Uživatel nepřihlášen
   

Oznámeno datum vydání tří DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus

Pondělí 13.11.2017 16:55 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Přídavky vyjdou 14. prosince, 30. ledna a v březnu, přičemž dohromady slibují více než 9 hodin herní doby.

Společnost Bethesda konečně oznámila, kdy se dočkáme tří dříve představených DLC pro povedenou střílečku Wolfenstein 2: The New Colossus. Ty vyjdou pod souhrnnou značkou The Freedom Chronicles.

14. prosince přijde na řadu přídavek The Adventures of Gunslinger Joe, v němž bývalý hráč amerického fotbalu Joseph Stallion likviduje zástupy nácků v ruinách Chicaga i ve vesmíru. 30. ledna příštího roku bude následovat The Diaries of Agent Silent Death, v němž se v roli agentky OSS Jessicy Valiant vydáme za infiltrací nacistického bunkru v Kalifornii a za objevením tajemství operace San Andreas. Vše v březnu uzavře rozšíření The Amazing Deeds of Captain Wilkins. V něm se zase dostaneme do role kapitána Geralda Wilkinsa, hrdiny občanské války, který se vydává na nacisty ovládanou Aljašku, aby zde překazil operaci Black Sun.

Souhrnná herní doba všech DLC by měla přesáhnout 9 hodin. A jen tak pro zajímavost, oznámení dat vydání odhalilo, že na přídavcích pracuje kromě studia MachineGames i tým z Escalation Studios. Ten má na svědomí třeba editor SnapMap v loňském restartu série Doom, navíc se podílel na vzniku VR verze Skyrimu a Falloutu 4.

Všechny tři DLC jsou každopádně součástí aktuálně dostupného Season Passu, který vás vyjde na 24,99 euro. Balíčky budou ke koupi i jednotlivě, cena samotných přídavků však stále nebyla oznámena.

Už nyní je také k dispozici speciální přídavek Episode Zero, který představuje hrdiny těchto DLC a který je k dispozici majitelům Season Passu a těm, kteří si Wolfensteina 2 předobjednali. Jestli chcete vědět, co Episode Zero zahrnuje a jak trojice nových postav zapadá do univerza celé série Wolfenstein, račte si přečíst náš nedávný speciál.


Tisk
Wolfenstein 2: The New Colossus na PC, PS4, Xbox One, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus Screenshot ze hry Wolfenstein 2: The New Colossus
Související novinky
 
Wolfenstein 2: The New Colossus si můžete zkusit díky čerstvé demoverzi

Wolfenstein 2: The New Colossus si můžete zkusit díky čerstvé demoverzi

Středa 22.11.2017 18:25 - Oficiálně jde o trial, v zásadě se ale jedná o tradiční demo obsahující první úroveň. Vámi dosažený postup se vám následně uchová do plné verze. Přečíst celý článek »

17 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Wolfenstein 2: The New Colossus s podporou Xboxu One X a s novými výzvami

Wolfenstein 2: The New Colossus s podporou Xboxu One X a s novými výzvami

Pondělí 6.11.2017 16:40 - Obojí přidá první velká aktualizace, která zahrnuje také přídavek Freedom Chronicles: Episode Zero. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Jak se hraje: Wolfenstein 2: The New Colossus
 

Jak se hraje: Wolfenstein 2: The New Colossus

Pondělí 30.10.2017 14:00 - Nacisty ovládnutá Amerika, dobové sci-fi zbraně a mnoho dalšího si ukážeme v nejnovějším díle našeho seriálu Jak se hraje. Přečíst celý článek »

13 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Oznámeno datum vydání tří DLC pro Wolfenstein 2: The New Colossus
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
declare   1x   Nejvíce mi sedl Gunslinger Joe, protože stejnou schopnost jsem si zvolil i s BJ. Nejméně pak s J. Valiant, kterou jsem stejně projel á la Rambo. Jinak fajn, ale rád bych každopádně něco ve stylu mise v Roswellu.declaredeclare6466    13.11.2017 18:52 declare

Nejvíce mi sedl Gunslinger Joe, protože stejnou schopnost jsem si zvolil i s BJ. Nejméně pak s J. Valiant, kterou jsem stejně projel á la Rambo. Jinak fajn, ale rád bych každopádně něco ve stylu mise v Roswellu.

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC