Uživatel nepřihlášen
   

EA reaguje na kritiku odemykání hrdinů ve Star Wars: Battlefrontu 2

Úterý 14.11.2017 09:58 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Odemčení příslušných hrdinů už nebude trvat tak dlouho. Celý problém to ale v zásadě neřeší.

Včera jsme vás informovali o dalším kontroverzním tématu spojeném se Star Wars: Battlefrontem 2, který se týkal absurdního množství kreditů, které získáváte hraním, pro odemčení několika hrdinů v multiplayeru. S tím souvisela i extrémně dlouhá herní doba. Celá kauza zašla tak daleko, že se úsměvná a naprosto nesmyslná obhajoba EA na subredditu Battlefrontu stala nejhůře hodnoceným komentářem na celém Redditu. A jak se dalo čekat, zástupci EA a DICE rychle přispěchali s oznámením nápravy.

Ve zprávě od Johna Wasilczyka, výkonného producenta DICE, se dočteme, že si tvůrci stojí za tím, že odemykání hrdinů má být velkým úspěchem, při jehož dosažení by se měli hráči bavit. A že všechny ty nesmyslné částky kreditů nutné pro odemčené hrdinů byly vypočítány na základě zpětné vazby z bety. Vývojářům je ale prý jasné, že jsou nutné další změny.

Výsledkem je snížení ceny hrdinů o 75%. Luke Skywalker a Darth Vader tak nyní budou stát 15 000 kreditů, zatímco císař Palpatine, Chewbacca a Leia vyjdou na 10 000 kreditů. Zbývá Iden Versio, kterou odemknete za 5 000 kreditů. Tvůrci věří, že díky tomu bude odemčení hrdinů stále určitým úspěchem, ale zároveň dosažitelným úspěchem pro všechny hráče. Zbylé postavy jsou přitom přístupné od začátku.

Když se však nad změnami zamyslíme, můžeme si pokládat otázku, co přesně se vlastně změní. Čas nutný pro zpřístupnění zmíněných hrdinů je sice podstatně kratší, to nepochybně, ale pořád není zanedbatelný. Stále tu také zůstává fakt, že si při hraní budete muset vybírat, jestli chcete investovat kredity do odemčení hrdinů nebo do koupi krabic s výbavou pro třídy, stíhačky a hrdiny.

Nic se nemění ani na absurdní skutečnosti, že si musíme zdlouhavě odemykat hrdiny, kteří byli v předešlém díle z roku 2015 přístupní od samého začátku. Mám na mysli Luka, Vadera, Palpatina a Leiu, přičemž Chewbacca dorazil spolu s DLC Death Star.

Celá situace může přirozeně stále působit jako docela vychytralý marketingový tah, který z EA rázem udělá dobráky, přičemž se na vše zapomene. Tvůrci se sice ohání postavením celého systému na zpětné vazbě z bety, ale mnozí v něm vidí spíše pokus zjistit, co všechno si hráči nechají líbit. A jakmile vyjde najevo, co je už přes čáru, v EA rázem obrátí list a lidé je začnou chválit za to, jak rychle reagují na kritiku.

Stejná situace nastala už v případě kontroverze spojené s krabicemi. V tomto případě se však situace dodnes příliš nezměnila. Stále bychom se tedy měli řídit hlavně tím, jak bude vše fungovat při ostrém startu finální hry, a ne tím, co nám kdo naslibuje a jak lákavě nebo příznivě ty sliby zní.

Mimochodem, mezi stížnostmi na celý systém odemykání hrdinů bylo možné často zahlédnout velmi logický návrh, že by měla být Iden Versio odemčena prostým dokončením singleplayerové kampaně od Motive Studios, v níž hraje hlavní roli. Jak na to tvůrci potichu zareagovali? Počet kreditů, které získáte za dohrání kampaně, snížili z 20 000 na 5 000. Tedy přesně tolik kreditů, kolik aktuálně potřebujete na odemčení Iden v multiplayeru.

Tisk
Star Wars: Battlefront 2 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2
Související novinky
 
Patch Star Wars: Battlefrontu 2 přináší nový herní mód

Patch Star Wars: Battlefrontu 2 přináší nový herní mód

Pondělí 19.2.2018 16:00 - Obdobu Capture the Flag doplňuje významné obohacení offline režimu a trojice hrdinských skinů z předešlého dílu. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Star Wars: Battlefront 2 se dočká map z předešlého dílu a rozšíření offline režimu

Star Wars: Battlefront 2 se dočká map z předešlého dílu a rozšíření offline režimu

Středa 7.2.2018 14:00 - V plánu je také více obsahu na motivy Klonových válek, více map pro vesmírné bitvy či herní mód, který má uspokojit poptávku po Conquestu. Přečíst celý článek »

14 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Mikrotransakce se vrátí do Star Wars: Battlefrontu 2 v následujících měsících

Mikrotransakce se vrátí do Star Wars: Battlefrontu 2 v následujících měsících

Středa 31.1.2018 14:00 - Dosud se prodalo zhruba 9 milionů kopií hry a singleplayerovou kampaň si zkusilo 70 % hráčů. Přečíst celý článek »

21 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince EA reaguje na kritiku odemykání hrdinů ve Star Wars: Battlefrontu 2
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Peter    "Dokud do toho lidi budou sypat peníze, budou to dál cpát spokojeně do her. Když rodiče dovolí dítěti aby nacpalo 5k do FIFI, tak se není čemu divit. "

:thumbup:
Peterpeter2051
    17.11.2017 18:32
Peter

@ odpověď na komentář od reflex24:"Dokud do toho lidi budou sypat peníze, budou to dál cpát spokojeně do her. Když rodiče dovolí dítěti aby nacpalo 5k do FIFI, tak se není čemu divit. "

:thumbup:

reflex24 napsal:Dokud do toho lidi budou sypat peníze, budou to dál cpát spokojeně do her. Když rodiče dovolí dítěti aby nacpalo 5k do FIFI, tak se není čemu divit.

johnny_jay    Prej teď navíc nedávají kredity jen za odehrány čas, ale i za to, jak se živě hře dařilo (jen myslím neřekli, kolik přesně) .

Kessler23: Kolik přesně toho mas odehraneho, smím-li se zeptat?
johnny_jayjohnny_jay30163
    15.11.2017 23:42
johnny_jay

@ odpověď na komentář od Ma4zu6:Prej teď navíc nedávají kredity jen za odehrány čas, ale i za to, jak se živě hře dařilo (jen myslím neřekli, kolik přesně) .

Kessler23: Kolik přesně toho mas odehraneho, smím-li se zeptat?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ma4zu6 napsal:Ono bylo by dobrý si přečíst že už to EA snížilo, Vader stál 60k a zisk kreditů byl stále stejný (jen za kampaň bylo 20 místo 5)

Ma4zu6    Ono bylo by dobrý si přečíst že už to EA snížilo, Vader stál 60k a zisk kreditů byl stále stejný (jen za kampaň bylo 20 místo 5)Ma4zu6ma4zu66141    15.11.2017 23:29 Ma4zu6

@ odpověď na komentář od Kessler23:Ono bylo by dobrý si přečíst že už to EA snížilo, Vader stál 60k a zisk kreditů byl stále stejný (jen za kampaň bylo 20 místo 5)

Kessler23 napsal:Nezdá se mi nějak moc náročný to odemknout. Hru mám od včerejška a už se mi povedlo nahrabat 20K, čili Darth Vader (15K) a Iden (5K) . Co musim ale zmínit je, že hrdiny který musíš odemknout je docela směšný. Ikonická postava filmů, seriálů a videoher ze světa SW jako je Darth Vader by měla být hned přístupná. Nejsem proti, aspoň mi ta hra vydrží dýl a mám nějakej cíl kterýho dosáhnout, ale říkám si jak dlouho mi bude trvat vydělat peníze až splním všechny "challenge", který jsou asi tak hlavním přínosem kreditů.

N.Gin    Zajimavy ze kdyz vyslo BF3 tak si nikdo nestezoval ze ma na zacatku 8 zbrani a techniku bez cehokoliv, a kdyz to chtel clovek otevrit trvalo to tak 100+ hodin :) ...Dneska chce mit kazdy vsechno hned, a jeste si stezuje na casual mobilni hry. Timto nechci obhajovat politiku EA ktera ten obsah zpristupni za penize. To me stvalo, ze po roce na BF3 (coz byla posledni hra kterou jsem od Dice/EA koupil) zpristupnili battlepacky kde si mohl kazdy otevrit vsechny vylepseni za penize hned po tom co ostatni museli vsechno odemcit.N.Ginngin10093    15.11.2017 22:57 N.Gin

Zajimavy ze kdyz vyslo BF3 tak si nikdo nestezoval ze ma na zacatku 8 zbrani a techniku bez cehokoliv, a kdyz to chtel clovek otevrit trvalo to tak 100+ hodin :) ...Dneska chce mit kazdy vsechno hned, a jeste si stezuje na casual mobilni hry. Timto nechci obhajovat politiku EA ktera ten obsah zpristupni za penize. To me stvalo, ze po roce na BF3 (coz byla posledni hra kterou jsem od Dice/EA koupil) zpristupnili battlepacky kde si mohl kazdy otevrit vsechny vylepseni za penize hned po tom co ostatni museli vsechno odemcit.

Kessler23    Nezdá se mi nějak moc náročný to odemknout. Hru mám od včerejška a už se mi povedlo nahrabat 20K, čili Darth Vader (15K) a Iden (5K) . Co musim ale zmínit je, že hrdiny který musíš odemknout je docela směšný. Ikonická postava filmů, seriálů a videoher ze světa SW jako je Darth Vader by měla být hned přístupná. Nejsem proti, aspoň mi ta hra vydrží dýl a mám nějakej cíl kterýho dosáhnout, ale říkám si jak dlouho mi bude trvat vydělat peníze až splním všechny "challenge", který jsou asi tak hlavním přínosem kreditů.Kessler23kessler2375746    15.11.2017 22:05 Kessler23

Nezdá se mi nějak moc náročný to odemknout. Hru mám od včerejška a už se mi povedlo nahrabat 20K, čili Darth Vader (15K) a Iden (5K) . Co musim ale zmínit je, že hrdiny který musíš odemknout je docela směšný. Ikonická postava filmů, seriálů a videoher ze světa SW jako je Darth Vader by měla být hned přístupná. Nejsem proti, aspoň mi ta hra vydrží dýl a mám nějakej cíl kterýho dosáhnout, ale říkám si jak dlouho mi bude trvat vydělat peníze až splním všechny "challenge", který jsou asi tak hlavním přínosem kreditů.

FesakSX    Neměli snižovat, víš ty kolik je 40 hodin ? pokud pracuješ/studuješ jsi docela dost zaneprázdněn+ máš i jiné zájmy dáš 60 euro za hru no a zjistíš že až za 40 hodin si zahraješ za postavu kterou jsi hrál v předešlém battlefrontu hned ze začátku. No a nebo zaplatíš jak blbeček EA aby jsi mohl hrát za hrdinu, mám pocit to bylo 13€ nebo lootboxy. Takže hra za 60 se stane z ničeho nic 100€ hra. :thumbup: . . No a divte se vole že máme Babiše když tu máme něco takovéhoFesakSXfesaksx14964    15.11.2017 19:00 FesakSX

@ odpověď na komentář od Pennywise:Neměli snižovat, víš ty kolik je 40 hodin ? pokud pracuješ/studuješ jsi docela dost zaneprázdněn+ máš i jiné zájmy dáš 60 euro za hru no a zjistíš že až za 40 hodin si zahraješ za postavu kterou jsi hrál v předešlém battlefrontu hned ze začátku. No a nebo zaplatíš jak blbeček EA aby jsi mohl hrát za hrdinu, mám pocit to bylo 13€ nebo lootboxy. Takže hra za 60 se stane z ničeho nic 100€ hra. :thumbup: . . No a divte se vole že máme Babiše když tu máme něco takového

Pennywise napsal:Vy jste jak malá děcka, prostě "chci mít hned všecko od začátku". Vždyť je to pak nuda, rozhodně to snižovat neměli....

Zarenix   1x   To je trochu jine, v ow za toho hrdinu hrajes celou hru a v swb2 jen obcas. Prirovnani k OW bych spis zvolil treba shield od reinharda a orisy, kazdy ma jiny princip stitu, ale ve vysledku ti to pohlti dmg a to je ucel ne ? Maul a Vader sou rozdilne postavy jen v malo ohledech a ve vysledku je celkem fuk jaky hero to byl, hlavne ze splnil ucel a to, ze ti treba pomohl zabezpecit point.Zarenixzarenix28651    15.11.2017 15:55 Zarenix

@ odpověď na komentář od hRDLA:To je trochu jine, v ow za toho hrdinu hrajes celou hru a v swb2 jen obcas. Prirovnani k OW bych spis zvolil treba shield od reinharda a orisy, kazdy ma jiny princip stitu, ale ve vysledku ti to pohlti dmg a to je ucel ne ? Maul a Vader sou rozdilne postavy jen v malo ohledech a ve vysledku je celkem fuk jaky hero to byl, hlavne ze splnil ucel a to, ze ti treba pomohl zabezpecit point.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

hRDLA napsal:To je blbost, to je jak tvrdit že přece v OW nepotřebuješ Hanza když máš Widowmaker, hrdinové jsou to přece podobní tak se zase tolik nezmění když ho nemáš.

Rappix    Ono to odemykání samotných hrdinů je jen špička ledovce.
Pokud si totiž budete chtít odemknout veškerý obsah který ve hře je (mluvíme konkrétně o vylepšování hrdinů) , tak vám to zabere buďto 4 528 hodin čistého herního času nebo si to urychlíte a vysolíte 2100 dolarů (cca 45 000 Kč) za lootboxy.
To že je celý systém postaven na tom, že je hra striktně nadesignovaná jako P2W hra a s klasickými základními hrdiny nebudete mít proti hráčům kteří si připlatí na začátku vůbec žádnou šanci něco vyhrát je další věc.
odkaz ]
Rappixrappix10626
    15.11.2017 14:40
Rappix

Ono to odemykání samotných hrdinů je jen špička ledovce.
Pokud si totiž budete chtít odemknout veškerý obsah který ve hře je (mluvíme konkrétně o vylepšování hrdinů) , tak vám to zabere buďto 4 528 hodin čistého herního času nebo si to urychlíte a vysolíte 2100 dolarů (cca 45 000 Kč) za lootboxy.
To že je celý systém postaven na tom, že je hra striktně nadesignovaná jako P2W hra a s klasickými základními hrdiny nebudete mít proti hráčům kteří si připlatí na začátku vůbec žádnou šanci něco vyhrát je další věc.
odkaz ]

reflex24    Taky jsem přemýšlel o koupi, po velmi ubohé jedničce jsem se konečně těšil na pořádnou hru ze SW. Bohužel zabíjení her má EA v krvi.reflex24reflex2428655    15.11.2017 14:39 reflex24

@ odpověď na komentář od Zarenix:Taky jsem přemýšlel o koupi, po velmi ubohé jedničce jsem se konečně těšil na pořádnou hru ze SW. Bohužel zabíjení her má EA v krvi.

Zarenix napsal:Ale přidají výzvy a další blbosti na získávání kreditů.

hRDLA    To je blbost, to je jak tvrdit že přece v OW nepotřebuješ Hanza když máš Widowmaker, hrdinové jsou to přece podobní tak se zase tolik nezmění když ho nemáš.hRDLAhrdla20497    15.11.2017 14:37 hRDLA

To je blbost, to je jak tvrdit že přece v OW nepotřebuješ Hanza když máš Widowmaker, hrdinové jsou to přece podobní tak se zase tolik nezmění když ho nemáš.

Zarenix    Ale přidají výzvy a další blbosti na získávání kreditů.Zarenixzarenix28651    15.11.2017 14:32 Zarenix

@ odpověď na komentář od reflex24:Ale přidají výzvy a další blbosti na získávání kreditů.

reflex24 napsal:Počkej až vydají první DLC, to zas každý hrdina bude stát 20k.

reflex24    Počkej až vydají první DLC, to zas každý hrdina bude stát 20k.reflex24reflex2428655    15.11.2017 14:22 reflex24

@ odpověď na komentář od Zarenix:Počkej až vydají první DLC, to zas každý hrdina bude stát 20k.

Zarenix napsal:Pokud chci skin, tak musím farmit desítky až stovky hodin. Pokud chceš Vadera taky farmíš. Co se týče hratelnosti, tak to mění velice málo. Moc se od Kylo Rena/maula neliší.
Edit: Chápal bych, pokud by jsi neměl hrdiny zadarmo, ale je tam Ren, Maul, Krokodýl a Boba Fett za impérium a odemknout můžeš postavy Vader, Palpatine a Versio. Nejsem si teď jistý, ale mapa nemá omezený počet hrdinů. Pokud by byly všichni odemčení, tak na každé straně 7 hrdinů je celkem dost.

Zarenix    Pokud chci skin, tak musím farmit desítky až stovky hodin. Pokud chceš Vadera taky farmíš. Co se týče hratelnosti, tak to mění velice málo. Moc se od Kylo Rena/maula neliší.
Edit: Chápal bych, pokud by jsi neměl hrdiny zadarmo, ale je tam Ren, Maul, Krokodýl a Boba Fett za impérium a odemknout můžeš postavy Vader, Palpatine a Versio. Nejsem si teď jistý, ale mapa nemá omezený počet hrdinů. Pokud by byly všichni odemčení, tak na každé straně 7 hrdinů je celkem dost.
Zarenixzarenix28651
    15.11.2017 14:11
Zarenix

@ odpověď na komentář od reflex24:Pokud chci skin, tak musím farmit desítky až stovky hodin. Pokud chceš Vadera taky farmíš. Co se týče hratelnosti, tak to mění velice málo. Moc se od Kylo Rena/maula neliší.
Edit: Chápal bych, pokud by jsi neměl hrdiny zadarmo, ale je tam Ren, Maul, Krokodýl a Boba Fett za impérium a odemknout můžeš postavy Vader, Palpatine a Versio. Nejsem si teď jistý, ale mapa nemá omezený počet hrdinů. Pokud by byly všichni odemčení, tak na každé straně 7 hrdinů je celkem dost.

reflex24 napsal:Nic farmit nemusíš, jen hraješ, dostáváš od vývojářů mapy a postavy zdarma.

reflex24    Nic farmit nemusíš, jen hraješ, dostáváš od vývojářů mapy a postavy zdarma.reflex24reflex2428655    15.11.2017 13:47 reflex24

@ odpověď na komentář od Zarenix:Nic farmit nemusíš, jen hraješ, dostáváš od vývojářů mapy a postavy zdarma.

Zarenix napsal:Ale za 60€ dostanu hru ve které farmím skiny, takže taky nemám komplet hru a kosmetická část je uzamčena.

hRDLA   1x   Jo jenže ti to ani trošku nemění hratelnosthRDLAhrdla20497    15.11.2017 13:29 hRDLA

@ odpověď na komentář od Zarenix:Jo jenže ti to ani trošku nemění hratelnostKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zarenix napsal:Ale za 60€ dostanu hru ve které farmím skiny, takže taky nemám komplet hru a kosmetická část je uzamčena.

Zarenix    Ale za 60€ dostanu hru ve které farmím skiny, takže taky nemám komplet hru a kosmetická část je uzamčena.Zarenixzarenix28651    15.11.2017 13:18 Zarenix

@ odpověď na komentář od reflex24:Ale za 60€ dostanu hru ve které farmím skiny, takže taky nemám komplet hru a kosmetická část je uzamčena.

reflex24 napsal:Nejlepší je v tomhle Overwatch, jediné co si můžete koupit jsou bedny, kde padají skiny, pózy, hlasy a spreje, takže nic co ovlivňuje hru.

reflex24   3x   Nejlepší je v tomhle Overwatch, jediné co si můžete koupit jsou bedny, kde padají skiny, pózy, hlasy a spreje, takže nic co ovlivňuje hru.reflex24reflex2428655    15.11.2017 13:12 reflex24

Nejlepší je v tomhle Overwatch, jediné co si můžete koupit jsou bedny, kde padají skiny, pózy, hlasy a spreje, takže nic co ovlivňuje hru.

mongos    hele kdyby opravdu musel dokupovat hediny taky by me to stvalo ale ty hediny jde odemknout i obycejnym hranim prijdemi ze dost lidi se asi nechalo zmanipulovat nebo co :Dmongosmongos8734    15.11.2017 13:09 mongos

@ odpověď na komentář od Mythix:hele kdyby opravdu musel dokupovat hediny taky by me to stvalo ale ty hediny jde odemknout i obycejnym hranim prijdemi ze dost lidi se asi nechalo zmanipulovat nebo co :D

Mythix napsal:a bf stoji pres dva litry a pokud chces vsechny hrdiny musis do toho vrazit dalsi dva litry, coz mi moc super neprijde, kdyby ti hrdina mohl padnout z bednicky, byla by to jina :)

Ljuk88   1x   Project CarsLjuk88ljuk8875031    15.11.2017 13:04 Ljuk88

@ odpověď na komentář od Zarenix:Project CarsKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zarenix napsal:Která multiplayer hra mi po zakoupení odemkne veškerý obsah co se ve hře nachází ? Řekněme za poslední 2 roky ?

Zarenix    Která multiplayer hra mi po zakoupení odemkne veškerý obsah co se ve hře nachází ? Řekněme za poslední 2 roky ?Zarenixzarenix28651    15.11.2017 13:00 Zarenix

Která multiplayer hra mi po zakoupení odemkne veškerý obsah co se ve hře nachází ? Řekněme za poslední 2 roky ?

reflex24    No, jestli odemkneš za 10h 90% hrdinů, měl by jsi jít dělat do EA. A asi tě nenapadlo, že když už si koupíš hru za skoro 2k, tak by jsi chtěl tu hru komplet.reflex24reflex2428655    15.11.2017 12:57 reflex24

@ odpověď na komentář od Zarenix:No, jestli odemkneš za 10h 90% hrdinů, měl by jsi jít dělat do EA. A asi tě nenapadlo, že když už si koupíš hru za skoro 2k, tak by jsi chtěl tu hru komplet.

Zarenix napsal:WTF ? "pokud chces vsechny hrdiny musis do toho vrazit dalsi dva litry" jakože WTF ? Před slevou trvalo cca 10 hodin na odemčení Vadera/Luka, po slevě za 10h odemknu 90% hrdinů. Jak je toto možné, když přece MUSÍŠ dát 2k když chceš všechny hrdiny...Ajo vlastně další odborník co si přečetl nadpis a hru ani neviděl. To pak sorry jako.

Zarenix    WTF ? "pokud chces vsechny hrdiny musis do toho vrazit dalsi dva litry" jakože WTF ? Před slevou trvalo cca 10 hodin na odemčení Vadera/Luka, po slevě za 10h odemknu 90% hrdinů. Jak je toto možné, když přece MUSÍŠ dát 2k když chceš všechny hrdiny...Ajo vlastně další odborník co si přečetl nadpis a hru ani neviděl. To pak sorry jako.Zarenixzarenix28651    15.11.2017 12:44 Zarenix

@ odpověď na komentář od Mythix:WTF ? "pokud chces vsechny hrdiny musis do toho vrazit dalsi dva litry" jakože WTF ? Před slevou trvalo cca 10 hodin na odemčení Vadera/Luka, po slevě za 10h odemknu 90% hrdinů. Jak je toto možné, když přece MUSÍŠ dát 2k když chceš všechny hrdiny...Ajo vlastně další odborník co si přečetl nadpis a hru ani neviděl. To pak sorry jako.

Mythix napsal:a bf stoji pres dva litry a pokud chces vsechny hrdiny musis do toho vrazit dalsi dva litry, coz mi moc super neprijde, kdyby ti hrdina mohl padnout z bednicky, byla by to jina :)

Lazy    Pravdu mas :-DLazylazy34358    15.11.2017 11:59 Lazy

@ odpověď na komentář od reflex24:Pravdu mas :-D

reflex24 napsal:Tak třeba WOT je taky zdarma a kolik milionů do toho lidi měsíčně sypají. :D :D :D

reflex24    Dokud do toho lidi budou sypat peníze, budou to dál cpát spokojeně do her. Když rodiče dovolí dítěti aby nacpalo 5k do FIFI, tak se není čemu divit.reflex24reflex2428655    15.11.2017 11:24 reflex24

@ odpověď na komentář od Mythix:Dokud do toho lidi budou sypat peníze, budou to dál cpát spokojeně do her. Když rodiče dovolí dítěti aby nacpalo 5k do FIFI, tak se není čemu divit.

Mythix napsal:a bf stoji pres dva litry a pokud chces vsechny hrdiny musis do toho vrazit dalsi dva litry, coz mi moc super neprijde, kdyby ti hrdina mohl padnout z bednicky, byla by to jina :)

Mythix    a bf stoji pres dva litry a pokud chces vsechny hrdiny musis do toho vrazit dalsi dva litry, coz mi moc super neprijde, kdyby ti hrdina mohl padnout z bednicky, byla by to jina :)Mythixmythix30055    15.11.2017 11:12 Mythix

@ odpověď na komentář od reflex24:a bf stoji pres dva litry a pokud chces vsechny hrdiny musis do toho vrazit dalsi dva litry, coz mi moc super neprijde, kdyby ti hrdina mohl padnout z bednicky, byla by to jina :)

reflex24 napsal:Tak třeba WOT je taky zdarma a kolik milionů do toho lidi měsíčně sypají. :D :D :D

reflex24    Tak třeba WOT je taky zdarma a kolik milionů do toho lidi měsíčně sypají. :D :D :Dreflex24reflex2428655    15.11.2017 10:58 reflex24

@ odpověď na komentář od Lazy:Tak třeba WOT je taky zdarma a kolik milionů do toho lidi měsíčně sypají. :D :D :D

Lazy napsal:I jeden kamos, ktery normalne hraje na PC, hral nejaku tu free budovatelsku hru v prohlizeci a taky do toho sypal prachy, aby se mu to rychlejc postavilo. Ale aspon to bylo Free a ne hra za 60e+ :D :D Lidska hloupost je nekonecna :D :D

Lazy    I jeden kamos, ktery normalne hraje na PC, hral nejaku tu free budovatelsku hru v prohlizeci a taky do toho sypal prachy, aby se mu to rychlejc postavilo. Ale aspon to bylo Free a ne hra za 60e+ :D :D Lidska hloupost je nekonecna :D :DLazylazy34358    15.11.2017 10:41 Lazy

@ odpověď na komentář od reflex24:I jeden kamos, ktery normalne hraje na PC, hral nejaku tu free budovatelsku hru v prohlizeci a taky do toho sypal prachy, aby se mu to rychlejc postavilo. Ale aspon to bylo Free a ne hra za 60e+ :D :D Lidska hloupost je nekonecna :D :D

reflex24 napsal:Jestli je tvůj "kámoš" čtyřnohý nebo bydlí na stromě, nedivím se že mu to nic neříká. :D :D :D

reflex24    Jestli je tvůj "kámoš" čtyřnohý nebo bydlí na stromě, nedivím se že mu to nic neříká. :D :D :Dreflex24reflex2428655    15.11.2017 10:37 reflex24

@ odpověď na komentář od Ljuk88:Jestli je tvůj "kámoš" čtyřnohý nebo bydlí na stromě, nedivím se že mu to nic neříká. :D :D :D

Ljuk88 napsal:Tak hra je v podstate mrtva a to jeste ani nevysla.
V podstate sou to vsechno moresy z mobilnich her, kde to sype miliony.
Ja mam treba kamose kterymu hrani her na pc, nebo konzoli nic nerika, ale aby se mu rychlejc postavily hradby v nejake mobilni hre, je schopne utratit i vic jak 2000 mesicne.

Ljuk88    Tak hra je v podstate mrtva a to jeste ani nevysla.
V podstate sou to vsechno moresy z mobilnich her, kde to sype miliony.
Ja mam treba kamose kterymu hrani her na pc, nebo konzoli nic nerika, ale aby se mu rychlejc postavily hradby v nejake mobilni hre, je schopne utratit i vic jak 2000 mesicne.
Ljuk88ljuk8875031
    15.11.2017 10:33
Ljuk88

Tak hra je v podstate mrtva a to jeste ani nevysla.
V podstate sou to vsechno moresy z mobilnich her, kde to sype miliony.
Ja mam treba kamose kterymu hrani her na pc, nebo konzoli nic nerika, ale aby se mu rychlejc postavily hradby v nejake mobilni hre, je schopne utratit i vic jak 2000 mesicne.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

reflex24   2x   Hloupý je slabé slovo.reflex24reflex2428655    15.11.2017 10:21 reflex24

@ odpověď na komentář od hRDLA:Hloupý je slabé slovo.

hRDLA napsal:Jak? Jak může být někdo tak hloupý?

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (53 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole