Uživatel nepřihlášen
   

For Honor ukazuje nové hrdiny a mapy

Pátek 11.8.2017 10:23 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Highlandera (Viking) a Gladiátora (Rytíř) a dvojice nových map.

Nové trailery ukazují detailněji obsah třetí sezóny středověké akce For Honor, kde se rytíři, samurajové a Vikingové střetnou o moc. Podíváte se na dvojici nových hrdinů a map.

Třetí sezóna se jmenuje Grudge & Glory a přidá do hry Highlandera (Viking) a Gladiátora (Rytíř). Highlander disponuje dosud největším mečem, zatímco Gladiátor svým trojzubcem a lehčím vybavením. Bude tak mrštnější, což je často v boji důležité.

Mapy jsou také dvě: Sentinel a Viking Village. U obou autoři slibují vlastní důležité environmentální prvky, které vám mohou pomoci, ale zároveň také dost zavařit.

Součástí sezóny budou ještě turnaje, těšit se můžete na duely 1v1, ve kterých získáte zajímavé odměny. Koncem roku dojde ještě k rozšíření kompetitivních zápasů 4v4.

Třetí sezóna ve For Honor odstartuje 15. srpna pro majitele Season Passu. Ostatní si budou moci nový obsah odemknout od 22. srpna, každý hrdina bude stát 15 000 in-game měny Steel.

Od včerejška do neděle je navíc možné si For Honor zdarma vyzkoušet v plné verzi, která je akorát omezena časově. Trial naleznete na Uplay, PlayStation Store a Xbox Store.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
For Honor na PC, PS4, Xbox OneTrailery ke hře
For Honor na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry For Honor Screenshot ze hry For Honor Screenshot ze hry For Honor Screenshot ze hry For Honor Screenshot ze hry For Honor Screenshot ze hry For Honor Screenshot ze hry For Honor Screenshot ze hry For Honor
Související novinky
 
Halloween ve For Honor ve znamení módu s kostlivci

Halloween ve For Honor ve znamení módu s kostlivci

Čtvrtek 19.10.2017 18:31 - Novinkou je herní mód Endless March, který můžete hrát až do 2. listopadu. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One
For Honor představuje 4v4 mód Tribute

For Honor představuje 4v4 mód Tribute

Středa 13.9.2017 20:16 - V novém režimu musíte získat tři předměty do svých svatyň a poté je ubránit. Přečíst celý článek »

14 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Od čtvrtka do neděle zdarma For Honor
 

Od čtvrtka do neděle zdarma For Honor

Úterý 8.8.2017 11:02 - Už můžete začít pomalu stahovat. Přečíst celý článek »

16 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince For Honor ukazuje nové hrdiny a mapy
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
tommmyk1    Jediná hra kde jsem si koupil season pass a zatím toho nelituji teda. Hraju téměř každý den a zatím pořád baví.tommmyk1tommmyk16110    11.8.2017 22:54 tommmyk1

Jediná hra kde jsem si koupil season pass a zatím toho nelituji teda. Hraju téměř každý den a zatím pořád baví.

Desert_Eagle_5    Jj Valkýra je hodně drsná. Stejně jako všichni jsou brutálně dásní. Já hraji hlavně za rytíře. Strážce, dobyvatel, a centurion. Koupil jsem season pass a nelituji.Desert_Eagle_5desert_eagle_565267    11.8.2017 11:26 Desert_Eagle_5

@ odpověď na komentář od Molnysh:Jj Valkýra je hodně drsná. Stejně jako všichni jsou brutálně dásní. Já hraji hlavně za rytíře. Strážce, dobyvatel, a centurion. Koupil jsem season pass a nelituji.

Molnysh napsal:Hmm, taky to tak vidím. Hlavně od gladiátora. Ten totiž vypadá stylově jako mnou nenáviděná postava a to je Valkýra. Ačkoliv jsem viking, tak Vylkýry nesnáším a tohle vypadá jako rytířská Valkýra :-(

...já teda musím čekat až na 22. 8. :-( Alespoň ještě pošetřím nějaké stříbro :-)

Molnysh    Hmm, taky to tak vidím. Hlavně od gladiátora. Ten totiž vypadá stylově jako mnou nenáviděná postava a to je Valkýra. Ačkoliv jsem viking, tak Vylkýry nesnáším a tohle vypadá jako rytířská Valkýra :-(

...já teda musím čekat až na 22. 8. :-( Alespoň ještě pošetřím nějaké stříbro :-)
Molnyshmolnysh46429
    11.8.2017 11:03
Molnysh

@ odpověď na komentář od Desert_Eagle_5:Hmm, taky to tak vidím. Hlavně od gladiátora. Ten totiž vypadá stylově jako mnou nenáviděná postava a to je Valkýra. Ačkoliv jsem viking, tak Vylkýry nesnáším a tohle vypadá jako rytířská Valkýra :-(

...já teda musím čekat až na 22. 8. :-( Alespoň ještě pošetřím nějaké stříbro :-)

Desert_Eagle_5 napsal:No paráda, konečně budu dostávat na prdel novým způsobem. :-D Nemůžu se dočkat úterý.

Desert_Eagle_5    No paráda, konečně budu dostávat na prdel novým způsobem. :-D Nemůžu se dočkat úterý.Desert_Eagle_5desert_eagle_565267    11.8.2017 10:54 Desert_Eagle_5

No paráda, konečně budu dostávat na prdel novým způsobem. :-D Nemůžu se dočkat úterý.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Molnysh   1x   Super, už se těším. Konečně nová postava pro Vikingy. Akorát to vypadá, že Highlander bude pomalý jak sviňa, snad se to za něj naučím :-)
Ale chtělo by to, aby už udělali migraci na dedikované servery, jinak nevím jestli někdo vydrží do 4. sezóny :-D ...kecám, nadávám půl roku a jsem tam furt, ale nasraný jsem teda slušně.
Molnyshmolnysh46429
    11.8.2017 10:40
Molnysh

Super, už se těším. Konečně nová postava pro Vikingy. Akorát to vypadá, že Highlander bude pomalý jak sviňa, snad se to za něj naučím :-)
Ale chtělo by to, aby už udělali migraci na dedikované servery, jinak nevím jestli někdo vydrží do 4. sezóny :-D ...kecám, nadávám půl roku a jsem tam furt, ale nasraný jsem teda slušně.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole
 
 
Dungeons 3 – ničte, palte, pleňte, vše je dovoleno!

Už vás nebaví hrdinské chování hlavních postav pohádkových příběhů? Odhalte svou temnou stránku v kůži mladé elfky vládnoucí smrduté kobce!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Middle-earth: Shadow of War – velkolepé tažení za záchranou Středozemě

První díl byl darem z nebes pro všechny milovníky Středozemě a akčních her. Dokázal Shadow of War něčím překvapit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole