Uživatel nepřihlášen
  

Všechny díly Halo na Xboxu One

Pátek 7.7.2017 11:43 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Díky zpětné kompatibilitě. Halo 5 bude na Xboxu One X podporovat nefalšované 4K rozlišení.

Společnost Microsoft si připravila skvělou zprávu pro příznivce Halo. První novinka potěší hlavně fanoušky, kteří neměli možnost zahrát si starší díly. Všechny díly Halo si budete moci zahrát na Xboxu One díky zpětné kompatibilitě. Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4Halo: CE Anniversary. Ostatní díly - Halo Reach, Halo Assault a Halo Wars - jsou již podporovány.

Při hraní jednoho z výše zmíněných dílů Halo se vám bude hodit ještě jedna informace. Všechny dodatečné balíčky map z Xboxu 360 budou na Xbox Store zdarma ke stažení. Pokud by vám to nestačilo, tak celá série Halo bude podporovat LAN mezi Xboxem 360 a Xboxem One.

Druhá dnešní zpráva je určena pro ty z vás, kteří si plánují v listopadu zakoupit Xbox One X. Na mnohem výkonnější konzoli si dopřejete Halo 5: Guardians v nefalšovaném 4K rozlišení, stejně jako u Elite Dangerous. 4K patch bude dostupný 7. listopadu, ve stejný den vyjde Xbox One X.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
Další Halo se více zaměří na Master Chiefa

Další Halo se více zaměří na Master Chiefa

Pondělí 1.5.2017 20:30 - Žádné nové postavy nebo rozšíření těch hratelných. Přečíst celý článek »

3 komentáře|Xbox One
Halo 5: Forge si na PC zahraje v podstatě každý

Halo 5: Forge si na PC zahraje v podstatě každý

Sobota 27.8.2016 10:48 - 343 Industries odhalili oficiální HW nároky pro editor map Forge. Ty se pohybují od GTX 650Ti a i5 do GTX 980Ti a i7. Přečíst celý článek »

Datum, kdy vyjde Halo 5: Forge pro Windows 10

Datum, kdy vyjde Halo 5: Forge pro Windows 10

Čtvrtek 25.8.2016 11:16 - Kromě podpory klávesnice a myši a 4K rozlišení budete moci také zakládat vlastní zápasy a výtvory zkoušet až v 16 lidech. Přečíst celý článek »

6 komentářů|PC, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Všechny díly Halo na Xboxu One
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
carhrozny    Ja som to kupoval pred rokom. Ono síce ukazuje, že to máš ale keď na to kliknem tak ma pošle do obchodu a tam je 4, 99 e. A kompatibilitu som teraz skúsil a ešte ODST nefunguje/mám 360 verziu/
Skúsil som forzu 1 aj halo wars 1 tie idú OK ale bez češtiny :nah: Aj keď forza1 s tou češtinou na 360 to bol skor výsmech.
carhroznycarhrozny27972
    8.7.2017 19:34
carhrozny

@ odpověď na komentář od Raylo™:Ja som to kupoval pred rokom. Ono síce ukazuje, že to máš ale keď na to kliknem tak ma pošle do obchodu a tam je 4, 99 e. A kompatibilitu som teraz skúsil a ešte ODST nefunguje/mám 360 verziu/
Skúsil som forzu 1 aj halo wars 1 tie idú OK ale bez češtiny :nah: Aj keď forza1 s tou češtinou na 360 to bol skor výsmech.

Raylo™ napsal:Tak to nechapu, proc ho tam mam a byl jsem schopnej to normalne spustit, kdyz jsem si tu hru kupoval teprve pred tremi mesici :) Opravdu to pozdeji nedali zadarmo pro vsechny? Protoze jinak to opravdu, opravdu nechapu.

Raylo™    Tak to nechapu, proc ho tam mam a byl jsem schopnej to normalne spustit, kdyz jsem si tu hru kupoval teprve pred tremi mesici :) Opravdu to pozdeji nedali zadarmo pro vsechny? Protoze jinak to opravdu, opravdu nechapu.Raylo™raylo37553    8.7.2017 15:23 Raylo™

@ odpověď na komentář od carhrozny:Tak to nechapu, proc ho tam mam a byl jsem schopnej to normalne spustit, kdyz jsem si tu hru kupoval teprve pred tremi mesici :) Opravdu to pozdeji nedali zadarmo pro vsechny? Protoze jinak to opravdu, opravdu nechapu.

carhrozny napsal:Halo 3 ODST tam nie je. Dá sa samostatne dokúpiť za 5 eur ale súčasťou Master Chief Collection nie je. Zadarmo ho dostali len tí čo hru kúpili medzi prvými a boli tam nejaké problémy tak Microsoft ako odškodné tú hru dal zadarmo. Ostatní majú smolíka.

carhrozny    Halo 3 ODST tam nie je. Dá sa samostatne dokúpiť za 5 eur ale súčasťou Master Chief Collection nie je. Zadarmo ho dostali len tí čo hru kúpili medzi prvými a boli tam nejaké problémy tak Microsoft ako odškodné tú hru dal zadarmo. Ostatní majú smolíka.carhroznycarhrozny27972    8.7.2017 00:13 carhrozny

@ odpověď na komentář od Raylo™:Halo 3 ODST tam nie je. Dá sa samostatne dokúpiť za 5 eur ale súčasťou Master Chief Collection nie je. Zadarmo ho dostali len tí čo hru kúpili medzi prvými a boli tam nejaké problémy tak Microsoft ako odškodné tú hru dal zadarmo. Ostatní majú smolíka.

Raylo™ napsal:Mluvil jsem o hrach, ktere do kompatibility nove pridali ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky :)

Raylo™    Mluvil jsem o hrach, ktere do kompatibility nove pridali ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky :)Raylo™raylo37553    7.7.2017 21:47 Raylo™

@ odpověď na komentář od carhrozny:Mluvil jsem o hrach, ktere do kompatibility nove pridali ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky :)Komentář byl autorem naposledy upraven 7.7.2017 22:07

Původní verze před úpravami:Mluvil jsem o hrach, o kterych se mluvi v clanku ("Seznam titulů tak bude rozšířen ještě o Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4 a Halo: CE Anniversary. ") , ne o vsech Halo hrach. A zapomnel jsi na ODST, to je tam taky.

carhrozny napsal:Master Chief Collection obsahuje len hry Halo 1, 2, 3, 4. Ostatné nie takže asi ťažko to obsahuje všetko.

carhrozny    Master Chief Collection obsahuje len hry Halo 1, 2, 3, 4. Ostatné nie takže asi ťažko to obsahuje všetko.carhroznycarhrozny27972    7.7.2017 15:04 carhrozny

@ odpověď na komentář od Raylo™:Master Chief Collection obsahuje len hry Halo 1, 2, 3, 4. Ostatné nie takže asi ťažko to obsahuje všetko.

Raylo™ napsal:Tak urcite to potesi a hodne lidi to i vyuzije, ale preci jenom tu mame The Master Chief Collection, kde to za cenu jedne hry je uz vsechno :)

Raylo™    Tak urcite to potesi a hodne lidi to i vyuzije, ale preci jenom tu mame The Master Chief Collection, kde to za cenu jedne hry je uz vsechno :)Raylo™raylo37553    7.7.2017 12:57 Raylo™

Tak urcite to potesi a hodne lidi to i vyuzije, ale preci jenom tu mame The Master Chief Collection, kde to za cenu jedne hry je uz vsechno :)

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC