Uživatel nepřihlášen
 

Horizon Zero Dawn se letos dočká příběhového rozšíření The Frozen Wilds

Úterý 13.6.2017 23:45 - Autor: Jan "Honzas4400" Kalný - Rubrika: Novinky Novinka

The Frozen Wilds má vyjít ještě tento rok a pošle nás vstříc nebezpečí na sever k pohraničí kmene Banuk. Doplněno o základní informace a cenu.

„Za severními horami je každý, kdo vstoupí na území kmene Banuk, vyzván, aby přežil extrémní podmínky. Ovšem nyní v sobě tahle zamrzlá divočina skrývá nové hrozby, a pro samotnou Aloy také záhadu, kterou se snaží vyřešit,” nastiňuje oficiální popis DLC to, co budeme prožívat.

Rozšíření The Frozen Wilds má nabídnout nové příběhy, postavy a zážitky v „nádherné, ale nepřející lokaci”. Bojovat bychom také měli proti novým strojům.

Samotné rozšíření už lze předobjednat na americkém PlayStation Store, pro Evropu se předobjednávky spustí snad brzy. Cena každopádně byla stanovena na 20 dolarů/eur (zhruba 466 Kč). Majitelé PlayStation Plus pak dostanou 25% slevu, tudíž je finální cena vyjde na přibližně 350 Kč.

Za předobjednávku DLC navíc dostanete avatar Banuk Aloy. Stejný předobjednávkový bonus bude pravděpodobně i pro evropský trh.

Rozšíření The Frozen Wilds vyjde ještě letos.Tisk
Horizon: Zero Dawn na PS4Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Horizon: Zero Dawn Screenshot ze hry Horizon: Zero Dawn Screenshot ze hry Horizon: Zero Dawn Screenshot ze hry Horizon: Zero Dawn Screenshot ze hry Horizon: Zero Dawn Screenshot ze hry Horizon: Zero Dawn Screenshot ze hry Horizon: Zero Dawn Screenshot ze hry Horizon: Zero Dawn
Související novinky
 
V Horizon: Zero Dawn měla původně být kooperace

V Horizon: Zero Dawn měla původně být kooperace

Úterý 6.2.2018 10:50 - Dva hráči si mohli užít tohle akční dobrodružství proti strojům i lidem. Přečíst celý článek »

Dokument mapuje vývoj Horizon: Zero Dawn

Dokument mapuje vývoj Horizon: Zero Dawn

Čtvrtek 21.12.2017 10:30 - Pozoruhodné záběry na rané verze hry. V té době vypadalo tohle open-world akční RPG dost odlišně. Přečíst celý článek »

Vychází Horizon: Zero Dawn v kompletní edici

Vychází Horizon: Zero Dawn v kompletní edici

Čtvrtek 7.12.2017 10:00 - Původní dobrodružství Aloy s velkým rozšířením The Frozen Wilds a dalším obsahem. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Horizon Zero Dawn se letos dočká příběhového rozšíření The Frozen Wilds
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Mighty   2x   Já se těmi věcmi, co nějak moc neovlivňují hraní, moc nezabývám. Je to vesměs pořád dokola už nějaký ten rok a člověka pak jednoduše unaví to zaměřování se na tyhle detaily. Jo když jsem byl mladší to jsem to hltal jak jen to šlo a soustředil jsem se na maximální detail. Teď si chci hry užívat, protože už na to, ač to tak nevypadá, není tolika času :) To mě pak spíš zaráží chyby typu - ze skály spadnout můžeš ale ze zídky už neseskočíš a hra tě nutí ten půl metrový výškový rozdíl obejít po vyznačené cestě, nebo pak třeba zpracování hlavních hrdinů - vesměs se na nich nic moc nemění, pár skinů plných různých hejblátek a vlajících kusů oblečení. Tu postavu máš před sebou pořád a sledovat, jak si hrdina dává zbraň na záda a ona pak není na zádech ale levituje za ním. Jo, každý se zarazí nad jinou "blbostí" :)
ad užívání si hraní - Tu chtěj aby ses staral o domácnost, támhle abys vyvenčil krom psa i přítelkyni/manželku. A až přijde čas děcek - to už bude sakra sváteční hraní :) Já musím zaklepat, doma mám poklad (škoda že sem nechodí aby si to přečetla:) který ten můj "koníček" respektuje ale nějaké to zavrčení si stejně neodpustí. To jsou 3-4x týdně závody, hokej, pak se "jedeš" pokochat do Bolívie, když se sejde parta tak tahačem brouzdáš po Americe nebo Evropě. . :) Betony a další propriety už asi nejspíš můžu pověsit na hřebík, ledaže bych sáhl po umělých kloubech - sportem ku zdraví a trvalé invaliditě :)
Mightymighty28812
    22.6.2017 10:24
Mighty

@ odpověď na komentář od Chesse:Já se těmi věcmi, co nějak moc neovlivňují hraní, moc nezabývám. Je to vesměs pořád dokola už nějaký ten rok a člověka pak jednoduše unaví to zaměřování se na tyhle detaily. Jo když jsem byl mladší to jsem to hltal jak jen to šlo a soustředil jsem se na maximální detail. Teď si chci hry užívat, protože už na to, ač to tak nevypadá, není tolika času :) To mě pak spíš zaráží chyby typu - ze skály spadnout můžeš ale ze zídky už neseskočíš a hra tě nutí ten půl metrový výškový rozdíl obejít po vyznačené cestě, nebo pak třeba zpracování hlavních hrdinů - vesměs se na nich nic moc nemění, pár skinů plných různých hejblátek a vlajících kusů oblečení. Tu postavu máš před sebou pořád a sledovat, jak si hrdina dává zbraň na záda a ona pak není na zádech ale levituje za ním. Jo, každý se zarazí nad jinou "blbostí" :)
ad užívání si hraní - Tu chtěj aby ses staral o domácnost, támhle abys vyvenčil krom psa i přítelkyni/manželku. A až přijde čas děcek - to už bude sakra sváteční hraní :) Já musím zaklepat, doma mám poklad (škoda že sem nechodí aby si to přečetla:) který ten můj "koníček" respektuje ale nějaké to zavrčení si stejně neodpustí. To jsou 3-4x týdně závody, hokej, pak se "jedeš" pokochat do Bolívie, když se sejde parta tak tahačem brouzdáš po Americe nebo Evropě. . :) Betony a další propriety už asi nejspíš můžu pověsit na hřebík, ledaže bych sáhl po umělých kloubech - sportem ku zdraví a trvalé invaliditě :)Komentář byl autorem naposledy upraven 22.6.2017 10:35

Původní verze před úpravami:Já se těmi věcmi, co jdou mimo hraní, moc nezabývám. Je to vesměs pořád dokola už nějaký ten rok a člověka pak jednoduše unaví to zaměřování se na tyhle detaily. Jo když jsem byl mladší to jsem to hltal jak jen to šlo a soustředil jsem se na maximální detail. Teď si chci hry užívat, protože už na to, ač to tak nevypadá, není tolika času :) To mě pak spíš zaráží chyby typu - ze skály spadnout můžeš ale ze zídky už neseskočíš a hra tě nutí ten půl metrový výškový rozdíl obejít po vyznačené cestě, nebo pak třeba zpracování hlavních hrdinů - vesměs se na nich nic moc nemění, pár skinů plných různých hejblátek a vlajících kusů oblečení. Tu postavu máš před sebou pořád a sledovat, jak si hrdina dává zbraň na záda a ona pak není na zádech ale levituje za ním. Jo, každý se zarazí nad jinou "blbostí" :)
ad užívání si hraní - Tu chtěj aby ses staral o domácnost, támhle abys vyvenčil krom psa i přítelkyni/manželku. A až přijde čas děcek - to už bude sakra sváteční hraní :) Já musím zaklepat, doma mám poklad (škoda že sem nechodí aby si to přečetla:) který ten můj "koníček" respektuje. Betony a další propriety už asi nejspíš můžu pověsit na hřebík, ledaže bych sáhl po umělých kloubech - sportem ku zdraví a trvalé invaliditě :)

Chesse napsal:No, ono behem doby co jsem hral par patchu sice vyslo, ale v popisku se spis zamerovali na veci nepotrebne k hrani nez na opravu chyb...

A ano vim, ze delat chyby je lidske a kort, kdyz se studio pousti do neceho noveho, tak tyhle nedostatky chapu a beru, jen proste nemam rad, kdyz nekomu nekde neco vadi, ale jinde to prehlizi a jeste dela jak je to bez chyby ;)
Holt mame se Semuelem jiny nazor nez vetsina a to je to spatne v dnesni dobe :)

Chesse    No, ono behem doby co jsem hral par patchu sice vyslo, ale v popisku se spis zamerovali na veci nepotrebne k hrani nez na opravu chyb...

A ano vim, ze delat chyby je lidske a kort, kdyz se studio pousti do neceho noveho, tak tyhle nedostatky chapu a beru, jen proste nemam rad, kdyz nekomu nekde neco vadi, ale jinde to prehlizi a jeste dela jak je to bez chyby ;)
Holt mame se Semuelem jiny nazor nez vetsina a to je to spatne v dnesni dobe :)
Chessechesse22383
    22.6.2017 10:10
Chesse

@ odpověď na komentář od Mighty:No, ono behem doby co jsem hral par patchu sice vyslo, ale v popisku se spis zamerovali na veci nepotrebne k hrani nez na opravu chyb...

A ano vim, ze delat chyby je lidske a kort, kdyz se studio pousti do neceho noveho, tak tyhle nedostatky chapu a beru, jen proste nemam rad, kdyz nekomu nekde neco vadi, ale jinde to prehlizi a jeste dela jak je to bez chyby ;)
Holt mame se Semuelem jiny nazor nez vetsina a to je to spatne v dnesni dobe :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Mighty napsal:Semuel: to je video, které pořizovali těsně po vydání ne ? To je v dnešní době všude :) Já málo kdy kupuji hry hned s datem vydání a tak se mi tyhle problémy celkem slušně vyhýbají. O beta verzích a dalších jiných raných verzí her se tu psát nedá protože tam je to pochopitelné. Ale jak píšeš, "Ejloj" se nedostalo tolika hejtu za chyby, které u UBI her nikdo nepřehlédne :)

4 all: Stejně tak jako vy nežijete dokonalý život bez chyb, tak vývojáři nedělají dokonalé hry bez chyb. I když by to každý chtěl (v obou případech) , je to takřka nemožné. Jak se říká, chybovat je lidské, ale opakovat pak stejné chyby - to stojí za zamyšlení se nad sebou. Hnedle si řeknete, že by se ta stejná formule dala použít i na herní průmysl - opakování stejných chyb - dle mého názoru se to srovnávat nedá, protože ty 1 a 0 jsou mnoham více nevyzpytatelné než lidská mysl :)

Semuel    Mě tohle vysvětlovat nemusíš nemám problém uznat cizí názor a bugy ve hře v 99% neřeším. Mě spíš šlo o pokrytectví lidí co hře dají 10/10 a přehlíží očividné nedostatky ale u jiných her jsou pro ně stejné/podobné chyby a nedostatky důvodem k hodnocení 3, 4, 5/10.... .Semuelsemuel7507    22.6.2017 09:25 Semuel

@ odpověď na komentář od Mighty:Mě tohle vysvětlovat nemusíš nemám problém uznat cizí názor a bugy ve hře v 99% neřeším. Mě spíš šlo o pokrytectví lidí co hře dají 10/10 a přehlíží očividné nedostatky ale u jiných her jsou pro ně stejné/podobné chyby a nedostatky důvodem k hodnocení 3, 4, 5/10.... .

Mighty napsal:Semuel: to je video, které pořizovali těsně po vydání ne ? To je v dnešní době všude :) Já málo kdy kupuji hry hned s datem vydání a tak se mi tyhle problémy celkem slušně vyhýbají. O beta verzích a dalších jiných raných verzí her se tu psát nedá protože tam je to pochopitelné. Ale jak píšeš, "Ejloj" se nedostalo tolika hejtu za chyby, které u UBI her nikdo nepřehlédne :)

Stejně tak jako vy nežijete dokonalý život bez chyb, tak vývojáři nedělají dokonalé hry bez chyb. I když by to každý chtěl (v obou případech) , je to takřka nemožné. Jak se říká, chybovat je lidské, ale opakovat pak stejné chyby - to stojí za zamyšlení se nad sebou. Hnedle si řeknete, že by se ta stejná formule dala použít i na herní průmysl - opakování stejných chyb - dle mého názoru se to srovnávat nedá, protože ty 1 a 0 jsou mnoham více nevyzpytatelné než lidská mysl :)

Mighty    Semuel: to je video, které pořizovali těsně po vydání ne ? To je v dnešní době všude :) Já málo kdy kupuji hry hned s datem vydání a tak se mi tyhle problémy celkem slušně vyhýbají. O beta verzích a dalších jiných raných verzí her se tu psát nedá protože tam je to pochopitelné. Ale jak píšeš, "Ejloj" se nedostalo tolika hejtu za chyby, které u UBI her nikdo nepřehlédne :)

4 all: Stejně tak jako vy nežijete dokonalý život bez chyb, tak vývojáři nedělají dokonalé hry bez chyb. I když by to každý chtěl (v obou případech) , je to takřka nemožné. Jak se říká, chybovat je lidské, ale opakovat pak stejné chyby - to stojí za zamyšlení se nad sebou. Hnedle si řeknete, že by se ta stejná formule dala použít i na herní průmysl - opakování stejných chyb - dle mého názoru se to srovnávat nedá, protože ty 1 a 0 jsou mnoham více nevyzpytatelné než lidská mysl :)
Mightymighty28812
    22.6.2017 07:50
Mighty

Semuel: to je video, které pořizovali těsně po vydání ne ? To je v dnešní době všude :) Já málo kdy kupuji hry hned s datem vydání a tak se mi tyhle problémy celkem slušně vyhýbají. O beta verzích a dalších jiných raných verzí her se tu psát nedá protože tam je to pochopitelné. Ale jak píšeš, "Ejloj" se nedostalo tolika hejtu za chyby, které u UBI her nikdo nepřehlédne :)

4 all: Stejně tak jako vy nežijete dokonalý život bez chyb, tak vývojáři nedělají dokonalé hry bez chyb. I když by to každý chtěl (v obou případech) , je to takřka nemožné. Jak se říká, chybovat je lidské, ale opakovat pak stejné chyby - to stojí za zamyšlení se nad sebou. Hnedle si řeknete, že by se ta stejná formule dala použít i na herní průmysl - opakování stejných chyb - dle mého názoru se to srovnávat nedá, protože ty 1 a 0 jsou mnoham více nevyzpytatelné než lidská mysl :)Komentář byl autorem naposledy upraven 22.6.2017 09:44

Původní verze před úpravami:Semuel: to je video, které pořizovali těsně po vydání ne ? To je v dnešní době všude :) Já málo kdy kupuji hry hned s datem vydání a tak se mi tyhle problémy celkem slušně vyhýbají. O beta verzích a dalších jiných raných verzí her se tu psát nedá protože tam je to pochopitelné. Ale jak píšeš, "Ejloj" se nedostalo tolika hejtu za chyby, které u UBI her nikdo nepřehlédne :)

Stejně tak jako vy nežijete dokonalý život bez chyb, tak vývojáři nedělají dokonalé hry bez chyb. I když by to každý chtěl (v obou případech) , je to takřka nemožné. Jak se říká, chybovat je lidské, ale opakovat pak stejné chyby - to stojí za zamyšlení se nad sebou. Hnedle si řeknete, že by se ta stejná formule dala použít i na herní průmysl - opakování stejných chyb - dle mého názoru se to srovnávat nedá, protože ty 1 a 0 jsou mnoham více nevyzpytatelné než lidská mysl :)

iNva   1x   tak tak. . já dohrál Horizon a potkal jsem jeden bug kdy mne sawtooth napadl přes budovu a budova stále stála a rozbila se asi za vteřinu potom.

Každá hra má bugy mě osobně ubi hry baví i přes četné bugy. . sice jsou docela dost zabugované, ale zábavnost mají zrovna ubi hry dost vysoko. .

každopádně hraji hry snad od maria a každá měla bugy
iNvainva5792
    21.6.2017 20:14
iNva

@ odpověď na komentář od Miky:tak tak. . já dohrál Horizon a potkal jsem jeden bug kdy mne sawtooth napadl přes budovu a budova stále stála a rozbila se asi za vteřinu potom.

Každá hra má bugy mě osobně ubi hry baví i přes četné bugy. . sice jsou docela dost zabugované, ale zábavnost mají zrovna ubi hry dost vysoko. .

každopádně hraji hry snad od maria a každá měla bugy

Miky napsal:Je ti doufám jasný, že podobné a další chyby nemá každý? Já dohrál Horizon: Zero Dawn nedávno a nenarazil jsem na žádný bug, který by nějakým způsobem ovlivnil můj zážitek z hraní. Filip se při recenzování také nesetkal s nějakými velkými problémy. Tak bych tuhle kapitolu uzavřel. Tobě se líbí jiné hry, kterým dáváš vysoká hodnocení, zatímco někomu jinému zase jiné hry. Tak to v životě chodí. Když dokážeš prosazovat svůj názor na své oblíbené hry, měl bys dokázat přijmout názor i někoho jiného na hru, která se líbí jemu, i když tobě ne.

A tohle se netýká pouze tebe, ale i dalších diskutujících. Kdyby se všem líbilo jedno a to samé, tak máme v každém žánru třeba jen pět her.

Chesse    Taktez jako ja nenarazil na vetsinu bugu u Ubi her, par jsem jich mel, to nepopírám, ale vetsinu co koluje na youtube fakt jsem nikdy nemel, asi to taky bude tim, ze hraju odlišným zpusobem nez vetsina co postuje ty videa...
Nazor druhych nemam problem prijmout, pokud ma hlavu a patu ;) Jen tu pisem, ze ta hra neni tak dokonala jak si zdejsi lide mysli.

Peace
Chessechesse22383
    21.6.2017 11:14
Chesse

@ odpověď na komentář od Miky:Taktez jako ja nenarazil na vetsinu bugu u Ubi her, par jsem jich mel, to nepopírám, ale vetsinu co koluje na youtube fakt jsem nikdy nemel, asi to taky bude tim, ze hraju odlišným zpusobem nez vetsina co postuje ty videa...
Nazor druhych nemam problem prijmout, pokud ma hlavu a patu ;) Jen tu pisem, ze ta hra neni tak dokonala jak si zdejsi lide mysli.

PeaceKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Je ti doufám jasný, že podobné a další chyby nemá každý? Já dohrál Horizon: Zero Dawn nedávno a nenarazil jsem na žádný bug, který by nějakým způsobem ovlivnil můj zážitek z hraní. Filip se při recenzování také nesetkal s nějakými velkými problémy. Tak bych tuhle kapitolu uzavřel. Tobě se líbí jiné hry, kterým dáváš vysoká hodnocení, zatímco někomu jinému zase jiné hry. Tak to v životě chodí. Když dokážeš prosazovat svůj názor na své oblíbené hry, měl bys dokázat přijmout názor i někoho jiného na hru, která se líbí jemu, i když tobě ne.

A tohle se netýká pouze tebe, ale i dalších diskutujících. Kdyby se všem líbilo jedno a to samé, tak máme v každém žánru třeba jen pět her.

Semuel    Však v pořádku já názor jiných akceptuji pouze jsem využil videa k ukázaní že hra není tak dokonalá jak se tu někteří snaží tvrdit a má stejně chyb jako Ubisoft hry které jsou za to hejtované zatím co zde je to přehlíženo. "Je ti doufám jasný, že podobné a další chyby nemá každý? " to plně chápu taky nemá spoustu bugů co lidi zmiňují u jiných her ale videa postují, já udělal to samé.Semuelsemuel7507    21.6.2017 10:56 Semuel

@ odpověď na komentář od Miky:Však v pořádku já názor jiných akceptuji pouze jsem využil videa k ukázaní že hra není tak dokonalá jak se tu někteří snaží tvrdit a má stejně chyb jako Ubisoft hry které jsou za to hejtované zatím co zde je to přehlíženo. "Je ti doufám jasný, že podobné a další chyby nemá každý? " to plně chápu taky nemá spoustu bugů co lidi zmiňují u jiných her ale videa postují, já udělal to samé.

Miky napsal:Je ti doufám jasný, že podobné a další chyby nemá každý? Já dohrál Horizon: Zero Dawn nedávno a nenarazil jsem na žádný bug, který by nějakým způsobem ovlivnil můj zážitek z hraní. Filip se při recenzování také nesetkal s nějakými velkými problémy. Tak bych tuhle kapitolu uzavřel. Tobě se líbí jiné hry, kterým dáváš vysoká hodnocení, zatímco někomu jinému zase jiné hry. Tak to v životě chodí. Když dokážeš prosazovat svůj názor na své oblíbené hry, měl bys dokázat přijmout názor i někoho jiného na hru, která se líbí jemu, i když tobě ne.

A tohle se netýká pouze tebe, ale i dalších diskutujících. Kdyby se všem líbilo jedno a to samé, tak máme v každém žánru třeba jen pět her.

Miky člen redakce   2x   Je ti doufám jasný, že podobné a další chyby nemá každý? Já dohrál Horizon: Zero Dawn nedávno a nenarazil jsem na žádný bug, který by nějakým způsobem ovlivnil můj zážitek z hraní. Filip se při recenzování také nesetkal s nějakými velkými problémy. Tak bych tuhle kapitolu uzavřel. Tobě se líbí jiné hry, kterým dáváš vysoká hodnocení, zatímco někomu jinému zase jiné hry. Tak to v životě chodí. Když dokážeš prosazovat svůj názor na své oblíbené hry, měl bys dokázat přijmout názor i někoho jiného na hru, která se líbí jemu, i když tobě ne.

A tohle se netýká pouze tebe, ale i dalších diskutujících. Kdyby se všem líbilo jedno a to samé, tak máme v každém žánru třeba jen pět her.
Mikymiky3
    21.6.2017 10:50
Miky

@ odpověď na komentář od Semuel:Je ti doufám jasný, že podobné a další chyby nemá každý? Já dohrál Horizon: Zero Dawn nedávno a nenarazil jsem na žádný bug, který by nějakým způsobem ovlivnil můj zážitek z hraní. Filip se při recenzování také nesetkal s nějakými velkými problémy. Tak bych tuhle kapitolu uzavřel. Tobě se líbí jiné hry, kterým dáváš vysoká hodnocení, zatímco někomu jinému zase jiné hry. Tak to v životě chodí. Když dokážeš prosazovat svůj názor na své oblíbené hry, měl bys dokázat přijmout názor i někoho jiného na hru, která se líbí jemu, i když tobě ne.

A tohle se netýká pouze tebe, ale i dalších diskutujících. Kdyby se všem líbilo jedno a to samé, tak máme v každém žánru třeba jen pět her.

Semuel napsal:odkaz ] 10/10 tak určitě :D

Semuel    odkaz ] 10/10 tak určitě :DSemuelsemuel7507    21.6.2017 10:48 Semuel

odkaz ] 10/10 tak určitě :D

Semuel    No na části se shodneme, ale nemyslím si že Ubi je to největší zlo, přeci jen mají spoustu serii které jsou v srdcích všech (u mě je to Splinter cell) . U jejich her se ve většině bavím což je zase pro mě osobně hlavní faktor.Semuelsemuel7507    21.6.2017 00:14 Semuel

@ odpověď na komentář od Alfajk:No na části se shodneme, ale nemyslím si že Ubi je to největší zlo, přeci jen mají spoustu serii které jsou v srdcích všech (u mě je to Splinter cell) . U jejich her se ve většině bavím což je zase pro mě osobně hlavní faktor.

Alfajk napsal:pro me je rozhodujici faktor evoluce, podivej se, kam se ubisoft za poslednich 5 let posunul... spise udelal par kroku vzad... COD, BF a vsechny tyhle "modern military shooter" me pomalu urazeji svoji existenci, v singlu delaji z hrace uslintanyho kripla ( pozn. - neni urazka) a v multaku nabizeji jen repetetivni strileni ( = tzn nic pro me) , kdyz uz strilecku, tak neco jako doom, wolfenstein nebo treba titanfall (single u dvojky, multak me taky zrovna nenadchnul - opet strileni na 3 ruzne variace)

Alfajk    pro me je rozhodujici faktor evoluce, podivej se, kam se ubisoft za poslednich 5 let posunul... spise udelal par kroku vzad... COD, BF a vsechny tyhle "modern military shooter" me pomalu urazeji svoji existenci, v singlu delaji z hrace uslintanyho kripla ( pozn. - neni urazka) a v multaku nabizeji jen repetetivni strileni ( = tzn nic pro me) , kdyz uz strilecku, tak neco jako doom, wolfenstein nebo treba titanfall (single u dvojky, multak me taky zrovna nenadchnul - opet strileni na 3 ruzne variace)Alfajkalfajk16671    20.6.2017 23:49 Alfajk

@ odpověď na komentář od Semuel:pro me je rozhodujici faktor evoluce, podivej se, kam se ubisoft za poslednich 5 let posunul... spise udelal par kroku vzad... COD, BF a vsechny tyhle "modern military shooter" me pomalu urazeji svoji existenci, v singlu delaji z hrace uslintanyho kripla ( pozn. - neni urazka) a v multaku nabizeji jen repetetivni strileni ( = tzn nic pro me) , kdyz uz strilecku, tak neco jako doom, wolfenstein nebo treba titanfall (single u dvojky, multak me taky zrovna nenadchnul - opet strileni na 3 ruzne variace)

Semuel napsal:Jeden dotaz, neber to jako útok nebo tak.
Proč je u Ubisoftu problém že využívají mechaniky které funguji možná jsou repetetivní ale to jsou i CoD nebo Battlefield (už řadu let jsou stejné mody ve hře jako TD, CF, CQ, Rush) .
Proč je to u jednoho problém a u druhého ne?
Ubisoft má spoustu chyb v úsudku jako vydávání her ve stavu který je dost diskutabilní (ne vždy ale i tak) ale zároveň je to firma která rozhodně víc zkouší a riskuje v tvorbě nových Ip než je tomu u jiných studii.

Semuel    Jeden dotaz, neber to jako útok nebo tak.
Proč je u Ubisoftu problém že využívají mechaniky které funguji možná jsou repetetivní ale to jsou i CoD nebo Battlefield (už řadu let jsou stejné mody ve hře jako TD, CF, CQ, Rush) .
Proč je to u jednoho problém a u druhého ne?
Ubisoft má spoustu chyb v úsudku jako vydávání her ve stavu který je dost diskutabilní (ne vždy ale i tak) ale zároveň je to firma která rozhodně víc zkouší a riskuje v tvorbě nových Ip než je tomu u jiných studii.
Semuelsemuel7507
    20.6.2017 23:21
Semuel

@ odpověď na komentář od Alfajk:Jeden dotaz, neber to jako útok nebo tak.
Proč je u Ubisoftu problém že využívají mechaniky které funguji možná jsou repetetivní ale to jsou i CoD nebo Battlefield (už řadu let jsou stejné mody ve hře jako TD, CF, CQ, Rush) .
Proč je to u jednoho problém a u druhého ne?
Ubisoft má spoustu chyb v úsudku jako vydávání her ve stavu který je dost diskutabilní (ne vždy ale i tak) ale zároveň je to firma která rozhodně víc zkouší a riskuje v tvorbě nových Ip než je tomu u jiných studii.

Alfajk napsal:podivej se treba na tohle video [ odkaz ] , krasne "non-hejtersky" vysvetleny, proc ubisofti hry stojej za prd, pokud te bavi delat repetetivni a v podstate uplne stejny veci porad dokola, potom neni problem a ubisoft je firma delajici hry presne pro tebe a spoustu dalsich, protoze jim to ocividne vynasi

Chesse   1x   Me Ubi hry bavi z jineho duvodu nez vsemi okecavany stereotyp, ktery je mimochodem i v Horizonu u vedlejsich misi a prakticky v kazde hre, jenze malo kdo si to u svych oblibenych her připouští (ano vim ze Ubi hry nejsou dokonale, ale presto je mam v oblibe, i kdyz taky ne vsechny) .Chessechesse22383    20.6.2017 21:39 Chesse

@ odpověď na komentář od Alfajk:Me Ubi hry bavi z jineho duvodu nez vsemi okecavany stereotyp, ktery je mimochodem i v Horizonu u vedlejsich misi a prakticky v kazde hre, jenze malo kdo si to u svych oblibenych her připouští (ano vim ze Ubi hry nejsou dokonale, ale presto je mam v oblibe, i kdyz taky ne vsechny) .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Alfajk napsal:podivej se treba na tohle video [ odkaz ] , krasne "non-hejtersky" vysvetleny, proc ubisofti hry stojej za prd, pokud te bavi delat repetetivni a v podstate uplne stejny veci porad dokola, potom neni problem a ubisoft je firma delajici hry presne pro tebe a spoustu dalsich, protoze jim to ocividne vynasi

Alfajk    podivej se treba na tohle video [ odkaz ] , krasne "non-hejtersky" vysvetleny, proc ubisofti hry stojej za prd, pokud te bavi delat repetetivni a v podstate uplne stejny veci porad dokola, potom neni problem a ubisoft je firma delajici hry presne pro tebe a spoustu dalsich, protoze jim to ocividne vynasiAlfajkalfajk16671    20.6.2017 21:34 Alfajk

@ odpověď na komentář od Chesse:podivej se treba na tohle video [ odkaz ] , krasne "non-hejtersky" vysvetleny, proc ubisofti hry stojej za prd, pokud te bavi delat repetetivni a v podstate uplne stejny veci porad dokola, potom neni problem a ubisoft je firma delajici hry presne pro tebe a spoustu dalsich, protoze jim to ocividne vynasi

Chesse napsal:Prave, ze ja od Horizonu necekal nic, zasadne jsem se vsem videím a clankum vyhybal (az na dve prvni abych vedel zda to ma neco kvuli cemu kupovat, coz melo) abych se nesvezl na Hype vlne. Proto ke hre pristupuji takle.
Kazdou hru hodnotim zvlast pote co si ji zahraju, E3 videa uz dlouho beru s rezervou a neverim nicemu co neni pul rok pred vydanim, ale je fakt, ze od koupeni PS4 mi vic a vic vyhovuji hry co dostavaj 6/7 hodnocení a bavi me dlouho.
Nerikam, ze Horizon je spatna hra, ale 10/10 si to proste nezaslouzi za nedodelky, ktere zase i chapu, protoze je to prvni RPG od tohoto studia.
Ale jak rikas, prijde mi, ze se zde soustredili primarne na grafiku, kde pak o to vic tyhle nedodelky me osobne prastili do oci.
A od spousty lidi co to hrali vim, ze si tohodle nevsimli, prave kvuli okolni grafice ;)
Pro me je primarni hratelnost a az potom grafika.

PS: Nejvic me bavi prave, ze nekteri zdejsi lide u jedny hry na neco nadavaj a u druhe jim to nevadí.

Chesse    Ano, ta vysoka trava ve ktere se schovavas reaguje na postavu (jeste aby ne, kdyz je to mechanika hry) , ale krome tyhle nereaguje zadna... coz je skoda, kort kdyz pri desti reaguje cela krajina...

Pribeh pro me byl hodne predvidatelny ani ne od tretiny hry a bohuzel zadny prekvapeni nebo zvrat jsem do konce nezaznamenal, coz je skoda, ale zase hodne lidi mluvi, ze je to perfektni pribeh... pro me ne...

Je tam toho spousta co se mi nelibilo nebo mi nesedlo, ale zase dost veci me bavilo, ale max hodnoceni tomu dat proste nemuzu, to bych ho musel davat pomalu kazdy hre...

To RPG Kingdom cosi, muze byt dobre, ale ja tam nenasel nic co by me lakalo si to zahrat.
Chessechesse22383
    20.6.2017 21:33
Chesse

@ odpověď na komentář od Mighty:Ano, ta vysoka trava ve ktere se schovavas reaguje na postavu (jeste aby ne, kdyz je to mechanika hry) , ale krome tyhle nereaguje zadna... coz je skoda, kort kdyz pri desti reaguje cela krajina...

Pribeh pro me byl hodne predvidatelny ani ne od tretiny hry a bohuzel zadny prekvapeni nebo zvrat jsem do konce nezaznamenal, coz je skoda, ale zase hodne lidi mluvi, ze je to perfektni pribeh... pro me ne...

Je tam toho spousta co se mi nelibilo nebo mi nesedlo, ale zase dost veci me bavilo, ale max hodnoceni tomu dat proste nemuzu, to bych ho musel davat pomalu kazdy hre...

To RPG Kingdom cosi, muze byt dobre, ale ja tam nenasel nic co by me lakalo si to zahrat.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Mighty napsal:Ja mam teprva dospivajici Aloy, takze nemam odehrano moc, tim padem muzu tezko soudit. Pribeh je ale od zacatku celkem chytlavy. Hypu jsem nepropadl, vesmes tomu nepropadam nikdy byt se to tak nekdy muze zdat. OT: No pCARS me hypnul slusne, ale to mozna i protoze jsem zainvestoval a mel info z prvni ruky. Slepe jsem veril tem kecum a nakone pak skutek utek :)
Co se mi teda nelibilo, a to treba i u Assassina, je to skryvani se ve vysoke trave, ktera je nejspis magicka a NPC vas proste nevidi :) Schvalne jsem napsal nelibilo, pac me pak ty Watcheri byli schopni spatrit aj v te trave, a to pri prvnim varovani (mysleno tak, ze NPCku to modre oko chytne oranzovou. No a s maximalni pozornosti nepratel uz pak nejaka vysoka trava prestava fungovat a (ta trava se vlni mimochodem:) ) ty bestiebpo tobe jdou jak slepice po flusu :)

A jeste OT k tematu Kingdome Come - kde jini uz od zacatku vidi pruser. Prvotni myslenka stredovekeho RPG paradni, ale nekupoval jsem to pri prvni prilezitosti. Kamos podporil na Kickstarteru a tak jsem mel moznost pred koupi ochutnat. Byla to rana alfa, ne moc fcnich veci, ale neco malo uz tam fungovalo. Zalibilo se mu to a tak jsem to poridil taky, abych mohl zkoumat vic. Nevidel bych to tak zle jak nekteri odpurci, ale ma to sve ale. Nadavat nemuzu, je to v bete, oproti alfe v sakra lepsim stavu. Uz i NPC se chovaji tak jak Vavra sliboval a dp budoucna to bude sakra dobry. Jak uz nekde padlo, kdyz zabijes hospodskyho a vratis se dl vsi druhej den, hospoda otevrena nebude a hospodskej se po vsi taky toulat nebude. :)

Mighty    Ja mam teprva dospivajici Aloy, takze nemam odehrano moc, tim padem muzu tezko soudit. Pribeh je ale od zacatku celkem chytlavy. Hypu jsem nepropadl, vesmes tomu nepropadam nikdy byt se to tak nekdy muze zdat. OT: No pCARS me hypnul slusne, ale to mozna i protoze jsem zainvestoval a mel info z prvni ruky. Slepe jsem veril tem kecum a nakone pak skutek utek :)
Co se mi teda nelibilo, a to treba i u Assassina, je to skryvani se ve vysoke trave, ktera je nejspis magicka a NPC vas proste nevidi :) Schvalne jsem napsal nelibilo, pac me pak ty Watcheri byli schopni spatrit aj v te trave, a to pri prvnim varovani (mysleno tak, ze NPCku to modre oko chytne oranzovou. No a s maximalni pozornosti nepratel uz pak nejaka vysoka trava prestava fungovat a (ta trava se vlni mimochodem:) ) ty bestiebpo tobe jdou jak slepice po flusu :)

A jeste OT k tematu Kingdome Come - kde jini uz od zacatku vidi pruser. Prvotni myslenka stredovekeho RPG paradni, ale nekupoval jsem to pri prvni prilezitosti. Kamos podporil na Kickstarteru a tak jsem mel moznost pred koupi ochutnat. Byla to rana alfa, ne moc fcnich veci, ale neco malo uz tam fungovalo. Zalibilo se mu to a tak jsem to poridil taky, abych mohl zkoumat vic. Nevidel bych to tak zle jak nekteri odpurci, ale ma to sve ale. Nadavat nemuzu, je to v bete, oproti alfe v sakra lepsim stavu. Uz i NPC se chovaji tak jak Vavra sliboval a dp budoucna to bude sakra dobry. Jak uz nekde padlo, kdyz zabijes hospodskyho a vratis se dl vsi druhej den, hospoda otevrena nebude a hospodskej se po vsi taky toulat nebude. :)
Mightymighty28812
    20.6.2017 20:38
Mighty

@ odpověď na komentář od Chesse:Ja mam teprva dospivajici Aloy, takze nemam odehrano moc, tim padem muzu tezko soudit. Pribeh je ale od zacatku celkem chytlavy. Hypu jsem nepropadl, vesmes tomu nepropadam nikdy byt se to tak nekdy muze zdat. OT: No pCARS me hypnul slusne, ale to mozna i protoze jsem zainvestoval a mel info z prvni ruky. Slepe jsem veril tem kecum a nakone pak skutek utek :)
Co se mi teda nelibilo, a to treba i u Assassina, je to skryvani se ve vysoke trave, ktera je nejspis magicka a NPC vas proste nevidi :) Schvalne jsem napsal nelibilo, pac me pak ty Watcheri byli schopni spatrit aj v te trave, a to pri prvnim varovani (mysleno tak, ze NPCku to modre oko chytne oranzovou. No a s maximalni pozornosti nepratel uz pak nejaka vysoka trava prestava fungovat a (ta trava se vlni mimochodem:) ) ty bestiebpo tobe jdou jak slepice po flusu :)

A jeste OT k tematu Kingdome Come - kde jini uz od zacatku vidi pruser. Prvotni myslenka stredovekeho RPG paradni, ale nekupoval jsem to pri prvni prilezitosti. Kamos podporil na Kickstarteru a tak jsem mel moznost pred koupi ochutnat. Byla to rana alfa, ne moc fcnich veci, ale neco malo uz tam fungovalo. Zalibilo se mu to a tak jsem to poridil taky, abych mohl zkoumat vic. Nevidel bych to tak zle jak nekteri odpurci, ale ma to sve ale. Nadavat nemuzu, je to v bete, oproti alfe v sakra lepsim stavu. Uz i NPC se chovaji tak jak Vavra sliboval a dp budoucna to bude sakra dobry. Jak uz nekde padlo, kdyz zabijes hospodskyho a vratis se dl vsi druhej den, hospoda otevrena nebude a hospodskej se po vsi taky toulat nebude. :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.czKomentář byl autorem naposledy upraven 20.6.2017 20:44

Původní verze před úpravami:Ja mam teprva dospivajici Aloy, takze nemam odehrano moc, tim padem muzu tezko soudit. Pribeh je ale od zacatku celkem chytlavy. Hypu jsem nepropadl, vesmes tomu nepropadam nikdy byt se to tak nekdy muze zdat. OT: No pCARS me hypnul slusne, ale to mozna i protoze jsem zainvestoval a mel info z prvni ruky. Slepe jsem veril tem kecum a nakone pak skutek utek :)
Co se mi teda nelibilo, a to treba i u Assassina, je to skryvani se ve vysoke trave, ktera je nejspis magicka a NPC vas proste nevidi :) Schvalne jsem napsal nelibilo, pac me pak ty Watcheri byli schopni spatrit aj v te trave, a to pri prvnim varovani (mysleno tak, ze NPCku to modre oko chytne oranzovou. No a s maximalni pozornosti nepratel uz pak nejaka vysoka trava prestava fungovat a (ta trava se vlni mimochodem:) ) ty bestiebpo tobe jdou jak slepice po flusu :)

Chesse napsal:Prave, ze ja od Horizonu necekal nic, zasadne jsem se vsem videím a clankum vyhybal (az na dve prvni abych vedel zda to ma neco kvuli cemu kupovat, coz melo) abych se nesvezl na Hype vlne. Proto ke hre pristupuji takle.
Kazdou hru hodnotim zvlast pote co si ji zahraju, E3 videa uz dlouho beru s rezervou a neverim nicemu co neni pul rok pred vydanim, ale je fakt, ze od koupeni PS4 mi vic a vic vyhovuji hry co dostavaj 6/7 hodnocení a bavi me dlouho.
Nerikam, ze Horizon je spatna hra, ale 10/10 si to proste nezaslouzi za nedodelky, ktere zase i chapu, protoze je to prvni RPG od tohoto studia.
Ale jak rikas, prijde mi, ze se zde soustredili primarne na grafiku, kde pak o to vic tyhle nedodelky me osobne prastili do oci.
A od spousty lidi co to hrali vim, ze si tohodle nevsimli, prave kvuli okolni grafice ;)
Pro me je primarni hratelnost a az potom grafika.

PS: Nejvic me bavi prave, ze nekteri zdejsi lide u jedny hry na neco nadavaj a u druhe jim to nevadí.

Chesse    Prave, ze ja od Horizonu necekal nic, zasadne jsem se vsem videím a clankum vyhybal (az na dve prvni abych vedel zda to ma neco kvuli cemu kupovat, coz melo) abych se nesvezl na Hype vlne. Proto ke hre pristupuji takle.
Kazdou hru hodnotim zvlast pote co si ji zahraju, E3 videa uz dlouho beru s rezervou a neverim nicemu co neni pul rok pred vydanim, ale je fakt, ze od koupeni PS4 mi vic a vic vyhovuji hry co dostavaj 6/7 hodnocení a bavi me dlouho.
Nerikam, ze Horizon je spatna hra, ale 10/10 si to proste nezaslouzi za nedodelky, ktere zase i chapu, protoze je to prvni RPG od tohoto studia.
Ale jak rikas, prijde mi, ze se zde soustredili primarne na grafiku, kde pak o to vic tyhle nedodelky me osobne prastili do oci.
A od spousty lidi co to hrali vim, ze si tohodle nevsimli, prave kvuli okolni grafice ;)
Pro me je primarni hratelnost a az potom grafika.

PS: Nejvic me bavi prave, ze nekteri zdejsi lide u jedny hry na neco nadavaj a u druhe jim to nevadí.
Chessechesse22383
    20.6.2017 19:12
Chesse

@ odpověď na komentář od Mighty:Prave, ze ja od Horizonu necekal nic, zasadne jsem se vsem videím a clankum vyhybal (az na dve prvni abych vedel zda to ma neco kvuli cemu kupovat, coz melo) abych se nesvezl na Hype vlne. Proto ke hre pristupuji takle.
Kazdou hru hodnotim zvlast pote co si ji zahraju, E3 videa uz dlouho beru s rezervou a neverim nicemu co neni pul rok pred vydanim, ale je fakt, ze od koupeni PS4 mi vic a vic vyhovuji hry co dostavaj 6/7 hodnocení a bavi me dlouho.
Nerikam, ze Horizon je spatna hra, ale 10/10 si to proste nezaslouzi za nedodelky, ktere zase i chapu, protoze je to prvni RPG od tohoto studia.
Ale jak rikas, prijde mi, ze se zde soustredili primarne na grafiku, kde pak o to vic tyhle nedodelky me osobne prastili do oci.
A od spousty lidi co to hrali vim, ze si tohodle nevsimli, prave kvuli okolni grafice ;)
Pro me je primarni hratelnost a az potom grafika.

PS: Nejvic me bavi prave, ze nekteri zdejsi lide u jedny hry na neco nadavaj a u druhe jim to nevadí.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Mighty napsal:Ve WD vitr byl, stromy se hejbaly, Aidenovi vlal kabat. . Btw ja si na nic nestezoval.
Tady se vetsinou hodnoti okoli a kdejake chujoviny a na herni mechanismy atp se prdi. (prptoze i ty ve vysledku vetsinu zklamou) Kazdy se namlsa videama z E3 a pak je silne zklaman, ze na svem monitoru/televizi nevidi to co ocekaval. Protoze je v dnesni dobe grafika na prvnim miste, coz se da na jednu stranu chapat, hw jde kupredu a ty moznosti nabizi. Pak to ovsem dopada tak, ze se hra jako takova nelibi bo se vyvojari soustredi na graficky kabatek, ktery stejne ve vysledne fazi vetainou nenabidne. Kdyz uz nabidne, tak to chce NASA stroj a ani to pak nezarucuje to, ze to pobezi na plne kule (viz zdejsi prispevky majitelu GF1080)

Kdo neustale na ty hry nadava by mel zvazit, jestli uz neni na ty hry moc stary, kdyz hleda jen chyby a neumi si hrat.

Mighty    Ve WD vitr byl, stromy se hejbaly, Aidenovi vlal kabat. . Btw ja si na nic nestezoval.
Tady se vetsinou hodnoti okoli a kdejake chujoviny a na herni mechanismy atp se prdi. (prptoze i ty ve vysledku vetsinu zklamou) Kazdy se namlsa videama z E3 a pak je silne zklaman, ze na svem monitoru/televizi nevidi to co ocekaval. Protoze je v dnesni dobe grafika na prvnim miste, coz se da na jednu stranu chapat, hw jde kupredu a ty moznosti nabizi. Pak to ovsem dopada tak, ze se hra jako takova nelibi bo se vyvojari soustredi na graficky kabatek, ktery stejne ve vysledne fazi vetainou nenabidne. Kdyz uz nabidne, tak to chce NASA stroj a ani to pak nezarucuje to, ze to pobezi na plne kule (viz zdejsi prispevky majitelu GF1080)

Kdo neustale na ty hry nadava by mel zvazit, jestli uz neni na ty hry moc stary, kdyz hleda jen chyby a neumi si hrat.
Mightymighty28812
    20.6.2017 16:23
Mighty

@ odpověď na komentář od Chesse:Ve WD vitr byl, stromy se hejbaly, Aidenovi vlal kabat. . Btw ja si na nic nestezoval.
Tady se vetsinou hodnoti okoli a kdejake chujoviny a na herni mechanismy atp se prdi. (prptoze i ty ve vysledku vetsinu zklamou) Kazdy se namlsa videama z E3 a pak je silne zklaman, ze na svem monitoru/televizi nevidi to co ocekaval. Protoze je v dnesni dobe grafika na prvnim miste, coz se da na jednu stranu chapat, hw jde kupredu a ty moznosti nabizi. Pak to ovsem dopada tak, ze se hra jako takova nelibi bo se vyvojari soustredi na graficky kabatek, ktery stejne ve vysledne fazi vetainou nenabidne. Kdyz uz nabidne, tak to chce NASA stroj a ani to pak nezarucuje to, ze to pobezi na plne kule (viz zdejsi prispevky majitelu GF1080)

Kdo neustale na ty hry nadava by mel zvazit, jestli uz neni na ty hry moc stary, kdyz hleda jen chyby a neumi si hrat.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.czKomentář byl autorem naposledy upraven 20.6.2017 16:50

Původní verze před úpravami:Ve WD vitr byl, stromy se hejbaly, Aidenovi vlal kabat. . Btw ja si na nic nestezoval.

Chesse napsal:Divne, ze najednou to dulezite aspekty nejsou, ale byt to u jine hry, tak by to dulezite bylo, ze?

Jeste si zive vzpomínám jak se podobne detaily resili u WD1, ze tam chybi efekty co byli i v Mafii 1. Tak bylo v poradku to resit ;)

Chesse    Divne, ze najednou to dulezite aspekty nejsou, ale byt to u jine hry, tak by to dulezite bylo, ze?

Jeste si zive vzpomínám jak se podobne detaily resili u WD1, ze tam chybi efekty co byli i v Mafii 1. Tak bylo v poradku to resit ;)
Chessechesse22383
    20.6.2017 16:10
Chesse

@ odpověď na komentář od Mighty:Divne, ze najednou to dulezite aspekty nejsou, ale byt to u jine hry, tak by to dulezite bylo, ze?

Jeste si zive vzpomínám jak se podobne detaily resili u WD1, ze tam chybi efekty co byli i v Mafii 1. Tak bylo v poradku to resit ;)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Mighty napsal:Same dulezite aspekty hry. Nevlnici se voda, staticka trava... Nepremysleli jste o sebevrazde?

Mighty   1x   Same dulezite aspekty hry. Nevlnici se voda, staticka trava... Nepremysleli jste o sebevrazde?Mightymighty28812    20.6.2017 16:02 Mighty

Same dulezite aspekty hry. Nevlnici se voda, staticka trava... Nepremysleli jste o sebevrazde?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Chesse    Radsi si zahraju obe zminovane hry, nez tohle co si 10/10 hodnoceni nezaslouží....

A btw obe hry si nehrajou na topku co muzes na PS4 hrat... ale ve hre co tohle o sobe tvrdi chyby jako neviditelne steny, listi co nereguje na postavu (i blba F2P hra tohle ma! ) a voda taktez nereaguje, kdyz se v ni plave (opet tohle maji i 10let stare hry) a plno dalsich veci co tam jsou spatne udelany na pomery RPG fakt necekal.
Hlavne ze si mohu delat super obrazky pres foto mod.... .
Chessechesse22383
    20.6.2017 15:36
Chesse

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:Radsi si zahraju obe zminovane hry, nez tohle co si 10/10 hodnoceni nezaslouží....

A btw obe hry si nehrajou na topku co muzes na PS4 hrat... ale ve hre co tohle o sobe tvrdi chyby jako neviditelne steny, listi co nereguje na postavu (i blba F2P hra tohle ma! ) a voda taktez nereaguje, kdyz se v ni plave (opet tohle maji i 10let stare hry) a plno dalsich veci co tam jsou spatne udelany na pomery RPG fakt necekal.
Hlavne ze si mohu delat super obrazky pres foto mod.... .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MORTHSIR napsal:Jj ty listy to je hruza ! V The Division projdeš zdí, ale to je v porádku, o Wildlands ani nebudu mluvit, to je bugfest jedna básen! :dance:

Semuel    Please.... Už všichni vědí že jsi Ubisoft hajter, nedělej ze sebe ještě další věci. Sorry sice Ubi má bugy ale aspoň fungují základní mechaniky hry.... Xkrát se mi stalo že sem dodžnul a robot co na mě utočil se ve vzduchu otočil o 180 a stejně mi ubral HP tohle je dle tebe 10/10 okej já ti to neberu. Ale buď tak hodny a používej argumenty na úrovni, myslím že nejsi pod úrovní IQ 90 .... tak tomu přizpůsob i komentář . Děkuji.Semuelsemuel7507    20.6.2017 13:14 Semuel

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:Please.... Už všichni vědí že jsi Ubisoft hajter, nedělej ze sebe ještě další věci. Sorry sice Ubi má bugy ale aspoň fungují základní mechaniky hry.... Xkrát se mi stalo že sem dodžnul a robot co na mě utočil se ve vzduchu otočil o 180 a stejně mi ubral HP tohle je dle tebe 10/10 okej já ti to neberu. Ale buď tak hodny a používej argumenty na úrovni, myslím že nejsi pod úrovní IQ 90 .... tak tomu přizpůsob i komentář . Děkuji.

MORTHSIR napsal:Jj ty listy to je hruza ! V The Division projdeš zdí, ale to je v porádku, o Wildlands ani nebudu mluvit, to je bugfest jedna básen! :dance:

MORTHSIR    Jj ty listy to je hruza ! V The Division projdeš zdí, ale to je v porádku, o Wildlands ani nebudu mluvit, to je bugfest jedna básen! :dance:MORTHSIRmorthsir17268    20.6.2017 12:45 MORTHSIR

Jj ty listy to je hruza ! V The Division projdeš zdí, ale to je v porádku, o Wildlands ani nebudu mluvit, to je bugfest jedna básen! :dance:

Falleen    Ta cena na českém PS Store je výsměch všem hráčům...Falleenfalleen15498    20.6.2017 11:16 Falleen

Ta cena na českém PS Store je výsměch všem hráčům...

Alfajk    tak na US store to stoji 15 dollaru (350kc) a v CR 500 korun po sleve? WTF?Alfajkalfajk16671    15.6.2017 23:17 Alfajk

tak na US store to stoji 15 dollaru (350kc) a v CR 500 korun po sleve? WTF?

Semuel    Vybavuji si jak někteří hledači bugu (vidim některé i v tehle novince) píšou jak tohle je nepřehlédnutelný ale ty samí se u téhle hry mohli skoro dostat k orgasmu a přitom postavou klidně projde list nebo hrdinaka projde vodou bez zvlněni hladiny. Jo 10/10 kéž by.... . :DSemuelsemuel7507    14.6.2017 22:40 Semuel

Vybavuji si jak někteří hledači bugu (vidim některé i v tehle novince) píšou jak tohle je nepřehlédnutelný ale ty samí se u téhle hry mohli skoro dostat k orgasmu a přitom postavou klidně projde list nebo hrdinaka projde vodou bez zvlněni hladiny. Jo 10/10 kéž by.... . :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Chesse   1x   Hru jsem dohral neboj, a bohuzel duvod a puvod robotu jsem tusil uz od tretiny hry (jelikoz jsem procital par tech dokumentu co se dalo najit a z toho jsem se dopracoval k domence a ta se mi bohuzel potvrdila. Jo kdyby pak udelali fakt nejaky wow efekt co bych nečekal bylo by to lepsi (treba jako ve FF15 kde me ten zvrat v pulce hry dost dostal, jelikoz jsem ho necekal. ) .Chessechesse22383    14.6.2017 22:31 Chesse

@ odpověď na komentář od iNva:Hru jsem dohral neboj, a bohuzel duvod a puvod robotu jsem tusil uz od tretiny hry (jelikoz jsem procital par tech dokumentu co se dalo najit a z toho jsem se dopracoval k domence a ta se mi bohuzel potvrdila. Jo kdyby pak udelali fakt nejaky wow efekt co bych nečekal bylo by to lepsi (treba jako ve FF15 kde me ten zvrat v pulce hry dost dostal, jelikoz jsem ho necekal. ) .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

iNva napsal:Nevim ale kvůli grafice by tomu 10/10 nikdo nedal. 10/10 nebo někde 9/10 o dostalo kvůli tomu že ta hra je fakt dokonale odladěná, , za hraní jsem potkal jeden jedinej bug. Grafika super, příběh super a navíc je to něco neokoukanýho.

lidé říkaj fuuj proč tam jsou roboti dinosauři, nepochopí když nezahrajou příběh :D ve hře je to ke konci krásně vysvětleno proč jsou ta zvířata robotická tak velká a jakej to má důvod.

Chesse   1x   Taky bys mohl vedet za tu dobu, co jsem na zingu, ze jako jeden z mala hodnotim hry stejne a je mi jedno zda jsou od toho nebo od toho ;)
Jen holt Ubi hry i pres vsechny spatne veci co lidem vadi me nabizeji kopec zabavy na hodne dlouho ;) a i treba ME: A co byla vsude hejtovana jako špatná hra me bavi vic nez tohle ;)

Bohuzel tady u Horizonu je plno nedodelku, ktery lidi pres krasnou grafiku nevidi a nechtej videt : P . A jestli tenhle pribeh je pro nekoho perfektni, tak mu staci opravdu malo. Bohuzel pro me byl silne predvidatelny a od pulky hry, jsem vedel vsechny zvraty, ale to bude tou formou vypraveni jakou zvolili a i pres tyhle vsechny veci co se mi na ty hre nelibi, jsem ji dal slusnych 8/10, protoze vim, ze pro dane studio, to bylo poprve co delali RPG a tim padem tam nedodelky a chyby budou.
Chessechesse22383
    14.6.2017 22:29
Chesse

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:Taky bys mohl vedet za tu dobu, co jsem na zingu, ze jako jeden z mala hodnotim hry stejne a je mi jedno zda jsou od toho nebo od toho ;)
Jen holt Ubi hry i pres vsechny spatne veci co lidem vadi me nabizeji kopec zabavy na hodne dlouho ;) a i treba ME: A co byla vsude hejtovana jako špatná hra me bavi vic nez tohle ;)

Bohuzel tady u Horizonu je plno nedodelku, ktery lidi pres krasnou grafiku nevidi a nechtej videt : P . A jestli tenhle pribeh je pro nekoho perfektni, tak mu staci opravdu malo. Bohuzel pro me byl silne predvidatelny a od pulky hry, jsem vedel vsechny zvraty, ale to bude tou formou vypraveni jakou zvolili a i pres tyhle vsechny veci co se mi na ty hre nelibi, jsem ji dal slusnych 8/10, protoze vim, ze pro dane studio, to bylo poprve co delali RPG a tim padem tam nedodelky a chyby budou.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

MORTHSIR napsal:Njn to vysvetluj místní Ubisoft sekte, hrajou šajze a tohle jim tim pádem leží v žaludku.

MORTHSIR   2x   Njn to vysvetluj místní Ubisoft sekte, hrajou šajze a tohle jim tim pádem leží v žaludku.MORTHSIRmorthsir17268    14.6.2017 18:44 MORTHSIR

Njn to vysvetluj místní Ubisoft sekte, hrajou šajze a tohle jim tim pádem leží v žaludku.

iNva   1x   Nevim ale kvůli grafice by tomu 10/10 nikdo nedal. 10/10 nebo někde 9/10 o dostalo kvůli tomu že ta hra je fakt dokonale odladěná, , za hraní jsem potkal jeden jedinej bug. Grafika super, příběh super a navíc je to něco neokoukanýho.

lidé říkaj fuuj proč tam jsou roboti dinosauři, nepochopí když nezahrajou příběh :D ve hře je to ke konci krásně vysvětleno proč jsou ta zvířata robotická tak velká a jakej to má důvod.
iNvainva5792
    14.6.2017 18:37
iNva

@ odpověď na komentář od Chesse:Nevim ale kvůli grafice by tomu 10/10 nikdo nedal. 10/10 nebo někde 9/10 o dostalo kvůli tomu že ta hra je fakt dokonale odladěná, , za hraní jsem potkal jeden jedinej bug. Grafika super, příběh super a navíc je to něco neokoukanýho.

lidé říkaj fuuj proč tam jsou roboti dinosauři, nepochopí když nezahrajou příběh :D ve hře je to ke konci krásně vysvětleno proč jsou ta zvířata robotická tak velká a jakej to má důvod.

Chesse napsal:Beztak to dostane zase 10/10 jen proto, ze to ma hezkou grafiku...

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (46 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12143 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Jaký monitor? (13 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Bayonetta 1+2 pro Switch

Recenze - 16.2.2018
 
Bayonetta 1+2 pro Switch

Sexy čarodějka opět vyráží lovit monstra. Tentokrát ale zůstává věrna Nintendo platformě, jen si s sebou přináší možnost dotykového ovládání.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole