Uživatel nepřihlášen
 

Spin-off Senran Kagura Peach Beach Splash už letos v létě!

Středa 19.4.2017 18:33 - Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek - Rubrika: Novinky - Zdroj: Marvelous Novinka

Third-person "splasher" s vodními pistolemi dorazí v období, kdy se budou vodní pistole používat nejvíce.

Tak je to černé na bílém. Nebo možná tmavě šedé na světle šedém, nebo černé na Zingovém. V létě budou stříkat vodní pistole, emoce a trhat se plavky! Marvelous Europe nám totiž potvrdili vydání poslední Senran Kagury na západě!

Senran Kagura Peach Beach Splash se dostane na PlayStation 4 letos v létě. Milované ninja dívky ze série Senrak Kagura jsou zpět, ale pro změnu nejde o další "číslovaný" díl, ale o speciální spin-off, žánrově nazvaný tvůrci third-person "splasher". Shinobi odloží své staré zbraně a objeví se v novém outfitu, vyzbrojené vodními děly a hydro-jetpacky. Titul se odehrává v Peach Beach parku, který aspoň vizuálně oživí sérii, hra nabídne kromě singleplayerovky, také on-line zápasy 5 na 5.Naše shinobi se opět setkávají v Senran Kaguře Peach Beach Splash, už bojovaly proti ninjům, proti zlým osobnostem a proti apokalyptickým démonům, dokonce se utkaly v kuchyni, ale doposud nic je v jejich životě nepřipravilo na... boj vodními pistolemi. Režim jednoho hráče se jmenuje Single Splash. Tento příběhový režim se opět postupně soustředí na jednotlivé členy každé frakce: Gessen Girls’ Academy, Hanzo National Academy, Hebijo Clandestine Girls’ Academy a Homura’s Crimson Squad. Pro fanoušky nic nového pod sluncem. Všechny tyto dívky jsou tentokrát pozvány na záhadný turnaj s vodními pistolemi, známý jako Peach Beach Splash nebo také PBS a jde o jednu z tradičních shinobi událostí.

Říká se, že nejlepší tým dostane jako odměnu to, co přesně chce, ale co je skutečným cílem turnaje, není známo. Aspoň na začátku hry. V singleplayerovém režimu se postavíte také proti různým bossům, třeba obří Ryoně, kterou budete zbavovat veškeré pěny. Ale narazíte i na podivnější nepřátele, olizovací a masážní stroje.Režim, ve kterém se budou postupně představovat všechny charakteristické postavy jednotlivých kolejí, se schovává pod názvem Paradise Epizode, zažijete i mírně komické scény. Tentokrát ale nebudou rozděleny na klasické týmy a budou se jako kamarádky scházet i se shinobi z konkurenčních škol. V-Road Challenge je specializovaný akční mód, kde si vytvoříte tým svých oblíbených dívek a prostě se budete snažit vyhrát Peach Beach Splash. Ten se skládá z menších (pod)soutěží School Cup, Bunny Cup, Queen Cup a Venus Cup a za vítězství vždy získáte nějaké karty, které fungují jako herní měna.

On-line režimy začneme Multi-Splashem, kde se můžou proti sobě postavit hráči celého světa a prostě po sobě stříkat vodou. Existují celkem tři typy těchto on-line režimů. U bodovaných soubojů získáváte za vítězství takzvané Peach Points a pravidla i arény jsou vybírány náhodně. V čím vyšší třídě budete bojovat, tím větší odměny za výhru získáte.Mód, kde hostitelský hráč stanovuje pravidla, arénu a množství hráčů (jedna versus jedna až pět versus pět), se jmenuje Free Match. Jako protivníci mohou být přidány i NPC postavy, můžete si vytvořit svůj vlastní bojový prostor a vyhledávat jen určitou skupinu hráčů. Pokud si nastavíte heslo, můžete dokonce hrát jen s přáteli. Pravidla, která definujete, jsou tu ale vlastně jen tři. První je Team Battle, kde se jede na body a vyhrává ten, který v daném limitu získá nejvíc bodů (určujete body a čas). V Momination obsazujete tři věže a opět vyhrává ten, který získá v časovém limitu nejvíc bodů. Posledním je MVP, kdy se po skončení zápasu volí 5 nejlepších hráčů.

Třetím on-line režimem je kooperační survival. Hráči musí spolupracovat na ochraně svých strážních věží a chránit je před vlnami nepřátel. Odměny jsou za každého poraženého nepřítele. Tady ale můžete hrát i se spolubojovníkem, které řídí umělá inteligence, a nehledat kamarády na netu.

Nakonec si dáme poslední, možná trochu kontroverzní, novinky. V šatně jste si doposud mohli u dívek měnit výrazy, pózy, kostýmy, účesy, doplňky a spodní prádlo. Nově dostáváte navíc Water Gun. Jde o to, že si holky postříkáte vodní pistolí a užijte si mokré, průhledné oblečení a dokonce si můžete vybrat barvu vody. Dále si změnou prošel režim dotyků. Přidány byly místa, kde se jde holek dotýkat a zvýšil se počet reakcí u dívek. Některé reakce budou dokonce specifické jen pro určité postavy.

Senran Kagura Peach Beach Splash vyšla v Japonsku pro PS4 teprve 16. března a tak je velmi potěšující, jak rychle se tentokrát dočkáme lokalizace.


Ryona/Hebio
Ryona/Hebio
Ryobi/Hebijo
Ryobi/Hebijo
Ryobi/Hebijo
Ryobi/Hebijo
Murasaki/Hebijo
Murasaki/Hebijo
Miyabi/Hebijo
Miyabi/Hebijo
Imu/Hebijo
Imu/Hebijo
Yagyo/Hanzo
Yagyo/Hanzo
Katsuragi/Hanzo
Katsuragi/Hanzo
Ikaruga/Hanzo
Ikaruga/Hanzo
Hibari/Hanzo
Ayame/Hanzo
Ayame/Hanzo
Asuka/Hanzo
Asuka/Hanzo
Yumi/Gessen
Yumi/Gessen
Yozakura/Gessen
Yozakura/Gessen
Shiki/Gessen
Shiki/Gessen
Murakumo (maska)/Gessen
Murakumo (maska)/Gessen
Murakumo/Gessen
Murakumo/Gessen
Minori/Gessen
Minori/Gessen
Yomi/Homura’s Crimson Squad
Yomi/Homura’s Crimson Squad
Mirai/Homura’s Crimson Squad
Mirai/Homura’s Crimson Squad
Homura/Homura’s Crimson Squad
Homura/Homura’s Crimson Squad
Hikage/Homura’s Crimson Squad
Hikage/Homura’s Crimson Squad
Haruka/Homura’s Crimson Squad
Haruka/Homura’s Crimson Squad
Tisk
Senran Kagura Peach Beach Splash na PS4Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Senran Kagura Peach Beach Splash Screenshot ze hry Senran Kagura Peach Beach Splash Screenshot ze hry Senran Kagura Peach Beach Splash Screenshot ze hry Senran Kagura Peach Beach Splash Screenshot ze hry Senran Kagura Peach Beach Splash Screenshot ze hry Senran Kagura Peach Beach Splash Screenshot ze hry Senran Kagura Peach Beach Splash Screenshot ze hry Senran Kagura Peach Beach Splash
Související novinky
 
Kawa no Kami 11. týdne aneb bohové japonských vývojářů

Kawa no Kami 11. týdne aneb bohové japonských vývojářů

Neděle 19.3.2017 16:00 - Dnes vás čekají 4 nové tituly, něco o Blue Reflection, něco o Senran Kaguře a třeba i nové vinyly pro konzole PlayStation 4. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, PSV, 3DS, iPhone, Android
Hiruko 10. týdne, aneb bohové japonských vývojářů

Hiruko 10. týdne, aneb bohové japonských vývojářů

Pondělí 13.3.2017 23:23 - Nová Senran Kagura, Augmented Reality Girls Trinary pro chytré telefony, anebo zase Blue Reflection. Ale i nový Damascus Gear a něco chystá i Compile Heart. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS4, PSV, 3DS, iPhone
Nikujaga z 52. týdne, aneb maso japonských vývojářů

Nikujaga z 52. týdne, aneb maso japonských vývojářů

Neděle 1.1.2017 23:00 - Na začátku nového roku si dáme trochu Blue Reflection, Valkyria Revolution, Dragon Quest XI a koukneme se trošku na plány vývojářů na letošek. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Spin-off Senran Kagura Peach Beach Splash už letos v létě!
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
killjezor člen redakce    Tak já kupoval vždycky jen Vita verze a ty byly jen digitálně (nebo později i od distributora) . Ale právě PS4 verze krabici měla.killjezorkilljezor26380    20.4.2017 10:44 killjezor

@ odpověď na komentář od Ako Suminoe:Tak já kupoval vždycky jen Vita verze a ty byly jen digitálně (nebo později i od distributora) . Ale právě PS4 verze krabici měla.

Ako Suminoe napsal:Ted na to koukam ze Estival versus ma i krabicku ale jen ps4. Ja mel za to ze je jen digital na zapade protoze sem to prvni mel na pc az pak sem vzal ve sleve i ps4 verzi.

Ako Suminoe    Ted na to koukam ze Estival versus ma i krabicku ale jen ps4. Ja mel za to ze je jen digital na zapade protoze sem to prvni mel na pc az pak sem vzal ve sleve i ps4 verzi.Ako Suminoeako-suminoe38518    20.4.2017 10:39 Ako Suminoe

@ odpověď na komentář od killjezor:Ted na to koukam ze Estival versus ma i krabicku ale jen ps4. Ja mel za to ze je jen digital na zapade protoze sem to prvni mel na pc az pak sem vzal ve sleve i ps4 verzi.

killjezor napsal:Abych řekl pravdu, zatím jsem o krabicovce nic nenašel, ale ani o digitálu. Mám ale pocit, že Mervelous vydával Senran Kagury i v krabičce.

killjezor člen redakce    Abych řekl pravdu, zatím jsem o krabicovce nic nenašel, ale ani o digitálu. Mám ale pocit, že Mervelous vydával Senran Kagury i v krabičce.killjezorkilljezor26380    20.4.2017 10:11 killjezor

@ odpověď na komentář od Ako Suminoe:Abych řekl pravdu, zatím jsem o krabicovce nic nenašel, ale ani o digitálu. Mám ale pocit, že Mervelous vydával Senran Kagury i v krabičce.

Ako Suminoe napsal:jj z rubacek na strilecku a zajima me i ten MP. Jen se bojim ze se to hodne ocenzuruje coz je skoda. Nasilnosti a vrazdeni muze byt ale kalhotky se musej cenzurovat. Jinak vyjde i disk nebo jen digitalne?

Ako Suminoe    jj z rubacek na strilecku a zajima me i ten MP. Jen se bojim ze se to hodne ocenzuruje coz je skoda. Nasilnosti a vrazdeni muze byt ale kalhotky se musej cenzurovat. Jinak vyjde i disk nebo jen digitalne?Ako Suminoeako-suminoe38518    20.4.2017 09:35 Ako Suminoe

@ odpověď na komentář od killjezor:jj z rubacek na strilecku a zajima me i ten MP. Jen se bojim ze se to hodne ocenzuruje coz je skoda. Nasilnosti a vrazdeni muze byt ale kalhotky se musej cenzurovat. Jinak vyjde i disk nebo jen digitalne?

killjezor napsal:Nápodobně. Jsem na to celkem zvědavý, kam ta změna stylu hru posune.

killjezor člen redakce   1x   Nápodobně. Jsem na to celkem zvědavý, kam ta změna stylu hru posune.killjezorkilljezor26380    20.4.2017 08:39 killjezor

@ odpověď na komentář od Ako Suminoe:Nápodobně. Jsem na to celkem zvědavý, kam ta změna stylu hru posune.

Ako Suminoe napsal:tohle je must have❤️

Ako Suminoe    tohle je must have❤️Ako Suminoeako-suminoe38518    20.4.2017 08:29 Ako Suminoe

tohle je must have❤️

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Mafia 3 - Season Pass pod drobnohledem

Hodnotíme všechna placená rozšíření Mafie 3. Mohou nějak obohatit neslavný základ původní hry? Končíme s přídavkem Znamení časů.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Hey! Pikmin - když máte v hlavě listí a kytičky

Mám pocit, že je to poprvé, co Pikmini dorazili na konzoli 3DS. Jestli půjde o návštěvu starého známého, se kterým si nemáte co říct a čekáte, až…

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Handheld
 
 
SpeedRunners - zavažte si tkaničky, poběžíme z kopce

Bohové rychlosti se smilovali a po více než roce od oficiálního vydání na PC hra přichází i na konzole. Máme si tedy obout ty nejlepší běžecké boty a…

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: Konzole
 
 
Dead Cells – první dojmy z děsivých katakomb

Stabilní dávka napětí v pixelových kulisách.

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 17. až 23. července

Pokračování The Wolf Among Us, odhalení zombie módu Call of Duty: WWII, DLC Doomu zdarma, organizační změny v BioWare, nová konzole od Atari a další.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole