Uživatel nepřihlášen
 

God of War – nová éra staré série

Pátek 5.1.2018 13:14 - Autor: Filip "Filca" Němec - Rubrika: Preview Preview God of War

Nejnovější informace o připravovaném God of War konečně prozrazují, jaká hra bude a co od ní mají hráči očekávat.

Informace v preview a obrázky pocházejí z článku amerického papírového magazínu Game Informer.

Když vyšel v roce 2005 první díl God of War, způsobil v herním světě poprask. Skvělého přijetí se dočkaly i následující díly, snad jen kromě prozatím posledního pokračování, tentokrát již bez číslovky, s přídomkem Ascension z roku 2013. Ten už takový ohlas nesklidil a fanoušci série se tak začali o budoucnost značky obávat, přestože bylo jisté, že Kratova chvíle musí ještě někdy nastat. Tak velkou značku prostě Sony jen tak nepustí. Na loňské E3 studio Santa Monica přineslo nové záběry ze hry označené jednoduše God of War a fanoušci se začali ptát: „Kde je náš starý známý Kratos? Je to ještě on?“

Začínáme téměř od nuly

A autoři mají jasnou odpověď – není! Na novém God of War se ve skutečnosti začalo pracovat již podstatně dříve, po vydání God of War: Ascension bylo ve studiu cítit, že příběh Krata tak jak ho známe skončil a lidé se začínali ptát, co bude dál. Shannon Studshill, hlava studia Sony Santa Monica, věděla, že pokud má přijít další díl, nesmí zůstat kámen na kameni, nicméně nikdo se s nápady příliš nehrnul, a tak byl zpět do studia povolán Cory Barloga, jež se ujal pozice kreativního ředitele. Byl to právě Barlog, kdo stál za úspěchem původních dílů série, a přestože se může zdát podivné při snaze o něco nového zvát zpět původní tým, provázanost nového God of War s předchozími dobrodružstvími má být i přes řadu změn zcela evidentní. Jak říká sám Barlog: „Abyste mohli porušit pravidla, musíte je nejdřív znát“.

A pokud jde o porušování starých pravidel, rozhodně se toho nebojí. Ze hry tak například zmizelo plavání, a dokonce i skákání – ve hře jednoduše chybí tlačítko pro skok. S tím zmizely i charakteristické úseky se skákacími pasážemi. Autoři však jedním dechem dodávají, že jde sice o podstatné změny, ale pořád jde o charakteristický herní zážitek, který se pouze vyvinul určitým směrem. S tím jdou ruku v ruce podstatné novinky, o kterých už víme z dřívějška. Blades of Chaos pověsil Kratos na hřebík spolu s celou řeckou mytologií, přesto by na jeho minulé činy nemělo být zapomenuto, respektive Kratos sám by si měl být vědom všeho, co doposud prožil.
S chladnou hlavou a logickým úsudkem

Snad nejpodstatnější změnou, o níž se ale prakticky vůbec nevědělo, je zcela odlišný soubojový systém. Drcení deseti nepřátel zároveň pomocí kruhových útoků Blades of Chaos či vystřelování nepřátel do vzduchu, kde jste do nich nepříčetně vráželi čepele, to vše je pryč. Souboje jsou podstatně více taktické a vyžadují daleko větší míru logického uvažování. To naznačuje už změna zbraní. Dosavadní arzenál připomínal spíše zbraně hromadného ničení, zatímco nová sekera Leviathan je sice stále velmi mocným bojovým artefaktem, ale je ji třeba užívat daleko taktičtěji.

„Omračování nepřátel bude podstatnou složkou každého souboje, na některé nepřátele totiž nebude sekera Laviathan působit.“

K ruce bude mít Kratos i štít, který bude sloužit nejen k odrážení útoků, ale také k boji na blízko. Další zbraní je s menším množstvím nadsázky, než byste čekali, Kratův syn Atreus. Spolupráce otce a syna bude v tomto případě velmi úzce provázána, Atreus totiž briskně přistupuje k nepřátelům a většinou z bezpečné vzdálenosti na ně pálí salvy šípů. Kratos mu pak může kdykoli přikázat, aby se zaměřil na určitého nepřítele. Přestože bude náš polobůh stále mocným nástrojem zkázy, na některé druhy nepřátel nebudou jeho zbraně účinkovat. Kratos tak bude muset využívat prostředí, kombinovat štít se sekerou, a především schopnosti svého syna, aby se dostal některým nepřátelům na kobylku.

Souboje budou hodně o prioritách, jenž přiřadíte určitým nepřátelům. Náhodná a zběsilá devastace jako doposud už není možná. Zpravidla se pustíte do těch největších, zatímco Atreus se pokusí eliminovat obtížný hmyz kolem. Svými šípy nebude nepřátele přímo zabíjet, ale pokud jeho útoky budou trvat déle, dokáže nepřítele omráčit a Kratos tak může přistoupit ke svým oblíbeným brutálním kapitulacím. Omračování nepřátel bude podstatnou složkou každého souboje, na některé nepřátele totiž nebude sekera Laviathan působit, a tak bude muset Kratos s pomocí prostředí a Atreových šípů nepřítele omráčit jinak.
Autoři slibují, že každý střet by měl jít vyřešit mnoha způsoby a je pouze na vás, jak budete kombinovat vlastnosti Krata a jeho syna a stejně tak specifika okolního prostředí, jež by mělo hrát podstatně větší roli. Osobně se hodně těším na souboje s Leviathanem v ruce, který můžete házet na protivníky, přičemž ty slabší by měl takový úspěšný hod na moment zmrazit a stlačením příslušného tlačítka by se měla sekyra poslušně vrátit podobně jako Thorovo kladivo. Ačkoli může působit změna soubojového systému vyznavačům původních dílů nepříjemné očekávání, těch několik málo vyvolených, kteří už měli možnost nové God of War hrát, mluví o soubojích pouze v superlativech.

Ať žijí RPG prvky

Kratos nově nevstupuje pouze do prostředí severské mytologie, ale také do nové éry hratelnosti, jež se bude vyznačovat i drobnou implementací RPG prvků. Ostatně, mnoho her, které se jim dlouho vyhýbaly, nakonec právě tyto prvky dovedly téměř k dokonalosti a vypadá to, že ani v novém God of War nebudou na škodu. Podle slov tvůrců si nyní budeme moci Krata upravovat především tak, aby jeho vlastnosti odpovídaly našemu stylu boje.

„Kratos je stále ten brutální zabiják bohů, který je schopen nepředstavitelné síly.“

K tomu budou sloužit především runy, jež budeme vkládat do Leviathanu. Tomu tak propůjčí nejrůznější schopnosti, kterých má být velké množství, a právě zmíněný efekt zmrazování nepřátel při hodu sekery proti nepříteli je jedním ze speciálních schopností použitých run. V nabídce by mělo být několik elementů, takže by mělo dojít třeba i na oheň, ale i jejich různé proměnné, jako silnější útok určený pouze jednomu nepříteli, nebo plošné zasažení protivníků kolem vás. Dokonce by mělo jít vylepšovat i jednotlivé runy, které budou mít po jejich nalezení určité statistik. Ty půjde postupně vylepšovat.

Naopak návrat slaví tzv. Spartan Rage, kdy se po naplnění ukazatele na váš povel spustí Kratův zběsilý útok, hodící se především na ty nejsilnější nepřátele. Kratos se do svých nepřátel v takovém případě pustí hezky po staru a jedinými zbraněmi budou jeho pěsti. V takových chvílích bychom měli pocítit, že Kratos je stále ten brutální zabiják bohů, který je schopen nepředstavitelné síly, která odhazuje protivníky desítky metrů daleko nebo je trhá jako kusy papíru.

A nebyla by to správná implementace RPG prvků bez využití zbroje. K té se dostanete pomocí craftingu, jež umožňují suroviny nalezené v truhlách, na které budete narážet. Bohužel o tomto prvku se zatím autoři moc nerozpovídali. Podobně na tom je i strom zkušeností, ve kterém si budete moci za získané dovednostní body nakupovat nové skilly, i to je ale v současnou chvíli zahaleno rouškou tajemství.
Atreus, syn poloboha

Jste-li fanouškem původních dílů, jistě vám podobně jako mne již od oznámení hry vrtá hlavou Atreova úloha ve hře. Jistě, všichni vývojářům věříme, přesto je tu neustále nepříjemný pocit, že malé dítě bude brutálního poloboha na svém dobrodružství brzdit. A neudělá snad z impulzivního vraha přítomnost jeho droboučkého syna ustrašeného fotříka? Přítomnost Atrea je i přes všechny zmíněné novinky změnou zcela nejzásadnější a není tak náhoda, že se na jeho roli ve hře zaměřili třeba i redaktoři magazínu Game Informer, kteří si mohli zahrát krátkou ukázku ze hry a přitom autory vyzpovídat.

Samotný Barlog však na toto téma dodává, že už od počátku se chtěli ujistit, že nevytváří hru, ve které půjde o eskortování Kratova syna na konec příběhu. Atreus je zcela soběstačný, neplete se do cesty a je naopak velmi nápomocný. V průběhu vývoje hry pracovali autoři s několika přístupy, z nichž nyní vykrystalizoval výsledek, ve kterém je Atreus prodlouženou rukou svého otce a umocňuje jeho schopnosti, zatímco si ale nekrade zabíjení nepřátel sám pro sebe.

Atreus tak v případě, že se o něj nezajímáte, libovolně ostřeluje nepřátele a pouze v momentě, kdy zmáčknete čtvereček, zaměří se na vámi určeného protivníka. Jak už jsem ale popisoval výše, jeho útoky působí jen velmi malé poškození a místo toho uštědřují protivníkům tzv. stun damage, což je nový prvek hratelnosti. Atreus je tak dobrým pomocníkem v soubojích, nicméně je ale nijak významně neulehčuje.

Jak se bude postupně vyvíjet Kratos a jeho výbava a schopnosti, bude se zlepšovat i Atreus, jenž získá taktéž nové vybavení, zbraně nebo i způsoby boje. Přestože o vylepšování Atrea nebyli v Santa Monice příliš otevření, dá se očekávat, že nezanedbatelné množství skillů se bude týkat právě jeho schopností a vylepšování dovedností Kratova syna tak bude podstatným prvkem pro hratelnost.
Konec statické kameře

Třikrát sláva! Nové God of War konečně zapomíná na statickou kameru, která sice pomáhala při frenetických soubojích tím, že jste se o ni nemuseli starat, nicméně nevznikla snad žádná recenze na hru, kde by si redaktor nepostěžoval nad tím, že se kamera občas dívala tam, kam nemá. Změna kamery jde ruku v ruce s vnímáním světa, který je daleko větší, bohatší a jedině možnost volně se rozhlížet umožní více se do něj ponořit. Dost možná jste si také všimli, že kamera je posazena podstatněji blíže za Kratovo rameno, takže je celý zážitek intenzivnější a osobnější.

Vskutku zajímavou novinkou je absence jakýchkoli střihů. Jakmile hra začne, až do jejího vyvrcholení neproběhne žádný střih, který by náhle změnil pohled kamery či úhel pohledu. Vše se bude dít plynule v reálném čase, což by mělo přinést zcela nový zážitek ve vyprávění příběhu. Zároveň to také potvrzuje, že hlavní hvězdou hry bude vždy Kratos, neboť jeho přítomnost tak kamera jednoduše nemůže opustit.

Co dál?

S příchodem nového God of War se zdá, že Kratos a jeho dobrodružství vstávají z popela Jako bájný Fénix a podle slov autorů to vypadá na pořádně dlouhý let. Barlog se už nyní nebojí mluvit o zcela nových érách, které by mohly Kratův život postihnout. S řeckou mytologií v zádech by se mohl Kratos podívat třeba do prostředí mayské kultury nebo i té egyptské, která byla původně pro aktuální díl také zvažována. A podle všeho i v Sony jsou takové budoucnosti naklonění.

Barlog jde ve svých sebevědomých úvahách dokonce ještě dál a vidí sérii God of War jako univerzum, podobně jako Uncharted nebo dokonce i Assassin's Creed. To jsou určitě silná slova, a přestože nastavení celé série podporuje myšlenku jiných světů a prostředí, určitá část fanouška původních dílů ve mně vnímá mírnou pachuť při čtení takových prohlášení. Necháme se ale překvapit, vždyť zatím ani neznáme datum vydání aktuálně slibovaného dílu. Sony zatím hovoří pouze o začátku roku 2018, přesné datum však slibují oznámit velmi brzy.

God of War je očekáváno na začátku letošního roku. Hra vyjde s českými titulky na PlayStation 4 a měla by nabídnout herní dobu kolem 25 až 35 hodin. God of War předobjednáte v obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.


God of War na PS4Hodnocení hry
Těšíme se
  • Nový soubojový systém
  • Implementace RPG prvků
  • Spolupráce Krata a jeho syna
  • Využití severské mytologie
  • Dlouhá herní doba
Bojíme se
  • Špatné implementace novinek
  • Umělého nastavování herní doby
  • Odložení vydání hry
Shrnutí: Autorům se musí jednoznačně uznat notná dávka odvahy. Mohli vytvořit prequel z prostředí Řecké mytologie, pokosit pár bohů a při troše snahy by šlo o další alespoň průměrně povedený díl. Místo toho je tu zcela nová éra, do které Kratos vstupuje mimo jiné i jakožto otec mladého Atrea. A my jsme hodně zvědavi, jak to celé ve finále dopadne.
Tisk  
Štítky: God of War
God of War na PS4Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry God of War Screenshot ze hry God of War Screenshot ze hry God of War Screenshot ze hry God of War Screenshot ze hry God of War Screenshot ze hry God of War Screenshot ze hry God of War Screenshot ze hry God of War

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku God of War – nová éra staré série
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
BRUNO cz   1x   ...no tak určitě. . :D akorat furt nvm co je to "stunt demage".BRUNO czbruno-cz6787    11.1.2018 16:44 BRUNO cz

@ odpověď na komentář od Faldmen:...no tak určitě. . :D akorat furt nvm co je to "stunt demage".

Faldmen napsal:"Svými šípy nebude nepřátele přímo zabíjet, ale pokud jeho útoky budou trvat déle, dokáže nepřítele omráčit a Kratos tak může přistoupit ke svým oblíbeným brutálním kapitulacím. Omračování nepřátel bude podstatnou složkou každého souboje, na některé nepřátele totiž nebude sekera Laviathan působit, a tak bude muset Kratos s pomocí prostředí a Atreových šípů nepřítele omráčit jinak. "
...
"Jak už jsem ale popisoval výše, jeho útoky působí jen velmi malé poškození a místo toho uštědřují protivníkům tzv. stunt demage, což je nový prvek hratelnosti. "
Sorry jako, ale prijde mi to dost strozumitelne popsany.

rawneox   3x   Někdy je lepší věci který děláte posunout jinym směrem, jinak se nehnete z místa. .
Na nový God of War se těšim moc :thumbup:
rawneoxrawneox17681
    6.1.2018 17:19
rawneox

Někdy je lepší věci který děláte posunout jinym směrem, jinak se nehnete z místa. .
Na nový God of War se těšim moc :thumbup:

Narw   6x   Jestli si někdo myslí, že hru vydaj za měsíc, když ještě nemaj předobjednávky ani na hru, ani kolektorky, nic - tak jste blázni. To dřív jak v dubnu - květnu nevyjde.Narwnarw57671    6.1.2018 00:40 Narw

Jestli si někdo myslí, že hru vydaj za měsíc, když ještě nemaj předobjednávky ani na hru, ani kolektorky, nic - tak jste blázni. To dřív jak v dubnu - květnu nevyjde.

kotlik   1x   Souhlasim, podle mě se pokoušejí o 60 Fps+ a nejde jim to, alespon to řikaji pomluvykotlikkotlik20442    5.1.2018 22:35 kotlik

@ odpověď na komentář od the víta ! :):Souhlasim, podle mě se pokoušejí o 60 Fps+ a nejde jim to, alespon to řikaji pomluvy

the víta ! :) napsal:Nevím proč ale cejtím že tu hru odložej ještě... :D

the víta ! :)    Jestli do konce ledna to neohlásej tak by to vypadalo bledě....the víta ! :)the-vita11589    5.1.2018 18:36 the víta ! :)

@ odpověď na komentář od noseky:Jestli do konce ledna to neohlásej tak by to vypadalo bledě....

noseky napsal:No to ani nestras...

noseky   1x   No to ani nestras... nosekynoseky63152    5.1.2018 18:33 noseky

@ odpověď na komentář od the víta ! :):No to ani nestras... Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

the víta ! :) napsal:Nevím proč ale cejtím že tu hru odložej ještě... :D

Alcatras   1x   Zahodil je. Mě spíš zajímá, kdo to dítě přesně je, než jak k němu přišel. :)Alcatrasalcatras5716    5.1.2018 17:09 Alcatras

@ odpověď na komentář od watchstefan:Zahodil je. Mě spíš zajímá, kdo to dítě přesně je, než jak k němu přišel. :)

watchstefan napsal:Já doufám že bude odpovězeno na otázku jak Kratos přišel k dítěti a dalších věcí proč nemá ty čepele co měl

watchstefan   1x   Já doufám že bude odpovězeno na otázku jak Kratos přišel k dítěti a dalších věcí proč nemá ty čepele co mělwatchstefanwatchstefan28950    5.1.2018 16:23 watchstefan

Já doufám že bude odpovězeno na otázku jak Kratos přišel k dítěti a dalších věcí proč nemá ty čepele co mělKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

sweat55    No uvidíme, snad to nebude úplně mimo a něco si to z předešlých dílů přinese. Ale věřím tomu.sweat55sweat5520217    5.1.2018 15:52 sweat55

No uvidíme, snad to nebude úplně mimo a něco si to z předešlých dílů přinese. Ale věřím tomu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Chesse   1x   No.... mohlo by to byt zajimave, ale radsi si počkám az se naplni bazar... nechci se spalit jako minuli rok u Horizonu...Chessechesse22383    5.1.2018 15:34 Chesse

No.... mohlo by to byt zajimave, ale radsi si počkám az se naplni bazar... nechci se spalit jako minuli rok u Horizonu...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Alfajk   1x   me se tenhle novej Kratos moc nelibi, nevim proc, ale ten jeho mrňous me vubec nesediAlfajkalfajk16671    5.1.2018 15:24 Alfajk

me se tenhle novej Kratos moc nelibi, nevim proc, ale ten jeho mrňous me vubec nesedi

the víta ! :)   1x   Nevím proč ale cejtím že tu hru odložej ještě... :Dthe víta ! :)the-vita11589    5.1.2018 15:20 the víta ! :)

Nevím proč ale cejtím že tu hru odložej ještě... :D

Faldmen   3x   "Svými šípy nebude nepřátele přímo zabíjet, ale pokud jeho útoky budou trvat déle, dokáže nepřítele omráčit a Kratos tak může přistoupit ke svým oblíbeným brutálním kapitulacím. Omračování nepřátel bude podstatnou složkou každého souboje, na některé nepřátele totiž nebude sekera Laviathan působit, a tak bude muset Kratos s pomocí prostředí a Atreových šípů nepřítele omráčit jinak. "
...
"Jak už jsem ale popisoval výše, jeho útoky působí jen velmi malé poškození a místo toho uštědřují protivníkům tzv. stunt demage, což je nový prvek hratelnosti. "
Sorry jako, ale prijde mi to dost strozumitelne popsany.
Faldmenfaldmen33601
    5.1.2018 15:02
Faldmen

@ odpověď na komentář od BRUNO cz:"Svými šípy nebude nepřátele přímo zabíjet, ale pokud jeho útoky budou trvat déle, dokáže nepřítele omráčit a Kratos tak může přistoupit ke svým oblíbeným brutálním kapitulacím. Omračování nepřátel bude podstatnou složkou každého souboje, na některé nepřátele totiž nebude sekera Laviathan působit, a tak bude muset Kratos s pomocí prostředí a Atreových šípů nepřítele omráčit jinak. "
...
"Jak už jsem ale popisoval výše, jeho útoky působí jen velmi malé poškození a místo toho uštědřují protivníkům tzv. stunt demage, což je nový prvek hratelnosti. "
Sorry jako, ale prijde mi to dost strozumitelne popsany.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

BRUNO cz napsal:stunt demage? ? ? wtf? - bylo by dobry to opravit - ctou to mlady lidi, nebo to napsat cesky. (stun damage - způsobí omráčení)

Ratos    Cekam ze to vyjde nejdriv o prazdninach, prinejhorsim na podzim, kazdopadne doufam ze splni ten zacatek roku, ale moc tomu neverimRatosratos11417    5.1.2018 14:58 Ratos

Cekam ze to vyjde nejdriv o prazdninach, prinejhorsim na podzim, kazdopadne doufam ze splni ten zacatek roku, ale moc tomu neverim

BRUNO cz    stunt demage? ? ? wtf? - bylo by dobry to opravit - ctou to mlady lidi, nebo to napsat cesky. (stun damage - způsobí omráčení)BRUNO czbruno-cz6787    5.1.2018 14:33 BRUNO cz

stunt demage? ? ? wtf? - bylo by dobry to opravit - ctou to mlady lidi, nebo to napsat cesky. (stun damage - způsobí omráčení)

DepešákDom    Klidne, stale je mamDepešákDomdepesakdom3408    5.1.2018 14:12 DepešákDom

@ odpověď na komentář od d3X3r:Klidne, stale je mamKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

d3X3r napsal:Tak si zahraj 4 předešlé díly. Změna je život.

FesakSX   1x   Není tlačítko pro skok - jediná věta která se mi tady nelibí. Nesnáším když jsou postavy přilepeny na zem i přesto že skákání by nemělo žádný význam. Ale jinak to zní sakra dobře. Chtělo to změnu, a tahle změna vypadá fantasticky. Tohle je přesně důvod proč pořizovat PS4 i kdyby jen kvůli této hře. :dance: hypeFesakSXfesaksx14964    5.1.2018 13:57 FesakSX

Není tlačítko pro skok - jediná věta která se mi tady nelibí. Nesnáším když jsou postavy přilepeny na zem i přesto že skákání by nemělo žádný význam. Ale jinak to zní sakra dobře. Chtělo to změnu, a tahle změna vypadá fantasticky. Tohle je přesně důvod proč pořizovat PS4 i kdyby jen kvůli této hře. :dance: hype

Faldmen   3x   Já jsem zase naopak za změnu strašně rád. God of War má za sebou 6 velkých dílů, po kterých se mi herní mechanismy začaly dost zajídat. Po Ascensionu jsem doufal, že delší dobu žádný díl nebude. Dokonce jsem Ascension málem ani nedohrál, jak mě nebavil a to jsem všechny ostatní dojel tak 5x.Faldmenfaldmen33601    5.1.2018 13:45 Faldmen

@ odpověď na komentář od DepešákDom:Já jsem zase naopak za změnu strašně rád. God of War má za sebou 6 velkých dílů, po kterých se mi herní mechanismy začaly dost zajídat. Po Ascensionu jsem doufal, že delší dobu žádný díl nebude. Dokonce jsem Ascension málem ani nedohrál, jak mě nebavil a to jsem všechny ostatní dojel tak 5x.

DepešákDom napsal:No, tak tohle jsem nechtel slyset -. - chci Krata, takoveho jaky vzdy byl

d3X3r   5x   Tak si zahraj 4 předešlé díly. Změna je život.d3X3rd3x3r2850    5.1.2018 13:45 d3X3r

@ odpověď na komentář od DepešákDom:Tak si zahraj 4 předešlé díly. Změna je život.

DepešákDom napsal:No, tak tohle jsem nechtel slyset -. - chci Krata, takoveho jaky vzdy byl

DepešákDom   1x   No, tak tohle jsem nechtel slyset -. - chci Krata, takoveho jaky vzdy bylDepešákDomdepesakdom3408    5.1.2018 13:37 DepešákDom

No, tak tohle jsem nechtel slyset -. - chci Krata, takoveho jaky vzdy bylKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

SteveHood   6x   Já se těším. :)SteveHoodstevehood46767    5.1.2018 13:25 SteveHood

Já se těším. :)

Informace o hře

 

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

XCOM – deskovka

Speciál - 14.1.2018
 
XCOM – deskovka

Létající talíře jsou na obzoru. Od úspěšné invaze dělí mimozemšťany soustředěná obrana centrály XCOM. Nechte se rekrutovat!

 
 
 
Door Kickers: Action Squad – dojmy z hraní

Měli jsme možnost otestovat nezávislou 2D alternativu Rainbow Six. Zaujala nás?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Kingdom Come: Deliverance – vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Jeden z nejambicióznějších a nejsledovanějších projektů posledních let je konečně za rohem, a tak si shrneme, co všechno nás v Kingdom Come čeká.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole