Uživatel nepřihlášen
   

Čínská verze Souls her vyjde 25. dubna

Středa 6.12.2017 10:05 - Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek - Rubrika: Novinky Novinka

Sinner: Sacrifice for Redemption se dostane i k nám.

Hra Sinner: Sacrifice for Redemption měla být původně určena pouze pro čínský trh, ale vydavatel Another Indie se postaral o to, že se ji 25. dubna dočkáme i u nás. Těšit se můžeme na verze pro PlayStation 4, Xbox One a pro PC, distribuovanou pouze prostřednictvím Steamu.

Hra od první chvíle sklízí kritiku hráčů za příliš okatou inspiraci sérií Souls, tak si pojďme přiblížit její příběh. Hlavním hrdinou je muž jménem Adam. Muž bez vzpomínek, snažící se porozumět a vypořádat se se svou minulostí. Při postupném odemykání svých vzpomínek se proto musí postavit inkarnacím jeho největších hříchů. Není ale vůbec jisté, zda nakonec dosáhne vykoupení nebo pouze nahlédne do své minulosti.

Sinner: Sacrifice for Redemption se odehrává v temném světě, inspirovaném sérií Souls nebo titulem Shadow of the Colossus. A od začátku hráče připravuje na to, že půjde o napínavý a náročný zážitek. Bojovat totiž budete proti bossům, vytvořeným podle Adamových hříchů. Titul bude využívat systém Sin-down, kdy bude muset hříšník v boji proti ztělesněným hříchům obětovat své síly a statistiky. Odměnou ale bude možnost odemknout více konců a čekat nás mají i nové herní módy a nové funkce.

Sinner: Sacrifice for Redemption vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: Another Indie

Tisk
Související novinky
 
V Číně vzniká klon Dark Souls

V Číně vzniká klon Dark Souls

Pondělí 31.7.2017 17:59 - Podívejte se na první záběry z hardcore RPG titulu Sinner: Sacrifice for Redemption. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Čínská verze Souls her vyjde 25. dubna
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
matezcz    Klidekmatezczmatezcz36108    7.12.2017 08:12 matezcz

@ odpověď na komentář od nippon666:Klidek

nippon666 napsal:A jé děcka jdou do zase do války o teto hře vědí úplný prd, ale je přece z Číny a ovce říkají, že je to klon Dark Souls tak na to budeme nadávat. Tak takhle to ve zkratce funguje. Co na tom, že Demons, Dark Souls je vlastně King's Field z roku 1994 ano je to od stejného studia, ale je to předělaný a vydaný znova. To ovšem hrdinové internetu neví, protože se ještě houpali tátovy ve spodkách. Můžou být rádi, že vznikla další zajímavá hra z jejich podobně milovaného universa, ne oni budou raději nadávat, šašci. 90 procent her jsou stejně jenom recyklace jen málo her je skutečně originálních, no jo ale to nám přece neříkali v televizi. Proč si tedy nekopnout do čínské hry, když to dělá většina.

killjezor člen redakce    Tak Darkstar Games přímo prohlásili, že pro ně byly inspirací Soul hry, Shadow of Colosus a nějaké anime.killjezorkilljezor26380    6.12.2017 22:21 killjezor

Tak Darkstar Games přímo prohlásili, že pro ně byly inspirací Soul hry, Shadow of Colosus a nějaké anime.

dopitapetr    Je úplně jedno jestli to je kopie Dark Souls. Hráči co tyhle hry milují jsou za každý takovýhle kousek rádi. A když už je řeč o Dark Souls, tak vite že From Software nejspíš pracuje na remasteru Dark Souls? A měli by ho zanedlouho oznámit.dopitapetrdopitapetr5480    6.12.2017 22:17 dopitapetr

Je úplně jedno jestli to je kopie Dark Souls. Hráči co tyhle hry milují jsou za každý takovýhle kousek rádi. A když už je řeč o Dark Souls, tak vite že From Software nejspíš pracuje na remasteru Dark Souls? A měli by ho zanedlouho oznámit.

nippon666   1x   A jé děcka jdou do zase do války o teto hře vědí úplný prd, ale je přece z Číny a ovce říkají, že je to klon Dark Souls tak na to budeme nadávat. Tak takhle to ve zkratce funguje. Co na tom, že Demons, Dark Souls je vlastně King's Field z roku 1994 ano je to od stejného studia, ale je to předělaný a vydaný znova. To ovšem hrdinové internetu neví, protože se ještě houpali tátovy ve spodkách. Můžou být rádi, že vznikla další zajímavá hra z jejich podobně milovaného universa, ne oni budou raději nadávat, šašci. 90 procent her jsou stejně jenom recyklace jen málo her je skutečně originálních, no jo ale to nám přece neříkali v televizi. Proč si tedy nekopnout do čínské hry, když to dělá většina.nippon666nippon66630371    6.12.2017 21:03 nippon666

A jé děcka jdou do zase do války o teto hře vědí úplný prd, ale je přece z Číny a ovce říkají, že je to klon Dark Souls tak na to budeme nadávat. Tak takhle to ve zkratce funguje. Co na tom, že Demons, Dark Souls je vlastně King's Field z roku 1994 ano je to od stejného studia, ale je to předělaný a vydaný znova. To ovšem hrdinové internetu neví, protože se ještě houpali tátovy ve spodkách. Můžou být rádi, že vznikla další zajímavá hra z jejich podobně milovaného universa, ne oni budou raději nadávat, šašci. 90 procent her jsou stejně jenom recyklace jen málo her je skutečně originálních, no jo ale to nám přece neříkali v televizi. Proč si tedy nekopnout do čínské hry, když to dělá většina.

Narw    To je hrozný...Narwnarw57671    6.12.2017 14:37 Narw

To je hrozný...

matezcz    ty číňani fakt okopírují všecko :Dmatezczmatezcz36108    6.12.2017 13:42 matezcz

ty číňani fakt okopírují všecko :D

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Destiny 2: Curse of Osiris DLC

Recenze - 18.12.2017
 
Destiny 2: Curse of Osiris DLC

Tímto tempem skončí Destiny v propadlišti dějin.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 

Deskovkový speciál: Scythe

Speciál - 17.12.2017
 
Deskovkový speciál: Scythe

Svět po ničivé válce bojuje o vlastnictví továrny na výrobu bitevních robotů. Bude vítězem tohoto střetu právě vaše civilizace?

 
 
 
Ancestors Legacy – dojmy z hraní

Půl roku před vydáním vypadá tato real-time strategie pro PC a Xbox One více než nadějně!

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Star Wars: Battlefront 2 – The Last Jedi Season aneb krok správným směrem

Co všechno nabízí první várka bezplatného dodatečného obsahu pro Battlefront 2 a co se od vydání stihlo zlepšit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Escape Room – úniková hra

Průšvih. Máte 60 minut na vyřešení problému, jinak jste v loji. Uspějete, nebo skončíte v poli poražených?