Uživatel nepřihlášen
   

Trial Mass Effectu: Andromeda umožňuje vyzkoušení hry po dobu 10 hodin

Čtvrtek 13.7.2017 20:02 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

V rámci trialu máte neomezený přístup k multiplayeru a možnost navštívit první planetu v singleplayeru.

Názory na to, jak se povedl nebo nepovedl Mass Effect: Andromeda, se dost různí, a tak může být poměrně těžké se rozhodnout, jestli hra stojí za koupi. Možná i proto společnost EA připravila trial, díky němuž si můžete nejnovější Mass Effect zdarma zahrát po dobu 10 hodin. Trial je k dispozici pro PC (prostřednictvím Originu), PS4 i Xbox One.

Je však třeba podotknout, že během té doby nemáte k dispozici celou hru. Zatímco přístup k multiplayeru je neomezený, v rámci singleplayeru vám tvůrci dovolí projít jen část příběhu na první planetě.

Jedná se tedy o stejnou nabídku, jaká byla k dispozici před vydáním díky programům Origin Access a EA Access. Jestli jste ji tehdy nevyužili, nemáte co řešit a trial můžete hrát celých 10 hodin. Jestli jste si hru vyzkoušeli už tehdy, aktuální trial vám umožní hru hrát po dobu, která vám zbývá.

Samozřejmě platí, že váš postup v singleplayeru a multiplayeru vám zůstane v případě, že si pořídíte plnou hru. Je každopádně zcela na vás, jak těch 10 hodin využijete. Můžete si ten čas rozdělit mezi singleplayer i multiplayer, stejně tak ho lze využít jen pro jednu část hry. Mé osobní doporučení zní: Vyzkoušejte nejdřív singleplayer a multiplayeru se věnujte později, zvlášť jestli jste multiplayer hráli už v Mass Effectu 3. Ve srovnání s ním online složka Andromedy nenabízí mnoho novinek. Nemluvě o tom, že některé chyby, kterými singleplayerová část hry dříve trpěla, byly do určité míry opraveny.

Trial je k dispozici do 1. listopadu 2017, pak pravděpodobně zmizí. Není to každopádně poprvé, co EA nabízí hráčům podobný trial, takže bychom si neměli hned myslet, že jde jen o snahu spasit nepříliš slavné prodeje. Podobně fungující trial nabídnul už Star Wars: Battlefront, Battlefield 1, Battlefield 4, Titanfall 2, Need for Speed z roku 2015, The Sims 4, Dragon Age: Inquisition, Unravel a Plants vs Zombies: Garden Warfare.

Tisk
Mass Effect: Andromeda na PC, PS4, Xbox OneTrailery ke hře
Mass Effect: Andromeda na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Mass Effect: Andromeda Screenshot ze hry Mass Effect: Andromeda Screenshot ze hry Mass Effect: Andromeda Screenshot ze hry Mass Effect: Andromeda Screenshot ze hry Mass Effect: Andromeda Screenshot ze hry Mass Effect: Andromeda Screenshot ze hry Mass Effect: Andromeda Screenshot ze hry Mass Effect: Andromeda
Související novinky
 
První ukázka z lokalizace Mass Effectu: Andromeda a plány se SpellForce 3
 

První ukázka z lokalizace Mass Effectu: Andromeda a plány se SpellForce 3

Pondělí 8.1.2018 13:40 - V půl hodině uvidíte první prezentaci fanouškovské češtiny do rozsáhlého sci-fi RPG od BioWare. Přečíst celý článek »

Kniha Mass Effect: Annihilation se zaměří na osud kvarianské archy

Kniha Mass Effect: Annihilation se zaměří na osud kvarianské archy

Pátek 27.10.2017 12:48 - Příběh o kvarianské arše nebude vyprávět DLC Mass Effectu: Andromeda, ale nadcházející kniha. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Singleplayer Mass Effectu: Andromeda se nedočká žádného dalšího obsahu
 

Singleplayer Mass Effectu: Andromeda se nedočká žádného dalšího obsahu

Neděle 20.8.2017 09:18 - Nedojde na příběhové DLC ani na další patche. Nové příběhy v čele s osudem kvarianské archy odvypráví knihy a komiksy. Přečíst celý článek »

32 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Trial Mass Effectu: Andromeda umožňuje vyzkoušení hry po dobu 10 hodin
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Alfajk   2x   urcite, nepatchnuta verze nejde z originu spustit onlineAlfajkalfajk16671    15.7.2017 12:25 Alfajk

@ odpověď na komentář od Tommaso:urcite, nepatchnuta verze nejde z originu spustit online

Tommaso napsal:Hele a nevíte jestli to je i s nejaktuálnějším patchem?

Tommaso    Hele a nevíte jestli to je i s nejaktuálnějším patchem?Tommasotommaso37124    15.7.2017 12:08 Tommaso

Hele a nevíte jestli to je i s nejaktuálnějším patchem?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ria Kon    S těmi patchy jsou ty animace nebe a dudy. Co se bugů týče, já sem osobně měla jen dva, co nestály za řeč a propady fps na lodi v jistých systémech. S těmi fps to bohužel úplně neodstranili, ale jinak pohoda :)Ria Konria-kon11242    14.7.2017 17:01 Ria Kon

S těmi patchy jsou ty animace nebe a dudy. Co se bugů týče, já sem osobně měla jen dva, co nestály za řeč a propady fps na lodi v jistých systémech. S těmi fps to bohužel úplně neodstranili, ale jinak pohoda :)

SteveHood   2x   To nech posoudit ty, kteří to ještě nehráli :)SteveHoodstevehood46767    14.7.2017 13:39 SteveHood

@ odpověď na komentář od CRYPT:To nech posoudit ty, kteří to ještě nehráli :)

CRYPT napsal:Ta hra je takova sracka, ze uz nabizeji trial... Bezkonkurencne nejhorsi dil serie a pro me jako idiota ktery si predobjednal superdeluxe edici plivnuti do tvare.... Ta hra ani za stazeni nestoji

CRYPT    Ta hra je takova sracka, ze uz nabizeji trial... Bezkonkurencne nejhorsi dil serie a pro me jako idiota ktery si predobjednal superdeluxe edici plivnuti do tvare.... Ta hra ani za stazeni nestojiCRYPTcrypt6544    14.7.2017 12:52 CRYPT

Ta hra je takova sracka, ze uz nabizeji trial... Bezkonkurencne nejhorsi dil serie a pro me jako idiota ktery si predobjednal superdeluxe edici plivnuti do tvare.... Ta hra ani za stazeni nestoji

Alcatras   2x   Už stahuju. Doba stažení je za 99 hodin :D :D
Jinak už se těším až zahraju. Aspoň si konečně udělám obrázek sám. Už mě štvalo furt číst nějaké kraviny ohledně této hry. Furt mimika mimika a jiné hovadiny.
Alcatrasalcatras5716
    14.7.2017 12:48
Alcatras

Už stahuju. Doba stažení je za 99 hodin :D :D
Jinak už se těším až zahraju. Aspoň si konečně udělám obrázek sám. Už mě štvalo furt číst nějaké kraviny ohledně této hry. Furt mimika mimika a jiné hovadiny.

Pec41    Ale rozdíl je úplně minimální oproti FHD, k menšímu rozmazání dochází, ale ne zase tak moc. A jak už jsem říkal tak mohu porovnávat mezi FHD a QHD = FHD je pro mě rozmazaný i na nativním FHD monitoru (doba už se posunula) .Pec41pec4115415    14.7.2017 12:28 Pec41

@ odpověď na komentář od Alfajk:Ale rozdíl je úplně minimální oproti FHD, k menšímu rozmazání dochází, ale ne zase tak moc. A jak už jsem říkal tak mohu porovnávat mezi FHD a QHD = FHD je pro mě rozmazaný i na nativním FHD monitoru (doba už se posunula) .

Alfajk napsal:tak to ani nahodou, na monitoru s vetsim rozliseni musis rozsvitit vetsi pocet pixelu, ale nemas presny informace, jakou barvou maji svtit, takze se to rozmazne, pokud si obraz neoriznes na tech 1080p

Alfajk   2x   tak to ani nahodou, na monitoru s vetsim rozliseni musis rozsvitit vetsi pocet pixelu, ale nemas presny informace, jakou barvou maji svtit, takze se to rozmazne, pokud si obraz neoriznes na tech 1080pAlfajkalfajk16671    14.7.2017 11:43 Alfajk

@ odpověď na komentář od Pec41:tak to ani nahodou, na monitoru s vetsim rozliseni musis rozsvitit vetsi pocet pixelu, ale nemas presny informace, jakou barvou maji svtit, takze se to rozmazne, pokud si obraz neoriznes na tech 1080p

Pec41 napsal:1080p obsah na 1440p monitoru je stejný jako na 1080p monitoru a tam se prostě nic nemění. Nehledě na to, že vyšší rozlišení skryje chybičky u grafických problémů. Mám taky Fullhd monitor a když to prostě srovnám tak je to pro mě už rozmazaný a nekoukatelný (ale to je spíš o zvyku) .

Pec41    1080p obsah na 1440p monitoru je stejný jako na 1080p monitoru a tam se prostě nic nemění. Nehledě na to, že vyšší rozlišení skryje chybičky u grafických problémů. Mám taky Fullhd monitor a když to prostě srovnám tak je to pro mě už rozmazaný a nekoukatelný (ale to je spíš o zvyku) .

A takovej detail : I 1440P mi přijde lehce málo, pořád to není tak čistý jak bych si představoval.

Pak když se budeme bavit čistě o andromedě tak je dobrý vypnout všechno to nastavení co záměrně rozmazává obraz jako je Chromatic Aberration a všemožné rozmazání pohybu.
Pec41pec4115415
    14.7.2017 11:36
Pec41

@ odpověď na komentář od eVe-CZ:1080p obsah na 1440p monitoru je stejný jako na 1080p monitoru a tam se prostě nic nemění. Nehledě na to, že vyšší rozlišení skryje chybičky u grafických problémů. Mám taky Fullhd monitor a když to prostě srovnám tak je to pro mě už rozmazaný a nekoukatelný (ale to je spíš o zvyku) .

A takovej detail : I 1440P mi přijde lehce málo, pořád to není tak čistý jak bych si představoval.

Pak když se budeme bavit čistě o andromedě tak je dobrý vypnout všechno to nastavení co záměrně rozmazává obraz jako je Chromatic Aberration a všemožné rozmazání pohybu.Komentář byl autorem naposledy upraven 14.7.2017 11:43

Původní verze před úpravami:1080p obsah na 1440p monitoru je stejný jako na 1080p monitoru a tam se prostě nic nemění. Nehledě na to, že vyšší rozlišení skryje chybičky u grafických problémů. Mám taky Fullhd monitor a když to prostě srovnám tak je to pro mě už rozmazaný a nekoukatelný (ale to je spíš o zvyku) .

eVe-CZ napsal:Pec41 tak to říkáš pěkný kraviny , je jasný že pro tebe je 1080p rozmazaná když máš 1440p , ale na full hd monitoru to rozmazaný není . Tam je to rozlišení do maxima a býva normálně jemný a koukatelný . Myslím si že si se chtěl jen vytáhnout toť vše .

eVe-CZ   2x   Pec41 tak to říkáš pěkný kraviny , je jasný že pro tebe je 1080p rozmazaná když máš 1440p , ale na full hd monitoru to rozmazaný není . Tam je to rozlišení do maxima a býva normálně jemný a koukatelný . Myslím si že si se chtěl jen vytáhnout toť vše .eVe-CZeve-cz37508    14.7.2017 10:17 eVe-CZ

Pec41 tak to říkáš pěkný kraviny , je jasný že pro tebe je 1080p rozmazaná když máš 1440p , ale na full hd monitoru to rozmazaný není . Tam je to rozlišení do maxima a býva normálně jemný a koukatelný . Myslím si že si se chtěl jen vytáhnout toť vše .

Pec41   1x   Tak na 1080p je rozmazaná snad každá hra, já to hraju na 1440p a vypadá to parádně. Na 4K by to určitě vypadalo i líp, ale grafika je to poslední na co se u této hry dá stěžovat vzhledem k tomu, že je to open world hra.Pec41pec4115415    14.7.2017 09:52 Pec41

@ odpověď na komentář od SinKong:Tak na 1080p je rozmazaná snad každá hra, já to hraju na 1440p a vypadá to parádně. Na 4K by to určitě vypadalo i líp, ale grafika je to poslední na co se u této hry dá stěžovat vzhledem k tomu, že je to open world hra.

SinKong napsal:10 hodin je moc. Já tu hrůzu odinstalovat po 3 hodinách. Za ty 3 hodiny jsem to 5x vypnul a pořád jsem tomu nemohl uvěřit co za zvěrstvo ty značce provedli. 5x jsem se přemlouval, abych tomu dal ještě šanci. Po šestý jsem to zapnul a pak už následoval uninstall. S původní sérií to má společný bohužel jen to jméno. Grafiku vše na ultra a 1080p a taky nic moc, až bych řek slabost. Frostbite na CryEngine pořád nemá a jen tak mít nebude i Ryse SoR na CE3 vypadá mnohem mnohem uchvatneji, hl. co se ostrosti textur a globální iluminace týče.

Foxhole   2x   Vysvetlis mi mudrlant co take strasne zverske a ne massefektovske bolo v tych prvych troch hodinach hrania?Foxholefoxhole65583    14.7.2017 09:48 Foxhole

@ odpověď na komentář od SinKong:Vysvetlis mi mudrlant co take strasne zverske a ne massefektovske bolo v tych prvych troch hodinach hrania?

SinKong napsal:10 hodin je moc. Já tu hrůzu odinstalovat po 3 hodinách. Za ty 3 hodiny jsem to 5x vypnul a pořád jsem tomu nemohl uvěřit co za zvěrstvo ty značce provedli. 5x jsem se přemlouval, abych tomu dal ještě šanci. Po šestý jsem to zapnul a pak už následoval uninstall. S původní sérií to má společný bohužel jen to jméno. Grafiku vše na ultra a 1080p a taky nic moc, až bych řek slabost. Frostbite na CryEngine pořád nemá a jen tak mít nebude i Ryse SoR na CE3 vypadá mnohem mnohem uchvatneji, hl. co se ostrosti textur a globální iluminace týče.

Duuku   3x   No vidis a ja to hned v den vydani hral a pak za nejakych 70 hodin dohral (a ze tech bugu tam nebylo malo a s dnesnim stavem se to fakt neda srovnavat) . Rozhodne tech penez nelituju. To srovnani grafiky vs Ryse .... to dost pokulhava, open world vs vicemene koridorovka. A ty animace obliceju, lidi co tohle porad omilaji dokola asi moc her nehrali, vemu jen z velkych her co sem hral nedavno nebo prave hraju. Muj milovanej Horizon zero dawn, tam to taky neni zadna slava a nekdy je tam mimika dost smesna, resilo se to nejak extra, ano, neresilo :) Final Fantasy 15 co ted hraju? To radsi bez komentare a tak bych mohl pokracovat donekonecna. Her co maji animaci obliceju vyrazne lepsi nez ME je hodne pomalo. Jen proste ME, tak se to hejtuje.Duukuduuku8105    14.7.2017 08:59 Duuku

No vidis a ja to hned v den vydani hral a pak za nejakych 70 hodin dohral (a ze tech bugu tam nebylo malo a s dnesnim stavem se to fakt neda srovnavat) . Rozhodne tech penez nelituju. To srovnani grafiky vs Ryse .... to dost pokulhava, open world vs vicemene koridorovka. A ty animace obliceju, lidi co tohle porad omilaji dokola asi moc her nehrali, vemu jen z velkych her co sem hral nedavno nebo prave hraju. Muj milovanej Horizon zero dawn, tam to taky neni zadna slava a nekdy je tam mimika dost smesna, resilo se to nejak extra, ano, neresilo :) Final Fantasy 15 co ted hraju? To radsi bez komentare a tak bych mohl pokracovat donekonecna. Her co maji animaci obliceju vyrazne lepsi nez ME je hodne pomalo. Jen proste ME, tak se to hejtuje.

SinKong   1x   10 hodin je moc. Já tu hrůzu odinstalovat po 3 hodinách. Za ty 3 hodiny jsem to 5x vypnul a pořád jsem tomu nemohl uvěřit co za zvěrstvo ty značce provedli. 5x jsem se přemlouval, abych tomu dal ještě šanci. Po šestý jsem to zapnul a pak už následoval uninstall. S původní sérií to má společný bohužel jen to jméno. Grafiku vše na ultra a 1080p a taky nic moc, až bych řek slabost. Frostbite na CryEngine pořád nemá a jen tak mít nebude i Ryse SoR na CE3 vypadá mnohem mnohem uchvatneji, hl. co se ostrosti textur a globální iluminace týče.SinKongsinkong64334    14.7.2017 03:26 SinKong

10 hodin je moc. Já tu hrůzu odinstalovat po 3 hodinách. Za ty 3 hodiny jsem to 5x vypnul a pořád jsem tomu nemohl uvěřit co za zvěrstvo ty značce provedli. 5x jsem se přemlouval, abych tomu dal ještě šanci. Po šestý jsem to zapnul a pak už následoval uninstall. S původní sérií to má společný bohužel jen to jméno. Grafiku vše na ultra a 1080p a taky nic moc, až bych řek slabost. Frostbite na CryEngine pořád nemá a jen tak mít nebude i Ryse SoR na CE3 vypadá mnohem mnohem uchvatneji, hl. co se ostrosti textur a globální iluminace týče.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

eVe-CZ    Máslo si :DeVe-CZeve-cz37508    14.7.2017 01:23 eVe-CZ

Máslo si :D

skylines    Ani né protože se to týká animací tváře a postav a tam jsou taky často špatný - hlavně ze začátku hry když je na ně detail a když máš detail během dělání rozhodnutí tak ta přehnaná mimika je jako se dívat na nějakého animatronika. (u Andromedy je to zase trochu jiné pokřivení tam je to spíš retardace) . Sledovat pohyby a občas mimiku Joshe, Jess, Emily a hlavně Dr. Hilla je jako sledovat androidy. Když tělo dělá něco jiného než hlava (kam jde hlava tam jde tělo to ví každý kdo dělal nějaký bojový sport) tak to vypadá šíleně uměle - je tam vidět že tváře byly snímané samostatně plus ta přehnaná mimika. Ale je pravda že spíš jen na začátku. Pak už to doladili, nebylo tam tolik detailů nebo jsem se soustředil na něco jiného a už mi to tolik nevadilo - je pravda že se tam pak konečně začalo něco dít tak už na to nebylo tolik času. Ale Wendigo zvládli na jedničku. To creepy být vždycky mělo. :Dskylinesskylines11568    14.7.2017 01:10 skylines

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:Ani né protože se to týká animací tváře a postav a tam jsou taky často špatný - hlavně ze začátku hry když je na ně detail a když máš detail během dělání rozhodnutí tak ta přehnaná mimika je jako se dívat na nějakého animatronika. (u Andromedy je to zase trochu jiné pokřivení tam je to spíš retardace) . Sledovat pohyby a občas mimiku Joshe, Jess, Emily a hlavně Dr. Hilla je jako sledovat androidy. Když tělo dělá něco jiného než hlava (kam jde hlava tam jde tělo to ví každý kdo dělal nějaký bojový sport) tak to vypadá šíleně uměle - je tam vidět že tváře byly snímané samostatně plus ta přehnaná mimika. Ale je pravda že spíš jen na začátku. Pak už to doladili, nebylo tam tolik detailů nebo jsem se soustředil na něco jiného a už mi to tolik nevadilo - je pravda že se tam pak konečně začalo něco dít tak už na to nebylo tolik času. Ale Wendigo zvládli na jedničku. To creepy být vždycky mělo. :D

MORTHSIR napsal:U Until Dawn ani neni co rešit, tam je vše v cajku, animace postav na extra vysoké úrovni a nemuseli to ani spravovat jak zde, tu byla radost pohledet, na zacátku. :D Hlavne mimo mísu sem tahat UD. .

MORTHSIR    U Until Dawn ani neni co rešit, tam je vše v cajku, animace postav na extra vysoké úrovni a nemuseli to ani spravovat jak zde, tu byla radost pohledet, na zacátku. :D Hlavne mimo mísu sem tahat UD. .MORTHSIRmorthsir17268    14.7.2017 00:20 MORTHSIR

@ odpověď na komentář od skylines:U Until Dawn ani neni co rešit, tam je vše v cajku, animace postav na extra vysoké úrovni a nemuseli to ani spravovat jak zde, tu byla radost pohledet, na zacátku. :D Hlavne mimo mísu sem tahat UD. .

skylines napsal:Je to výborná hra - pro fanouška - nevím jak z pohledu ME pionýra :D Je zase o kousek lepší než ty minulé (svoboda jetpacku už sama o sobě přidá nový rozměr bitvám) . Bál jsem se že to bez Shepherda nebude ono ale nakonec mi tam jeho absence ani nevadila. Hraní je ale třeba prokládat něčím jiným protože pak už ty zástupy nepřátel doslova vytáčejí. Ale to je u každé takhle velké hry v otevřeném světě. (Naposledy jsem proseděl pět hodin v kuse jen u Zaklínače 3) . Pak je tu druhá klasika podobných her - repetitivní vedlejší mise. Co se příběhu týče tak probíhá budování jeho základů a celkové seznamování takže je to v pomalejším tempu aby jste měli čas se seznámit s postavami a jejich příběhy a podobně takže čekám že se to rozjede od druhého dílu protože už v Andromedě se to pomalu dobře rozjíždělo. Jeden z hlavních zvratů je ale vidět už na míle daleko a je dobré si k němu vzít tu správnou společnost. Nejhorší na tom je že se bude čekat zase kolik let na pokračování. A to jak všude zdrbli animace obličeje je hloupost. Je tam pár problémových pasáží ale není to tak hrozné jak se to nafouklo. Kor u takhle obrovské hry. Třeba u Until Dawn se tohle nikdy neřešilo. :D.

skylines   5x   Je to výborná hra - pro fanouška - nevím jak z pohledu ME pionýra :D Je zase o kousek lepší než ty minulé (svoboda jetpacku už sama o sobě přidá nový rozměr bitvám) . Bál jsem se že to bez Shepherda nebude ono ale nakonec mi tam jeho absence ani nevadila. Hraní je ale třeba prokládat něčím jiným protože pak už ty zástupy nepřátel doslova vytáčejí. Ale to je u každé takhle velké hry v otevřeném světě. (Naposledy jsem proseděl pět hodin v kuse jen u Zaklínače 3) . Pak je tu druhá klasika podobných her - repetitivní vedlejší mise. Co se příběhu týče tak probíhá budování jeho základů a celkové seznamování takže je to v pomalejším tempu aby jste měli čas se seznámit s postavami a jejich příběhy a podobně takže čekám že se to rozjede od druhého dílu protože už v Andromedě se to pomalu dobře rozjíždělo. Jeden z hlavních zvratů je ale vidět už na míle daleko a je dobré si k němu vzít tu správnou společnost. Nejhorší na tom je že se bude čekat zase kolik let na pokračování. A to jak všude zdrbli animace obličeje je hloupost. Je tam pár problémových pasáží ale není to tak hrozné jak se to nafouklo. Kor u takhle obrovské hry. Třeba u Until Dawn se tohle nikdy neřešilo. :D.skylinesskylines11568    13.7.2017 23:29 skylines

Je to výborná hra - pro fanouška - nevím jak z pohledu ME pionýra :D Je zase o kousek lepší než ty minulé (svoboda jetpacku už sama o sobě přidá nový rozměr bitvám) . Bál jsem se že to bez Shepherda nebude ono ale nakonec mi tam jeho absence ani nevadila. Hraní je ale třeba prokládat něčím jiným protože pak už ty zástupy nepřátel doslova vytáčejí. Ale to je u každé takhle velké hry v otevřeném světě. (Naposledy jsem proseděl pět hodin v kuse jen u Zaklínače 3) . Pak je tu druhá klasika podobných her - repetitivní vedlejší mise. Co se příběhu týče tak probíhá budování jeho základů a celkové seznamování takže je to v pomalejším tempu aby jste měli čas se seznámit s postavami a jejich příběhy a podobně takže čekám že se to rozjede od druhého dílu protože už v Andromedě se to pomalu dobře rozjíždělo. Jeden z hlavních zvratů je ale vidět už na míle daleko a je dobré si k němu vzít tu správnou společnost. Nejhorší na tom je že se bude čekat zase kolik let na pokračování. A to jak všude zdrbli animace obličeje je hloupost. Je tam pár problémových pasáží ale není to tak hrozné jak se to nafouklo. Kor u takhle obrovské hry. Třeba u Until Dawn se tohle nikdy neřešilo. :D.

kiara7777   2x   V březnu jsem čas neměla, takže jsem si tu hru koupila až před nedávnem. Po dohrání jsem se koukala na videa z doby vydání a musím říct, že tu hru dotáhli do více méně dobrého stavu.
Tenhle trail není až tak překvapením. Pravděpodobně počítají s tím, že se jim podaří nastartovat další vlnu prodeje.
Držím palce! Možná se díky tomu dočkáme toho vytouženého singl DLC.
kiara7777kiara77776555
    13.7.2017 21:48
kiara7777

V březnu jsem čas neměla, takže jsem si tu hru koupila až před nedávnem. Po dohrání jsem se koukala na videa z doby vydání a musím říct, že tu hru dotáhli do více méně dobrého stavu.
Tenhle trail není až tak překvapením. Pravděpodobně počítají s tím, že se jim podaří nastartovat další vlnu prodeje.
Držím palce! Možná se díky tomu dočkáme toho vytouženého singl DLC.

cajteekanee    Hm, dobrý krok. Mass effect pro mě byla nejočekávanější hra, letošního roku a potom jak propadl, jsem to ještě ani nehrál.cajteekaneecajteekanee25741    13.7.2017 21:34 cajteekanee

Hm, dobrý krok. Mass effect pro mě byla nejočekávanější hra, letošního roku a potom jak propadl, jsem to ještě ani nehrál.

MORTHSIR   1x   Pravda. . díky a to mám 1 tera :DMORTHSIRmorthsir17268    13.7.2017 21:27 MORTHSIR

@ odpověď na komentář od Duuku:Pravda. . díky a to mám 1 tera :D

Duuku napsal:Mas dostatek mista na HDD? me kdyz to haze nejakou chybu pri stahovani tak je to prave kuli tomu ze mam malo mista na disku, 500GB je hold malo kdyz tam mam par velkych her :)

MartinCZ80   4x   To je dobrý hra se neprodává tak uděláme asi demo at si to otestujou najradeji bych je nakopal do zadele.MartinCZ80martincz806037    13.7.2017 21:25 MartinCZ80

To je dobrý hra se neprodává tak uděláme asi demo at si to otestujou najradeji bych je nakopal do zadele.

SteveHood    Přesně tak. BF1 - 80GB+, BF4 - 65GB+ a jak tam máš uncharted 4, zaklínače 3 a ještě něco, tak se můžem s něčím dalším rozloučit.SteveHoodstevehood46767    13.7.2017 21:16 SteveHood

@ odpověď na komentář od Duuku:Přesně tak. BF1 - 80GB+, BF4 - 65GB+ a jak tam máš uncharted 4, zaklínače 3 a ještě něco, tak se můžem s něčím dalším rozloučit.

Duuku napsal:Mas dostatek mista na HDD? me kdyz to haze nejakou chybu pri stahovani tak je to prave kuli tomu ze mam malo mista na disku, 500GB je hold malo kdyz tam mam par velkych her :)

Duuku    Mas dostatek mista na HDD? me kdyz to haze nejakou chybu pri stahovani tak je to prave kuli tomu ze mam malo mista na disku, 500GB je hold malo kdyz tam mam par velkych her :)Duukuduuku8105    13.7.2017 21:14 Duuku

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:Mas dostatek mista na HDD? me kdyz to haze nejakou chybu pri stahovani tak je to prave kuli tomu ze mam malo mista na disku, 500GB je hold malo kdyz tam mam par velkych her :)

MORTHSIR napsal:Download error. . PS4.

CzePavel99    Asi to vyzkouším. Ale moc si od toho neslibuji.CzePavel99czepavel9911259    13.7.2017 21:11 CzePavel99

Asi to vyzkouším. Ale moc si od toho neslibuji.

SteveHood    Moc díky! Těším se na zítřek odpoledne jak prase :lol:SteveHoodstevehood46767    13.7.2017 21:09 SteveHood

@ odpověď na komentář od Miky:Moc díky! Těším se na zítřek odpoledne jak prase :lol:

Miky napsal:odkaz ] stačí si stáhnout demo (trial) z PlayStation Store.

MORTHSIR    Download error. . PS4.MORTHSIRmorthsir17268    13.7.2017 21:02 MORTHSIR

Download error. . PS4.

Alcatras    Výborně. :)Alcatrasalcatras5716    13.7.2017 20:58 Alcatras

Výborně. :)

Miky člen redakce   2x   odkaz ] stačí si stáhnout demo (trial) z PlayStation Store.Mikymiky3    13.7.2017 20:28 Miky

@ odpověď na komentář od SteveHood:odkaz ] stačí si stáhnout demo (trial) z PlayStation Store.

SteveHood napsal:A jak to můžu zkusit v PS4?

SteveHood    A jak to můžu zkusit v PS4?SteveHoodstevehood46767    13.7.2017 20:18 SteveHood

A jak to můžu zkusit v PS4?

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (62 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7092 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Hypergrid – deskovka

Speciál - 25.2.2018
 
Hypergrid – deskovka

Šachové uvažování nad piškvorkovým principem? Česká paráda pro náročné logiky.

 
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole