Uživatel nepřihlášen
     

Jak se prodává Grand Theft Auto V, Mafia 3 a další hry od Take-Two?

Úterý 23.5.2017 15:44 - Autor: - Rubrika: Novinky - Zdroj: GamesIndustry Novinka

Gangsterská akce od Rockstaru je čtvrtou nejprodávanější hrou na světě. Na E3 nebude Take-Two ukazovat žádné neoznámené tituly a nehodlá měnit svou strategii.

Společnost Take-Two na sebe dnes upozornila už dvakrát. Nejprve oznámila odklad westernové akce Red Dead Redemption 2 z podzimu letošního roku na nadcházející jaro. Následně se nechala slyšet, že do března 2019 vydá pokračování jedné ze značek 2K Games. Třetí zpráva se týká finančních výsledků, konkrétně prodeje několika důležitých titulů.

Generální ředitel Strauss Zelnick se před akcionáři pochlubil, že Grand Theft Auto V prodala již 80 milionu kusů. Tím pádem se od února do 31. března 2017 prodalo dalších 5 milionu kusů. Jak vidno, zájem o GTA V za žádných okolností neustupuje a stále se najdou noví hráči, kteří si GTA V kupují.

Zelnick ještě prozradil, že 75 procent u GTA 5 dělají fyzické verze, o zbývajících 25 procent se postaraly digitální prodeje. Daří se také multiplayeru v podobě GTA Online. Ten za čtvrté čtvrtletí dosáhl nespecifikovaného meziročního růstu, který Take-Two příjemně překvapil. Není tak divu, že se vývojáři GTA Online stále věnují a vydávají bezplatné aktualizace.

GTA V od Rockstaru vyšlo v září 2013 na PS3 a Xbox 360, v roce 2014 následovaly verze pro PS4 a Xbox One a nakonec se dočkali také hráči na počítačích. Zájem o GTA V přetrvává, což z gangsterské akce dělá čtvrtou nejprodávanější hru všech dob. Na třetí příčce je Wii Sport s 82 810 000 kusy (většina díky Wii bundlu), 122 milionu má Minecraft a 495 milionu série Tetris.

Dařilo se také dalším hrám od Take-Two, i když tam nejsou prodeje tak výrazné. Mafie 3 se vyšplhala přes 5 milionu kusů, strategie Civilization VI má téměř dva miliony (celá série přes 40 milionu), WWE 2K17 přibližně 3 miliony a NBA 2K17 se s největší pravděpodobností stane nejlépe prodávaným sportovním titulem 2K Sports, má téměř 8 milionu.

Na závěr ještě jedna zpráva. V polovině června na E3 v Los Angeles nemají Take-Two v plánu oznámit novou hru, zaměří se na ty, které byly již představeny. Take-Two chce pokračovat ve své tradici a nesnažit se za každou cenu vydávat meziročně pokračování svých značek. Zelnic věří, že tímto přístupem zajišťují nejvyšší možnou kvalitu svých titulů. Vývoj takových her si pochopitelně vyžádá nemálo času. Take-Two tak nemá potřebu ždímat své značky a vydávat kupříkladu každý rok nový díl GTA, BioShocku nebo Mafie.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
GTA V na 90 milionech a daří se i mikrotransakcím

GTA V na 90 milionech a daří se i mikrotransakcím

Čtvrtek 8.2.2018 16:15 - Grand Theft Auto V se prodává jako rohlíky. Přečíst celý článek »

79 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Switch
Čtyři roky po vydání překonalo GTA Online rekord

Čtyři roky po vydání překonalo GTA Online rekord

Čtvrtek 11.1.2018 14:19 - V počtu hrajících hráčů. Multiplayer GTA V hrálo více hráčů než kdykoli předtím. Přečíst celý článek »

16 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
GTA Online se po letech dočká nového Heistu

GTA Online se po letech dočká nového Heistu

Čtvrtek 7.12.2017 20:34 - V akci nazvané The Doomsday Heist nepůjde o nic menšího než o záchranu San Andreas před totální zkázou. Přečíst celý článek »

51 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jak se prodává Grand Theft Auto V, Mafia 3 a další hry od Take-Two?
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Halalí   1x   Ano, to jsme na tom s Mafií na podobné vlně, ta atmosféra se hodně povedla (když jsem si vzpoměl na ten úkol, kde Lincoln dělal pingla, tak mi naskočil úsměv na rtech, jednoznačně nejzajímavější quest ve hře) , napsal jsi obsáhleji vlastně to, co si o Mafii 3 zhruba myslím taky, jen mě víc štve právě to nezajímavé likvidování bossů a mini bossů a obsazování území. John Donovan je výborná postava (mnohem zajímavější, než Lincoln) a jeho úkoly a vyprávění mě bavilo jednoznačně nejvíc ( na konci tě jeho výstup asi dostane ;-) ) . I soundtrack je výborný. Mafie 1 neobsahovala tolik obsahu a kradla z Kmotra, v tom máš pravdu, ale byla z jiné doby, hry v té době, povětšinou, nebyly tak obsáhlé a sandboxové. Byla prostě zaměřena víc příběhově, atmosféru měla taky výbornou. Dvojka mě velmi bavila sbíral jsem Playboye a plnil prakticky vše co šlo, líbila se mi víc než 3.

