Uživatel nepřihlášen
 

Total War: Warhammer 2 konečně podporuje Steam Workshop

Pondělí 9.10.2017 17:09 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Vybírat můžete z více než šest stovek modů. Nejlépe hodnocena je flexibilní kamera.

Britské studio Creative Assembly konečně zapnulo podporu Steam Workshopu u strategie Total War: Warhammer 2. Ta byla v době vydání pozastavena z důvodu modifikací, které měly nepříjemné dopady na hru a často se stávalo, že kvůli fanouškovskému modu hra spadla. To je naštěstí minulost. Autoři Warhammeru 2 na problému zapracovali a mohli Steam Workshop ve hře oficiálně spustit.

V současné době je na Steam Workshopu k dispozici více než šest stovek modifikací. Nejlépe hodnocena je flexibilní kamera, která vám umožní přiblížit kameru blíže k jednotkám nebo naopak pohled oddálit a prohlédnout si bojiště z větší výšky. Tento mod má navíc filmový režim pro screenshoty.

Ke stažení jsou i další mody. Pozornost si určitě zaslouží obrovský custom map pack, který bude komunita neustále rozšiřovat a přidávat nové animace pro jednotky, rozmanité skiny a různá grafická vylepšení.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Total War: Warhammer 2 na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2
Související novinky
 
Total War: Warhammer 2 nejrychleji cracknutou hrou s Denuvem
 

Total War: Warhammer 2 nejrychleji cracknutou hrou s Denuvem

Pátek 29.9.2017 13:04 - Za pouhý jeden den byla prolomena ochrana Denuvo v Total War: Warhammer 2. Přečíst celý článek »

Cenega vás zve na Total War: Warhammer 2 Premiere Show

Cenega vás zve na Total War: Warhammer 2 Premiere Show

Pátek 22.9.2017 11:38 - Proběhne v neděli 1. 10. 2017 od 14 hod v rámci výstavy Game On v areálu Pražské tržnice v Holešovicích. Přečíst celý článek »

Čerstvé záběry z Total War: Warhammer 2 ukazují detailněji Vznešené elfy a Nový svět

Čerstvé záběry z Total War: Warhammer 2 ukazují detailněji Vznešené elfy a Nový svět

Čtvrtek 14.9.2017 18:01 - Nahlédneme skrze ně na sluncem vyprahlé pouště, do rozsáhlých pralesů či na ledem pokryté pláně. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Total War: Warhammer 2 konečně podporuje Steam Workshop
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Manyjak    Budeš je mít aktivované. Já měl módy aktivované ve Warhammeru 1 a nemělo to na achievementy žádný vliv :-)Manyjakmanyjak57634    10.10.2017 07:42 Manyjak

@ odpověď na komentář od Mishenko:Budeš je mít aktivované. Já měl módy aktivované ve Warhammeru 1 a nemělo to na achievementy žádný vliv :-)

Mishenko napsal:Chcel by som sa spýtať...ak budem mať aktivované modifikácie, neviete či sa mi zakážu achievementy? Pozdáva sa mi ten Better Camera Mod, Skip Intro Logos a Immersive Battle Banners.

Mishenko    Chcel by som sa spýtať...ak budem mať aktivované modifikácie, neviete či sa mi zakážu achievementy? Pozdáva sa mi ten Better Camera Mod, Skip Intro Logos a Immersive Battle Banners.Mishenkomishenko58330    9.10.2017 22:30 Mishenko

Chcel by som sa spýtať...ak budem mať aktivované modifikácie, neviete či sa mi zakážu achievementy? Pozdáva sa mi ten Better Camera Mod, Skip Intro Logos a Immersive Battle Banners.Komentář byl autorem naposledy upraven 9.10.2017 23:50

Původní verze před úpravami:Chcel by som sa spýtať...ak budem mať aktivované modifikácie, tak sa mi zakážu achievementy? Pozdáva sa mi ten Better Camera Mod, Skip Intro Logos a Immersive Battle Banners.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Gran Turismo Sport – návrat krále motorsportu

Prověřili jsme nové Gran Turismo Sport a nezapomněli ani na srovnání s Project Cars 2 a Forza Motorsport 7.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Elex – návrat ke kořenům?

Recenze - 16.10.2017
 
Elex – návrat ke kořenům?

Na sérii Gothic většina hráčů vzpomíná s láskou dodnes. Zapíše se nové RPG z dílen Piranha Bytes v jejich srdcích stejně dobře?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC a konzole
 
 
South Park: The Fractured but Whole – superhrdinové útočí

Eric, Stan, Kyle a Kenny se opět vrhají do akce. Přidáte se k nim?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: České RONE

Lidská civilizace padla a o poslední zbytky se přetahují přeživší s mutanty, hybridy a inteligentními stroji. Přežijete déle než pět minut?

 
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 9. až 15. října

Dvě expanze Assassin's Creed: Origins, druhá epizoda Life is Strange: Before the Storm, záběry z Jurassic World: Evolution, VR headset Oculus Go, The…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole