :)Bounerbouner11028    16.4.2017 00:00 Bouner

Vypadá to fajně a mile překvapil split-screen offline coop, takže tentokrát po těch SW zřejmě šáhnu no :)

mongos    to byla spise reakce na kojotamongosmongos8734    15.4.2017 23:59 mongos

@ odpověď na komentář od Miky:to byla spise reakce na kojota

Miky napsal:Ano, to už je stará informace ;-)

Miky člen redakce    Ano, to už je stará informace ;-)Mikymiky3    15.4.2017 23:48 Miky

@ odpověď na komentář od mongos:Ano, to už je stará informace ;-)

mongos napsal:Tak singl bude mit na starost motive a dice mp jestli jsem to dobre pochopil

Mythix   1x   Závěrečný screen pro zájemce v HD: [ odkaz ]Mythixmythix30055    15.4.2017 23:47 Mythix

Závěrečný screen pro zájemce v HD: [ odkaz ]

mongos   1x   Tak singl bude mit na starost motive a dice mp jestli jsem to dobre pochopilmongosmongos8734    15.4.2017 23:24 mongos

Tak singl bude mit na starost motive a dice mp jestli jsem to dobre pochopil

kojot    Taky mě to překvapilo, že budeme hrát za Impérium.kojotkojot14015    15.4.2017 23:20 kojot

@ odpověď na komentář od ElectroTano:Taky mě to překvapilo, že budeme hrát za Impérium.

ElectroTano napsal:Jak se mi stýská po bezejmenných a němích hlavních postavách. .

kojot    Na rovinu říkam, že se nebudu těšit (i přes velmi povedený trailer) , protože DICE singleplayer neumí. Nechám se překvapit co mi naservírují.kojotkojot14015    15.4.2017 23:19 kojot

Na rovinu říkam, že se nebudu těšit (i přes velmi povedený trailer) , protože DICE singleplayer neumí. Nechám se překvapit co mi naservírují.

ElectroTano    Jak se mi stýská po bezejmenných a němích hlavních postavách. .ElectroTanoelectrotano18588    15.4.2017 23:17 ElectroTano

Jak se mi stýská po bezejmenných a němích hlavních postavách. .

Berca76   1x   To, ze budu hrat za zenskou mi zily moc netrha, pokud to bude v ramci danyho vesmiru a jeho pravidel aspon trochu uveritelny. Co me ale vzdycky "pobavi", ze se v ramci gender korektnosti hodi zenska na pozici, kde je proste jako pest na oko. Presne jako v tomto pripade.

Napad se singlem za Imperium se mi libi a tesim se!
Berca76berca761993
    15.4.2017 23:10
Berca76

@ odpověď na komentář od Adamsr:To, ze budu hrat za zenskou mi zily moc netrha, pokud to bude v ramci danyho vesmiru a jeho pravidel aspon trochu uveritelny. Co me ale vzdycky "pobavi", ze se v ramci gender korektnosti hodi zenska na pozici, kde je proste jako pest na oko. Presne jako v tomto pripade.

Napad se singlem za Imperium se mi libi a tesim se!

Adamsr napsal:co je to teď za módu všude strkat ženský nebo černý? aby bylo jasno, nemám nic proti obsazení ženskejch nebo černochů když to do tématu hodí (takže to že su rasista nebo sexista nebo co si můžete odpustit) ale tady mi to prostě nesedí, ve filmu to ještě šlo ale tohle už mi přijde až moc nucený (stejný jako nucenej černoch jako hlavní postava v Mafii. . )

Adamsr   1x   co je to teď za módu všude strkat ženský nebo černý? aby bylo jasno, nemám nic proti obsazení ženskejch nebo černochů když to do tématu hodí (takže to že su rasista nebo sexista nebo co si můžete odpustit) ale tady mi to prostě nesedí, ve filmu to ještě šlo ale tohle už mi přijde až moc nucený (stejný jako nucenej černoch jako hlavní postava v Mafii. . )Adamsradamsr14965    15.4.2017 22:43 Adamsr

co je to teď za módu všude strkat ženský nebo černý? aby bylo jasno, nemám nic proti obsazení ženskejch nebo černochů když to do tématu hodí (takže to že su rasista nebo sexista nebo co si můžete odpustit) ale tady mi to prostě nesedí, ve filmu to ještě šlo ale tohle už mi přijde až moc nucený (stejný jako nucenej černoch jako hlavní postava v Mafii. . )

Golradir    Jak to myslíš?Golradirgolradir71350    15.4.2017 22:11 Golradir

@ odpověď na komentář od johnny_jay:Jak to myslíš?

johnny_jay napsal:Pokuď to s Iden dopadne stejně jako s Jyn, tak je mi šuma fuk, kdo je tam jako hlavní postava :)

Cvrnda člen redakce    Fajn, tak TEĎ by mělo být všechno hotové. Omlouvám se za zmatky, ale zprvu nefungovala stránka předobjednávky, takže nebyl přístup k informacím k pre-order bonusům, s nimiž je to nakonec trochu složitější. Naštěstí se pořád zdá, že ty bonusy budou hlavně kosmetické nebo zaručí pouze dřívější přístup k obsahu, který jinak bude moci odemknout prostým hraním. Snad to EA nepřeženeCvrndacvrnda7    15.4.2017 22:05 Cvrnda

Fajn, tak TEĎ by mělo být všechno hotové. Omlouvám se za zmatky, ale zprvu nefungovala stránka předobjednávky, takže nebyl přístup k informacím k pre-order bonusům, s nimiž je to nakonec trochu složitější. Naštěstí se pořád zdá, že ty bonusy budou hlavně kosmetické nebo zaručí pouze dřívější přístup k obsahu, který jinak bude moci odemknout prostým hraním. Snad to EA nepřežene

Ales    Hlavne at to neni stejny fail jako SW: BF1. Byl jsem rozhodnuty hru obejdnat a po bete jsem nakonec neobjednal a dodnes to patri mezi me spravne rozhodnuti. :) Kazdopadne pockame si na betu. BTW Zadna sberatelka? U BF1 snad take zadna nebyla. Min. pro CR. :(Alesales29933    15.4.2017 22:00 Ales

Hlavne at to neni stejny fail jako SW: BF1. Byl jsem rozhodnuty hru obejdnat a po bete jsem nakonec neobjednal a dodnes to patri mezi me spravne rozhodnuti. :) Kazdopadne pockame si na betu. BTW Zadna sberatelka? U BF1 snad take zadna nebyla. Min. pro CR. :(Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

johnny_jay    "Tentokrát nás také čekají herní třídy, takže můžete na bojišti zastávat určitou roli"
"Schopnosti hrdinů a padouchou je navíc možné vylepšovat"

Teď jen doufat, aby ty herní třídy nebyly jak z Battlefieldu a bude to pecka :thumbup:
johnny_jayjohnny_jay30163
    15.4.2017 21:56
johnny_jay

"Tentokrát nás také čekají herní třídy, takže můžete na bojišti zastávat určitou roli"
"Schopnosti hrdinů a padouchou je navíc možné vylepšovat"

Teď jen doufat, aby ty herní třídy nebyly jak z Battlefieldu a bude to pecka :thumbup:

Gandalf.   4x   Vždycky v diskuzích hype a natěšenost když EA něco odhalí, a po vydání ty diskuze vždy vypadají trochu jinak :-D viz. ME andromeda, battlefront 1 atd.Gandalf.gandalf8216    15.4.2017 21:54 Gandalf.

Vždycky v diskuzích hype a natěšenost když EA něco odhalí, a po vydání ty diskuze vždy vypadají trochu jinak :-D viz. ME andromeda, battlefront 1 atd.

johnny_jay    Pokuď to s Iden dopadne stejně jako s Jyn, tak je mi šuma fuk, kdo je tam jako hlavní postava :)johnny_jayjohnny_jay30163    15.4.2017 21:54 johnny_jay

@ odpověď na komentář od Golradir:Pokuď to s Iden dopadne stejně jako s Jyn, tak je mi šuma fuk, kdo je tam jako hlavní postava :)

Golradir napsal:Rey, Jyn a teď Iden... Už to s těma hlavníma hrdinkama přeháněj :( Doufám, že mě aspoň Ben Solo v osmé epizodě nějak zaujme...

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (11556 příspěvků), STEAM -všechno sem (6666 příspěvků), Wifi připojení do PC (9 příspěvků), Napiš videohru, která ... (117 příspěvků), Gamepad pro syna (18 příspěvků), Trance - Holiday Mix 2016 (316 příspěvků), Filmový koutek aneb co jste zrovna viděli? (689 příspěvků), Mafia III-Obecná diskuze (8 příspěvků), Legend of Grimrock čeština steam (7 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4371 příspěvků), Humble bundle -vše sem (502 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Persona 5 – podařený návrat osobností

Proběhl návrat oblíbené série bez problémů? Není na ni znát dlouhá prodleva? Nebo byla dlouhá pauza přínosem? Odpovědi hledejte v recenzi, nebo ve…

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole
 
 
Warhammer 40,000: Dawn of War 3 – skutečně divoká trojice

Třetí díl slavné RTS je konečně tady, sedl nám stejně jako jeho dva předchůdci?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
She Remembered Caterpillars – v jednoduchosti je krása

Primární barvy a mosty zavaří vaše mozkové závity.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC
 
 
Jak běží Frank West z Dead Rising 4 na PC?

PC verze Dead Rising 3 byla… No, škoda slov. Otázka tak zůstává, jestli je počítačový port čtvrtého dílu v jakémkoliv ohledu lepší. A světe div se, on…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC
 
 
Yo-kai Watch 2: Bony Spirits - povedené cestování v čase

Říká se, že 2x do stejné řeky nevstoupíte. Pokračování nesmírně úspěšné série Yo-kai Watch je zářným příkladem opaku tohoto rčení. Jestli se ale…

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Handheld