PS: Mafii 3 jsem dohrál za cca 60 hodin (bez DLC) ale neplnil jsem pochopitelně všechno.
PSS: Taky velmi děkuji za kvalitní názor a pěkné počtení
Halalíhalali26782
    26.5.2017 17:02
Halalí

@ odpověď na komentář od Corvus:Ano, to jsme na tom s Mafií na podobné vlně, ta atmosféra se hodně povedla (když jsem si vzpoměl na ten úkol, kde Lincoln dělal pingla, tak mi naskočil úsměv na rtech, jednoznačně nejzajímavější quest ve hře) , napsal jsi obsáhleji vlastně to, co si o Mafii 3 zhruba myslím taky, jen mě víc štve právě to nezajímavé likvidování bossů a mini bossů a obsazování území. John Donovan je výborná postava (mnohem zajímavější, než Lincoln) a jeho úkoly a vyprávění mě bavilo jednoznačně nejvíc ( na konci tě jeho výstup asi dostane ;-) ) . I soundtrack je výborný. Mafie 1 neobsahovala tolik obsahu a kradla z Kmotra, v tom máš pravdu, ale byla z jiné doby, hry v té době, povětšinou, nebyly tak obsáhlé a sandboxové. Byla prostě zaměřena víc příběhově, atmosféru měla taky výbornou. Dvojka mě velmi bavila sbíral jsem Playboye a plnil prakticky vše co šlo, líbila se mi víc než 3.

PS: Mafii 3 jsem dohrál za cca 60 hodin (bez DLC) ale neplnil jsem pochopitelně všechno.
PSS: Taky velmi děkuji za kvalitní názor a pěkné počteníKomentář byl autorem naposledy upraven 26.5.2017 17:09

Původní verze před úpravami:Ano, to jsme na tom s Mafií na podobné vlně, ta atmosféra se hodně povedla (když jsem si vzpoměl na ten úkol, kde Lincoln dělal pingla, tak mi naskočil úsměv na rtech, jednoznačně nejzajímavější quest ve hře) , napsal jsi obsáhleji vlastně to, co si o Mafii 3 napsal to, co zhruba myslím taky, jen mě víc štve ten právě to nezajímavé likvidování bossů a mini bossů a obsazování území. John Donovan je výborná postava (mnohem zajímavější, než Lincoln) a jeho úkoly a vyprávění mě bavilo jednoznačně nejvíc ( na konci tě jeho výstup asi dostane ;-) ) . I soundtrack je výborný. Mafie 1 neobsahovala tolik obsahu a kradla z Kmotra, v tom máš pravdu, ale byla z jiné doby, hry v té době, povětšinou, nebyly tak obsáhlé a sandboxové. Byla prostě zaměřena víc příběhově, atmosféru měla taky výbornou. Dvojka mě velmi bavila sbíral jsem Playboye a plnil prakticky vše co šlo, líbila se mi víc než 3.

PS: Mafii 3 jsem dohrál za cca 60 hodin (bez DLC) ale neplnil jsem pochopitelně všechno.
PSS: Taky vlmi děkuji za kvalitní názor a pěkné počtení

Corvus napsal:Díky za slušný názor! Toho si velice vážím. Já zrovna Mafii dojíždím a cítím to... vlastně vcelku podobně jako ty. Netvrdil bych, že jde o úplně špatnou hru, přeci jen jsem v ní doposud nechal 95 hodin a čeká mě ještě závěr + obě DLC. A notná část těch hodin mě bavila. Mafia III má zcela objektivně jeden obrovský problém, který bohužel ve finále znehodnocuje ten parádní zbytek. Systém plnění questů. O nic jiného totiž nejde a je největším trnem v oku. Pavoukovitý systém likvidování informátorů > zástupců > minibossů > bossů je sice logický a ve hře zcela jasně vysvětlen (a asi i v reálu tak například policie postupuje) , ale nějaký IDIOT v kravatě v Hangar 13 rozhodnul, že tento systém naroubují úplně všude. V 90% případů tak jakýkoliv úkol musí hráč plnit tímto systémem a to je prostě pochopitelně špatně. Neříkám... zkusit si to 2x, 3x, tak je to v pohodě, ale oni to prostě bohužel zakomponovali do +100 hodinové hry (+100 optikou když chce člověk vyzobat zcela vše - můj případ) . Čili ty úkoly nejsou nezajímavé, ale bohužel je zprasili násilným naroubováním likvidování mafiánů jak z excelového grafu.

To je prostě obrovská škoda a strašně nevyužitý potenciál. Míra detailů je ohromující. Vše ve vybudovaném světě dává smysl. Všude stojí budovy a jezdí auta a pohybují se lidi, tak jako by to bylo v reálu. Atmosféra skvělá. Hudba super. Veliká mapa přetékající různými čtvrtěmi. Demonstrace proti negrům před divadlem ve Friscofields, KKK Southern Union na jihu šířící propagandu... Lidi pracují, chodí nakupovat. Jedeš tunelem, zhorší se signál rádia. Postavy umí navazovat skvělým způsobem na přerušenou konverzaci při jízdě v autě... Vozový park široký. Tunění aut. X různých vychytávek, které si člověk může odemknout podle toho, komu přidělí distrikt. Přestřelky zábavné. Mise se dají plnit stealthově, odstřelovačkou nebo AKčkem... Solidní závody po celém městě. Pěstování trávy. Pašování drog... Sbírání Playboyů a obrazů od Vargase... Prostě je neustále co dělat. Skvělé animačky (a není jich vůbec málo) . Mě osobně se velice líbil i způsob, jakým podali příběh (x postav vypráví ze svého úhlu pohledu) . Mimochodem John Donovan je střelec a naprosto skvěle napsaná postava s výborným smyslem pro humor. Ani příběh mi nepřipadá nijak zvlášť špatný. Ostatně Vávrovo dílo (dohrál jsem jedničku 5x) je sice stavěno na piedestal, jenže on prostě vzal pouze ty nejlepší momenty z Kmotra, Scarface atd. To zase není takový um. Nemluvě o tom, že v jedničce (zcela objektivně) nešlo dělat vůbec nic a na ulicích se nic nedělo, ať si skalní píší co chtějí... Tak to prostě je. Proti jedničce přetéká dvojka i trojka doslova životem. Proč ale proboha naroubovali tento systém na každý úkol... Taková škoda. Jak hned člověka bavilo, když Lincolna navlékli do kvádra a co by pingl v jachtařském klubu vylepšoval místní smetánce drinky! A co se dělo za haluz potom. Krása... Škoda, škoda...

No, tolik k Mafii. Kdo nehrál, neměl by se nechat odradit. kdo miluje '60 léta (jako já) , tak bude nadšen a určitě rád přimhouří oko a dá hře šanci. Ostatní stejně člověk o ničem nepřesvědčí, protože kopnout si je vždycky jednodušší a víc cool :-) Ještě jednou díky za názor.

rawneox   1x   No pěkný, teď jsem to dočetl. . Kvůli tobě si to chci zahrát :D docela jsi mne navnadil :) :thumbup:rawneoxrawneox17681    25.5.2017 21:05 rawneox

@ odpověď na komentář od Corvus:No pěkný, teď jsem to dočetl. . Kvůli tobě si to chci zahrát :D docela jsi mne navnadil :) :thumbup:

Corvus napsal:Díky za slušný názor! Toho si velice vážím. Já zrovna Mafii dojíždím a cítím to... vlastně vcelku podobně jako ty. Netvrdil bych, že jde o úplně špatnou hru, přeci jen jsem v ní doposud nechal 95 hodin a čeká mě ještě závěr + obě DLC. A notná část těch hodin mě bavila. Mafia III má zcela objektivně jeden obrovský problém, který bohužel ve finále znehodnocuje ten parádní zbytek. Systém plnění questů. O nic jiného totiž nejde a je největším trnem v oku. Pavoukovitý systém likvidování informátorů > zástupců > minibossů > bossů je sice logický a ve hře zcela jasně vysvětlen (a asi i v reálu tak například policie postupuje) , ale nějaký IDIOT v kravatě v Hangar 13 rozhodnul, že tento systém naroubují úplně všude. V 90% případů tak jakýkoliv úkol musí hráč plnit tímto systémem a to je prostě pochopitelně špatně. Neříkám... zkusit si to 2x, 3x, tak je to v pohodě, ale oni to prostě bohužel zakomponovali do +100 hodinové hry (+100 optikou když chce člověk vyzobat zcela vše - můj případ) . Čili ty úkoly nejsou nezajímavé, ale bohužel je zprasili násilným naroubováním likvidování mafiánů jak z excelového grafu.

To je prostě obrovská škoda a strašně nevyužitý potenciál. Míra detailů je ohromující. Vše ve vybudovaném světě dává smysl. Všude stojí budovy a jezdí auta a pohybují se lidi, tak jako by to bylo v reálu. Atmosféra skvělá. Hudba super. Veliká mapa přetékající různými čtvrtěmi. Demonstrace proti negrům před divadlem ve Friscofields, KKK Southern Union na jihu šířící propagandu... Lidi pracují, chodí nakupovat. Jedeš tunelem, zhorší se signál rádia. Postavy umí navazovat skvělým způsobem na přerušenou konverzaci při jízdě v autě... Vozový park široký. Tunění aut. X různých vychytávek, které si člověk může odemknout podle toho, komu přidělí distrikt. Přestřelky zábavné. Mise se dají plnit stealthově, odstřelovačkou nebo AKčkem... Solidní závody po celém městě. Pěstování trávy. Pašování drog... Sbírání Playboyů a obrazů od Vargase... Prostě je neustále co dělat. Skvělé animačky (a není jich vůbec málo) . Mě osobně se velice líbil i způsob, jakým podali příběh (x postav vypráví ze svého úhlu pohledu) . Mimochodem John Donovan je střelec a naprosto skvěle napsaná postava s výborným smyslem pro humor. Ani příběh mi nepřipadá nijak zvlášť špatný. Ostatně Vávrovo dílo (dohrál jsem jedničku 5x) je sice stavěno na piedestal, jenže on prostě vzal pouze ty nejlepší momenty z Kmotra, Scarface atd. To zase není takový um. Nemluvě o tom, že v jedničce (zcela objektivně) nešlo dělat vůbec nic a na ulicích se nic nedělo, ať si skalní píší co chtějí... Tak to prostě je. Proti jedničce přetéká dvojka i trojka doslova životem. Proč ale proboha naroubovali tento systém na každý úkol... Taková škoda. Jak hned člověka bavilo, když Lincolna navlékli do kvádra a co by pingl v jachtařském klubu vylepšoval místní smetánce drinky! A co se dělo za haluz potom. Krása... Škoda, škoda...

No, tolik k Mafii. Kdo nehrál, neměl by se nechat odradit. kdo miluje '60 léta (jako já) , tak bude nadšen a určitě rád přimhouří oko a dá hře šanci. Ostatní stejně člověk o ničem nepřesvědčí, protože kopnout si je vždycky jednodušší a víc cool :-) Ještě jednou díky za názor.

Corvus   2x   Díky za slušný názor! Toho si velice vážím. Já zrovna Mafii dojíždím a cítím to... vlastně vcelku podobně jako ty. Netvrdil bych, že jde o úplně špatnou hru, přeci jen jsem v ní doposud nechal 95 hodin a čeká mě ještě závěr + obě DLC. A notná část těch hodin mě bavila. Mafia III má zcela objektivně jeden obrovský problém, který bohužel ve finále znehodnocuje ten parádní zbytek. Systém plnění questů. O nic jiného totiž nejde a je největším trnem v oku. Pavoukovitý systém likvidování informátorů > zástupců > minibossů > bossů je sice logický a ve hře zcela jasně vysvětlen (a asi i v reálu tak například policie postupuje) , ale nějaký IDIOT v kravatě v Hangar 13 rozhodnul, že tento systém naroubují úplně všude. V 90% případů tak jakýkoliv úkol musí hráč plnit tímto systémem a to je prostě pochopitelně špatně. Neříkám... zkusit si to 2x, 3x, tak je to v pohodě, ale oni to prostě bohužel zakomponovali do +100 hodinové hry (+100 optikou když chce člověk vyzobat zcela vše - můj případ) . Čili ty úkoly nejsou nezajímavé, ale bohužel je zprasili násilným naroubováním likvidování mafiánů jak z excelového grafu.

To je prostě obrovská škoda a strašně nevyužitý potenciál. Míra detailů je ohromující. Vše ve vybudovaném světě dává smysl. Všude stojí budovy a jezdí auta a pohybují se lidi, tak jako by to bylo v reálu. Atmosféra skvělá. Hudba super. Veliká mapa přetékající různými čtvrtěmi. Demonstrace proti negrům před divadlem ve Friscofields, KKK Southern Union na jihu šířící propagandu... Lidi pracují, chodí nakupovat. Jedeš tunelem, zhorší se signál rádia. Postavy umí navazovat skvělým způsobem na přerušenou konverzaci při jízdě v autě... Vozový park široký. Tunění aut. X různých vychytávek, které si člověk může odemknout podle toho, komu přidělí distrikt. Přestřelky zábavné. Mise se dají plnit stealthově, odstřelovačkou nebo AKčkem... Solidní závody po celém městě. Pěstování trávy. Pašování drog... Sbírání Playboyů a obrazů od Vargase... Prostě je neustále co dělat. Skvělé animačky (a není jich vůbec málo) . Mě osobně se velice líbil i způsob, jakým podali příběh (x postav vypráví ze svého úhlu pohledu) . Mimochodem John Donovan je střelec a naprosto skvěle napsaná postava s výborným smyslem pro humor. Ani příběh mi nepřipadá nijak zvlášť špatný. Ostatně Vávrovo dílo (dohrál jsem jedničku 5x) je sice stavěno na piedestal, jenže on prostě vzal pouze ty nejlepší momenty z Kmotra, Scarface atd. To zase není takový um. Nemluvě o tom, že v jedničce (zcela objektivně) nešlo dělat vůbec nic a na ulicích se nic nedělo, ať si skalní píší co chtějí... Tak to prostě je. Proti jedničce přetéká dvojka i trojka doslova životem. Proč ale proboha naroubovali tento systém na každý úkol... Taková škoda. Jak hned člověka bavilo, když Lincolna navlékli do kvádra a co by pingl v jachtařském klubu vylepšoval místní smetánce drinky! A co se dělo za haluz potom. Krása... Škoda, škoda...

No, tolik k Mafii. Kdo nehrál, neměl by se nechat odradit. kdo miluje '60 léta (jako já) , tak bude nadšen a určitě rád přimhouří oko a dá hře šanci. Ostatní stejně člověk o ničem nepřesvědčí, protože kopnout si je vždycky jednodušší a víc cool :-) Ještě jednou díky za názor.
Corvuscorvus13394
    25.5.2017 20:06
Corvus

@ odpověď na komentář od Halalí:Díky za slušný názor! Toho si velice vážím. Já zrovna Mafii dojíždím a cítím to... vlastně vcelku podobně jako ty. Netvrdil bych, že jde o úplně špatnou hru, přeci jen jsem v ní doposud nechal 95 hodin a čeká mě ještě závěr + obě DLC. A notná část těch hodin mě bavila. Mafia III má zcela objektivně jeden obrovský problém, který bohužel ve finále znehodnocuje ten parádní zbytek. Systém plnění questů. O nic jiného totiž nejde a je největším trnem v oku. Pavoukovitý systém likvidování informátorů > zástupců > minibossů > bossů je sice logický a ve hře zcela jasně vysvětlen (a asi i v reálu tak například policie postupuje) , ale nějaký IDIOT v kravatě v Hangar 13 rozhodnul, že tento systém naroubují úplně všude. V 90% případů tak jakýkoliv úkol musí hráč plnit tímto systémem a to je prostě pochopitelně špatně. Neříkám... zkusit si to 2x, 3x, tak je to v pohodě, ale oni to prostě bohužel zakomponovali do +100 hodinové hry (+100 optikou když chce člověk vyzobat zcela vše - můj případ) . Čili ty úkoly nejsou nezajímavé, ale bohužel je zprasili násilným naroubováním likvidování mafiánů jak z excelového grafu.

To je prostě obrovská škoda a strašně nevyužitý potenciál. Míra detailů je ohromující. Vše ve vybudovaném světě dává smysl. Všude stojí budovy a jezdí auta a pohybují se lidi, tak jako by to bylo v reálu. Atmosféra skvělá. Hudba super. Veliká mapa přetékající různými čtvrtěmi. Demonstrace proti negrům před divadlem ve Friscofields, KKK Southern Union na jihu šířící propagandu... Lidi pracují, chodí nakupovat. Jedeš tunelem, zhorší se signál rádia. Postavy umí navazovat skvělým způsobem na přerušenou konverzaci při jízdě v autě... Vozový park široký. Tunění aut. X různých vychytávek, které si člověk může odemknout podle toho, komu přidělí distrikt. Přestřelky zábavné. Mise se dají plnit stealthově, odstřelovačkou nebo AKčkem... Solidní závody po celém městě. Pěstování trávy. Pašování drog... Sbírání Playboyů a obrazů od Vargase... Prostě je neustále co dělat. Skvělé animačky (a není jich vůbec málo) . Mě osobně se velice líbil i způsob, jakým podali příběh (x postav vypráví ze svého úhlu pohledu) . Mimochodem John Donovan je střelec a naprosto skvěle napsaná postava s výborným smyslem pro humor. Ani příběh mi nepřipadá nijak zvlášť špatný. Ostatně Vávrovo dílo (dohrál jsem jedničku 5x) je sice stavěno na piedestal, jenže on prostě vzal pouze ty nejlepší momenty z Kmotra, Scarface atd. To zase není takový um. Nemluvě o tom, že v jedničce (zcela objektivně) nešlo dělat vůbec nic a na ulicích se nic nedělo, ať si skalní píší co chtějí... Tak to prostě je. Proti jedničce přetéká dvojka i trojka doslova životem. Proč ale proboha naroubovali tento systém na každý úkol... Taková škoda. Jak hned člověka bavilo, když Lincolna navlékli do kvádra a co by pingl v jachtařském klubu vylepšoval místní smetánce drinky! A co se dělo za haluz potom. Krása... Škoda, škoda...

No, tolik k Mafii. Kdo nehrál, neměl by se nechat odradit. kdo miluje '60 léta (jako já) , tak bude nadšen a určitě rád přimhouří oko a dá hře šanci. Ostatní stejně člověk o ničem nepřesvědčí, protože kopnout si je vždycky jednodušší a víc cool :-) Ještě jednou díky za názor.Komentář byl autorem naposledy upraven 25.5.2017 20:14

Původní verze před úpravami:Díky za slušný názor! Toho si velice vážím. Já zrovna Mafii dojíždím a cítím to... vlastně vcelku podobně jako ty. Netvrdil bych, že jde o úplně špatnou hru, přeci jen jsem v ní doposud nechal 95 hodin a čeká mě ještě závěr + obě DLC. A notná část těch hodin mě bavila. Mafia III má zcela objektivně jeden obrovský problém, který bohužel ve finále znehodnocuje ten parádní zbytek. Systém plnění questů. O nic jiného totiž nejde a je největším trnem v oku. Pavoukovitý systém likvidování informátorů > zástupců > minibossů > bossů je sice logický a ve hře zcela jasně vysvětlen (a asi i v reálu tak například policie postupuje) , ale nějaký IDIOT v kravatě v Hangar 13 rozhodnul, že tento systém naroubují úplně všude. V 90% případů tak jakýkoliv úkol musí hráč plnit tímto systémem a to je prostě pochopitelně špatně. Neříkám... zkusit si to 2x, 3x, tak je to v pohodě, ale oni to prostě bohužel zakomponovali do +100 hodinové hry (+100 optikou když chce člověk vyzobat zcela vše - můj případ) . Čili ty úkoly nejsou nezajímavé, ale bohužel je zprasili násilným naroubováním likvidování mafiánů jak z excelového grafu.

To je prostě obrovská škoda a strašně nevyužitý potenciál. Míra detailů je ohromující. Vše ve vybudovaném světě dává smysl. Všude stojí budovy a jezdí auta a pohybují se lidi, tak jako by to bylo v reálu. Atmosféra skvělá. Hudba super. Veliká mapa přetékající různými čtvrtěmi. Demonstrace proti negrům před divadlem ve Friscofields, KKK Southern Union na jihu šířící propagandu... Lidi pracují, chodí nakupovat. Jedeš tunelem, zhorší se signál rádia. Postavy umí navazovat skvělým způsobem na přerušenou konverzaci při jízdě v autě... Vozový park široký. Tunění aut. X různých vychytávek, které si člověk může odemknout podle toho, komu přidělí distrikt. Přestřelky zábavné. Mise se dají plnit stealthově, odstřelovačkou nebo AKčkem... Solidní závody po celém městě. Pěstování trávy. Pašování drog... Sbírání Playboyů a obrazů od Vargase... Prostě je neustále co dělat. Proč proboha naroubovali tento systém na každý úkol... Taková škoda. Jak hned člověk bavilo, když Lincolna navlékli do kvádra a co by pingl v jachtařském klubu vylepšoval místní smetánce drinky! A co se dělo za haluz potom. Krása... Škoda, škoda...

Halalí napsal:Ano 5 mega je velmi solidní. Ale Mafia 3 prostě není dobrá hra, mám ji dohranou, už déle, až dokonce, nehodnotím jen z Let´s playů. Na Mafii se mi velmi líbila atmosféra a začátek hry, pak ale hra upadla do obsazování oblastí, které bylo prostě nudné, pořád jsme dělal v podstatě totéž dokola (nemluvě o tom, že oblastní bos býval věšinou v lokaci, kterou jsem infiltroval už dříve, kvůly jinému questu, takže tvůrci recyklovaly jak se jen dalo...) , čert vem bugy (možná už hra zabugovaná ani moc není) ostatně kromě občasného doskakování, neobo zasekávání Lincolna o neviditelné zdi, mě nic moc netrápilo. Hra ale nenabízí ani moc zajímavý příběh, ani moc zajímavé postavy. Mafia 3 mi dost připomíná Watch dogs, ale bez hackování (což je jediný zajímavý prvek hry) , není to vyloženě špatná hra, ale prostě nezaujme. Závěr se mi taky vcelku líbil.

Halalí   2x   Ano 5 mega je velmi solidní. Ale Mafia 3 prostě není dobrá hra, mám ji dohranou, už déle, až dokonce, nehodnotím jen z Let´s playů. Na Mafii se mi velmi líbila atmosféra a začátek hry, pak ale hra upadla do obsazování oblastí, které bylo prostě nudné, pořád jsme dělal v podstatě totéž dokola (nemluvě o tom, že oblastní bos býval věšinou v lokaci, kterou jsem infiltroval už dříve, kvůly jinému questu, takže tvůrci recyklovaly jak se jen dalo...) , čert vem bugy (možná už hra zabugovaná ani moc není) ostatně kromě občasného doskakování, neobo zasekávání Lincolna o neviditelné zdi, mě nic moc netrápilo. Hra ale nenabízí ani moc zajímavý příběh, ani moc zajímavé postavy. Mafia 3 mi dost připomíná Watch dogs, ale bez hackování (což je jediný zajímavý prvek hry) , není to vyloženě špatná hra, ale prostě nezaujme. Závěr se mi taky vcelku líbil.Halalíhalali26782    25.5.2017 17:15 Halalí

@ odpověď na komentář od Corvus:Ano 5 mega je velmi solidní. Ale Mafia 3 prostě není dobrá hra, mám ji dohranou, už déle, až dokonce, nehodnotím jen z Let´s playů. Na Mafii se mi velmi líbila atmosféra a začátek hry, pak ale hra upadla do obsazování oblastí, které bylo prostě nudné, pořád jsme dělal v podstatě totéž dokola (nemluvě o tom, že oblastní bos býval věšinou v lokaci, kterou jsem infiltroval už dříve, kvůly jinému questu, takže tvůrci recyklovaly jak se jen dalo...) , čert vem bugy (možná už hra zabugovaná ani moc není) ostatně kromě občasného doskakování, neobo zasekávání Lincolna o neviditelné zdi, mě nic moc netrápilo. Hra ale nenabízí ani moc zajímavý příběh, ani moc zajímavé postavy. Mafia 3 mi dost připomíná Watch dogs, ale bez hackování (což je jediný zajímavý prvek hry) , není to vyloženě špatná hra, ale prostě nezaujme. Závěr se mi taky vcelku líbil.

Corvus napsal:1) já si myslím, že prodat 5 melounů jednoho dílu je solidní
2) Zahrajte si hru aktuálně. Celou. Ne na Youtube. Ne mrzké 3 hodinky.

Corvus    1) já si myslím, že prodat 5 melounů jednoho dílu je solidní
2) Zahrajte si hru aktuálně. Celou. Ne na Youtube. Ne mrzké 3 hodinky.
Corvuscorvus13394
    24.5.2017 17:02
Corvus

@ odpověď na komentář od Halalí:1) já si myslím, že prodat 5 melounů jednoho dílu je solidní
2) Zahrajte si hru aktuálně. Celou. Ne na Youtube. Ne mrzké 3 hodinky.

Halalí napsal:Vzhledem ke kvalitě hry je to přímo ultra úspěšný titul.... :-)

Halalí   1x   Vzhledem ke kvalitě hry je to přímo ultra úspěšný titul.... :-)Halalíhalali26782    24.5.2017 16:14 Halalí

@ odpověď na komentář od Corvus:Vzhledem ke kvalitě hry je to přímo ultra úspěšný titul.... :-)

Corvus napsal:Mafia III - 5 mega je málo? ! :-D OK...

rawneox    V poho, máš toho hodně, to se dá pochopit :)rawneoxrawneox17681    24.5.2017 12:11 rawneox

@ odpověď na komentář od Miky:V poho, máš toho hodně, to se dá pochopit :)

Miky napsal:Já už si to fakt přilepím na monitor. Tohle se mi stává často, místo Xbox 360 napíšu Xbox One. Díky moc!

Miky člen redakce   1x   Já už si to fakt přilepím na monitor. Tohle se mi stává často, místo Xbox 360 napíšu Xbox One. Díky moc!Mikymiky3    24.5.2017 11:52 Miky

@ odpověď na komentář od rawneox:Já už si to fakt přilepím na monitor. Tohle se mi stává často, místo Xbox 360 napíšu Xbox One. Díky moc!

rawneox napsal:Šotek - "GTA V od Rockstaru vyšlo v září 2013 na PS3 a Xbox One, v roce 2014 následovaly verze pro PS4 a Xbox One"... 2013 = PS3 a Xbox 360 ;)

rawneox    Šotek - "GTA V od Rockstaru vyšlo v září 2013 na PS3 a Xbox One, v roce 2014 následovaly verze pro PS4 a Xbox One"... 2013 = PS3 a Xbox 360 ;)rawneoxrawneox17681    24.5.2017 11:50 rawneox

Šotek - "GTA V od Rockstaru vyšlo v září 2013 na PS3 a Xbox One, v roce 2014 následovaly verze pro PS4 a Xbox One"... 2013 = PS3 a Xbox 360 ;)

Duuku    Proc se stale tak prodava GTA5? Protoze tam dostanete ban ani nevite jak, tam vam nekdo ukradne ucet ani nevite jak, co zbyde lidem kdyz to vazne chteji hrat? No koupit to znova a male procento se vsadim jich nebude.Duukuduuku8105    24.5.2017 09:54 Duuku

Proc se stale tak prodava GTA5? Protoze tam dostanete ban ani nevite jak, tam vam nekdo ukradne ucet ani nevite jak, co zbyde lidem kdyz to vazne chteji hrat? No koupit to znova a male procento se vsadim jich nebude.

VampikCZ    Asi tak :nah: :gun:VampikCZvampikcz67803    24.5.2017 01:02 VampikCZ

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Asi tak :nah: :gun:

Ondrej_V napsal:No... Dneska už je v GTAV druhý ban permanentní.

4xII   1x   vždyť nejaký WWE má jenom o 2 mega míň než Mafie :D
a GTA 16x víc kusů :D
4xII4xii71198
    23.5.2017 19:51
4xII

@ odpověď na komentář od Corvus:vždyť nejaký WWE má jenom o 2 mega míň než Mafie :D
a GTA 16x víc kusů :D

Corvus napsal:Mafia III - 5 mega je málo? ! :-D OK...

Corvus    Mafia III - 5 mega je málo? ! :-D OK...Corvuscorvus13394    23.5.2017 19:46 Corvus

@ odpověď na komentář od 4xII:Mafia III - 5 mega je málo? ! :-D OK...

4xII napsal:jsem velmi rád, že se Mafie moc neprodává

4xII    jsem velmi rád, že se Mafie moc neprodává4xII4xii71198    23.5.2017 19:43 4xII

jsem velmi rád, že se Mafie moc neprodává

Ondrej_V    Jestli je opravdu necheš utratit, můžeš napsat R* a oni ti je seberou - bez banu. A jak jsi je dostal? Money bag, nebo najednou se ti objevily na účtu?Ondrej_Vondrej_v15018    23.5.2017 17:40 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od johnny_jay:Jestli je opravdu necheš utratit, můžeš napsat R* a oni ti je seberou - bez banu. A jak jsi je dostal? Money bag, nebo najednou se ti objevily na účtu?

johnny_jay napsal:Jak jsem říkal - raději s těma prachama nechci nic dělat. Oni sice Rockstáři říkají, že pokud mi ty prachy někdo dal bez toho, abych o to žádal, tak se nemusím bát, ale náhoda je svině

CzePavel99   1x   Hodně pěkný. 80 milionů je nádherný číslo, velice nádherný. :thumbup:CzePavel99czepavel9911259    23.5.2017 17:39 CzePavel99

Hodně pěkný. 80 milionů je nádherný číslo, velice nádherný. :thumbup:

johnny_jay    Jak jsem říkal - raději s těma prachama nechci nic dělat. Oni sice Rockstáři říkají, že pokud mi ty prachy někdo dal bez toho, abych o to žádal, tak se nemusím bát, ale náhoda je svinějohnny_jayjohnny_jay30163    23.5.2017 17:29 johnny_jay

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Jak jsem říkal - raději s těma prachama nechci nic dělat. Oni sice Rockstáři říkají, že pokud mi ty prachy někdo dal bez toho, abych o to žádal, tak se nemusím bát, ale náhoda je svině

Ondrej_V napsal:Ono to není tak snadný „vypořádat se s cheatery“. U tak populární hry hráči za mody i platí a kde je poptávka... Programátoři to umí zpeněžit. Je to jako Denuvo - vymyslí se dobrá ochrana, ale pak se prolomí, dokola a dokola. Dřív pomocí ScripthookV, pak Tunables, InjectDLL - vždycky se najde způsob.

P. S. ty peníze pak utrať - za Gunrunning.

ori63    Noe113: trebas ja jsem musel gta v kupovat uz 6x a ceka me to urcite minimalne 2xori63ori636258    23.5.2017 17:29 ori63

Noe113: trebas ja jsem musel gta v kupovat uz 6x a ceka me to urcite minimalne 2xKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ondrej_V   1x   Ono to není tak snadný „vypořádat se s cheatery“. U tak populární hry hráči za mody i platí a kde je poptávka... Programátoři to umí zpeněžit. Je to jako Denuvo - vymyslí se dobrá ochrana, ale pak se prolomí, dokola a dokola. Dřív pomocí ScripthookV, pak Tunables, InjectDLL - vždycky se najde způsob.

P. S. ty peníze pak utrať - za Gunrunning.
Ondrej_Vondrej_v15018
    23.5.2017 16:50
Ondrej_V

@ odpověď na komentář od johnny_jay:Ono to není tak snadný „vypořádat se s cheatery“. U tak populární hry hráči za mody i platí a kde je poptávka... Programátoři to umí zpeněžit. Je to jako Denuvo - vymyslí se dobrá ochrana, ale pak se prolomí, dokola a dokola. Dřív pomocí ScripthookV, pak Tunables, InjectDLL - vždycky se najde způsob.

P. S. ty peníze pak utrať - za Gunrunning.

johnny_jay napsal:Je zábavný možná tak na 30-60 minut týdně a to ještě ideálně s kámošem :D Jinak mně osobně vadí, že pořád se nedokázali vypořádat s cheatery, takže já jsem si takhle během dvou instancí "vydělal" 10 mega (který se ale raději ani netroufám utratit, abych R* zbytečně neprovokoval :D )

johnny_jay    Je zábavný možná tak na 30-60 minut týdně a to ještě ideálně s kámošem :D Jinak mně osobně vadí, že pořád se nedokázali vypořádat s cheatery, takže já jsem si takhle během dvou instancí "vydělal" 10 mega (který se ale raději ani netroufám utratit, abych R* zbytečně neprovokoval :D )johnny_jayjohnny_jay30163    23.5.2017 16:43 johnny_jay

@ odpověď na komentář od skylines:Je zábavný možná tak na 30-60 minut týdně a to ještě ideálně s kámošem :D Jinak mně osobně vadí, že pořád se nedokázali vypořádat s cheatery, takže já jsem si takhle během dvou instancí "vydělal" 10 mega (který se ale raději ani netroufám utratit, abych R* zbytečně neprovokoval :D )

skylines napsal:Lidé co jim skáčou na to že je jejich MP zábavný. No a pak přijde ten kopanec do koulí - jedné minuty gameplaye a pěti minut čekání v lobby na další minutu gameplaye dokud někdo nezdechne což hra vyhodnotí jako né prostě už nebudeš hrát kámoš z tvého týmu zařval takže jděte všichni domu tady končí sranda... :D Dokonce už dávají lidem i peníze za to že se připojí po dlouhé době aby je motivovali. Já naposled dostal skoro půl milionu :D

Ondrej_V   1x   No... Dneska už je v GTAV druhý ban permanentní.Ondrej_Vondrej_v15018    23.5.2017 16:41 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Neo113:No... Dneska už je v GTAV druhý ban permanentní.

Neo113 napsal:udivuje ma že sa stale GTA V predava jako je to super gameska otom niet pochyb ale kto to stále kupuje to je záhada :-)

skylines   1x   Lidé co jim skáčou na to že je jejich MP zábavný. No a pak přijde ten kopanec do koulí - jedné minuty gameplaye a pěti minut čekání v lobby na další minutu gameplaye dokud někdo nezdechne což hra vyhodnotí jako né prostě už nebudeš hrát kámoš z tvého týmu zařval takže jděte všichni domu tady končí sranda... :D Dokonce už dávají lidem i peníze za to že se připojí po dlouhé době aby je motivovali. Já naposled dostal skoro půl milionu :Dskylinesskylines11568    23.5.2017 16:19 skylines

@ odpověď na komentář od Neo113:Lidé co jim skáčou na to že je jejich MP zábavný. No a pak přijde ten kopanec do koulí - jedné minuty gameplaye a pěti minut čekání v lobby na další minutu gameplaye dokud někdo nezdechne což hra vyhodnotí jako né prostě už nebudeš hrát kámoš z tvého týmu zařval takže jděte všichni domu tady končí sranda... :D Dokonce už dávají lidem i peníze za to že se připojí po dlouhé době aby je motivovali. Já naposled dostal skoro půl milionu :DKomentář byl autorem naposledy upraven 23.5.2017 16:28

Původní verze před úpravami:Lidé co jim skáčou na to že je jejich MP zábavný :D

Neo113 napsal:udivuje ma že sa stale GTA V predava jako je to super gameska otom niet pochyb ale kto to stále kupuje to je záhada :-)

Neo113   2x   udivuje ma že sa stale GTA V predava jako je to super gameska otom niet pochyb ale kto to stále kupuje to je záhada :-)Neo113neo11333371    23.5.2017 16:13 Neo113

udivuje ma že sa stale GTA V predava jako je to super gameska otom niet pochyb ale kto to stále kupuje to je záhada :-)

patasde    Mafia zajímavé prodeje vzhledem k tomu jak to tu většina popisuje jako​ nejhorsi hru co kdy existovala.patasdepatasde17625    23.5.2017 16:02 patasde

Mafia zajímavé prodeje vzhledem k tomu jak to tu většina popisuje jako​ nejhorsi hru co kdy existovala.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

VIKY1   1x   EHM Mafia 3 je...? Zelnic věří, že tímto přístupem zajišťují nejvyšší možnou kvalitu svých titulů.VIKY1viky132940    23.5.2017 15:57 VIKY1

EHM Mafia 3 je...? Zelnic věří, že tímto přístupem zajišťují nejvyšší možnou kvalitu svých titulů.

Diskuze na fóru

RAM rada! (39 příspěvků), Kingdom Come: Deliverance (39 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12142 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), MAFIA 1 EXTRÉMNÍ JÍZDA, VYBUCHUJÍCÍ CELESTE (6 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (56 příspěvků), Humble bundle -vše sem (612 příspěvků), Origin (11 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Bayonetta 1+2 pro Switch

Recenze - 16.2.2018
 
Bayonetta 1+2 pro Switch

Sexy čarodějka opět vyráží lovit monstra. Tentokrát ale zůstává věrna Nintendo platformě, jen si s sebou přináší možnost dotykového ovládání.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole
 

Wulverblade

Recenze - 16.2.2018
 
Wulverblade

Braňte keltský sever proti šikům římských vojáků pochodujících z Londinia.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Railway Empire

Recenze - 14.2.2018
 
Railway Empire

Poznejte složitost železniční dopravy i americkou historii a vybudujte si své vlakové impérium.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole