Uživatel nepřihlášen
     

Jednohubky k snídani - úterý 17. října

Úterý 17.10.2017 06:00 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Recenze Gran Turisma Sport, čeština do Elex, vývoj Cyberpunku 2077, úspěch Overwatch, nový obsah pro Dying Light a další zprávičky.

Přesně v 9:01 si budete moci na Zingu přečíst recenzi na dnes vycházejí Gran Turismo Sport. Dřív nám to neumožňuje embargo.

Kdy bude čeština v PC verzi dnes vycházejícího RPG titulu Elex? Filip Ženíšek, lokalizační manažer Comgadu, upřesnil, že hráči nebudou muset čekat dlouho. Oproti původnímu plánu dorazí lokalizace dřív, ale nebude vybroušená. Ladit se bude průběžně. Patch tak očekávejte v následujících dnech, přinejhorším týdnech.

Temná detektivka The Evil Within 2 v současné době nepřináší výhody na konzoli PlayStation 4 Pro. Vývojáři na vylepšení pracují a hodlají ho vydat brzy. Stejně tak chystají i update pro Xbox One X.

Minulý týden britskému trhu stále vévodila FIFA 18. Na dalších místech novinky Middle-earth: Shadow of War a The Evil Within 2. Ani jedna z novinek si ale v UK nevedla lépe než její předchůdce. Navíc Evil Within 2 prodal jen třetinu ve srovnání s jedničkou. Je to způsobeno větším zájmem o digitál?

CD Projekt RED v otevřeném dopise dementoval spekulace o problematickém vývoji očekávaného RPG Cyberpunk 2077. Studio sice přišlo o několik zaměstnanců, ale podle vedení je to z důvodu, že vývoj her zkrátka není pro každého.

The Frozen Wilds první a zároveň poslední expanzí Horizon: Zero Dawn, potvrdili lidé z Guerrilla Games.

Cliff Bleszinski se nehodlá vzdát a stále plánuje nový obsah pro svou online střílečku LawBreakers, která se moc dobře neprodává, a navíc ji skoro nikdo nehraje.

Mario + Rabbids Kingdom Battle dostává první placené rozšíření. V průběhu dneška vyjde Ultra Challenge Pack obsahující nové speciální výzvy, které mají být opravdu těžké. V každém ze čtyř světů na vás čekají tajné oblasti. Součástí je i kooperační kampaň Cataclysm Kerfuffle. Ta se skládá z pěti map.

To Overwatch od Blizzardu je na tom přesně naopak. Společnost se pochlubila, že Overwatch má na všech platformách (PC, PS4 a Xbox One) dohromady 35 milionů hráčů. Během květnového vydání v roce 2016 to bylo 7 milionu, poté 10 milionů a dnes již 35 milionů.

Nejlepší hrou na Brazil Game Show byla hardcore plošinovka Cuphead. Na dalších místech Distortions, Call of Duty: World War II, Forza Motorsport 7, Destiny 2, Black Desert Online a Detroit: Become Human. Hráče a porotu zaujal i Xbox One X.

Předplatitelé Xbox Live Gold mohou nově stahovat The Turing Test (Xbox One) a Medal of Honor: Airborne (Xbox One a Xbox 360).

Majitelé Xboxu One mohou začít s pre-loadem Call of Duty: WWII. Velikost je 45,14 GB. Na PS4 v současné době pre-load této hry není možný.

Polské studio Techland nezapomnělo na svou zombie akci Dying Light z ledna 2015.  Hráči na PC, PS4 a Xboxu One mohou stahovat rozšíření Content Drop #1, které přináší tři unikátní zbraně: revolver Last Wish, dýku Kuai a sekeru Fenris. Abyste je získali, musíte dokončit nové výzvy. Zároveň je pro konzole dostupný Drop #0, který vyšel již v červenci na PC.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Pondělí 6.11.2017 16:28 - Superman od tvůrců série Batman Arkham, prodeje a problémy Call of Duty: WWII, vylepšení AC: Origins a Evil Within 2, Blizzard o remasterech Diabla 2 a Warcraftu 3 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Středa 1.11.2017 15:28 - Komiks Bloodborne, PS4 Pro podpora u Metal Gear Solid V, zajímavý rok pro majitele PS4, aktualizace FIFA 18, prodeje Super Mario Odyssey a další zprávičky. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Úterý 31.10.2017 08:23 - Prodeje Nintenda Switch, další odchod z BioWare, průměrné hraní s PSVR, dokončen vývoj SW: Battlefrontu 2, druhý díl World of Tanks nebo nová verze Brutal Doom. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - úterý 17. října
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
zorgSVK    Tých 10 DLC čo má byť pre DyingLight sú free či na to treba nejaký season pass ?zorgSVKzorgsvk9692    19.10.2017 14:20 zorgSVK

Tých 10 DLC čo má byť pre DyingLight sú free či na to treba nejaký season pass ?

Behavioralista   1x   Dying Light jsem nehrál už hodně dlouho. To zas bude stahovat x giga aktualizací. Radši to nebudu zapínat.Behavioralistabehavioralista34565    17.10.2017 18:25 Behavioralista

Dying Light jsem nehrál už hodně dlouho. To zas bude stahovat x giga aktualizací. Radši to nebudu zapínat.

patasde    Lawbreakers je mrtvé vcera co sem koukal tak jen 15 online dle steamspy coz je hoodne málo, free2play brzy jinak muzou rovnou vypnout serverypatasdepatasde17625    17.10.2017 12:12 patasde

Lawbreakers je mrtvé vcera co sem koukal tak jen 15 online dle steamspy coz je hoodne málo, free2play brzy jinak muzou rovnou vypnout serveryKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Evžen Detox    Okay jak doplníte do recenze po sléze ještě další věci tak v pohodě. Jen nesouhlasím s tím že v kampani nejsou závody, protože už v demu v misích bylo k dispozici ve stagi 6 druhá mise závod na 6 kol na Interlagos a osmá mise ve stejné stagi byl endurance závod na 30 kol, který byl super a navíc tam byla opravdu rychlá AI. Když se pak Kaze na twitteru lidi ptali jestli je v plné v kampani více takových závodů jako třeba ten na 30 kol. Tak odpověděl, že ano tak počítám, že tam fakt budou, když už jen v tom demu byly myslím 3 takový závody.Evžen Detoxevzen-detox31839    17.10.2017 09:25 Evžen Detox

@ odpověď na komentář od Filca:Okay jak doplníte do recenze po sléze ještě další věci tak v pohodě. Jen nesouhlasím s tím že v kampani nejsou závody, protože už v demu v misích bylo k dispozici ve stagi 6 druhá mise závod na 6 kol na Interlagos a osmá mise ve stejné stagi byl endurance závod na 30 kol, který byl super a navíc tam byla opravdu rychlá AI. Když se pak Kaze na twitteru lidi ptali jestli je v plné v kampani více takových závodů jako třeba ten na 30 kol. Tak odpověděl, že ano tak počítám, že tam fakt budou, když už jen v tom demu byly myslím 3 takový závody.

Filca napsal:Snad odpovím na všechny dotazy. Ano, servery přes víkend neběžely. Přesto byl režim Kampaň plně funkční. Nefungoval pouze online režim Sportovní. Tomu se budeme samozřejmě věnovat a recenzi posléze doplníme. Ano, GT Sport je převážně o online hraní, ale spousta hráčů ho má jako SP zážitek, už jen třeba díky splitscreenu nebo podpoře VR. Hodnotíme nabídku obsahu, jízdní model, audiovizuál a další aspekty, ke kterým online část není potřeba. Přesto se nemusíte bát, že bychom na ni zapomněli. V recenzi je ostatně napsáno, že o tyto aspekty bude doplněna. A jen pro doplnění, píšete: "pořádný závody bez serverů bohužel nefungují" - samostatné a plnohodnotné SP závody jsou právě v režimu Arkáda. Kampaň nabízí k tréninku "jen" jednotlivé úseky tratí. Občas je k dispozici celá trať ale s nějakým specifickým úkolem. Rozhodně tento režim nenabízí žádné "pořádné závody". GT Sport recenzuji, protože mám závodní hry v oblibě, ne protože na mě hra "zbyla". Snad jsem odpověděl na vše :)

Filca člen redakce    Snad odpovím na všechny dotazy. Ano, servery přes víkend neběžely. Přesto byl režim Kampaň plně funkční. Nefungoval pouze online režim Sportovní. Tomu se budeme samozřejmě věnovat a recenzi posléze doplníme. Ano, GT Sport je převážně o online hraní, ale spousta hráčů ho má jako SP zážitek, už jen třeba díky splitscreenu nebo podpoře VR. Hodnotíme nabídku obsahu, jízdní model, audiovizuál a další aspekty, ke kterým online část není potřeba. Přesto se nemusíte bát, že bychom na ni zapomněli. V recenzi je ostatně napsáno, že o tyto aspekty bude doplněna. A jen pro doplnění, píšete: "pořádný závody bez serverů bohužel nefungují" - samostatné a plnohodnotné SP závody jsou právě v režimu Arkáda. Kampaň nabízí k tréninku "jen" jednotlivé úseky tratí. Občas je k dispozici celá trať ale s nějakým specifickým úkolem. Rozhodně tento režim nenabízí žádné "pořádné závody". GT Sport recenzuji, protože mám závodní hry v oblibě, ne protože na mě hra "zbyla". Snad jsem odpověděl na vše :)Filcafilca27325    17.10.2017 09:04 Filca

@ odpověď na komentář od Evžen Detox:Snad odpovím na všechny dotazy. Ano, servery přes víkend neběžely. Přesto byl režim Kampaň plně funkční. Nefungoval pouze online režim Sportovní. Tomu se budeme samozřejmě věnovat a recenzi posléze doplníme. Ano, GT Sport je převážně o online hraní, ale spousta hráčů ho má jako SP zážitek, už jen třeba díky splitscreenu nebo podpoře VR. Hodnotíme nabídku obsahu, jízdní model, audiovizuál a další aspekty, ke kterým online část není potřeba. Přesto se nemusíte bát, že bychom na ni zapomněli. V recenzi je ostatně napsáno, že o tyto aspekty bude doplněna. A jen pro doplnění, píšete: "pořádný závody bez serverů bohužel nefungují" - samostatné a plnohodnotné SP závody jsou právě v režimu Arkáda. Kampaň nabízí k tréninku "jen" jednotlivé úseky tratí. Občas je k dispozici celá trať ale s nějakým specifickým úkolem. Rozhodně tento režim nenabízí žádné "pořádné závody". GT Sport recenzuji, protože mám závodní hry v oblibě, ne protože na mě hra "zbyla". Snad jsem odpověděl na vše :)

Evžen Detox napsal:Já právě psal o kampani to je něco jinýho arcade jsou jen time trialy, drifty, nastavení závodu podle sebe a tak. To je jen takovej relax mod řekl bych. Různý úkoly, výzvy a pořádný závody bez serverů bohužel nefungují je to sice stupidní ale je to tak no. A tím myslím samozřejmě singleplayerový o onlinu se vůbec nebavím tam je to jasné že bez serverů nepojedou.

Evžen Detox    Já právě psal o kampani to je něco jinýho arcade jsou jen time trialy, drifty, nastavení závodu podle sebe a tak. To je jen takovej relax mod řekl bych. Různý úkoly, výzvy a pořádný závody bez serverů bohužel nefungují je to sice stupidní ale je to tak no. A tím myslím samozřejmě singleplayerový o onlinu se vůbec nebavím tam je to jasné že bez serverů nepojedou.Evžen Detoxevzen-detox31839    17.10.2017 08:48 Evžen Detox

@ odpověď na komentář od Miky:Já právě psal o kampani to je něco jinýho arcade jsou jen time trialy, drifty, nastavení závodu podle sebe a tak. To je jen takovej relax mod řekl bych. Různý úkoly, výzvy a pořádný závody bez serverů bohužel nefungují je to sice stupidní ale je to tak no. A tím myslím samozřejmě singleplayerový o onlinu se vůbec nebavím tam je to jasné že bez serverů nepojedou.

Miky napsal:No vždyť jo, Arcade jsou ty singleplayerové aktivity (pokud se nepletu, sám jsem to hrál jen v pátek na jedné akci) . Zbytek doplníme poté.

Miky člen redakce    No vždyť jo, Arcade jsou ty singleplayerové aktivity (pokud se nepletu, sám jsem to hrál jen v pátek na jedné akci) . Zbytek doplníme poté.Mikymiky3    17.10.2017 08:41 Miky

@ odpověď na komentář od Evžen Detox:No vždyť jo, Arcade jsou ty singleplayerové aktivity (pokud se nepletu, sám jsem to hrál jen v pátek na jedné akci) . Zbytek doplníme poté.

Evžen Detox napsal:To určitě. :D U všech verzí jede offline jen arcade mode nic jinýho. A psát že recenze bude zaměřená na single u hry která je převážně onlinová je dost zvláštní ale to je jedno beru to jako tak že to prostě recenzuje někdo kdo to recenzovat nechtěl okay. Jen jsem se chtěl zeptat kolik tam máte odehráno do vašich recenzí mi samozřejmě nic není.

Evžen Detox    To určitě. :D U všech verzí jede offline jen arcade mode nic jinýho. A psát že recenze bude zaměřená na single u hry která je převážně onlinová je dost zvláštní ale to je jedno beru to jako tak že to prostě recenzuje někdo kdo to recenzovat nechtěl okay. Jen jsem se chtěl zeptat kolik tam máte odehráno do vašich recenzí mi samozřejmě nic není.Evžen Detoxevzen-detox31839    17.10.2017 08:37 Evžen Detox

@ odpověď na komentář od Miky:To určitě. :D U všech verzí jede offline jen arcade mode nic jinýho. A psát že recenze bude zaměřená na single u hry která je převážně onlinová je dost zvláštní ale to je jedno beru to jako tak že to prostě recenzuje někdo kdo to recenzovat nechtěl okay. Jen jsem se chtěl zeptat kolik tam máte odehráno do vašich recenzí mi samozřejmě nic není.

Miky napsal:Naše review verze ano, je mezi nimi nejspíš rozdíl. Hrajeme od pátku.

Miky člen redakce    Naše review verze ano, je mezi nimi nejspíš rozdíl. Hrajeme od pátku.Mikymiky3    17.10.2017 08:34 Miky

@ odpověď na komentář od Evžen Detox:Naše review verze ano, je mezi nimi nejspíš rozdíl. Hrajeme od pátku.

Evžen Detox napsal:Kampaň je ale singleplayer a nejede bez serverů.

Evžen Detox    Kampaň je ale singleplayer a nejede bez serverů.Evžen Detoxevzen-detox31839    17.10.2017 08:30 Evžen Detox

@ odpověď na komentář od Miky:Kampaň je ale singleplayer a nejede bez serverů.

Miky napsal:Bude zaměřena na singleplayer

Miky člen redakce    Bude zaměřena na singleplayerMikymiky3    17.10.2017 08:26 Miky

@ odpověď na komentář od Evžen Detox:Bude zaměřena na singleplayer

Evžen Detox napsal:Recenze na GTS už dneska? A kolik tám máte odehráno? Pokud vím tak servery začaly fungovat až někdy včera k večeru.

Evžen Detox    Recenze na GTS už dneska? A kolik tám máte odehráno? Pokud vím tak servery začaly fungovat až někdy včera k večeru.Evžen Detoxevzen-detox31839    17.10.2017 07:47 Evžen Detox

Recenze na GTS už dneska? A kolik tám máte odehráno? Pokud vím tak servery začaly fungovat až někdy včera k večeru.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.