Uživatel nepřihlášen
  

Všechny díly Halo na Xboxu One

Pátek 7.7.2017 11:43 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Díky zpětné kompatibilitě. Halo 5 bude na Xboxu One X podporovat nefalšované 4K rozlišení.

Společnost Microsoft si připravila skvělou zprávu pro příznivce Halo. První novinka potěší hlavně fanoušky, kteří neměli možnost zahrát si starší díly. Všechny díly Halo si budete moci zahrát na Xboxu One díky zpětné kompatibilitě. Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4Halo: CE Anniversary. Ostatní díly - Halo Reach, Halo Assault a Halo Wars - jsou již podporovány.

Při hraní jednoho z výše zmíněných dílů Halo se vám bude hodit ještě jedna informace. Všechny dodatečné balíčky map z Xboxu 360 budou na Xbox Store zdarma ke stažení. Pokud by vám to nestačilo, tak celá série Halo bude podporovat LAN mezi Xboxem 360 a Xboxem One.

Druhá dnešní zpráva je určena pro ty z vás, kteří si plánují v listopadu zakoupit Xbox One X. Na mnohem výkonnější konzoli si dopřejete Halo 5: Guardians v nefalšovaném 4K rozlišení, stejně jako u Elite Dangerous. 4K patch bude dostupný 7. listopadu, ve stejný den vyjde Xbox One X.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
Se zlatým členstvím si o víkendu zahrajete zdarma Halo 5

Se zlatým členstvím si o víkendu zahrajete zdarma Halo 5

Pátek 12.1.2018 10:01 - Plná verze s kampaní, kooperací i multiplayerem. Přečíst celý článek »

0 komentářů|Xbox One
Další Halo se více zaměří na Master Chiefa

Další Halo se více zaměří na Master Chiefa

Pondělí 1.5.2017 20:30 - Žádné nové postavy nebo rozšíření těch hratelných. Přečíst celý článek »

3 komentáře|Xbox One
Halo 5: Forge si na PC zahraje v podstatě každý

Halo 5: Forge si na PC zahraje v podstatě každý

Sobota 27.8.2016 10:48 - 343 Industries odhalili oficiální HW nároky pro editor map Forge. Ty se pohybují od GTX 650Ti a i5 do GTX 980Ti a i7. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Všechny díly Halo na Xboxu One
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
carhrozny    Ja som to kupoval pred rokom. Ono síce ukazuje, že to máš ale keď na to kliknem tak ma pošle do obchodu a tam je 4, 99 e. A kompatibilitu som teraz skúsil a ešte ODST nefunguje/mám 360 verziu/
Skúsil som forzu 1 aj halo wars 1 tie idú OK ale bez češtiny :nah: Aj keď forza1 s tou češtinou na 360 to bol skor výsmech.
carhroznycarhrozny27972
    8.7.2017 19:34
carhrozny

@ odpověď na komentář od Raylo™:Ja som to kupoval pred rokom. Ono síce ukazuje, že to máš ale keď na to kliknem tak ma pošle do obchodu a tam je 4, 99 e. A kompatibilitu som teraz skúsil a ešte ODST nefunguje/mám 360 verziu/
Skúsil som forzu 1 aj halo wars 1 tie idú OK ale bez češtiny :nah: Aj keď forza1 s tou češtinou na 360 to bol skor výsmech.

Raylo™ napsal:Tak to nechapu, proc ho tam mam a byl jsem schopnej to normalne spustit, kdyz jsem si tu hru kupoval teprve pred tremi mesici :) Opravdu to pozdeji nedali zadarmo pro vsechny? Protoze jinak to opravdu, opravdu nechapu.

Raylo™    Tak to nechapu, proc ho tam mam a byl jsem schopnej to normalne spustit, kdyz jsem si tu hru kupoval teprve pred tremi mesici :) Opravdu to pozdeji nedali zadarmo pro vsechny? Protoze jinak to opravdu, opravdu nechapu.Raylo™raylo37553    8.7.2017 15:23 Raylo™

@ odpověď na komentář od carhrozny:Tak to nechapu, proc ho tam mam a byl jsem schopnej to normalne spustit, kdyz jsem si tu hru kupoval teprve pred tremi mesici :) Opravdu to pozdeji nedali zadarmo pro vsechny? Protoze jinak to opravdu, opravdu nechapu.

carhrozny napsal:Halo 3 ODST tam nie je. Dá sa samostatne dokúpiť za 5 eur ale súčasťou Master Chief Collection nie je. Zadarmo ho dostali len tí čo hru kúpili medzi prvými a boli tam nejaké problémy tak Microsoft ako odškodné tú hru dal zadarmo. Ostatní majú smolíka.

carhrozny    Halo 3 ODST tam nie je. Dá sa samostatne dokúpiť za 5 eur ale súčasťou Master Chief Collection nie je. Zadarmo ho dostali len tí čo hru kúpili medzi prvými a boli tam nejaké problémy tak Microsoft ako odškodné tú hru dal zadarmo. Ostatní majú smolíka.carhroznycarhrozny27972    8.7.2017 00:13 carhrozny

@ odpověď na komentář od Raylo™:Halo 3 ODST tam nie je. Dá sa samostatne dokúpiť za 5 eur ale súčasťou Master Chief Collection nie je. Zadarmo ho dostali len tí čo hru kúpili medzi prvými a boli tam nejaké problémy tak Microsoft ako odškodné tú hru dal zadarmo. Ostatní majú smolíka.

Raylo™ napsal:Mluvil jsem o hrach, ktere do kompatibility nove pridali ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky :)

Raylo™    Mluvil jsem o hrach, ktere do kompatibility nove pridali ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky :)Raylo™raylo37553    7.7.2017 21:47 Raylo™

@ odpověď na komentář od carhrozny:Mluvil jsem o hrach, ktere do kompatibility nove pridali ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky :)Komentář byl autorem naposledy upraven 7.7.2017 22:07

Původní verze před úpravami:Mluvil jsem o hrach, o kterych se mluvi v clanku ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky.

carhrozny napsal:Master Chief Collection obsahuje len hry Halo 1, 2, 3, 4. Ostatné nie takže asi ťažko to obsahuje všetko.

carhrozny    Master Chief Collection obsahuje len hry Halo 1, 2, 3, 4. Ostatné nie takže asi ťažko to obsahuje všetko.carhroznycarhrozny27972    7.7.2017 15:04 carhrozny

@ odpověď na komentář od Raylo™:Master Chief Collection obsahuje len hry Halo 1, 2, 3, 4. Ostatné nie takže asi ťažko to obsahuje všetko.

Raylo™ napsal:Tak urcite to potesi a hodne lidi to i vyuzije, ale preci jenom tu mame The Master Chief Collection, kde to za cenu jedne hry je uz vsechno :)

Raylo™    Tak urcite to potesi a hodne lidi to i vyuzije, ale preci jenom tu mame The Master Chief Collection, kde to za cenu jedne hry je uz vsechno :)Raylo™raylo37553    7.7.2017 12:57 Raylo™

Tak urcite to potesi a hodne lidi to i vyuzije, ale preci jenom tu mame The Master Chief Collection, kde to za cenu jedne hry je uz vsechno :)

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (52 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (20 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole