Uživatel nepřihlášen
   

Oznámeno datum vydání tří DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus

Pondělí 13.11.2017 16:55 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Přídavky vyjdou 14. prosince, 30. ledna a v březnu, přičemž dohromady slibují více než 9 hodin herní doby.

Společnost Bethesda konečně oznámila, kdy se dočkáme tří dříve představených DLC pro povedenou střílečku Wolfenstein 2: The New Colossus. Ty vyjdou pod souhrnnou značkou The Freedom Chronicles.

14. prosince přijde na řadu přídavek The Adventures of Gunslinger Joe, v němž bývalý hráč amerického fotbalu Joseph Stallion likviduje zástupy nácků v ruinách Chicaga i ve vesmíru. 30. ledna příštího roku bude následovat The Diaries of Agent Silent Death, v němž se v roli agentky OSS Jessicy Valiant vydáme za infiltrací nacistického bunkru v Kalifornii a za objevením tajemství operace San Andreas. Vše v březnu uzavře rozšíření The Amazing Deeds of Captain Wilkins. V něm se zase dostaneme do role kapitána Geralda Wilkinsa, hrdiny občanské války, který se vydává na nacisty ovládanou Aljašku, aby zde překazil operaci Black Sun.

Souhrnná herní doba všech DLC by měla přesáhnout 9 hodin. A jen tak pro zajímavost, oznámení dat vydání odhalilo, že na přídavcích pracuje kromě studia MachineGames i tým z Escalation Studios. Ten má na svědomí třeba editor SnapMap v loňském restartu série Doom, navíc se podílel na vzniku VR verze Skyrimu a Falloutu 4.

Všechny tři DLC jsou každopádně součástí aktuálně dostupného Season Passu, který vás vyjde na 24,99 euro. Balíčky budou ke koupi i jednotlivě, cena samotných přídavků však stále nebyla oznámena.

Už nyní je také k dispozici speciální přídavek Episode Zero, který představuje hrdiny těchto DLC a který je k dispozici majitelům Season Passu a těm, kteří si Wolfensteina 2 předobjednali. Jestli chcete vědět, co Episode Zero zahrnuje a jak trojice nových postav zapadá do univerza celé série Wolfenstein, račte si přečíst náš nedávný speciál.


Tisk
Wolfenstein 2: The New Colossus na PC, PS4, Xbox One, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus
Související novinky
 
Tvůrci Wolfensteina hledají zaměstnance pro práci s online prvky

Tvůrci Wolfensteina hledají zaměstnance pro práci s online prvky

Úterý 30.1.2018 17:06 - To by mohlo naznačovat, že jejich další projekt zahrne multiplayer. Wolfenstein 2: The New Colossus se dnes navíc dočkal dalšího placeného DLC. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Wolfenstein 2: The New Colossus pro Switch má na svědomí studio Panic Button

Wolfenstein 2: The New Colossus pro Switch má na svědomí studio Panic Button

Pondělí 22.1.2018 18:38 - Lidé z Panic Button přivedli na Switch i Doom a Rocket League. Přečíst celý článek »

Vychází první DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus

Vychází první DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus

Čtvrtek 14.12.2017 17:11 - V The Adventures of Gunslinger Joe bývalý hráč amerického fotbalu likviduje zástupy nácků v ruinách Chicaga i ve vesmíru. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Oznámeno datum vydání tří DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
declare   1x   Nejvíce mi sedl Gunslinger Joe, protože stejnou schopnost jsem si zvolil i s BJ. Nejméně pak s J. Valiant, kterou jsem stejně projel á la Rambo. Jinak fajn, ale rád bych každopádně něco ve stylu mise v Roswellu.declaredeclare6466    13.11.2017 18:52 declare

Nejvíce mi sedl Gunslinger Joe, protože stejnou schopnost jsem si zvolil i s BJ. Nejméně pak s J. Valiant, kterou jsem stejně projel á la Rambo. Jinak fajn, ale rád bych každopádně něco ve stylu mise v Roswellu.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (52 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole