Uživatel nepřihlášen
      

Jednohubky k snídani - pátek 18. března

Pátek 18.3.2016 05:55 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Nové barevné verze ovladačů Xbox One, o PlayStation VR je velký zájem, tajemství Deep Silver, Bloodborne dostane karetní hru a další zprávičky.

Dobré ráno/odpoledne/večer hráči a hráčky, vítáme vás u inovovaného zpravodajství na Zingu, které vás každé všední ráno, odpoledne nebo večer provede zajímavostmi ze světa her. Jednohubky je souhrn krátkých zpráv z posledních dnů, o nichž jsme neinformovali v novinkách a článcích. Přejeme vám dobrou chuť a den podle vašich představ.

Společnost Deep Silver plánuje na E3 zásadní oznámení. Ve vývoji má hned několik her. Bude jednou z nich nové Saints Row nebo Metro? Na to si musíme počkat.

Dangerous Golf od ex-tvůrců Burnout a Black doznal menšího zdržení, počítá se s ním na červen pro PC, PS4 a Xbox One. Jde tak o měsíční odklad.

Microsoft pro Xbox One gamepad chystá dvě nové barevné verze.


O PlayStation VR je velký zájem, britský řetězec Amazon své zásoby na den vydání prodal během prvních minut. Další zájemci o virtuální realitu pro PS4 dostanou svůj balíček později. Lze očekávat, že PS VR bude nedostatkové po celém světě.

Pro Xbox One vyšel remaster Shadow Complex z roku 2009. Na Xbox Store se hra prodává za 299 Kč. PS4 verze dorazí v květnu.

Server Candyland porovnává PC verzi Rise of the Tomb Raider s DirectX11 a DX12.

SCS Software vydali veřejnou betu nového patche i pro American Truck Simulator. Aktualizace zavádí podporu Steam Workshopu a krom jiného přidává širší úpravu kol.

The Division je největší novou značkou všech dob. Postaralo se o to 1,2 milionů souběžně přihlášených hráčů. Apokalypsa v New Yorku od Ubisoftu tak překonala sci-fi střílečku Destiny od Bungie a Activisionu. Nutno ale podotknout, že Destiny nevyšlo na PC, zatímco The Division ano.

Hardcore RPG titul Bloodborne dostane vlastní karetní hru, kterou připravil Eric Lang, tvůrce XCOM: The Board Game a A Game of Thrones: The Card Game. Podle jeho slov si tímto plní sen.


Zpětná kompatibilita Xbox 360 her na Xboxu One se rozšířila o tituly Alan Wake, Pac-Man a Castlevania: Symphony of the Night. V preview programu je navíc k dispozici i Halo Wars.

Na internetu se objevily dva obrázky ukazující možnosti nastavení grafiky a efektů v PC verzi bojovky Killer Instinct.Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - čtvrtek 22. září

Jednohubky k svačině - čtvrtek 22. září

Čtvrtek 22.9.2016 14:21 - Adam Jensen z Deus Ex, Spec Ops a další hra zdarma, Island nebude ve FIFA 17, úspěch For Honor v alfě, nová hra od Square Enix a další zprávičky. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PSV, Wii U
Jednohubky k večeři - úterý 20. září

Jednohubky k večeři - úterý 20. září

Úterý 20.9.2016 18:00 - Oslavy při dokončení vývoje Gears of War 4, Alien: Isolation možná s oficiální podporou VR, piráti v ETS2, Ken Levine otevřeně o svém odchodu od BioShocku a další zprávičky. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PSV, Wii U
Jednohubky k obědu - pondělí 19. září

Jednohubky k obědu - pondělí 19. září

Pondělí 19.9.2016 11:26 - Krabička PC verze Titanfallu 2 zřejmě bez disku, budoucnost Killzone, patch PES 2017, veterán opustil Blizzard, spekulace o PlayStation 5, prodeje WoW: Legion a další zprávičky. Přečíst celý článek »

26 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PSV, Wii U

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - pátek 18. března
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
MORTHSIR   2x   Panove. . klidek. :DMORTHSIRmorthsir17268    20.3.2016 10:38 MORTHSIR

Panove. . klidek. :D

rawneox   5x   nebo můžeš začít dělat věci poctivě a bez keců :)rawneoxrawneox17681    19.3.2016 14:58 rawneox

nebo můžeš začít dělat věci poctivě a bez keců :)

hRDLA   1x   můžeš sem přestat chodit a najít si nějakej hipster web, to by taky šlo :DhRDLAhrdla20497    19.3.2016 12:08 hRDLA

@ odpověď na komentář od rawneox:můžeš sem přestat chodit a najít si nějakej hipster web, to by taky šlo :D

rawneox napsal:Chápu to dobře, pět let mi skáčou před obličej reklamy a teď když zing má sledovanost a sponzory od velkej společností si budu moct ještě zaplatit aby se nezobrazovaly, supr :thumbup: ještě někdo nějakej supr nápad? ?

rawneox   3x   Chápu to dobře, pět let mi skáčou před obličej reklamy a teď když zing má sledovanost a sponzory od velkej společností si budu moct ještě zaplatit aby se nezobrazovaly, supr :thumbup: ještě někdo nějakej supr nápad? ?rawneoxrawneox17681    19.3.2016 12:01 rawneox

@ odpověď na komentář od hRDLA:Chápu to dobře, pět let mi skáčou před obličej reklamy a teď když zing má sledovanost a sponzory od velkej společností si budu moct ještě zaplatit aby se nezobrazovaly, supr :thumbup: ještě někdo nějakej supr nápad? ?

hRDLA napsal:ty asi nechápeš jak je to myšleno, už od začátku jsou tu návrhy, že by ten prémiový účet byl tak že bys nějakým způsobem podporoval stránku a nezobrazovali se ti reklamy

hRDLA    ty asi nechápeš jak je to myšleno, už od začátku jsou tu návrhy, že by ten prémiový účet byl tak že bys nějakým způsobem podporoval stránku a nezobrazovali se ti reklamyhRDLAhrdla20497    19.3.2016 11:55 hRDLA

@ odpověď na komentář od rawneox:ty asi nechápeš jak je to myšleno, už od začátku jsou tu návrhy, že by ten prémiový účet byl tak že bys nějakým způsobem podporoval stránku a nezobrazovali se ti reklamy

rawneox napsal:Nevim kolik ti je ale mně táhne na třicet a přemýšlím už pomalu jako otecko a neumim si představit, že v týhle posr@ný a uspěchaný době by mi doma dítě brečelo, že se cejtí méněcenný že nemá, teplákovku s třema pruhama jako ostatní spolužáci na tělák, nebo ipad nebo prémiovej štítek na nějakym webu. . Samozřejmě že všechno to dítě mít bude (v rámci domácího rozpočtu) ale prostě s tim nesouhlasim a neni to dobrej krok. . Zing je skvělej web ale neni složen z lidí co studovali 5 let žurnalistiku s cílem založení webu na kterym vytřískaj peníze za dočtení jejich bludů. Jsem přesvědčenej, že Zing je složenej z hráčů a lidí, kteří milujou hry na tolik, že jim obětovali tolik času aby o nich mohli psát jako hráči hráčům. A myslím že jim to jde skvěle, tak skvěle, že pochybuju, že zing nemá na provoz aby se nechal dotovat čtenářema. . Jestli na to nějakej web nemá a ty lidi to nebudou chtít provozovat za tolik zakolik to dělali do teď nebo že je to za tu cenu nebaví, tak ať to prostě nedělaj. . Plno lidí jen platí a platí a platí za to, to a tamto a nic z toho nemaj, kdybych se chtěl odprostit od kravin co platim, tak zaplatim jen SIPO a z nákladů ušetřim zhruba 6000kč měsíčně. . Čistě můj názor

rawneox   5x   Nevim kolik ti je ale mně táhne na třicet a přemýšlím už pomalu jako otecko a neumim si představit, že v týhle posr@ný a uspěchaný době by mi doma dítě brečelo, že se cejtí méněcenný že nemá, teplákovku s třema pruhama jako ostatní spolužáci na tělák, nebo ipad nebo prémiovej štítek na nějakym webu. . Samozřejmě že všechno to dítě mít bude (v rámci domácího rozpočtu) ale prostě s tim nesouhlasim a neni to dobrej krok. . Zing je skvělej web ale neni složen z lidí co studovali 5 let žurnalistiku s cílem založení webu na kterym vytřískaj peníze za dočtení jejich bludů. Jsem přesvědčenej, že Zing je složenej z hráčů a lidí, kteří milujou hry na tolik, že jim obětovali tolik času aby o nich mohli psát jako hráči hráčům. A myslím že jim to jde skvěle, tak skvěle, že pochybuju, že zing nemá na provoz aby se nechal dotovat čtenářema. . Jestli na to nějakej web nemá a ty lidi to nebudou chtít provozovat za tolik zakolik to dělali do teď nebo že je to za tu cenu nebaví, tak ať to prostě nedělaj. . Plno lidí jen platí a platí a platí za to, to a tamto a nic z toho nemaj, kdybych se chtěl odprostit od kravin co platim, tak zaplatim jen SIPO a z nákladů ušetřim zhruba 6000kč měsíčně. . Čistě můj názorrawneoxrawneox17681    19.3.2016 11:49 rawneox

@ odpověď na komentář od Maestrodk:Nevim kolik ti je ale mně táhne na třicet a přemýšlím už pomalu jako otecko a neumim si představit, že v týhle posr@ný a uspěchaný době by mi doma dítě brečelo, že se cejtí méněcenný že nemá, teplákovku s třema pruhama jako ostatní spolužáci na tělák, nebo ipad nebo prémiovej štítek na nějakym webu. . Samozřejmě že všechno to dítě mít bude (v rámci domácího rozpočtu) ale prostě s tim nesouhlasim a neni to dobrej krok. . Zing je skvělej web ale neni složen z lidí co studovali 5 let žurnalistiku s cílem založení webu na kterym vytřískaj peníze za dočtení jejich bludů. Jsem přesvědčenej, že Zing je složenej z hráčů a lidí, kteří milujou hry na tolik, že jim obětovali tolik času aby o nich mohli psát jako hráči hráčům. A myslím že jim to jde skvěle, tak skvěle, že pochybuju, že zing nemá na provoz aby se nechal dotovat čtenářema. . Jestli na to nějakej web nemá a ty lidi to nebudou chtít provozovat za tolik zakolik to dělali do teď nebo že je to za tu cenu nebaví, tak ať to prostě nedělaj. . Plno lidí jen platí a platí a platí za to, to a tamto a nic z toho nemaj, kdybych se chtěl odprostit od kravin co platim, tak zaplatim jen SIPO a z nákladů ušetřim zhruba 6000kč měsíčně. . Čistě můj názor

Maestrodk napsal:Jaké zase vrstvy? Že mám stovku teď neznamená, že ji mám každý den. Spíš jednou za půl roku mi na tom mobilu zbyde a takto to jen propadne (takže v podstatě na vyhození je, protože s kreditem na mobilu toho moc nezmůžu, když moc nevolám) . Ale samozřejmě já taky nadávám na mikrotransakce. Na jiných novinkových webech mě neuvěřitelně štve, když si chci přečíst článek a po půlce na mě vybafne, že pokud si chci přečíst zbytek, musím si předplatit na měsíc účet. To je hnus.
Spíš bych prémiový účet viděl tak, že normální obsah by byl stále zdarma pro všechny, jako je to teď. Nic by se neměnilo. Akorát by ten prémiový měl nějaký bonus navíc. Nemyslím články nebo něco, ale třeba ten titul u nicku, speciální smajlíky, web bez reklam, nějaké blbosti. Takto to myslím funguje na Twitchi, když si zaplatí člověk ten turbo režim.
Všude jinde bych se jim na nějaké placení vykašlal, ale zrovna na Zing chodím každý den už několik let, čtu si tu novinky a píšu komentáře. Tak jsem si řekl, že čas od času bych jim třeba i něco přispěl, když od nich dostávám každý den obsah zadarmo.

Zkrátka se to musí udělat dobře. Nikoho neomezit a jen nabídnout nezvýhodňující bonus pro podpůrce. Třeba jako CD Projekt, když si koupíš krabicovku Zaklínače, máš tam třeba soundtrack na CD, manuál, nálepky, knížečky. :D
Na první pohled zní prémiový účet strašidelně, to chápu. Já to ale beru jako podporu pro lidi, kteří mi dávají obsah zadarmo. Jak jsem psal, dá mi to bonus navíc, ale vše zůstane při starém.

Maestrodk   1x   Jaké zase vrstvy? Že mám stovku teď neznamená, že ji mám každý den. Spíš jednou za půl roku mi na tom mobilu zbyde a takto to jen propadne (takže v podstatě na vyhození je, protože s kreditem na mobilu toho moc nezmůžu, když moc nevolám) . Ale samozřejmě já taky nadávám na mikrotransakce. Na jiných novinkových webech mě neuvěřitelně štve, když si chci přečíst článek a po půlce na mě vybafne, že pokud si chci přečíst zbytek, musím si předplatit na měsíc účet. To je hnus.
Spíš bych prémiový účet viděl tak, že normální obsah by byl stále zdarma pro všechny, jako je to teď. Nic by se neměnilo. Akorát by ten prémiový měl nějaký bonus navíc. Nemyslím články nebo něco, ale třeba ten titul u nicku, speciální smajlíky, web bez reklam, nějaké blbosti. Takto to myslím funguje na Twitchi, když si zaplatí člověk ten turbo režim.
Všude jinde bych se jim na nějaké placení vykašlal, ale zrovna na Zing chodím každý den už několik let, čtu si tu novinky a píšu komentáře. Tak jsem si řekl, že čas od času bych jim třeba i něco přispěl, když od nich dostávám každý den obsah zadarmo.

Zkrátka se to musí udělat dobře. Nikoho neomezit a jen nabídnout nezvýhodňující bonus pro podpůrce. Třeba jako CD Projekt, když si koupíš krabicovku Zaklínače, máš tam třeba soundtrack na CD, manuál, nálepky, knížečky. :D
Na první pohled zní prémiový účet strašidelně, to chápu. Já to ale beru jako podporu pro lidi, kteří mi dávají obsah zadarmo. Jak jsem psal, dá mi to bonus navíc, ale vše zůstane při starém.
Maestrodkmaestrodk8088
    19.3.2016 11:00
Maestrodk

@ odpověď na komentář od rawneox:Jaké zase vrstvy? Že mám stovku teď neznamená, že ji mám každý den. Spíš jednou za půl roku mi na tom mobilu zbyde a takto to jen propadne (takže v podstatě na vyhození je, protože s kreditem na mobilu toho moc nezmůžu, když moc nevolám) . Ale samozřejmě já taky nadávám na mikrotransakce. Na jiných novinkových webech mě neuvěřitelně štve, když si chci přečíst článek a po půlce na mě vybafne, že pokud si chci přečíst zbytek, musím si předplatit na měsíc účet. To je hnus.
Spíš bych prémiový účet viděl tak, že normální obsah by byl stále zdarma pro všechny, jako je to teď. Nic by se neměnilo. Akorát by ten prémiový měl nějaký bonus navíc. Nemyslím články nebo něco, ale třeba ten titul u nicku, speciální smajlíky, web bez reklam, nějaké blbosti. Takto to myslím funguje na Twitchi, když si zaplatí člověk ten turbo režim.
Všude jinde bych se jim na nějaké placení vykašlal, ale zrovna na Zing chodím každý den už několik let, čtu si tu novinky a píšu komentáře. Tak jsem si řekl, že čas od času bych jim třeba i něco přispěl, když od nich dostávám každý den obsah zadarmo.

Zkrátka se to musí udělat dobře. Nikoho neomezit a jen nabídnout nezvýhodňující bonus pro podpůrce. Třeba jako CD Projekt, když si koupíš krabicovku Zaklínače, máš tam třeba soundtrack na CD, manuál, nálepky, knížečky. :D
Na první pohled zní prémiový účet strašidelně, to chápu. Já to ale beru jako podporu pro lidi, kteří mi dávají obsah zadarmo. Jak jsem psal, dá mi to bonus navíc, ale vše zůstane při starém.

rawneox napsal:Jestli se zavedou prémiový účty, tak mažu profil, stačí že doma máme měsíční výdaje cca 16 000kč + sem tam nějaká hra. . A docela by si to protiřečilo s "filosofií" redakce, která taktéž nadává na mikrotransakce :) To že ty máš stovku na vyhození, neznamená že ji maj všichni a rozdělovat lidi na vrstvy mi přijde taky mimo mísu. .

Marek_Tvrdy člen redakce   4x   Pokud prémiový účet znamená nějakou ikonku k profilu, osobně proti tomu fakt nic nemám. Pokud mikrotransakce nemění hratelnost hry, pak proti tomu také nic nemám. Když někdo musí mít na hlavě žraloka, tak ať ho má.Marek_Tvrdymarek_tvrdy6198    19.3.2016 09:22 Marek_Tvrdy

@ odpověď na komentář od rawneox:Pokud prémiový účet znamená nějakou ikonku k profilu, osobně proti tomu fakt nic nemám. Pokud mikrotransakce nemění hratelnost hry, pak proti tomu také nic nemám. Když někdo musí mít na hlavě žraloka, tak ať ho má.

rawneox napsal:Jestli se zavedou prémiový účty, tak mažu profil, stačí že doma máme měsíční výdaje cca 16 000kč + sem tam nějaká hra. . A docela by si to protiřečilo s "filosofií" redakce, která taktéž nadává na mikrotransakce :) To že ty máš stovku na vyhození, neznamená že ji maj všichni a rozdělovat lidi na vrstvy mi přijde taky mimo mísu. .

rawneox   6x   Jestli se zavedou prémiový účty, tak mažu profil, stačí že doma máme měsíční výdaje cca 16 000kč + sem tam nějaká hra. . A docela by si to protiřečilo s "filosofií" redakce, která taktéž nadává na mikrotransakce :) To že ty máš stovku na vyhození, neznamená že ji maj všichni a rozdělovat lidi na vrstvy mi přijde taky mimo mísu. .rawneoxrawneox17681    18.3.2016 22:31 rawneox

@ odpověď na komentář od Maestrodk:Jestli se zavedou prémiový účty, tak mažu profil, stačí že doma máme měsíční výdaje cca 16 000kč + sem tam nějaká hra. . A docela by si to protiřečilo s "filosofií" redakce, která taktéž nadává na mikrotransakce :) To že ty máš stovku na vyhození, neznamená že ji maj všichni a rozdělovat lidi na vrstvy mi přijde taky mimo mísu. .

Maestrodk napsal:Pokud v budoucnu bude nějaká možnost prémiového účtu, tak by bylo dobré udělat i možnost zaplacení přes sms. Zrovna teď bych vám tam třeba poslal stovku, protože za měsíc mi vyprší platnost kreditu a já to vůbec nevyužiju, takže se mi to s každým dobitím akorát kumuluje víc a víc. :)

dopitapetr   1x   Taky doufám v nové Metro. :dance:dopitapetrdopitapetr5480    18.3.2016 19:32 dopitapetr

@ odpověď na komentář od BůhOnty:Taky doufám v nové Metro. :dance:

BůhOnty napsal:Snad to bude Metro.

Metro 2033 byla "ok hra" ale Last Light byla bomba, jestli to dokážou potlačit ještě dál vůbec bych se nezlobil :lol:

Maestrodk   1x   Já se náhodou před pár dny podíval do knihovničky a tam vidím vedle sebe 2 Metra. Tak si říkám, že už by mohl vyjít nový díl. Kouknu se na net a všechno jsem si zjistil. :D Já sice od něj četl jen to Metro, ale je to super. Hlavně první díl se mi líbí mnohem víc než hra, co se týče příběhu. To je ale jasné, v příběhu hra nemůže knížce konkurovat.
Tak jsem si zopakoval, jaký konec Arťom v knížce dostal a jsem připraven na poslední část příběhu. :)
Maestrodkmaestrodk8088
    18.3.2016 16:53
Maestrodk

@ odpověď na komentář od ElementGamer:Já se náhodou před pár dny podíval do knihovničky a tam vidím vedle sebe 2 Metra. Tak si říkám, že už by mohl vyjít nový díl. Kouknu se na net a všechno jsem si zjistil. :D Já sice od něj četl jen to Metro, ale je to super. Hlavně první díl se mi líbí mnohem víc než hra, co se týče příběhu. To je ale jasné, v příběhu hra nemůže knížce konkurovat.
Tak jsem si zopakoval, jaký konec Arťom v knížce dostal a jsem připraven na poslední část příběhu. :)

ElementGamer napsal:Vážně? Tak to je super zpráva, já od Glughovskyho četl téměř všechny knihy, ale METRO je zdaleka nejlepší dílo, takže díky za info.

ElementGamer    Vážně? Tak to je super zpráva, já od Glughovskyho četl téměř všechny knihy, ale METRO je zdaleka nejlepší dílo, takže díky za info.ElementGamerelementgamer13999    18.3.2016 15:04 ElementGamer

@ odpověď na komentář od Maestrodk:Vážně? Tak to je super zpráva, já od Glughovskyho četl téměř všechny knihy, ale METRO je zdaleka nejlepší dílo, takže díky za info.

Maestrodk napsal:Pokud v budoucnu bude nějaká možnost prémiového účtu, tak by bylo dobré udělat i možnost zaplacení přes sms. Zrovna teď bych vám tam třeba poslal stovku, protože za měsíc mi vyprší platnost kreditu a já to vůbec nevyužiju, takže se mi to s každým dobitím akorát kumuluje víc a víc. :)

patasde    konečně celkem funkční komentáře :) jen tak dálpatasdepatasde17625    18.3.2016 13:10 patasde

konečně celkem funkční komentáře :) jen tak dál

BůhOnty   1x   Snad to bude Metro.

Metro 2033 byla "ok hra" ale Last Light byla bomba, jestli to dokážou potlačit ještě dál vůbec bych se nezlobil :lol:
BůhOntybuhonty2908
    18.3.2016 12:56
BůhOnty

Snad to bude Metro.

Metro 2033 byla "ok hra" ale Last Light byla bomba, jestli to dokážou potlačit ještě dál vůbec bych se nezlobil :lol:

Miky člen redakce   1x   Tohle je ještě daleko. Zatím nad tím uvažuji hodně já a není do toho ještě zapojeno vedení webu, ani programátor. Každopádně mám určitou představu, ale nebude to hned.Mikymiky3    18.3.2016 12:55 Miky

@ odpověď na komentář od Maestrodk:Tohle je ještě daleko. Zatím nad tím uvažuji hodně já a není do toho ještě zapojeno vedení webu, ani programátor. Každopádně mám určitou představu, ale nebude to hned.

Maestrodk napsal:Pokud v budoucnu bude nějaká možnost prémiového účtu, tak by bylo dobré udělat i možnost zaplacení přes sms. Zrovna teď bych vám tam třeba poslal stovku, protože za měsíc mi vyprší platnost kreditu a já to vůbec nevyužiju, takže se mi to s každým dobitím akorát kumuluje víc a víc. :)

Maestrodk   1x   Pokud v budoucnu bude nějaká možnost prémiového účtu, tak by bylo dobré udělat i možnost zaplacení přes sms. Zrovna teď bych vám tam třeba poslal stovku, protože za měsíc mi vyprší platnost kreditu a já to vůbec nevyužiju, takže se mi to s každým dobitím akorát kumuluje víc a víc. :)Maestrodkmaestrodk8088    18.3.2016 12:52 Maestrodk

@ odpověď na komentář od Miky:Pokud v budoucnu bude nějaká možnost prémiového účtu, tak by bylo dobré udělat i možnost zaplacení přes sms. Zrovna teď bych vám tam třeba poslal stovku, protože za měsíc mi vyprší platnost kreditu a já to vůbec nevyužiju, takže se mi to s každým dobitím akorát kumuluje víc a víc. :)

Miky napsal:Speciální označení pro čtenáře Zingu zatím nebude. Možná někdy v budoucnu, ale zatím to v plánu nemáme.

Miky člen redakce   1x   Speciální označení pro čtenáře Zingu zatím nebude. Možná někdy v budoucnu, ale zatím to v plánu nemáme.Mikymiky3    18.3.2016 12:41 Miky

Speciální označení pro čtenáře Zingu zatím nebude. Možná někdy v budoucnu, ale zatím to v plánu nemáme.

rawneox   2x   Morth: aneb jak vznikla zingština :D :thumbup:rawneoxrawneox17681    18.3.2016 12:39 rawneox

Morth: aneb jak vznikla zingština :D :thumbup:

rawneox   2x   Myslim v novince, to jsem to napsal tak hloupě? :D Je to supr změna a chtělo by to ty štítky jak píše Corvus "veterán", "rekrut" , "břídil" :D konkurence má tyhle tagy v základu 8-)rawneoxrawneox17681    18.3.2016 12:38 rawneox

@ odpověď na komentář od Bonny:Myslim v novince, to jsem to napsal tak hloupě? :D Je to supr změna a chtělo by to ty štítky jak píše Corvus "veterán", "rekrut" , "břídil" :D konkurence má tyhle tagy v základu 8-)

Bonny napsal:Například? :D

MORTHSIR   1x   :DMORTHSIRmorthsir17268    18.3.2016 12:28 MORTHSIR

:D

Virus   3x   MORTHSIR: Bojím se, co se ti zobrazí pod Virus. :-DVirusvirus7406    18.3.2016 12:27 Virus

MORTHSIR: Bojím se, co se ti zobrazí pod Virus. :-D

MORTHSIR   3x   Ahoj Napsal sem Ahoj a zobrazilo se Nubw. Jen tak pro info.MORTHSIRmorthsir17268    18.3.2016 12:16 MORTHSIR

@ odpověď na komentář od Virus:Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběNubw Ancfny frz Nubw n mboenmvyb fr Ahoj. Wra gnx ceb vasb.Ahoj Napsal sem Ahoj a zobrazilo se Nubw. Jen tak pro info.

Virus napsal:Přidávám se k vítání nových funkcí. :-) Spoiler je zajímavě vyřešen, reakce na komentář v poho, ještě přidat pár smajlíků a klidně tu funkci popisku pod avatarem a je to cajk. :thumbup:

Miky: Co pro prémiový účet budeš muset udělat? ;-)

Virus   2x   Přidávám se k vítání nových funkcí. :-) Spoiler je zajímavě vyřešen, reakce na komentář v poho, ještě přidat pár smajlíků a klidně tu funkci popisku pod avatarem a je to cajk. :thumbup:

Miky: Co pro prémiový účet budeš muset udělat? ;-)
Virusvirus7406
    18.3.2016 12:13
Virus

Přidávám se k vítání nových funkcí. :-) Spoiler je zajímavě vyřešen, reakce na komentář v poho, ještě přidat pár smajlíků a klidně tu funkci popisku pod avatarem a je to cajk. :thumbup:

Miky: Co pro prémiový účet budeš muset udělat? ;-)

MachujaNapitchi   1x   Souhlasím SR je s každým dílem jen horší. Metro je parádní a atmosféra tam funguje na jedničku akorát hodně původních vývojářů už tam není, takže to snad nedopadne špatně, pokud se ho dočkáme.MachujaNapitchimachujanapitchi31798    18.3.2016 11:54 MachujaNapitchi

@ odpověď na komentář od skylines:Souhlasím SR je s každým dílem jen horší. Metro je parádní a atmosféra tam funguje na jedničku akorát hodně původních vývojářů už tam není, takže to snad nedopadne špatně, pokud se ho dočkáme.

skylines napsal:SR mě nikdy nijak nechytlo. Je to absurdní ptákovina u které by se měl člověk neustále smát ale je tak nějak nedotažená. Takže já doufám v nové Metro.

skylines    SR mě nikdy nijak nechytlo. Je to absurdní ptákovina u které by se měl člověk neustále smát ale je tak nějak nedotažená. Takže já doufám v nové Metro. A ten modrý ovladač vypadá parádně. Ale pořád je to jen gamepad takže by šel akorát na výstavku :Dskylinesskylines11568    18.3.2016 11:52 skylines

SR mě nikdy nijak nechytlo. Je to absurdní ptákovina u které by se měl člověk neustále smát ale je tak nějak nedotažená. Takže já doufám v nové Metro. A ten modrý ovladač vypadá parádně. Ale pořád je to jen gamepad takže by šel akorát na výstavku :D

Corvus   4x   Mě by se MOC líbila možnost si vybrat z různých štítků (jako to je někdy běžné na fórech pod ikonkou) - "pisálek", "opilý", "tlučhuba" :D je to jedno. Nebo prostě nějaké s účtem/aktivitou provázané štítky, třeba "veterán".Corvuscorvus13394    18.3.2016 11:35 Corvus

@ odpověď na komentář od Miky:Mě by se MOC líbila možnost si vybrat z různých štítků (jako to je někdy běžné na fórech pod ikonkou) - "pisálek", "opilý", "tlučhuba" :D je to jedno. Nebo prostě nějaké s účtem/aktivitou provázané štítky, třeba "veterán".

Miky napsal:Díky. To by mohla být v budoucnu součást prémiového účtu ;-)

MachujaNapitchi   2x   Ten modrý gamepad se mi dost líbí, kdyby se mi na něm tak blbě nehrálo, tak bych ho hned bral.MachujaNapitchimachujanapitchi31798    18.3.2016 11:34 MachujaNapitchi

Ten modrý gamepad se mi dost líbí, kdyby se mi na něm tak blbě nehrálo, tak bych ho hned bral.

Corvus   1x   Mám toho teď víc... letáky, plakáty... kapely furt jedou a chtějí toho čím dál víc :D Jinak zrovna čekám na pošťáka a nemůžu se dočkat až prubnu The Division (nemluvě o Dark Souls III už ani ne za měsíc) .Corvuscorvus13394    18.3.2016 11:33 Corvus

@ odpověď na komentář od Imunda:Mám toho teď víc... letáky, plakáty... kapely furt jedou a chtějí toho čím dál víc :D Jinak zrovna čekám na pošťáka a nemůžu se dočkat až prubnu The Division (nemluvě o Dark Souls III už ani ne za měsíc) .

Imunda napsal:Vítej zpět Corvi. Dobrý názor!

Miky člen redakce   2x   Díky. To by mohla být v budoucnu součást prémiového účtu ;-)Mikymiky3    18.3.2016 11:24 Miky

@ odpověď na komentář od Corvus:Díky. To by mohla být v budoucnu součást prémiového účtu ;-)

Corvus napsal:Nový systém komentářů (+ tagy kdo je z redakce) se mi líbí! Za mě palec nahoru. Akorát bych si ještě dokázal představit nějaký štítek pod ikonkou pro nás, veterány, co jsme se Zingem roky a roky! ;)

Maestrodk   3x   Hezky vyřešené spoilery, ale nefunguje dekrypce naopak. Když napíšu Gkjshghýt giizíew klaůowei kllakč asg čqw, tak se to nepřeloží do smysluplné věty. 8-)Maestrodkmaestrodk8088    18.3.2016 11:00 Maestrodk

Hezky vyřešené spoilery, ale nefunguje dekrypce naopak. Když napíšu Gkjshghýt giizíew klaůowei kllakč asg čqw, tak se to nepřeloží do smysluplné věty. 8-)

Diskuze na fóru

TROJSLOVNÝ PŘÍBĚH (90 příspěvků), Grand Theft Auto V (303 příspěvků), 6700k+GTX1070 - málo FPS ? (9 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11782 příspěvků), Zablokovany PS4 (6 příspěvků), Přehrávání filmů z domácího kina-problém se zvukem (6 příspěvků), STEAM -všechno sem (6791 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4464 příspěvků), Speciální vánoční soutěž s hádankami (4 příspěvky), PC pro kamaráda (32 příspěvků), PaySafeCard (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Ubisoft do PC verze Watch Dogs 2 hacknul slušnou optimalizaci

Po dvou týdnech čekání vychází pokračování hackerské akce Watch Dogs i na počítače. A jak už je zvykem, nabízí se prostá otázka – stálo to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Euro Truck Simulator 2: Vive la France

Expanze přidává kompletní Francii s novými městy, širokými dálnicemi a malebným venkovem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC
 
 
Super Mario Maker pro 3DS - editor levelů do kapsy

Nintendo se konečně rozhoupalo a vychází nový Mario pro 3DS. A jako bonus si nyní můžete udělat vlastní levely – jak fantastické můžou být, toť…

 
Přečíst celý článek»Autor: Nikola Marko - Platforma: Handheld
 
 
Přehlídka her vycházejících v prosinci 2016

The Last Guardian, Steep, Dead Rising 4, The Dwarves, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, zomní expanze pro Forzu Horizon 3 a další tituly.

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
Cities: Skylines – noční život, sníh i katastrofy pod drobnohledem

Sedl nám nový obsah do budovatelské strategie roku stejně jako základní hra?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC