Uživatel nepřihlášen
  

Všechny díly Halo na Xboxu One

Pátek 7.7.2017 11:43 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Díky zpětné kompatibilitě. Halo 5 bude na Xboxu One X podporovat nefalšované 4K rozlišení.

Společnost Microsoft si připravila skvělou zprávu pro příznivce Halo. První novinka potěší hlavně fanoušky, kteří neměli možnost zahrát si starší díly. Všechny díly Halo si budete moci zahrát na Xboxu One díky zpětné kompatibilitě. Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4Halo: CE Anniversary. Ostatní díly - Halo Reach, Halo Assault a Halo Wars - jsou již podporovány.

Při hraní jednoho z výše zmíněných dílů Halo se vám bude hodit ještě jedna informace. Všechny dodatečné balíčky map z Xboxu 360 budou na Xbox Store zdarma ke stažení. Pokud by vám to nestačilo, tak celá série Halo bude podporovat LAN mezi Xboxem 360 a Xboxem One.

Druhá dnešní zpráva je určena pro ty z vás, kteří si plánují v listopadu zakoupit Xbox One X. Na mnohem výkonnější konzoli si dopřejete Halo 5: Guardians v nefalšovaném 4K rozlišení, stejně jako u Elite Dangerous. 4K patch bude dostupný 7. listopadu, ve stejný den vyjde Xbox One X.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
Další Halo se více zaměří na Master Chiefa

Další Halo se více zaměří na Master Chiefa

Pondělí 1.5.2017 20:30 - Žádné nové postavy nebo rozšíření těch hratelných. Přečíst celý článek »

3 komentáře|Xbox One
Halo 5: Forge si na PC zahraje v podstatě každý

Halo 5: Forge si na PC zahraje v podstatě každý

Sobota 27.8.2016 10:48 - 343 Industries odhalili oficiální HW nároky pro editor map Forge. Ty se pohybují od GTX 650Ti a i5 do GTX 980Ti a i7. Přečíst celý článek »

Datum, kdy vyjde Halo 5: Forge pro Windows 10

Datum, kdy vyjde Halo 5: Forge pro Windows 10

Čtvrtek 25.8.2016 11:16 - Kromě podpory klávesnice a myši a 4K rozlišení budete moci také zakládat vlastní zápasy a výtvory zkoušet až v 16 lidech. Přečíst celý článek »

6 komentářů|PC, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Všechny díly Halo na Xboxu One
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
carhrozny    Ja som to kupoval pred rokom. Ono síce ukazuje, že to máš ale keď na to kliknem tak ma pošle do obchodu a tam je 4, 99 e. A kompatibilitu som teraz skúsil a ešte ODST nefunguje/mám 360 verziu/
Skúsil som forzu 1 aj halo wars 1 tie idú OK ale bez češtiny :nah: Aj keď forza1 s tou češtinou na 360 to bol skor výsmech.
carhroznycarhrozny27972
    8.7.2017 19:34
carhrozny

@ odpověď na komentář od Raylo™:Ja som to kupoval pred rokom. Ono síce ukazuje, že to máš ale keď na to kliknem tak ma pošle do obchodu a tam je 4, 99 e. A kompatibilitu som teraz skúsil a ešte ODST nefunguje/mám 360 verziu/
Skúsil som forzu 1 aj halo wars 1 tie idú OK ale bez češtiny :nah: Aj keď forza1 s tou češtinou na 360 to bol skor výsmech.

Raylo™ napsal:Tak to nechapu, proc ho tam mam a byl jsem schopnej to normalne spustit, kdyz jsem si tu hru kupoval teprve pred tremi mesici :) Opravdu to pozdeji nedali zadarmo pro vsechny? Protoze jinak to opravdu, opravdu nechapu.

Raylo™    Tak to nechapu, proc ho tam mam a byl jsem schopnej to normalne spustit, kdyz jsem si tu hru kupoval teprve pred tremi mesici :) Opravdu to pozdeji nedali zadarmo pro vsechny? Protoze jinak to opravdu, opravdu nechapu.Raylo™raylo37553    8.7.2017 15:23 Raylo™

@ odpověď na komentář od carhrozny:Tak to nechapu, proc ho tam mam a byl jsem schopnej to normalne spustit, kdyz jsem si tu hru kupoval teprve pred tremi mesici :) Opravdu to pozdeji nedali zadarmo pro vsechny? Protoze jinak to opravdu, opravdu nechapu.

carhrozny napsal:Halo 3 ODST tam nie je. Dá sa samostatne dokúpiť za 5 eur ale súčasťou Master Chief Collection nie je. Zadarmo ho dostali len tí čo hru kúpili medzi prvými a boli tam nejaké problémy tak Microsoft ako odškodné tú hru dal zadarmo. Ostatní majú smolíka.

carhrozny    Halo 3 ODST tam nie je. Dá sa samostatne dokúpiť za 5 eur ale súčasťou Master Chief Collection nie je. Zadarmo ho dostali len tí čo hru kúpili medzi prvými a boli tam nejaké problémy tak Microsoft ako odškodné tú hru dal zadarmo. Ostatní majú smolíka.carhroznycarhrozny27972    8.7.2017 00:13 carhrozny

@ odpověď na komentář od Raylo™:Halo 3 ODST tam nie je. Dá sa samostatne dokúpiť za 5 eur ale súčasťou Master Chief Collection nie je. Zadarmo ho dostali len tí čo hru kúpili medzi prvými a boli tam nejaké problémy tak Microsoft ako odškodné tú hru dal zadarmo. Ostatní majú smolíka.

Raylo™ napsal:Mluvil jsem o hrach, ktere do kompatibility nove pridali ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky :)

Raylo™    Mluvil jsem o hrach, ktere do kompatibility nove pridali ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky :)Raylo™raylo37553    7.7.2017 21:47 Raylo™

@ odpověď na komentář od carhrozny:Mluvil jsem o hrach, ktere do kompatibility nove pridali ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky :)Komentář byl autorem naposledy upraven 7.7.2017 22:07

Původní verze před úpravami:Mluvil jsem o hrach, o kterych se mluvi v clanku ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky.

carhrozny napsal:Master Chief Collection obsahuje len hry Halo 1, 2, 3, 4. Ostatné nie takže asi ťažko to obsahuje všetko.

carhrozny    Master Chief Collection obsahuje len hry Halo 1, 2, 3, 4. Ostatné nie takže asi ťažko to obsahuje všetko.carhroznycarhrozny27972    7.7.2017 15:04 carhrozny

@ odpověď na komentář od Raylo™:Master Chief Collection obsahuje len hry Halo 1, 2, 3, 4. Ostatné nie takže asi ťažko to obsahuje všetko.

Raylo™ napsal:Tak urcite to potesi a hodne lidi to i vyuzije, ale preci jenom tu mame The Master Chief Collection, kde to za cenu jedne hry je uz vsechno :)

Raylo™    Tak urcite to potesi a hodne lidi to i vyuzije, ale preci jenom tu mame The Master Chief Collection, kde to za cenu jedne hry je uz vsechno :)Raylo™raylo37553    7.7.2017 12:57 Raylo™

Tak urcite to potesi a hodne lidi to i vyuzije, ale preci jenom tu mame The Master Chief Collection, kde to za cenu jedne hry je uz vsechno :)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 
 
PES 2018 – fotbal pro fajnšmekry

Jaký je nejnovější fotbálek od Konami? Co přináší nového a jak se hraje? Otázek je celé řada a odpovědi najdete v dnešní recenzi.

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 11. až 17. září

Doom a Wolfenstein 2: The New Colossus pro Switch, veřejná PC beta Call of Duty: WWII, Season Pass Star Wars: Battlefrontu zdarma, streamování her…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Vládce Tokia

V kůži mocného monstra ničte japonskou metropoli a rozdávejte mocné údery svým nepřátelům.

 
 
 
Conan Exiles: The Frozen North – výprava do hor

Vyprahlá poušť, nevyzpytatelná oáza a drsné vrcholky hor. Jaké bylo naše přežívání?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole