Uživatel nepřihlášen
   

Sony zdražuje předplatné PlayStation Plus

Pátek 28.7.2017 14:00 - Autor: Filip "Filca" Němec - Rubrika: Novinky Novinka

Za roční členství nově zaplatíte 1560 Kč, měsíční vás vyjde na 210 Kč.

Předplatitelům služby PlayStation Plus v Evropě začaly dnešním dnem chodit emaily informující o zdražení. K tomu dojde 31. srpna, přičemž za roční členství zaplatíte nyní 1560 Kč namísto dosavadních 1299 Kč.

Čtvrtletní předplatné se zvedne z 519 Kč na 650 Kč a měsíční ze 180 Kč na 210 Kč. Zbývá tedy zhruba měsíc, kdy bude možné si tuto službu předplatit ještě za stávající sazbu.

Sony ve svých emailech nevysvětluje důvod zdražení. Šlo by sice s největší pravděpodobností jen o marketingovou vějičku, ale i letmé vysvětlení by nám hráčů udělalo radost.

Důvodem nakonec nebude nic zásadního, na vině je pravděpodobně přirozená míra inflace, takže nejde o žádnou senzaci. K podobnému zdražení došlo i loni na území Ameriky, spojení s Brexitem se tak zdá být také liché.

Pokud chcete koupit PS Plus ještě za výhodnou cenu, využijte nabídky našich obchodů Xzone.cz a GameExpres.sk.

Tisk
Související novinky
 
Předplatitelé PS Plus mohou hrát Deus Ex: Mankind Divided

Předplatitelé PS Plus mohou hrát Deus Ex: Mankind Divided

Středa 3.1.2018 10:21 - Také epizodického Batmana na PS4 nebo Sacred 3 na PlayStationu 3. Přečíst celý článek »

6 komentářů|PS4, PS3, PSV
Lednové PS Plus nabídce dominuje nový Deus Ex a epizodický Batman
 

Lednové PS Plus nabídce dominuje nový Deus Ex a epizodický Batman

Středa 27.12.2017 17:40 - Sony oficiálně oznámila hry, které dostanou v lednu předplatitelé PlayStation Plus. Přečíst celý článek »

Darksiders 2 a Kung Fu Panda v prosincové nabídce PS Plus

Darksiders 2 a Kung Fu Panda v prosincové nabídce PS Plus

Středa 29.11.2017 17:46 - Sony naděluje, abyste se o svátcích nenudili. Trefili se do vašeho vkusu? Přečíst celý článek »

25 komentářů|PS4, PS3, PSV

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Sony zdražuje předplatné PlayStation Plus
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Auvicek    Dnes jsem dokončil lvl zombika a zkusil jsem jít na ty černé bestiě, noo problém prostě další zombik, asi vydržel pětkrát víc, než ten obyčejnýAuvicekauvicek29963    3.8.2017 22:31 Auvicek

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Dnes jsem dokončil lvl zombika a zkusil jsem jít na ty černé bestiě, noo problém prostě další zombik, asi vydržel pětkrát víc, než ten obyčejný

Behavioralista napsal:V originále se to jmenuje Evolved Volatile nebo tak nějak, je to prostě černá verze toho normálního. Já to hraju česky, tak anglické názvy neznám. Mě jenom zaráží, že na youtubu je spousta videí těsně po vydání hry, kde lidi takové zbraně mají a to tam ještě ten Těžký mód, Noční můra mód nebo Bozakova horda vůbec nebyly. To by mě zajímalo, kde to jako získali, když já už jsem to xkrát projel na normální obtížnost a teďka jsem si zapl tu Novou hru plus na těžké a nic takové nemůžu najít.

DesmondCZE   1x   Nojo, ale pořád dokolečka dokola....DesmondCZEdesmondcze13340    2.8.2017 23:58 DesmondCZE

@ odpověď na komentář od CZMARTY7:Nojo, ale pořád dokolečka dokola....

CZMARTY7 napsal:Ne, tentokrát je to klidná debata, mi přijde, jsme tu většinou stejný jména a už to snad není o hadkach, kazdej má svůj oblibenej stroj a je to:-) ) )

Lynch   3x   Už 3 měsíce lepší hry, tak musí zdražit? To je fakt smutná komedie.Lynchlynch5892    1.8.2017 19:36 Lynch

Už 3 měsíce lepší hry, tak musí zdražit? To je fakt smutná komedie.

Auvicek    Pada to obcas s policejnich aut, nebo z tezkych beden. Nejrychlejsi metoda je bozak, nejlepsi zbrane mi padli ale z followingu treba z policejniho auta mam naprosto op brokadu. Ted si fakt nevzpomenu. Zkus jsem pak chodit odkaz z youtube a ja ti reknu. Mam lvl 250 a prave dojizdim lvl jako zombie chybi mi podlednich 6 a mam rank hunter. Jinak pokozeni se da zvysit i elixirem ae z hlavy nereknu jakym.

edit tak už vím co myslíš, nejsem si vědomý, že by dělal velké problémy, Jenže já dost často zdrhal, protože na nightmare bylo po smrti 100% ztráta zkušeností
Auvicekauvicek29963
    1.8.2017 17:27
Auvicek

Pada to obcas s policejnich aut, nebo z tezkych beden. Nejrychlejsi metoda je bozak, nejlepsi zbrane mi padli ale z followingu treba z policejniho auta mam naprosto op brokadu. Ted si fakt nevzpomenu. Zkus jsem pak chodit odkaz z youtube a ja ti reknu. Mam lvl 250 a prave dojizdim lvl jako zombie chybi mi podlednich 6 a mam rank hunter. Jinak pokozeni se da zvysit i elixirem ae z hlavy nereknu jakym.

edit tak už vím co myslíš, nejsem si vědomý, že by dělal velké problémy, Jenže já dost často zdrhal, protože na nightmare bylo po smrti 100% ztráta zkušenostíKomentář byl autorem naposledy upraven 1.8.2017 18:25

Původní verze před úpravami:Pada to obcas s policejnich aut, nebo z tezkych beden. Nejrychlejsi metoda je bozak, nejlepsi zbrane mi padli ale z followingu treba z policejniho auta mam naprosto op brokadu. Ted si fakt nevzpomenu. Zkus jsem pak chodit odkaz z youtube a ja ti reknu. Mam lvl 250 a prave dojizdim lvl jako zombie chybi mi podlednich 6 a mam rank hunter. Jinak pokozeni se da zvysit i elixirem ae z hlavy nereknu jakym.

Behavioralista    V originále se to jmenuje Evolved Volatile nebo tak nějak, je to prostě černá verze toho normálního. Já to hraju česky, tak anglické názvy neznám. Mě jenom zaráží, že na youtubu je spousta videí těsně po vydání hry, kde lidi takové zbraně mají a to tam ještě ten Těžký mód, Noční můra mód nebo Bozakova horda vůbec nebyly. To by mě zajímalo, kde to jako získali, když já už jsem to xkrát projel na normální obtížnost a teďka jsem si zapl tu Novou hru plus na těžké a nic takové nemůžu najít.Behavioralistabehavioralista34565    1.8.2017 17:12 Behavioralista

@ odpověď na komentář od Auvicek:V originále se to jmenuje Evolved Volatile nebo tak nějak, je to prostě černá verze toho normálního. Já to hraju česky, tak anglické názvy neznám. Mě jenom zaráží, že na youtubu je spousta videí těsně po vydání hry, kde lidi takové zbraně mají a to tam ještě ten Těžký mód, Noční můra mód nebo Bozakova horda vůbec nebyly. To by mě zajímalo, kde to jako získali, když já už jsem to xkrát projel na normální obtížnost a teďka jsem si zapl tu Novou hru plus na těžké a nic takové nemůžu najít.

Auvicek napsal:Nevim co je v originale cerny stinovec. Jestli je to ta lepsi nocni bestie tak mi pomohli uzke prostory a brokada. Ma brokada z 14k poskozeni. Jinak jsem veteran a hraju na nightmare. Jak ziskat zbrane hraj bozak a za par ukolu dostanes tokemy, co se daji smenit a padaji takove zbrane.

CZMARTY7    Ne, tentokrát je to klidná debata, mi přijde, jsme tu většinou stejný jména a už to snad není o hadkach, kazdej má svůj oblibenej stroj a je to:-) ) )CZMARTY7czmarty724061    1.8.2017 16:59 CZMARTY7

@ odpověď na komentář od DesmondCZE:Ne, tentokrát je to klidná debata, mi přijde, jsme tu většinou stejný jména a už to snad není o hadkach, kazdej má svůj oblibenej stroj a je to:-) ) )Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

DesmondCZE napsal:To je blivajz zase ty hádky, která konzole je lepší :D že vás to pořád baví...

Auvicek    Nevim co je v originale cerny stinovec. Jestli je to ta lepsi nocni bestie tak mi pomohli uzke prostory a brokada. Ma brokada z 14k poskozeni. Jinak jsem veteran a hraju na nightmare. Jak ziskat zbrane hraj bozak a za par ukolu dostanes tokemy, co se daji smenit a padaji takove zbrane.Auvicekauvicek29963    1.8.2017 16:49 Auvicek

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Nevim co je v originale cerny stinovec. Jestli je to ta lepsi nocni bestie tak mi pomohli uzke prostory a brokada. Ma brokada z 14k poskozeni. Jinak jsem veteran a hraju na nightmare. Jak ziskat zbrane hraj bozak a za par ukolu dostanes tokemy, co se daji smenit a padaji takove zbrane.

Behavioralista napsal:No a to mi vysvětli, jakým způsobem ulovím černého Stínovce? Před nedávnem jsem konečně dosáhl legendární úrovně, mám zbraně s poškozením přes 4 tisíce + brokovnici s poškozením přes 8 tisíc a tyto vylepšené, černé Stínovce nejde nijak skolit. Vypnu obyčejného, ale černého nevím jak.
Navíc bych se chtěl optat, kde najdu žluté zbraně legendární úrovně? Hraju Těžký mód.

Behavioralista    No a to mi vysvětli, jakým způsobem ulovím černého Stínovce? Před nedávnem jsem konečně dosáhl legendární úrovně, mám zbraně s poškozením přes 4 tisíce + brokovnici s poškozením přes 8 tisíc a tyto vylepšené, černé Stínovce nejde nijak skolit. Vypnu obyčejného, ale černého nevím jak.
Navíc bych se chtěl optat, kde najdu žluté zbraně legendární úrovně? Hraju Těžký mód.
Behavioralistabehavioralista34565
    1.8.2017 15:06
Behavioralista

@ odpověď na komentář od Auvicek:No a to mi vysvětli, jakým způsobem ulovím černého Stínovce? Před nedávnem jsem konečně dosáhl legendární úrovně, mám zbraně s poškozením přes 4 tisíce + brokovnici s poškozením přes 8 tisíc a tyto vylepšené, černé Stínovce nejde nijak skolit. Vypnu obyčejného, ale černého nevím jak.
Navíc bych se chtěl optat, kde najdu žluté zbraně legendární úrovně? Hraju Těžký mód.

Auvicek napsal:Carl bingo. Hraji Dying light nebo koukam na hry o truny. Vetsinou je ale xbox vypnuty, kdyz je venku tak hezky.

Auvicek   2x   Carl bingo. Hraji Dying light nebo koukam na hry o truny. Vetsinou je ale xbox vypnuty, kdyz je venku tak hezky.Auvicekauvicek29963    1.8.2017 06:33 Auvicek

Carl bingo. Hraji Dying light nebo koukam na hry o truny. Vetsinou je ale xbox vypnuty, kdyz je venku tak hezky.

carhrozny    Stále sa tu zabúda na to, že na jednotlivých konzolách sa hrajú aj iné hry ako exkluzivity. Jasné, že si kúpim konzolu kvoli nim ale sú aj ďalšie hry, síce sú aj na PC a konkurenčnej konzoli ale to predsa nevadí.
Takže Halo a Forza na Xboxone je jasná volba ale aj kopec ďalších hier.
carhroznycarhrozny27972
    1.8.2017 00:07
carhrozny

@ odpověď na komentář od MORTHSIR:Stále sa tu zabúda na to, že na jednotlivých konzolách sa hrajú aj iné hry ako exkluzivity. Jasné, že si kúpim konzolu kvoli nim ale sú aj ďalšie hry, síce sú aj na PC a konkurenčnej konzoli ale to predsa nevadí.
Takže Halo a Forza na Xboxone je jasná volba ale aj kopec ďalších hier.

MORTHSIR napsal:Hraješ Forzu, co jiného asi. :D

DesmondCZE   1x   To je blivajz zase ty hádky, která konzole je lepší :D že vás to pořád baví...DesmondCZEdesmondcze13340    31.7.2017 23:15 DesmondCZE

To je blivajz zase ty hádky, která konzole je lepší :D že vás to pořád baví...

MORTHSIR    Hraješ Forzu, co jiného asi. :DMORTHSIRmorthsir17268    31.7.2017 22:43 MORTHSIR

@ odpověď na komentář od Auvicek:Hraješ Forzu, co jiného asi. :D

Auvicek napsal:To by mě zajímalo co na xboxu dělám, když tam nejsou hry

Chesse    Koukas na po*no....Chessechesse22383    31.7.2017 22:40 Chesse

@ odpověď na komentář od Auvicek:Koukas na po*no....Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Auvicek napsal:To by mě zajímalo co na xboxu dělám, když tam nejsou hry

Auvicek   1x   To by mě zajímalo co na xboxu dělám, když tam nejsou hryAuvicekauvicek29963    31.7.2017 22:39 Auvicek

To by mě zajímalo co na xboxu dělám, když tam nejsou hry

dopitapetr   4x   Konzole byly vždycky hlavně o exkluzivitach. Hlavně k vůli nim si člověk konzoli pořizuje. A proč je asi takový rozdíl v prodejích? PS4 60 milionu, Xone možná 30 milionů. Kdesi jsme četl, že prý ani to ne. Microsoft může mít lepší služby než Sony, ale o tomhle to není. Je to o hrách a ty Microsoft nemá.dopitapetrdopitapetr5480    31.7.2017 22:22 dopitapetr

@ odpověď na komentář od CZMARTY7:Konzole byly vždycky hlavně o exkluzivitach. Hlavně k vůli nim si člověk konzoli pořizuje. A proč je asi takový rozdíl v prodejích? PS4 60 milionu, Xone možná 30 milionů. Kdesi jsme četl, že prý ani to ne. Microsoft může mít lepší služby než Sony, ale o tomhle to není. Je to o hrách a ty Microsoft nemá.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

CZMARTY7 napsal:no nevim, vcelku bych chtěl vědět, jak a čím sony koho hejčká! ! ! má víc exkluzivit (proč si na to pořád tak hrajete, nechápu) a co má víc? projdi si služby na xboxu jako ea acces, nebo game pass, game preview, to už vypadá jako hejčkání MS, nemyslíš? ne vážně, fakt se na to podívej třeba na webu xboxu a posuď, já myslím, že je to hejčkání sony a hanění ms na zamyšlenou...

weskerumbrella   2x   To je fakt. . i když jsi zvyklej jezdit ve Ferrari zvykneš si na Fabii. . chvíli se sice musíš rozehrávat ale na pohodku :)weskerumbrellaweskerumbrella40098    31.7.2017 20:14 weskerumbrella

@ odpověď na komentář od Epso:To je fakt. . i když jsi zvyklej jezdit ve Ferrari zvykneš si na Fabii. . chvíli se sice musíš rozehrávat ale na pohodku :)

Epso napsal:Dá se na to zvyknout. Já sem taky odkojenej PCkář a nakonec sem přešel na konzoli. Trvá to sice dlouho než si na to zvykneš a musim se rozehrávat s tim ovladačem ale jinak potom i střílečky na pohodku :)

Epso    Dá se na to zvyknout. Já sem taky odkojenej PCkář a nakonec sem přešel na konzoli. Trvá to sice dlouho než si na to zvykneš a musim se rozehrávat s tim ovladačem ale jinak potom i střílečky na pohodku :)Epsoepso2725    31.7.2017 20:10 Epso

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Dá se na to zvyknout. Já sem taky odkojenej PCkář a nakonec sem přešel na konzoli. Trvá to sice dlouho než si na to zvykneš a musim se rozehrávat s tim ovladačem ale jinak potom i střílečky na pohodku :)

Behavioralista napsal:No když už se tady tak pěkně diskutuje jestli je PC lepší než konzole či naopak, tak mě osobně netrápí nějaké HW nároky nebo jestli hru zapnu, protože vždycky vím, že zapnu a ani se nedívám na HW požadavky, ale nejvíc je mi líto hraní her na gamepadu. To je myslím největší slabina konzole oproti klávesnici a myši. Při pomyšlení na hraní nějaké hry, kde se musí rychle otáčet, reagovat, mířit je mi nějak nevolno. :-(

CZMARTY7   2x   no nevim, vcelku bych chtěl vědět, jak a čím sony koho hejčká! ! ! má víc exkluzivit (proč si na to pořád tak hrajete, nechápu) a co má víc? projdi si služby na xboxu jako ea acces, nebo game pass, game preview, to už vypadá jako hejčkání MS, nemyslíš? ne vážně, fakt se na to podívej třeba na webu xboxu a posuď, já myslím, že je to hejčkání sony a hanění ms na zamyšlenou...CZMARTY7czmarty724061    31.7.2017 19:03 CZMARTY7

@ odpověď na komentář od dopitapetr:no nevim, vcelku bych chtěl vědět, jak a čím sony koho hejčká! ! ! má víc exkluzivit (proč si na to pořád tak hrajete, nechápu) a co má víc? projdi si služby na xboxu jako ea acces, nebo game pass, game preview, to už vypadá jako hejčkání MS, nemyslíš? ne vážně, fakt se na to podívej třeba na webu xboxu a posuď, já myslím, že je to hejčkání sony a hanění ms na zamyšlenou...

dopitapetr napsal:Na PlayStation exkluzivity vždycky byly a vždycky budou. Proto je PS4 nejprodávanější konzolí na světě. Sony si svoje zákazníky pěkně hlídá a hýčka si je a bude to dělat i v následujících letech u PS4/PS5. Microsoft tohle u Xboxu zabil.

Zlobo    A v novince o tom že se bude zdržovat PS+... Ale mě to nepřekvapuje, to je never ending story.

Já mám jak Pc tak ps4 a nemusím řešit kraviny taky místní osazenstvo. Ale myslím, že je to každého věc za co utrácí nebo na čem hraje.
Zlobozlobo11281
    31.7.2017 16:34
Zlobo

@ odpověď na komentář od Anciabl:A v novince o tom že se bude zdržovat PS+... Ale mě to nepřekvapuje, to je never ending story.

Já mám jak Pc tak ps4 a nemusím řešit kraviny taky místní osazenstvo. Ale myslím, že je to každého věc za co utrácí nebo na čem hraje.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Anciabl napsal:Jako vážně se zas řeší pc vs konzole ? Není vám to samotným už trochu hloupí po miliontý to řešit ?

Behavioralista    No když už se tady tak pěkně diskutuje jestli je PC lepší než konzole či naopak, tak mě osobně netrápí nějaké HW nároky nebo jestli hru zapnu, protože vždycky vím, že zapnu a ani se nedívám na HW požadavky, ale nejvíc je mi líto hraní her na gamepadu. To je myslím největší slabina konzole oproti klávesnici a myši. Při pomyšlení na hraní nějaké hry, kde se musí rychle otáčet, reagovat, mířit je mi nějak nevolno. :-(Behavioralistabehavioralista34565    31.7.2017 13:37 Behavioralista

No když už se tady tak pěkně diskutuje jestli je PC lepší než konzole či naopak, tak mě osobně netrápí nějaké HW nároky nebo jestli hru zapnu, protože vždycky vím, že zapnu a ani se nedívám na HW požadavky, ale nejvíc je mi líto hraní her na gamepadu. To je myslím největší slabina konzole oproti klávesnici a myši. Při pomyšlení na hraní nějaké hry, kde se musí rychle otáčet, reagovat, mířit je mi nějak nevolno. :-(

Lazy   1x   Presne tak, stahnu hru ze steamu a hraju :DLazylazy34358    31.7.2017 11:22 Lazy

@ odpověď na komentář od carhrozny:Presne tak, stahnu hru ze steamu a hraju :D

carhrozny napsal:"Zadne Teamspeaky, ladeni, shaneni ovladacu, kritickych zaplat do Win apod. Dame hru a hrajeme. "

A tak to si prehnal. Posledný komp čo som si poskladal a mám ho momentálne vyše roka tiež len dám hru a hrám. Ovladače som nehľadal už ani nepamatám, vždy sa stiahnu automaticky a záplaty si rieši Microsoft sám tiež automaticky. Už ani PC nie je taký ako pred 10 rokmi keď na win XP bolo treba všetko ručne hľadať. /nehovoriac o DOSe kde som si musel PC nakonfigurovať všetko skoro sám/

ori63   1x   Nema smysl brecet tak si hold koupim ps plus za 1500 me to problem nedelaori63ori636258    31.7.2017 09:37 ori63

Nema smysl brecet tak si hold koupim ps plus za 1500 me to problem nedelaKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lootmaster   1x   Jako když tam padne hra co stojí za to tak si to vždy zaplatím ... takže uvidíme. Já dohrál snad víc her z PS+ než hry co si kupuju za full prize :D taková ostuda.Lootmasterlootmaster5989    31.7.2017 08:54 Lootmaster

Jako když tam padne hra co stojí za to tak si to vždy zaplatím ... takže uvidíme. Já dohrál snad víc her z PS+ než hry co si kupuju za full prize :D taková ostuda.

carhrozny   2x   "Zadne Teamspeaky, ladeni, shaneni ovladacu, kritickych zaplat do Win apod. Dame hru a hrajeme. "

A tak to si prehnal. Posledný komp čo som si poskladal a mám ho momentálne vyše roka tiež len dám hru a hrám. Ovladače som nehľadal už ani nepamatám, vždy sa stiahnu automaticky a záplaty si rieši Microsoft sám tiež automaticky. Už ani PC nie je taký ako pred 10 rokmi keď na win XP bolo treba všetko ručne hľadať. /nehovoriac o DOSe kde som si musel PC nakonfigurovať všetko skoro sám/
carhroznycarhrozny27972
    31.7.2017 08:24
carhrozny

@ odpověď na komentář od Ales:"Zadne Teamspeaky, ladeni, shaneni ovladacu, kritickych zaplat do Win apod. Dame hru a hrajeme. "

A tak to si prehnal. Posledný komp čo som si poskladal a mám ho momentálne vyše roka tiež len dám hru a hrám. Ovladače som nehľadal už ani nepamatám, vždy sa stiahnu automaticky a záplaty si rieši Microsoft sám tiež automaticky. Už ani PC nie je taký ako pred 10 rokmi keď na win XP bolo treba všetko ručne hľadať. /nehovoriac o DOSe kde som si musel PC nakonfigurovať všetko skoro sám/

Ales napsal:O piratstvi bych nerad mluvil. Miluju nekoho, kdo si postavi komp za 30-40k a pak hry stahuje. :( ( ( Za 30, - Kc hru na Steamu nebo jinde si nepamatuju, ze bych hral. Ale je fakt, ze jsem komercak, co spis hraje AAA hype hry. A ty si koupim v plne cene (vetsinou Special Edition) a pak si neco dam do wish listu, kde pockam obcas na slevu. Ale jinak mi komp s grafikou nevydrzi dele nez 3 roky, takze konzole je proste levnejsi... Semele te nova fenerace procesoru, grafik apod. :D Spousta kluku v mem okoli investuje do ntb na net a pak ma PS4, kde spolu hrajeme. Zadne Teamspeaky, ladeni, shaneni ovladacu, kritickych zaplat do Win apod. Dame hru a hrajeme. Vsichni. Zase si nekdy rad sednu ke kompu a vychutnam si hru sam pro sebe...

Anciabl   4x   Jako vážně se zas řeší pc vs konzole ? Není vám to samotným už trochu hloupí po miliontý to řešit ?Anciablanciabl21472    31.7.2017 08:04 Anciabl

Jako vážně se zas řeší pc vs konzole ? Není vám to samotným už trochu hloupí po miliontý to řešit ?

Ales    O piratstvi bych nerad mluvil. Miluju nekoho, kdo si postavi komp za 30-40k a pak hry stahuje. :( ( ( Za 30, - Kc hru na Steamu nebo jinde si nepamatuju, ze bych hral. Ale je fakt, ze jsem komercak, co spis hraje AAA hype hry. A ty si koupim v plne cene (vetsinou Special Edition) a pak si neco dam do wish listu, kde pockam obcas na slevu. Ale jinak mi komp s grafikou nevydrzi dele nez 3 roky, takze konzole je proste levnejsi... Semele te nova fenerace procesoru, grafik apod. :D Spousta kluku v mem okoli investuje do ntb na net a pak ma PS4, kde spolu hrajeme. Zadne Teamspeaky, ladeni, shaneni ovladacu, kritickych zaplat do Win apod. Dame hru a hrajeme. Vsichni. Zase si nekdy rad sednu ke kompu a vychutnam si hru sam pro sebe...Alesales29933    31.7.2017 07:49 Ales

@ odpověď na komentář od Auvicek:O piratstvi bych nerad mluvil. Miluju nekoho, kdo si postavi komp za 30-40k a pak hry stahuje. :( ( ( Za 30, - Kc hru na Steamu nebo jinde si nepamatuju, ze bych hral. Ale je fakt, ze jsem komercak, co spis hraje AAA hype hry. A ty si koupim v plne cene (vetsinou Special Edition) a pak si neco dam do wish listu, kde pockam obcas na slevu. Ale jinak mi komp s grafikou nevydrzi dele nez 3 roky, takze konzole je proste levnejsi... Semele te nova fenerace procesoru, grafik apod. :D Spousta kluku v mem okoli investuje do ntb na net a pak ma PS4, kde spolu hrajeme. Zadne Teamspeaky, ladeni, shaneni ovladacu, kritickych zaplat do Win apod. Dame hru a hrajeme. Vsichni. Zase si nekdy rad sednu ke kompu a vychutnam si hru sam pro sebe...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Auvicek napsal:JO souhlasím s parametry, sestavit pc je drahá věc, ale digitální slevy na PC se konzolovým rovnat nemohou, na PC seženeš slušné hry ve slevě i za 30 Kč

a to nemluvě o piráctví

když bych měl sečít co jsem do konzole co mám vrazil tak bych za to mě dvě brutální herní mašiny

Ales   1x   Hele, PS4 Pro te ale nenuti kupovat, kdyz mas porad zpetnou kompatibilitu i na PS4. Sice jsem si Pro koupil, ale ze by to bylo nejak extra videt, to asi ne. U me zafungoval marketing. A klasicka PS4 ti zase 5 let vystaci. Za tu dobu si ja koupim 2x grafiky, abych mohl hrat na High. :) (Ultra High nepocitam) :DAlesales29933    31.7.2017 07:45 Ales

@ odpověď na komentář od peta7:Hele, PS4 Pro te ale nenuti kupovat, kdyz mas porad zpetnou kompatibilitu i na PS4. Sice jsem si Pro koupil, ale ze by to bylo nejak extra videt, to asi ne. U me zafungoval marketing. A klasicka PS4 ti zase 5 let vystaci. Za tu dobu si ja koupim 2x grafiky, abych mohl hrat na High. :) (Ultra High nepocitam) :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

peta7 napsal:Jenže dneska za ty 3 roky vychází verze PS4 Pro, pak hned PS5 a za další 2-3 roky PS5 Pro a za další 2 roky PS6 a za další 2 roky PS6 Pro... a furt dokola A myslím že se intervaly budou zmenšovat:-D U PC je zase výhoda že ti u digi verze (steam) vrátí peníze když tě hra zklame.
Ale vše má své + a - :-) Zase výhoda konzolí je jednoduchost, vše odladěné a stačí jen spustit hru a nechce to žádné klienty, klíče... a konzole mají i mnohem nižší spotřebu elektřiny, hlavně verze slim. Je to těžké rozhodnutí na čem hrát :-)

pici   1x   Cože? Sony si hýčká své zákazníky? Tak to potom jo...
I když hýčkání si tedy představuji jinak. Alespoň jde vidět, komu co stačí. A takové vlastně Sony potřebuje B-)
picipici28827
    31.7.2017 06:16
pici

@ odpověď na komentář od dopitapetr:Cože? Sony si hýčká své zákazníky? Tak to potom jo...
I když hýčkání si tedy představuji jinak. Alespoň jde vidět, komu co stačí. A takové vlastně Sony potřebuje B-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

dopitapetr napsal:Na PlayStation exkluzivity vždycky byly a vždycky budou. Proto je PS4 nejprodávanější konzolí na světě. Sony si svoje zákazníky pěkně hlídá a hýčka si je a bude to dělat i v následujících letech u PS4/PS5. Microsoft tohle u Xboxu zabil.

dopitapetr   2x   Na PlayStation exkluzivity vždycky byly a vždycky budou. Proto je PS4 nejprodávanější konzolí na světě. Sony si svoje zákazníky pěkně hlídá a hýčka si je a bude to dělat i v následujících letech u PS4/PS5. Microsoft tohle u Xboxu zabil.dopitapetrdopitapetr5480    31.7.2017 00:50 dopitapetr

@ odpověď na komentář od peta7:Na PlayStation exkluzivity vždycky byly a vždycky budou. Proto je PS4 nejprodávanější konzolí na světě. Sony si svoje zákazníky pěkně hlídá a hýčka si je a bude to dělat i v následujících letech u PS4/PS5. Microsoft tohle u Xboxu zabil.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

peta7 napsal:To je pravda, toho se bojím při hraní na PC jestli hru vůbec spustím. Ale konzole zase pohřbívají svým cyklem životnosti kdy vymýšlejí Pro verze, tím je celý cyklus přibližně 7 let narušen. Jako hrát se pořád dá ale ty masáže že hry vypadají lépe na Pro verzích udělají své. Navíc na starém hardware se zázraky dělat nedají, hry na PC vypadají podstatně lépe až na pár ořezaných výjmek jako PES. A taky fakt že vývojáří již nic nezlepšují jako v případě NHL, kde se vyslovili že čekají 2-3 roky na PS5, pak vylepší NHL na nový engine, prý na staré PS4 už s Frostbite nepočítají :-(
Dneska jak sleduji tak výhody konzolí z minulých let se mažou a raději asi budu obměňovat PC co 3-5 let než konzolu + levnější PC. Navíc exkluzivity končí pomalu ale jistě, četl jsem názory výrobců her a už se do toho nikomu nechce, je to vše nákladné a vydat pak hru na jednu platformu se nevyplatí. Proto už ani Xbox nemá žádnou exkluzivitu a kdyby mohl, tak Forzu vydává i na PS4 :-D
Už se nám to nějak všechno zamotává, co platilo dřív, dnes už neplatí :-D

Chesse   1x   Kdyby jste takto radsi resili zdrazeni rohliku :DChessechesse22383    30.7.2017 23:39 Chesse

Kdyby jste takto radsi resili zdrazeni rohliku :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (86 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12097 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole