Uživatel nepřihlášen
   

Star Wars: Battlefront 2 se dočká map z předešlého dílu a rozšíření offline režimu

Středa 7.2.2018 14:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

V plánu je také více obsahu na motivy Klonových válek, více map pro vesmírné bitvy či herní mód, který má uspokojit poptávku po Conquestu.

V posledních týdnech komunikace tvůrců Star Wars: Battlefrontu 2 s veřejností a komunitou mírně řečeno vázla. To se ale nyní mění díky sérii odpovědí na otázky fanoušků, s nimiž přišel Dennis Brännvall, ředitel designu v DICE, který je považován za nejvstřícnějšího vývojáře s největší šancí zachránit stav Battlefrontu 2 a spasit situaci.

V odpovědích se dočteme například to, že prioritou pro následující měsíce je stále předělání nepovedeného systému postupu. Tvůrci však začínají konečně klást větší důraz i na offline režim. Tím je myšlen Arcade mód, v němž by mělo být díky následujícímu patchi možné bojovat proti botům na všech planetách, které jsou k dispozici v online multiplayeru. Do budoucna je plán takový, že jakmile do hry zavítá další planeta, bude ihned hratelná ve všech klíčových módech, tedy včetně Arcade.

Počítá se i s dalšími novinkami. Vývojáři připravují možnost vybírat zápasy podle éry Star Wars, takže jestli dáváte přednost třeba mapám zasazeným do období původní trilogie, budete moci při hledání zápasu vybrat jen je. První mód, který výběr éry bude podporovat, je Galactic Assault. Těšit se můžeme i na režim Spectator, tedy na sledování ostatních hráčů na serveru, i když momentálně nejde o prioritu, a na režim, který v menu hry odstraní holografický efekt.Příznivce předešlého dílu pak jistě potěší, že díky následujícím patchům, které mají vycházet jednou měsíčně, se ve hře objeví některé mapy z Battlefrontu z roku 2015. Nedávno se spekulovalo o návratu Bespinu a nyní se zdá, že na něj opravdu dojde. Nových map se dočká i režim Starfigher Assault určený primárně pro vesmírné bitvy, i když Brännvall upozorňuje, že ne všechny nové mapy musí být nutně ve vesmíru.

Samozřejmostí jsou i noví hrdinové, kteří pravděpodobně dorazí jako součást dalších sezón bezplatného dodatečného obsahu. Ty by se měly svou náplní měnit, některé se tedy zaměří spíše na nové hrdiny či mapy a jiné třeba nenabídnou žádné postavy, ale naopak představí další herní módy. Na nich se již pracuje, Brännvall hovoří zejména o návrhu rozsáhlého režimu, ve kterém by měli hráči více svobody než v módu Galactic Assault a který by měl uspokojit častou poptávku po Conquestu viděném v sérii Battlefield i ve starých Battlefrontech od Pandemicu.

Dále je v plánu větší množství obsahu z éry Klonových válek, větší možnosti vizuální úpravy postav, lepší systém hraní s přáteli, větší množství hlasatelů a snad dojde i na zakládání soukromých zápasů, i když ani tahle featura není momentálně prioritou. Dočkat bychom se mohli také online kooperace v Arcade, ačkoliv ta je podle Brännvalla v tuto chvíli hudbou vzdálenější budoucnosti.Musím však zklamat příznivce singleplayerové kampaně. Žádné další rozšíření se v tuto chvíli nechystá, tvůrci se v rámci offline hraní chtějí zaměřit spíše na rozšíření Arcade režimu. Vývojáři ale Iden milují a Brännvall dodává, že kdo ví, co přinese budoucnost.

Tuto otázku si můžeme pokládat i v případě toho, co přesně bude součástí další várky bezplatného dodatečného obsahu. Nyní ale máme potvrzeno, že dojde na další obsah s tématikou Klonových válek, už měsíce se spekuluje o přidání Obi-Wana Kenobiho a generála Grievouse a aby toho bylo málo, Brännvall na Twitteru letmo hovoří o droidekách. V tomto konkrétním případě jde nejspíš jen o vtípek, ale i tak stále více věcí nasvědčuje tomu, že další sezóna Battlefrontu 2 bude na téma Klonových válek, i když jistí si budeme asi až po oficiálním odhalení.

Zdroj: Oficiální fórum, Twitter

Tisk
Star Wars: Battlefront 2 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2
Související novinky
 
Patch Star Wars: Battlefrontu 2 přináší nový herní mód

Patch Star Wars: Battlefrontu 2 přináší nový herní mód

Pondělí 19.2.2018 16:00 - Obdobu Capture the Flag doplňuje významné obohacení offline režimu a trojice hrdinských skinů z předešlého dílu. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Mikrotransakce se vrátí do Star Wars: Battlefrontu 2 v následujících měsících

Mikrotransakce se vrátí do Star Wars: Battlefrontu 2 v následujících měsících

Středa 31.1.2018 14:00 - Dosud se prodalo zhruba 9 milionů kopií hry a singleplayerovou kampaň si zkusilo 70 % hráčů. Přečíst celý článek »

21 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Star Wars: Battlefront 2 čeká nový herní mód a překopání systému postupu

Star Wars: Battlefront 2 čeká nový herní mód a překopání systému postupu

Čtvrtek 25.1.2018 14:19 - Předělaný systém postupu, který je jedním z hlavních problémů hry a terčů kritiky, bude přiblížen v březnu. Přečíst celý článek »

16 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Star Wars: Battlefront 2 se dočká map z předešlého dílu a rozšíření offline režimu
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Angeller    Tak já hru nehatoval od startu, koupil jsem si Deluxe edici za 2 litry, vzal jsem si kvůli tomu dovolenou v práci, a hrál jsem trial a pak předběžný přístup z Deluxe edice. A s hrou jsem dodnes spokojen, jen mě opravdu mrzi a štvou chybějící causal prvky jako prave nemožnost si vybrat co chci hrát za mapu, opravdu největší mínus. Aspoň že ty éry nám teď umožní. Nahraný čas s porovnáním s časem v swbf1 už jsem dávno překročil a u prvního dílu jsem ani nešel do DLC/session passu. Jen me nebaví fakt, že si koupím hru za 60/80€, a když za rok stojí polovinu ceny, jsou v ní mraky obsahu navíc. Dnes se asi vyplatí opravdu kupovat hry rok po vydání, jenže to já nevydržím a nechci takhle.Angellerangeller12565    8.2.2018 15:51 Angeller

@ odpověď na komentář od Malcolm:Tak já hru nehatoval od startu, koupil jsem si Deluxe edici za 2 litry, vzal jsem si kvůli tomu dovolenou v práci, a hrál jsem trial a pak předběžný přístup z Deluxe edice. A s hrou jsem dodnes spokojen, jen mě opravdu mrzi a štvou chybějící causal prvky jako prave nemožnost si vybrat co chci hrát za mapu, opravdu největší mínus. Aspoň že ty éry nám teď umožní. Nahraný čas s porovnáním s časem v swbf1 už jsem dávno překročil a u prvního dílu jsem ani nešel do DLC/session passu. Jen me nebaví fakt, že si koupím hru za 60/80€, a když za rok stojí polovinu ceny, jsou v ní mraky obsahu navíc. Dnes se asi vyplatí opravdu kupovat hry rok po vydání, jenže to já nevydržím a nechci takhle.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Malcolm napsal:na obranu DICE je třeba sledovat forum a z posledních informací vyplívá že tak trochu nepočítaly s tak obrovským hatem a přidávání nového obsahu trvá déle než se čekalo když se k tomu navíc musejí předělávát základní funkce hry.

Malcolm    na obranu DICE je třeba sledovat forum a z posledních informací vyplívá že tak trochu nepočítaly s tak obrovským hatem a přidávání nového obsahu trvá déle než se čekalo když se k tomu navíc musejí předělávát základní funkce hry.Malcolmmalcolm8346    8.2.2018 09:11 Malcolm

@ odpověď na komentář od Angeller:na obranu DICE je třeba sledovat forum a z posledních informací vyplívá že tak trochu nepočítaly s tak obrovským hatem a přidávání nového obsahu trvá déle než se čekalo když se k tomu navíc musejí předělávát základní funkce hry.

Angeller napsal:Ta tuna obsahu je kde? Obyčejné sezóny s novým hrdinou a mapou jednou za kvartál, které byly slíbený ještě než hra vyšla. Že nechcou dělit hráče a DLC budou zdarma vycházet. To je taky důvod proč si dovolili mikrotransakce, jenže to se nelíbilo nikomu. A místo aby pořádně něco dělali tak většinu času mlčí a my si stále nemůžeme vybrat ani mapu co chceme hrat, to je pro mě momentálně největší mínus.

Angeller    Ta tuna obsahu je kde? Obyčejné sezóny s novým hrdinou a mapou jednou za kvartál, které byly slíbený ještě než hra vyšla. Že nechcou dělit hráče a DLC budou zdarma vycházet. To je taky důvod proč si dovolili mikrotransakce, jenže to se nelíbilo nikomu. A místo aby pořádně něco dělali tak většinu času mlčí a my si stále nemůžeme vybrat ani mapu co chceme hrat, to je pro mě momentálně největší mínus.Angellerangeller12565    8.2.2018 07:08 Angeller

@ odpověď na komentář od zebrostroj74:Ta tuna obsahu je kde? Obyčejné sezóny s novým hrdinou a mapou jednou za kvartál, které byly slíbený ještě než hra vyšla. Že nechcou dělit hráče a DLC budou zdarma vycházet. To je taky důvod proč si dovolili mikrotransakce, jenže to se nelíbilo nikomu. A místo aby pořádně něco dělali tak většinu času mlčí a my si stále nemůžeme vybrat ani mapu co chceme hrat, to je pro mě momentálně největší mínus.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

zebrostroj74 napsal:Jinými slovy doufají, že za tunu nového obsahu, který tam měl být dávno, hráči zapomenou na ten podraz s mikrotransakcemi. Ok, když myslí...

Pennywise   1x   No kdo ví, R6 Siege nebo The Division byl taky ze začátku propadák a kolik to teď hraje lidí! Ubisoft ty hry postupně zlepšuje, kdyby se tady EA povedlo něco podobného, ještě to nemusí být taková katastrofa.Pennywisepennywise1651    7.2.2018 23:08 Pennywise

No kdo ví, R6 Siege nebo The Division byl taky ze začátku propadák a kolik to teď hraje lidí! Ubisoft ty hry postupně zlepšuje, kdyby se tady EA povedlo něco podobného, ještě to nemusí být taková katastrofa.

zebrostroj74    Jinými slovy doufají, že za tunu nového obsahu, který tam měl být dávno, hráči zapomenou na ten podraz s mikrotransakcemi. Ok, když myslí...zebrostroj74zebrostroj7473044    7.2.2018 21:43 zebrostroj74

Jinými slovy doufají, že za tunu nového obsahu, který tam měl být dávno, hráči zapomenou na ten podraz s mikrotransakcemi. Ok, když myslí...

Angeller    Dodatečný obsah mohl vycházet stejně, proti tomu nic moc nemám, ale úprava charakteru jak je již odzacatku v swbf1 je i v swbf2, jen skrytá, nemožnost vybrat si mapu či éru odzacatku, spectator mod chybí a teprve bude.... Takové základní věci to je to co jsem převážně myslel. Ale takto základní chybějící prvky, které s každou hrou od EA/DICE jsou pořád to samé, to mi pije vskutku krev.Angellerangeller12565    7.2.2018 17:43 Angeller

@ odpověď na komentář od Malcolm:Dodatečný obsah mohl vycházet stejně, proti tomu nic moc nemám, ale úprava charakteru jak je již odzacatku v swbf1 je i v swbf2, jen skrytá, nemožnost vybrat si mapu či éru odzacatku, spectator mod chybí a teprve bude.... Takové základní věci to je to co jsem převážně myslel. Ale takto základní chybějící prvky, které s každou hrou od EA/DICE jsou pořád to samé, to mi pije vskutku krev.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Malcolm napsal:protože to díky tomu udrží víc lidí, je to vlastně být v konstantním pocitu že za chvíli vyjdě nějaký super upate, je to jako těšit se na novou hru idkyž se jedná stále o tu samou.

Atlantis   1x   Super, že zlepšují a neserou na to i přes ten obrovský hate co schytali a nijak výrazné prodeje. Droideky!Atlantisatlantis16070    7.2.2018 17:35 Atlantis

Super, že zlepšují a neserou na to i přes ten obrovský hate co schytali a nijak výrazné prodeje. Droideky!

Malcolm   2x   protože to díky tomu udrží víc lidí, je to vlastně být v konstantním pocitu že za chvíli vyjdě nějaký super upate, je to jako těšit se na novou hru idkyž se jedná stále o tu samou.Malcolmmalcolm8346    7.2.2018 16:41 Malcolm

@ odpověď na komentář od Angeller:protože to díky tomu udrží víc lidí, je to vlastně být v konstantním pocitu že za chvíli vyjdě nějaký super upate, je to jako těšit se na novou hru idkyž se jedná stále o tu samou.

Angeller napsal:Klasicky EA udělá nehotovou hru, klasicky dělá mrtvého brouka, klasicky pak poslouchá komunitu a snaží se vše napravit. S Originem jsem začal u Battlefieldu 3 a přesně tento model se stále opakuje každej díl BF/SWBF.
To jsou tak dementní, že nemůžou udělat tohle všechno před releasem, když už všechny tyhle věci mají hotové z předchozích her?

Naštěstí mám swbf2 rad, ale tenhle jejich postup mě nepřestává udivovat. Nač udělat super hru, kterou každej vychváli a bude mít super prodeje, v EA si asi rádi serou na hlavu.

Angeller    Klasicky EA udělá nehotovou hru, klasicky dělá mrtvého brouka, klasicky pak poslouchá komunitu a snaží se vše napravit. S Originem jsem začal u Battlefieldu 3 a přesně tento model se stále opakuje každej díl BF/SWBF.
To jsou tak dementní, že nemůžou udělat tohle všechno před releasem, když už všechny tyhle věci mají hotové z předchozích her?

Naštěstí mám swbf2 rad, ale tenhle jejich postup mě nepřestává udivovat. Nač udělat super hru, kterou každej vychváli a bude mít super prodeje, v EA si asi rádi serou na hlavu.
Angellerangeller12565
    7.2.2018 16:36
Angeller

Klasicky EA udělá nehotovou hru, klasicky dělá mrtvého brouka, klasicky pak poslouchá komunitu a snaží se vše napravit. S Originem jsem začal u Battlefieldu 3 a přesně tento model se stále opakuje každej díl BF/SWBF.
To jsou tak dementní, že nemůžou udělat tohle všechno před releasem, když už všechny tyhle věci mají hotové z předchozích her?

Naštěstí mám swbf2 rad, ale tenhle jejich postup mě nepřestává udivovat. Nač udělat super hru, kterou každej vychváli a bude mít super prodeje, v EA si asi rádi serou na hlavu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Malcolm   1x   ta Takodana vypadá bombasticky, určitě bych uvítal nějakou takovou kreativní změnu hlavního menu ale přinejhorším tu máme moddaře :DMalcolmmalcolm8346    7.2.2018 16:01 Malcolm

@ odpověď na komentář od johnny_jay:ta Takodana vypadá bombasticky, určitě bych uvítal nějakou takovou kreativní změnu hlavního menu ale přinejhorším tu máme moddaře :D

johnny_jay napsal:"a na režim, který v menu hry odstraní holografický efekt"
Na r/StarWarsBattlefront se tak před 2 - 4 týdny objevil mód, který jako pozadí měl místo vnitřku lodi Maz Castle (tedy podobný princip, jak u Overwatch) a vypadalo to fakt parádně. Kéž bychom se dočkali takové celkové, komplexní změny

Foxhole   1x   Ja som si vdaka holografickemu efektu najprv myslel, ze mam nastavene nizke rozlisenie :DFoxholefoxhole65583    7.2.2018 15:28 Foxhole

@ odpověď na komentář od johnny_jay:Ja som si vdaka holografickemu efektu najprv myslel, ze mam nastavene nizke rozlisenie :D

johnny_jay napsal:"a na režim, který v menu hry odstraní holografický efekt"
Na r/StarWarsBattlefront se tak před 2 - 4 týdny objevil mód, který jako pozadí měl místo vnitřku lodi Maz Castle (tedy podobný princip, jak u Overwatch) a vypadalo to fakt parádně. Kéž bychom se dočkali takové celkové, komplexní změny

johnny_jay    "a na režim, který v menu hry odstraní holografický efekt"
Na r/StarWarsBattlefront se tak před 2 - 4 týdny objevil mód, který jako pozadí měl místo vnitřku lodi Maz Castle (tedy podobný princip, jak u Overwatch) a vypadalo to fakt parádně. Kéž bychom se dočkali takové celkové, komplexní změny
johnny_jayjohnny_jay30163
    7.2.2018 14:56
johnny_jay

"a na režim, který v menu hry odstraní holografický efekt"
Na r/StarWarsBattlefront se tak před 2 - 4 týdny objevil mód, který jako pozadí měl místo vnitřku lodi Maz Castle (tedy podobný princip, jak u Overwatch) a vypadalo to fakt parádně. Kéž bychom se dočkali takové celkové, komplexní změny

Draper    A já kvůli tomu stáhl starý díl.Draperdraper18948    7.2.2018 14:41 Draper

A já kvůli tomu stáhl starý díl.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Frezen9   1x   Na tohle jsem čekal! Rád bych si zahrál na Bespinu nebo Scarifu, dost mi ty mapy chybí. K tomu ještě noční varianty, super!Frezen9frezen915735    7.2.2018 14:36 Frezen9

Na tohle jsem čekal! Rád bych si zahrál na Bespinu nebo Scarifu, dost mi ty mapy chybí. K tomu ještě noční varianty, super!

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (59 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12147 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Killing Floor 2 (44 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole