Uživatel nepřihlášen
 

Total War: Warhammer 2 konečně podporuje Steam Workshop

Pondělí 9.10.2017 17:09 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Vybírat můžete z více než šest stovek modů. Nejlépe hodnocena je flexibilní kamera.

Britské studio Creative Assembly konečně zapnulo podporu Steam Workshopu u strategie Total War: Warhammer 2. Ta byla v době vydání pozastavena z důvodu modifikací, které měly nepříjemné dopady na hru a často se stávalo, že kvůli fanouškovskému modu hra spadla. To je naštěstí minulost. Autoři Warhammeru 2 na problému zapracovali a mohli Steam Workshop ve hře oficiálně spustit.

V současné době je na Steam Workshopu k dispozici více než šest stovek modifikací. Nejlépe hodnocena je flexibilní kamera, která vám umožní přiblížit kameru blíže k jednotkám nebo naopak pohled oddálit a prohlédnout si bojiště z větší výšky. Tento mod má navíc filmový režim pro screenshoty.

Ke stažení jsou i další mody. Pozornost si určitě zaslouží obrovský custom map pack, který bude komunita neustále rozšiřovat a přidávat nové animace pro jednotky, rozmanité skiny a různá grafická vylepšení.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Total War: Warhammer 2 na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2 Screenshot ze hry Total War: Warhammer 2
Související novinky
 
Nové tažení dorazí do Total War: Warhammer 2 a jedna koncem měsíce

Nové tažení dorazí do Total War: Warhammer 2 a jedna koncem měsíce

Pátek 20.10.2017 13:38 - Nesedla vám kampaň Total War: Warhammer II? Pokud vlastníte první i druhý díl této série tvůrci pro vás mají příjemnou alternativu. Přečíst celý článek »

Total War: Warhammer 2 nejrychleji cracknutou hrou s Denuvem
 

Total War: Warhammer 2 nejrychleji cracknutou hrou s Denuvem

Pátek 29.9.2017 13:04 - Za pouhý jeden den byla prolomena ochrana Denuvo v Total War: Warhammer 2. Přečíst celý článek »

Cenega vás zve na Total War: Warhammer 2 Premiere Show

Cenega vás zve na Total War: Warhammer 2 Premiere Show

Pátek 22.9.2017 11:38 - Proběhne v neděli 1. 10. 2017 od 14 hod v rámci výstavy Game On v areálu Pražské tržnice v Holešovicích. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Total War: Warhammer 2 konečně podporuje Steam Workshop
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Manyjak    Budeš je mít aktivované. Já měl módy aktivované ve Warhammeru 1 a nemělo to na achievementy žádný vliv :-)Manyjakmanyjak57634    10.10.2017 07:42 Manyjak

@ odpověď na komentář od Mishenko:Budeš je mít aktivované. Já měl módy aktivované ve Warhammeru 1 a nemělo to na achievementy žádný vliv :-)

Mishenko napsal:Chcel by som sa spýtať...ak budem mať aktivované modifikácie, neviete či sa mi zakážu achievementy? Pozdáva sa mi ten Better Camera Mod, Skip Intro Logos a Immersive Battle Banners.

Mishenko    Chcel by som sa spýtať...ak budem mať aktivované modifikácie, neviete či sa mi zakážu achievementy? Pozdáva sa mi ten Better Camera Mod, Skip Intro Logos a Immersive Battle Banners.Mishenkomishenko58330    9.10.2017 22:30 Mishenko

Chcel by som sa spýtať...ak budem mať aktivované modifikácie, neviete či sa mi zakážu achievementy? Pozdáva sa mi ten Better Camera Mod, Skip Intro Logos a Immersive Battle Banners.Komentář byl autorem naposledy upraven 9.10.2017 23:50

Původní verze před úpravami:Chcel by som sa spýtať...ak budem mať aktivované modifikácie, tak sa mi zakážu achievementy? Pozdáva sa mi ten Better Camera Mod, Skip Intro Logos a Immersive Battle Banners.

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (12025 příspěvků), Call of duty WW II cz titulky (7 příspěvků), PSN v ČR (5 příspěvků), Budoucnost GTA série + GTA V / VI ve VR ? Názory (5 příspěvků), Humble bundle -vše sem (584 příspěvků), ovladač na volant (3 příspěvky), No One Lives Forever 3 (aneb další přání otcem myšlenky) (2 příspěvky), Splitscreen hry (7 příspěvků), SpellForce 3 (1 příspěvek), TERA - Pozvánka do guildy Rafani (1 příspěvek), Resident Evil (4 příspěvky)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Star Wars: Battlefront 2 – The Last Jedi Season aneb krok správným směrem

Co všechno nabízí první várka bezplatného dodatečného obsahu pro Battlefront 2 a co se od vydání stihlo zlepšit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Escape Room – úniková hra

Průšvih. Máte 60 minut na vyřešení problému, jinak jste v loji. Uspějete, nebo skončíte v poli poražených?

 
 
 
The Surge: A Walk in the Park DLC

Zatím jediné příběhové DLC The Surge láká na výlet do zábavního parku. Zažijeme akční jízdu na horské dráze, na kterou dlouho nezapomeneme?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 

Battlerite

Recenze - 13.12.2017
 
Battlerite

Tak trochu jiná masivně multiplayerová hra. Uspěje v konkurenci League of Legends a Doty 2?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC
 
 
Rozhovor s Michaelem Dennym o PlayStationu a Paris Games Week

Nejen o chystaných hrách s viceprezidentem SIE Worldwide Studios.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole