Uživatel nepřihlášen
     

Kingdom Come vybralo přes milion liber

Pátek 21.2.2014 11:39 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Aktualizace: Poslední stretch goals se nestihl. Středověké realistické RPG vybralo nakonec 1,106,371 liber.

Měsíc utekl jako voda. Středověké realistické RPG Kingdom Come: Deliverance od českého studia Warhorse na Kickstarteru úspěšně zakončilo svou kampaň. Na nadějný titul přispělo dohromady 35 384 lidí částkou 1,106,371 liber. Přitom Warhorse původně na svůj projekt chtěli 300 tisíc liber, aby si dokázali, že je o hru dostatečný zájem. Chtěl to především jejich investor miliardář Zdeněk Bakala, když Dan Vávra a spol. neuspěli u vydavatelských společností.

Kingdom Come tak v přepočtu na české koruny vybralo téměř 37 milionů korun, přesně 36 886 409 Kč. To znamená, že každý v průměru přispěl částkou přes tisíc korun.


"Před měsícem jsme byli dost nervózní. Po téměř dvou letech práce jsme se dostali do bodu, kdy neexistovala žádná jiná možnost než se pokusit sehnat peníze crowd-funding kampaní. Vydavatelé nebyli ochotni riskovat své peníze na podivnou historickou hru pro malé procento hráčů. Žádný investor nechtěl dát své peníze do projektu bez důkazu, že se jeho investice vrátí," napsal Dan Vávra v updatu na KS.

Ještě před kampaní provedli průzkum, který dokázal, že hráči mají o jejich hru zájem. Nakonec to ale vyšlo a Warhorse mohou slavit, a to i přesto, že spousta lidí byla skeptická. Možná si teď spousta vydavatelů klepe na čelo a litují toho, že do Kingdom Come: Deliverance neinvestovali své peníze. Jejich odhady totiž byly špatné. Už v první den se ukázalo, že hráči z celého světa mají zájem o realistické středověké RPG bez magie a draků. Dokonce takovou hru zoufale chtějí.

"Teď musíme dokončit hru. Cítíme velkou odpovědnost a povinnost pro naše podporovatele. Bude těžké uspokojit všechny ty očekávání, ale uděláme vše, co můžeme, abychom vás nezklamali."

"Konečně máme čas si sednout s designéry a začít pracovat na questech a příběhové lince. Příští měsíc se k nám přidá dvanáct nových kolegů (několik z nich bude z pražského 2K Czech). Za pouhých pár měsíců se plánujeme rozrůst na více než 50 lidí."

Závěrem Dan Vávra ujistil všechny fanoušky, že i nadále budou publikovat blogové články na oficiálních stránkách a s fanoušky si povídat na sociálních sítích.

Pokud jste na Kingdom Come: Deliverance ještě nepřispěli, budete tak moci učinit prostřednictvím oficiálních stránek, kde taktéž získáte spoustu úžasných odměn a pochopitelně přístup do hry. Přispět budete moci i přes PayPal a Amazon Payments.

Dobrou zprávou je, že i nadále budou přidávat nové stretch goals, takže se nakonec možná na zkušenější herce dostane.

Níže si v původní zprávě můžete přečíst o jednotlivých cílech, a co ve hře nakonec bude.


Původní zpráva

Pražské studio Warhorse s Danielem Vávrou a Martinem Klímou dokázalo na Kickstarteru překonat původní cíl s 300 tisíci liber a dokonce naplnit i ty dodatečné. Kdo by to byl řekl, že se nakonec vybere přes milion liber, tedy přes 33 milionů korun. Tomu se říká úspěch :-).

Warhorse by to nedokázalo bez velmi promyšlené marketingové kampaně, kdy své fanoušky i ostatní hráče zásobovalo pravidelnými video updaty se zajímavým obsahem. Nakonec jsme se v úterý večer dočkali živého streamu z rozpracované verze hry, která byla před časem prezentovaná vydavatelům. Právě tahle ukázka byla pro mnoho hráčů impulzem pro podpoření českého studia.

Pojďme si to celé shrnout. Je jisté, že v Kingdom Come: Deliverance bude středověká hudba nahraná českými mistry z dobových zpěvníků. Dále soundtrack od symfonického orchestru, speciální linie questů, kde se bude hrát za mladou ženskou postavu, která na začátku hry zachránila mladého kováře (hlavního hrdinu) a profesionální motion capture, kde bude zaznamenán nejen pohyb, ale také mimika obličeje.Po překonání hranice 800 tisíc liber je jistá in-game výuka boje. Každý pohyb vám ukáže a vysvětlí mistr bojového umění. Bonusem pak bude podrobné instruktážní video se základní technikou boje s různými středověkými zbraněmi. Vše ve spolupráci s experty středověkého bojového umění. Na video se mohou těšit všichni, kteří na Kickstarteru přispějí minimálně 20 librami (Knight digital).

Velkou radost mám ze speciálního turnajového módu s nefalšovanými středověkými turnaji. Přichystáno má být hned několik možností a módů, včetně výběru soupeře a zbraní. Vše navíc bude maximálně autentické. Turnaje budete moci využít jako trénink.

Jelikož byla překonaná i hranice jednoho milionu liber, tak nám ve hře bude dělat společníka pes. Ten nás bude všude následovat, pomůže v boji nebo při lovu a bude varovat před nebezpečím, kdy bude postava spát. Se psem by také měly souviset nějaké nové questy.

Dostáváme se k poslednímu stretch goals, který ještě nebyl překonán, vše nasvědčuje tomu, že se do 12 hodin stihne vybrat 1 200 000 liber. Pokud se tak skutečně stane, tak bude moci Warhorse najmout zkušenější a kvalitnější herce pro dabing a snímání pohybu. Uveden je třeba Sean Bean, Brian Blessed a John Cleese.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance
 

Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance

Neděle 25.2.2018 14:04 - Připomínáme: Výherce si vybere PC, PlayStation 4 nebo Xbox One verzi sběratelské edice českého středověkého RPG titulu. Přečíst celý článek »

64 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Pátek 23.2.2018 12:36 - Aktualizace přináší vylepšení plížení, opravy různých chyb nebo častější zašpinění lidí. Přečíst celý článek »

42 komentářů|Xbox One
Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů
 

Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů

Čtvrtek 22.2.2018 10:00 - V pražském studiu Warhorse jsou hodně spokojeni. Tržby přesáhly miliardu korun. Přečíst celý článek »

70 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Kingdom Come vybralo přes milion liber
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Dr.Stevko    vybrone, tesim sa na to! :)Dr.Stevkodrstevko27608    28.2.2014 12:14 Dr.Stevko

vybrone, tesim sa na to! :)

Hyriu    gratuluji Warhorse tymu ani jsem necekal kolik se nakonec vybralo a tesim se na hru skoda ze jen prvni act mam zdarma jako backerHyriuhyriu14245    27.2.2014 21:13 Hyriu

gratuluji Warhorse tymu ani jsem necekal kolik se nakonec vybralo a tesim se na hru skoda ze jen prvni act mam zdarma jako backer

elcig    moc se mi líbí znělka, ale ta angličtina mi trhá uši.elcigelcig14724    25.2.2014 19:16 elcig

moc se mi líbí znělka, ale ta angličtina mi trhá uši.

JakER    Gratulace :) Hell boy rulezJakERjaker2265    25.2.2014 19:12 JakER

Gratulace :) Hell boy rulez

Adamsr   5x   kojot: přesně, je to o morálních zásadách, když se mi nějaká hra kterou si stáhnu líbí tak přece chci podporovat další vývoj té hry a koupím si ji, vetšina her co se mi líbíla tak jsem si nakonec koupil, třeba Sleeping Dogs to jsem si ještě rozmejšlel protože se mi moc nelíbilo kolik to má DLC ale za tu steam cenu co to dneska mělo tak jsem to musel vzít :-)Adamsradamsr14965    23.2.2014 23:09 Adamsr

kojot: přesně, je to o morálních zásadách, když se mi nějaká hra kterou si stáhnu líbí tak přece chci podporovat další vývoj té hry a koupím si ji, vetšina her co se mi líbíla tak jsem si nakonec koupil, třeba Sleeping Dogs to jsem si ještě rozmejšlel protože se mi moc nelíbilo kolik to má DLC ale za tu steam cenu co to dneska mělo tak jsem to musel vzít :-)

kojot   7x   Myslím, že je to celé nesmysl, jestli je špatně, když si někdo stáhne hru, sám si musí rozhodnout, jestli je to dobré či nikoliv, zákon proti tomuto druhu „pirátství“ dali se tomu tak říkat neexistuje a nejspíš ani existovat nebude, jelikož je absurdní, aby stát vedl proces a stíhal několik milionů lidí je nemožné. Já třeba hry kupuji, protože mám rád, když za hraní dostávám různé odměny v podobě achievmentů a nutí mě to ke hře se vracet, dostáváte také další výhody v podobě nejnovějších patchů a aktualizací nebo přístup do multiplayeru. Osobně mi nevadí, když někdo hry stahuje je to jen na něm jak vysoko má morální zásady.kojotkojot14015    23.2.2014 22:03 kojot

Myslím, že je to celé nesmysl, jestli je špatně, když si někdo stáhne hru, sám si musí rozhodnout, jestli je to dobré či nikoliv, zákon proti tomuto druhu „pirátství“ dali se tomu tak říkat neexistuje a nejspíš ani existovat nebude, jelikož je absurdní, aby stát vedl proces a stíhal několik milionů lidí je nemožné. Já třeba hry kupuji, protože mám rád, když za hraní dostávám různé odměny v podobě achievmentů a nutí mě to ke hře se vracet, dostáváte také další výhody v podobě nejnovějších patchů a aktualizací nebo přístup do multiplayeru. Osobně mi nevadí, když někdo hry stahuje je to jen na něm jak vysoko má morální zásady.

hRDLA   2x   To je sranda když se dva Trollové hádají :DhRDLAhrdla20497    23.2.2014 21:10 hRDLA

To je sranda když se dva Trollové hádají :D

Silent   2x   Někdo by se hambou propad za to, že má špinavý fusakle někdo, že hraje Dark Souls a někdo, že hraje Skyrim. . Si nevybereš. . :-D :-D :thumbup: Btw uspokojoval jsem před 2 hodinama a zřejmě žijete v jiném časovém pásmu, protože 9 hodin je podle mě už večer. .Silentsilent2464    23.2.2014 20:51 Silent

Někdo by se hambou propad za to, že má špinavý fusakle někdo, že hraje Dark Souls a někdo, že hraje Skyrim. . Si nevybereš. . :-D :-D :thumbup: Btw uspokojoval jsem před 2 hodinama a zřejmě žijete v jiném časovém pásmu, protože 9 hodin je podle mě už večer. .

Silchas Zmar    Silent tak ty achievy ty skyrim nerde... Ostuda se chlubit, že se ti líbí takový odpad. Já bych se hanbou propadl. Ted jdu uspokojit ženu a večer ti napíšu, proč je Skyrim SRAČKA století. .Silchas Zmarsilchas-zmar22866    23.2.2014 20:50 Silchas Zmar

Silent tak ty achievy ty skyrim nerde... Ostuda se chlubit, že se ti líbí takový odpad. Já bych se hanbou propadl. Ted jdu uspokojit ženu a večer ti napíšu, proč je Skyrim SRAČKA století. .

burcha    Silchas Zmar --- Neodbíhej od tématu -- řiká ten pravej :lala:burchaburcha5158    23.2.2014 20:40 burcha

Silchas Zmar --- Neodbíhej od tématu -- řiká ten pravej :lala:

Silent   1x   Silchas Zmar Skyrimu jsem dal 10/10 protože hra mě chytla svou stylizaci a zasazením doby. Líbil se mi obchodní model i marketing této hry. Hra mě bavila jela pěkně svižně bez nějakých větších problémů. Ano narazil jsem na bugy, ale nebyly to takové které mi znemožnily hrát. To že mi kůň sekne do kamenu nebo povoz nabourá v cut scéně do škarpy mě spíše rozesměje než rozzlobí. V open world hře jsou bugy očekávatelné. Příběh Skyrimu jako takového jsem hltal každou sekundu. Přečetl jsem si všechny questy i knihy které existovaly ve hře a stále mě to táhlo hrát dál. Poté přišla obrovská moderská komunita která posunula tuto hru na nový level a díky které jsem se naučil modovat a taktéž se dostal do kruhu lidí a módovali jsme spolu. Navíc tato hra přežila nejdůležitější zkoušku a to zkoušku času. Po 3 letech stále vychází kvalitní modifikace i jedna speciální a to Skywind. Btw zde máš toho nerda o kterém mluvíš. . [ odkaz ]Silentsilent2464    23.2.2014 20:34 Silent

Silchas Zmar Skyrimu jsem dal 10/10 protože hra mě chytla svou stylizaci a zasazením doby. Líbil se mi obchodní model i marketing této hry. Hra mě bavila jela pěkně svižně bez nějakých větších problémů. Ano narazil jsem na bugy, ale nebyly to takové které mi znemožnily hrát. To že mi kůň sekne do kamenu nebo povoz nabourá v cut scéně do škarpy mě spíše rozesměje než rozzlobí. V open world hře jsou bugy očekávatelné. Příběh Skyrimu jako takového jsem hltal každou sekundu. Přečetl jsem si všechny questy i knihy které existovaly ve hře a stále mě to táhlo hrát dál. Poté přišla obrovská moderská komunita která posunula tuto hru na nový level a díky které jsem se naučil modovat a taktéž se dostal do kruhu lidí a módovali jsme spolu. Navíc tato hra přežila nejdůležitější zkoušku a to zkoušku času. Po 3 letech stále vychází kvalitní modifikace i jedna speciální a to Skywind. Btw zde máš toho nerda o kterém mluvíš. . [ odkaz ]Komentář byl autorem naposledy upraven 23.2.2014 20:41

Původní verze před úpravami:Silchas Zmar Skyrimu jsem dal 10/10 protože hra mě chytla svou stylizaci a zasazením doby. Líbil se mi obchodní model i marketing této hry. Hra mě bavila jela pěkně svižně bez nějakých větších problémů. Ano narazil jsem na bugy, ale nebyly to takové které mi znemožnily hrát. To že mi kůň sekne do kamenu nebo povoz nabourá v cut scéně mě spíše rozesměje než rozzlobí. V open world hře jsou bugy očekávatelné. Příběh Skyrimu jako takového jsem hltal každou sekundu. Přečetl jsem si všechny questy i knihy které existovaly ve hře a stále mě to táhlo hrát dál. Poté přišla obrovská moderská komunita která posunula tuto hru na nový level a díky které jsem se naučil modovat a taktéž se dostal do kruhu lidí a módovali jsme spolu. Navíc tato hra přežila nejdůležitější zkoušku a to zkoušku času. Po 3 letech stále vychází kvalitní modifikace i jedna speciální a to Skywind. Btw zde máš toho nerda o kterém mluvíš. . [ odkaz ]

fallanga    Já hraji primárně na Ntb :Dfallangafallanga20226    23.2.2014 20:30 fallanga

Já hraji primárně na Ntb :D

DejfCold    Tak ja se mezi Vas trochu vecpu...Kino je spatnej priklad. Do kina prijdes zkouknes film a odejdes. Hru nainstalujes a muzes si ji zahrat kolikrat chces. Nebo snad platis hru znova kdyz si chces zahrat kampan po druhy? Mikina mi prijde jako dobrej priklad. Tu si vyzkousis. Vzdyt i hru by sis mohl v obhode vyzkouset, ale kterej obchod ti bude sestavovat komp ze soucastek ktery ty presne mas? zadnej. Jo kdyby to meli nainstalovany na nejakym HDD (protoze drm) a ja bych tam prisel s ntb, tak by to slo, jenze kdo z Nas tady hraje primarne na ntb? predpokladam tak 10-15% jeste jsem chtel neco napsat, ale uz jsem zapomel co, takze az si vzpomenu, tak napisu.DejfColddejfcold20127    23.2.2014 20:28 DejfCold

Tak ja se mezi Vas trochu vecpu...Kino je spatnej priklad. Do kina prijdes zkouknes film a odejdes. Hru nainstalujes a muzes si ji zahrat kolikrat chces. Nebo snad platis hru znova kdyz si chces zahrat kampan po druhy? Mikina mi prijde jako dobrej priklad. Tu si vyzkousis. Vzdyt i hru by sis mohl v obhode vyzkouset, ale kterej obchod ti bude sestavovat komp ze soucastek ktery ty presne mas? zadnej. Jo kdyby to meli nainstalovany na nejakym HDD (protoze drm) a ja bych tam prisel s ntb, tak by to slo, jenze kdo z Nas tady hraje primarne na ntb? predpokladam tak 10-15% jeste jsem chtel neco napsat, ale uz jsem zapomel co, takze az si vzpomenu, tak napisu.

Silchas Zmar    martyEF není nutné utočit. Jen se tu bavím s nějakým zamrzlým 31 letým nerdem... Pokud se chceš pobavit se mnou zapíšu si tě...Silchas Zmarsilchas-zmar22866    23.2.2014 20:23 Silchas Zmar

martyEF není nutné utočit. Jen se tu bavím s nějakým zamrzlým 31 letým nerdem... Pokud se chceš pobavit se mnou zapíšu si tě...

martyEF   2x   ten 11 letý + 100 let klučina má pořád jen problémi a vše trolli, nemůže už bez toho být, NEKRMTE TROLLA ! ! !martyEFmartyef5631    23.2.2014 20:21 martyEF

ten 11 letý + 100 let klučina má pořád jen problémi a vše trolli, nemůže už bez toho být, NEKRMTE TROLLA ! ! !

Silchas Zmar    Silent prosím neodbíhej od tématu a poprosím ty acheivy :) . A hodnotit hru 10/10, jen proto, že můžeš dělat mody je velice krátkozraké a hloupé. Doporučuji sundat růžové brýle a hru hodnotit objektivně čili bez modu a to by se Skyrim měl problém dostat na 5/10. ExperteSilchas Zmarsilchas-zmar22866    23.2.2014 20:16 Silchas Zmar

Silent prosím neodbíhej od tématu a poprosím ty acheivy :) . A hodnotit hru 10/10, jen proto, že můžeš dělat mody je velice krátkozraké a hloupé. Doporučuji sundat růžové brýle a hru hodnotit objektivně čili bez modu a to by se Skyrim měl problém dostat na 5/10. Experte

AsuraCzech    Adamsr: :nah: Pokud ti to vadí tak to prostě nečti a nevěnuj tomu pozornost. A nikdo se nehádá :D :D

Silent Furt máš možnost vidět ruzný LP a průchody hrou na YouTube, nemusím hned hru stahovat.
Ale ono je to stejně jedno, ty to budeš stejně dál krást, teda zkoušet :D a já zase kupovat.
AsuraCzechasuraczech13644
    23.2.2014 20:15
AsuraCzech

Adamsr: :nah: Pokud ti to vadí tak to prostě nečti a nevěnuj tomu pozornost. A nikdo se nehádá :D :D

Silent Furt máš možnost vidět ruzný LP a průchody hrou na YouTube, nemusím hned hru stahovat.
Ale ono je to stejně jedno, ty to budeš stejně dál krást, teda zkoušet :D a já zase kupovat.

Silent   1x   A je to tady...Schválně to nevysvětlím, ať si na tom lámeš hlavu. Komunita zde to už ví, uvidíme jestli na to přijdeš ty.Silentsilent2464    23.2.2014 20:14 Silent

A je to tady...Schválně to nevysvětlím, ať si na tom lámeš hlavu. Komunita zde to už ví, uvidíme jestli na to přijdeš ty.

Silchas Zmar    Silent :D ty jsi nepochodil. Vytahuješ lži, které nejsou pravda. Vymýšlíš si a myslíš si jak hezky argumentuješ. Čekám na ty achievy. Pokud to máš legálně koupené, nevidím jediný důvod proč mě neumlčet :) PS. On už někdo, kdo hodnotí Skyrim 10/10 musí být pořádně na hlavu praštěný.Silchas Zmarsilchas-zmar22866    23.2.2014 20:08 Silchas Zmar

Silent :D ty jsi nepochodil. Vytahuješ lži, které nejsou pravda. Vymýšlíš si a myslíš si jak hezky argumentuješ. Čekám na ty achievy. Pokud to máš legálně koupené, nevidím jediný důvod proč mě neumlčet :) PS. On už někdo, kdo hodnotí Skyrim 10/10 musí být pořádně na hlavu praštěný.

Silent   2x   Kdepak. . jenom zjištuji s jakým blbem tu rozjíždím OT. . Hodně jich tady bylo kteří na mě přišli s tím proč Dark Souls nízké hodnocení a Skyrim vysoké hodnocení jak je to super hra že jsem debil, hater etc. . nikdo nepochodil. Doporučuji shodit růžový brýle. .Silentsilent2464    23.2.2014 20:06 Silent

Kdepak. . jenom zjištuji s jakým blbem tu rozjíždím OT. . Hodně jich tady bylo kteří na mě přišli s tím proč Dark Souls nízké hodnocení a Skyrim vysoké hodnocení jak je to super hra že jsem debil, hater etc. . nikdo nepochodil. Doporučuji shodit růžový brýle. .

Silchas Zmar    Silent už ses do těch svých lží pěkně zamotal, tak vytahuješ můj profil.Silchas Zmarsilchas-zmar22866    23.2.2014 20:05 Silchas Zmar

Silent už ses do těch svých lží pěkně zamotal, tak vytahuješ můj profil.

Adamsr   1x   AsuraCzech: ne, ale máš pořád chuť se hádat o něčem co ti bylo jasně vyvráceno, takže si nemyslím že to bude z tvojí strany něco jinýho než trollingAdamsradamsr14965    23.2.2014 20:01 Adamsr

AsuraCzech: ne, ale máš pořád chuť se hádat o něčem co ti bylo jasně vyvráceno, takže si nemyslím že to bude z tvojí strany něco jinýho než trolling

Silent   2x   Jaká omluva? To, že si logicky něco vyzkouším před tím než to zakoupím je jako něco za co bych se měl stydět po případě zaplatit pokutu. . WUT? ! Omlouvat se mají herní studia kteří stále toto nepochopili a tudíž já kvůli nim nebudu kupovat ježka v kleci.

Silchas Zmar Byla to pouze ukázka. Samozřejmě se mi to stalo s více potvorami. Většinou kostlivci. A opravdu to nebyl záměr. . sekat do zdi aby jsi zabil ducha. . Btw jak koukám na tvoje komentáře na profilu ty budeš pěkný kvítko. .
Silentsilent2464
    23.2.2014 19:56
Silent

Jaká omluva? To, že si logicky něco vyzkouším před tím než to zakoupím je jako něco za co bych se měl stydět po případě zaplatit pokutu. . WUT? ! Omlouvat se mají herní studia kteří stále toto nepochopili a tudíž já kvůli nim nebudu kupovat ježka v kleci.

Silchas Zmar Byla to pouze ukázka. Samozřejmě se mi to stalo s více potvorami. Většinou kostlivci. A opravdu to nebyl záměr. . sekat do zdi aby jsi zabil ducha. . Btw jak koukám na tvoje komentáře na profilu ty budeš pěkný kvítko. .Komentář byl autorem naposledy upraven 23.2.2014 20:03

Původní verze před úpravami:Jaká omluva? To, že si logicky něco vyzkouším před tím než to zakoupím je jako něco za co bych se měl stydět po případě zaplatit pokutu. . WUT? ! Omlouvat se mají herní studia kteří stále toto nepochopili a tudíž já kvůli nim nebudu kupovat ježka v kleci.

Silchas Zmar Byla to pouze ukázka. Samozřejmě se mi to stalo s více potvorami. Většinou kostlivci. A opravdu to nebyl záměr. . sekat do zdi aby jsi zabil ducha. .

Silchas Zmar    Silent :D tak jsou to duchové. LOL. To není chyba hry, ale úmysl ty trololo. Ty achievy mě asi nedodáš co? PS. Děkuji za zasmání. Takový vtipný trolling jsem dlouho nečetl. Prý nepřátelé, kteří hitují odnikud a pak z tebe vyleze, že jsou to duchové :DSilchas Zmarsilchas-zmar22866    23.2.2014 19:55 Silchas Zmar

Silent :D tak jsou to duchové. LOL. To není chyba hry, ale úmysl ty trololo. Ty achievy mě asi nedodáš co? PS. Děkuji za zasmání. Takový vtipný trolling jsem dlouho nečetl. Prý nepřátelé, kteří hitují odnikud a pak z tebe vyleze, že jsou to duchové :DKomentář byl autorem naposledy upraven 23.2.2014 20:02

Původní verze před úpravami:Silent :D tak jsou to duchové. LOL. To není chyba hry, ale úmysl ty trololo. Ty achievy mě asi nedodáš co?

AsuraCzech    Silent: Takže to že se mi nelíbí jejich finanční, ekonomický a firemní model má bejt jako omluva :) No tak já jak příště pujdu do obchodu nakupovat, tak budu všechno rozdělávat a ochutnávat a až mi řeknou že je to zakázaný, tak jim prostě řeknu že se mi nelíbí způsob jakým to prodávaj :) :) Nebo jak půjdu příště do kina tak jim řeknu že chci vidět 30 minut filmu a pak se rozhodnu jestli mi stojí zato zaplatit a dokoukat ho.
Prostě musím to respektovat a ne si vymyšlení výmluvi proč to mužu "Vyzkoušet"

Adamsr: Proč hned trolling? Normálně diskutuji a nikoho neurážím, to jako musím psát taky zdlouhavý příspěvky nebo co :D
AsuraCzechasuraczech13644
    23.2.2014 19:53
AsuraCzech

Silent: Takže to že se mi nelíbí jejich finanční, ekonomický a firemní model má bejt jako omluva :) No tak já jak příště pujdu do obchodu nakupovat, tak budu všechno rozdělávat a ochutnávat a až mi řeknou že je to zakázaný, tak jim prostě řeknu že se mi nelíbí způsob jakým to prodávaj :) :) Nebo jak půjdu příště do kina tak jim řeknu že chci vidět 30 minut filmu a pak se rozhodnu jestli mi stojí zato zaplatit a dokoukat ho.
Prostě musím to respektovat a ne si vymyšlení výmluvi proč to mužu "Vyzkoušet"

Adamsr: Proč hned trolling? Normálně diskutuji a nikoho neurážím, to jako musím psát taky zdlouhavý příspěvky nebo co :D

Silent    Londo Ruins. Duchové kteří tě hitujou přes zdi. Nelži mi, že jsi to nezažil, já díky tomu musel tu lokaci procházet 6 hodin. Ukázka. . [ odkaz ] Samozřejmě, že jsem to hrál na PC a na klávesnici. Když si kupuji PC hru očekávám, že to bude fungovat a pokud ne, tak ať se nediví, že ode mne dostanou nízké hodnocení. Samozřejmě silně tomu napomohlo spojení s Mrkvasoft games které naštěstí je už dnes mrtvé. Čichám čichám Fanboy. .Silentsilent2464    23.2.2014 19:49 Silent

Londo Ruins. Duchové kteří tě hitujou přes zdi. Nelži mi, že jsi to nezažil, já díky tomu musel tu lokaci procházet 6 hodin. Ukázka. . [ odkaz ] Samozřejmě, že jsem to hrál na PC a na klávesnici. Když si kupuji PC hru očekávám, že to bude fungovat a pokud ne, tak ať se nediví, že ode mne dostanou nízké hodnocení. Samozřejmě silně tomu napomohlo spojení s Mrkvasoft games které naštěstí je už dnes mrtvé. Čichám čichám Fanboy. .

Silchas Zmar    "příšery které vás hitují odnikud" přiklád této lži? A chtěl bych poprosit o Steam achievy nebo Games for Windows achievy. . Jinak delay tam samozřejmě žádný není. To je lež jako věž, jedině, že by jsi to hrál na pc, které nestíhá a na klávesnici :)Silchas Zmarsilchas-zmar22866    23.2.2014 19:45 Silchas Zmar

"příšery které vás hitují odnikud" přiklád této lži? A chtěl bych poprosit o Steam achievy nebo Games for Windows achievy. . Jinak delay tam samozřejmě žádný není. To je lež jako věž, jedině, že by jsi to hrál na pc, které nestíhá a na klávesnici :)

Silent    Silchas Zmar Kdepak. Regulérně jsem si jej zakoupil dostal se až k Gwynovi a toho rubal půl dne dokavaď svině nepadla. A nedomyšlený combat systém myslím samozřejmě pomalé animace, několika sekundový delay mezi příkazy (slash pravá levá etc) , příšery které vás hitují odnikud (což je v tomto typu hry netolerovatelné) , pocit se zbraní je prakticky na jedno brdo a samozřejmě do toho patří již zmíněné ovládání a optimalizace které to jenom zhoršují. .Silentsilent2464    23.2.2014 19:42 Silent

Silchas Zmar Kdepak. Regulérně jsem si jej zakoupil dostal se až k Gwynovi a toho rubal půl dne dokavaď svině nepadla. A nedomyšlený combat systém myslím samozřejmě pomalé animace, několika sekundový delay mezi příkazy (slash pravá levá etc) , příšery které vás hitují odnikud (což je v tomto typu hry netolerovatelné) , pocit se zbraní je prakticky na jedno brdo a samozřejmě do toho patří již zmíněné ovládání a optimalizace které to jenom zhoršují. .

Silchas Zmar    Silent předpokládám, že jsi to zpirátil. Nainstalovat. Dostal ses k prvnímu bossovi. 25* jsi chcípl a odinstalovat. Jak daleko jsem od pravdy? PS. Prosím vysvětli mi ten nedomyšlený combat systém.Silchas Zmarsilchas-zmar22866    23.2.2014 19:34 Silchas Zmar

Silent předpokládám, že jsi to zpirátil. Nainstalovat. Dostal ses k prvnímu bossovi. 25* jsi chcípl a odinstalovat. Jak daleko jsem od pravdy? PS. Prosím vysvětli mi ten nedomyšlený combat systém.

Adamsr   6x   tady už cejtím velkej trolling ze strany "Silchas Zmar" a "AsuraCzech" to už není možný aby si pořád mleli svou když jim to tady někdo zdlouhavě vysvětlujeAdamsradamsr14965    23.2.2014 19:30 Adamsr

tady už cejtím velkej trolling ze strany "Silchas Zmar" a "AsuraCzech" to už není možný aby si pořád mleli svou když jim to tady někdo zdlouhavě vysvětluje

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (60 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12149 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Knowledge is Power

Recenze - 25.2.2018
 
Knowledge is Power

Myslíte si, že znáte svět? Prověřte své znalosti ve hře proti svým kamarádům.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: Konzole
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole