Uživatel nepřihlášen
 

Osud PS3 verze Skyrim: Dawnguard je stále nejistý

Pátek 31.8.2012 15:50 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Jak ví každý PS3 hráč DLC Dawnguard pro Elder Scrolls se stále nechce objevit. Bohužel, stále to s ním není nijak růžové, alespoň podle slov Bethesdy.

Na oficiálním fóru Bethesdy se objevila nijak zvlášť pozitivní zpráva, v níž jeden ze členů studia informuje o současném stavu PS3 verze přídavku, která ještě pořád nevyšla. Vývojáři se podle všeho potýkají s blíže nespecifikovanými problémy, jež se už snažili vyřešit několika způsoby, ale bez výsledku, v žádném případě se nedostali k výsledku, jenž by všechny uspokojil.

Tvůrci však zdůrazňují, že za spolupráce Sony stále tvrdě pracují na vyřešení celé problematiky. Další potíž totiž tkví nejenom v Dawnguardu samotném, ale i v prostém faktu, že problémy prvního DLC mají sdílet i ty další, takže dokud úspěšně nevydají Dawnguard, nevydají ani nic dalšího.

Na závěr se Bethesda omlouvá za způsobené potíže, a dodává, že chápe, že to všechny fanoušky pěkně štve. V blízké době bychom se měli dočkat dalšího stanoviska, jež snad poskytne trochu bližší a detailnější informace, než jenom "máme problém".

To nám to pěkně začíná. PS3 verzi provází problémy, kvůli nimž se vydání stále vzdaluje a PC verzi páni z Bethesdy v našem regionu stále blokují. A to jsme si mysleli, že chyby Skyrimu nemohou přesáhnout hranice samotné hry. Očividně mohou.

Tisk
Elder Scrolls V: Skyrim na PC, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim
Související novinky
 
Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Pondělí 3.7.2017 18:30 - Modifikace přidává do Skyrimu rozlehlý region, nové úkoly, tisíce plně namluvených řádků dialogů nebo zhruba 3 hodiny hudby. Časem vyjde i pro Xbox One. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, Xbox One
The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

Pondělí 12.6.2017 07:13 - Během hraní můžete využívat pohybové ovládání nebo výbavu inspirovanou sérií The Legend of Zelda. Přečíst celý článek »

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Pondělí 15.8.2016 14:40 - Už nějaký čas je k dispozici německá verze, anglická verze ale dorazila až nyní. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Osud PS3 verze Skyrim: Dawnguard je stále nejistý
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Amoonra   1x   Draggo: abych řekl pravdu tak si raději užiju svoje (PS3) exkluzivitky, než abych ještě za tohle patil... Ano Skyrim jsem hrál a dohrál ale pokud bych si měl vybrat, tak bych si raději znova zahrál Dragon's Dogma, který mě oslovilo podstatně víc, jako ty souboje byly v DD docela velká výzva i když jsem to dohrál, ale když jsem "dohrál" Skyrim, tak jsem si vesele stoupl před draka a střílel do něj šípy a vesele jsem se usmíval... :)

BTW: koukni na vytváření postavy ve DD a Skyrimu... ( v DD máš dokonce slušně vypadající ženský, kdežto ve Skyrimu máš hezkou bandu transvestitů :) )
Amoonraamoonra11414
    3.9.2012 10:43
Amoonra

Draggo: abych řekl pravdu tak si raději užiju svoje (PS3) exkluzivitky, než abych ještě za tohle patil... Ano Skyrim jsem hrál a dohrál ale pokud bych si měl vybrat, tak bych si raději znova zahrál Dragon's Dogma, který mě oslovilo podstatně víc, jako ty souboje byly v DD docela velká výzva i když jsem to dohrál, ale když jsem "dohrál" Skyrim, tak jsem si vesele stoupl před draka a střílel do něj šípy a vesele jsem se usmíval... :)

BTW: koukni na vytváření postavy ve DD a Skyrimu... ( v DD máš dokonce slušně vypadající ženský, kdežto ve Skyrimu máš hezkou bandu transvestitů :) )

draggo    "Vina" je na straně Sony a celkové koncepce PS3 jakožto systému se zcela specifickou architekturou. Pokud na ní dělá first-party tým zabývající se jen exkluzivitami (Uncharted, God of War etc. ) , tak můžou ušít hru přesně na míru. Ale když přijde řeč na multiplatformní tituly, je to hned horší - hra se musí vyvíjet a optimalizovat na 3 platformy - PC a Xbox 360 mají architekturu podobnou, tam problém není - kdežto PS3 je často oříšek a snad žádná firma si nemůže dovolit vyvíjet stejnou hru odznova včetně enginu specielně pro PS3. A Creation bude jedním z těch, které prostě na PS3 nešlapou nejlíp a problém nebude v nějakým překlepu v kódu, ale v samotným základu. PS3 hráčům nezbývá než si zvyknout na to, že za svoje exkluzivity musí být ochuzeni jinde.draggodraggo6621    2.9.2012 00:32 draggo

"Vina" je na straně Sony a celkové koncepce PS3 jakožto systému se zcela specifickou architekturou. Pokud na ní dělá first-party tým zabývající se jen exkluzivitami (Uncharted, God of War etc. ) , tak můžou ušít hru přesně na míru. Ale když přijde řeč na multiplatformní tituly, je to hned horší - hra se musí vyvíjet a optimalizovat na 3 platformy - PC a Xbox 360 mají architekturu podobnou, tam problém není - kdežto PS3 je často oříšek a snad žádná firma si nemůže dovolit vyvíjet stejnou hru odznova včetně enginu specielně pro PS3. A Creation bude jedním z těch, které prostě na PS3 nešlapou nejlíp a problém nebude v nějakým překlepu v kódu, ale v samotným základu. PS3 hráčům nezbývá než si zvyknout na to, že za svoje exkluzivity musí být ochuzeni jinde.

Routa    Proč mi připadá, že v Bethesdě maká poslední dobou banda idiotů? Tohle, a teď ještě ten přídavek Hearthfire, kežby to byl jen vtip... jen prosím ať Fallout 4 vyjde celý a zdravý.Routarouta8958    1.9.2012 21:00 Routa

Proč mi připadá, že v Bethesdě maká poslední dobou banda idiotů? Tohle, a teď ještě ten přídavek Hearthfire, kežby to byl jen vtip... jen prosím ať Fallout 4 vyjde celý a zdravý.

FouET    Aha. Díky za informaciFouETfouet10398    1.9.2012 19:02 FouET

Aha. Díky za informaci

Cvrnda člen redakce   1x   Cenega tvrdí že čeká na stanovisko Bethesdy. Původní hru i Dawnguard opravdu blokuje sama Bethesda, a to pro celý středoevropský region. Podle všeho už je navíc překlad hotovýCvrndacvrnda7    31.8.2012 20:05 Cvrnda

Cenega tvrdí že čeká na stanovisko Bethesdy. Původní hru i Dawnguard opravdu blokuje sama Bethesda, a to pro celý středoevropský region. Podle všeho už je navíc překlad hotový

FouET    PC verzi neblokuje Bethesda, ale Cenega. Pořád pracuje na překladu. Mělo by to být během září.FouETfouet10398    31.8.2012 19:20 FouET

PC verzi neblokuje Bethesda, ale Cenega. Pořád pracuje na překladu. Mělo by to být během září.

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (89 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12100 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků), Cenové akce (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Furi

Recenze - 23.1.2018
 
Furi

Ledově chladný zabiják utíkající z vězení v sobě spojuje jednoduchost s komplexností a vyvolá ve vás vztek, společně s neskutečným uspokojením. Že…

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.