Notifications
Clear all

Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her  

Stránka 250 / 274
 
Diskuzní fórum 5aca61834743a
(@declare)

Chlapi, nemáte někdo tady Batman Arkham Origins Collector's Edition tu US verzi s Jokerem?

OdpověďCitace
Napsal : 22/01/2016 8:14 pm
Diskuzní fórum a29e8cb7bd02bdb5240f538ec06245de?s=110&d=mm&r=g
(@davidma)

Zdravím. Prodám sběratelskou edici Dark Souls 2 PC verzi. Edice je úplně nová nerozbalená. Cena 3000 Kč. Dále prodám edici Risen 2 v soudku v pěkném stavu. Když vyšla stála v obchodech 2000 Kč, prodám za 1600 Kč. Problém je že potřebuju rychle peníze, takže to fakt spěchá a aspoň jednu edici bych chtěl prodat příští týden. V úvahu tak připadá asi jen osobní předání někde v Brně. Vyhovovalo by mě to v pondělí někdy od 14:00 odpoledne. Poštou by teoreticky taky šlo, ale museli byste zaplatit hned v pondělí převodem na účet abych tak do středy peníze měl. Za nějaký příplatek jsem ochotný přivést i do okruhu cca 50 km od Brna.

Udělám klidně fotky, ale není na tom co fotit. DS je prostě nová nerozbalená supr stav, Risen pěkný stav...

OdpověďCitace
Napsal : 23/01/2016 3:41 pm
Diskuzní fórum 5ac091c68baeb o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003vdt6
(@carhrozny)
Diskuzní fórum a29e8cb7bd02bdb5240f538ec06245de?s=110&d=mm&r=g
(@davidma)

Stále nabízím sběratelskou edici Risen 2 v soudku, sleva na 1400 při osobním předání v Brně, 1500 vč. pošty. Pokud poštou, tak platba předem na účet, potřeboval bych do pátku peníze. Pokud pošlete screen o zaplacení z int. bankovnictví odešlu ihned.

OdpověďCitace
Napsal : 31/01/2016 8:38 pm
Diskuzní fórum a29e8cb7bd02bdb5240f538ec06245de?s=110&d=mm&r=g
(@davidma)

Zdravím. Prodám sochu Lary Croft od Gamingheads. Jedná se o polystone, výška 20 palců. Jedná se o tuto sochu: http://tombraider.tumblr.com/post/70397327715/gaming-heads-lara-croft-survivor-statue-reveale d"> http://tombraider.tumblr.com/post/70397327715/gaming-heads-lara-croft-survivor-statue-revealed

Pořizovací cena byla kolem 7 tisíc takže pod to bych nechtěl jít. Socha je jako nová. Asi rok a něco jen stojí v poličce. V komplet originál neporušené krabici a neporušeném polystyrenu. U nás už se nedá vůbec sehnat. Pokud máte zájem tak SZ. Ideálně osobní předání v Brně. Pokud poštou tak za nějaký příplatek. Přecijen je to obrovská krabice.

OdpověďCitace
Napsal : 16/02/2016 9:00 pm
Diskuzní fórum a29e8cb7bd02bdb5240f538ec06245de?s=110&d=mm&r=g
(@davidma)

Dále prodám Assassins Creed Guillotine edici co byla exkluzivně přes uplay. Perfektní stav jako nový. Cenu nabídněte SZ. Taky ideál osobní předání Brno.

OdpověďCitace
Napsal : 16/02/2016 9:13 pm
Diskuzní fórum a29e8cb7bd02bdb5240f538ec06245de?s=110&d=mm&r=g
(@davidma)

Dále prodám sběratelskou edici Zaklínače 3 PC verzi, úplně nová SEALED. Cena 5000 bez pošty při předání v Brně.

OdpověďCitace
Napsal : 16/02/2016 9:29 pm
Diskuzní fórum 978f0f4cf03f2adce0c790446935b965?s=110&d=mm&r=g
(@jacko)

bylo by dále možné, dávat to do jednoho postu?

OdpověďCitace
Napsal : 16/02/2016 11:25 pm
Diskuzní fórum a29e8cb7bd02bdb5240f538ec06245de?s=110&d=mm&r=g
(@davidma)

@jacko wrote:

bylo by dále možné, dávat to do jednoho postu?

ok

OdpověďCitace
Napsal : 17/02/2016 4:35 am
Diskuzní fórum 5b1b76b5a60cefe2c90fdccceb27b9f6?s=110&d=mm&r=g
(@rendy)

Mám taky na prodej par věci z specialních edit her.
http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=1702899 8" target="_blank

Kdyžtak mail kolajarene@email.cz, můžeme se domluvit aj mimo aukro na jiné ceně.

OdpověďCitace
Napsal : 17/02/2016 9:47 am
Diskuzní fórum 2970ce3e6f9bbb6c6fa251ab78824510?s=110&d=mm&r=g
(@powerandco)

Diskuzní fórum

Mám ve své sbírce, PC-DVD, nové, nikdy nevybaleno, ještě v ochranné fólii.
Nechám nejvyšší nabídce 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 18/02/2016 9:51 pm
Diskuzní fórum 0588c274c3a8c8fcdeebfd571a9485d6?s=110&d=mm&r=g
(@unholyu)

mam na pc v predobjednavce The Division: Sleeper Agent Edition mohu prenechat nebo prodat jen veci pro sberatele

OdpověďCitace
Napsal : 22/02/2016 11:02 am
Diskuzní fórum 5b12fe677e968
(@inari)

Neměl by někdo zájem o Tales of Xillia Day One Edition a Tales of Grace f Special Edition? Už nemám PS3, tak se toho potřebuji zbavit 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 22/02/2016 12:48 pm
Diskuzní fórum 5ac0b0ee49542 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygahu
(@risha03)

Zdravím, opět po dlouhé době zde dávám hrubý seznam mých sběratelských předmětů.
Rád bych se toho pomalu zbavoval. Jsem ochoten prodat vše, na druhou stranu některé ty věci jsou těžko sehnatelné, některé i nesehnatelné - proto prosím adekvátní nabídky. Na druhou stranu za nabídku nic nedáte, rád vám odpovím a třeba se dohodneme 🙂
Když napíšete, udělám samozřejmě k danému předmětu/předmětům fotky a pošlu vám je 🙂
Všechny předměty jako nové, nepouživané jen vystavené u mě v pokoji, trička nikdy nenošené.

Mafia 2 triko
Mafia 2 flashdisk ve tvaru palce! (rarita)
Bioshock 3 steelbook
Risen 3 sběratelka
Risen 2 sběratelka ( k těm sběratelkám výše i níže, vše je kompletní, rozbalené, v perfektním stavu)
Assassins creed Brotherhood, Revelations, 3, 4, Unity, Syndicate sběratelky
Assassins creed figurky 15 cm Ezia a Altaira, psací brk AC, klíčenky, nátepník (bonus k Revelations), peněženka (Unity), flash disk (4 gb, ve tvaru tomahawku ke trojce)

Splinter cell 5th freedom edice
Total war Rome 2 sběratelka
Total war Empire šachy
Total war Shogun 2 sběratelka
GTA 5 trika, hrníček Shut up, sit down, relax, samolepky (oficiální)
Two worlds 2 sběratelka
Lords of the Fallen soundtrack
Duke nukem forever sběratelka, klíčenka hlavy Duka
Mass Effect 2,3 sběratelky, přívěšek Normandie, replika Normandie (soška)
Aliens Colonial Marines sběratelka
Hitman Absolutions sběratelka
Čepice Battlefield 4
Triko Battlefield 3, Rayman Legends, Call of Juarez , Call of duty Ghosts
Sběratelka Drivera: San francisko
Steelbook Rayman Legends, Zápisník Raymen Legends
Přívěšky: Call of Juarez,
Takový ty "přívěšky" kolem krku na gumě: Risen 2, Skyrim, Gothic (ehm ehm, Arcania) Artbook k Arcanii
Steelbooky Battlefield 3, Tomb Raider (2013)
Sběratelka Posla smrti
Trine 2 Artbook, Alan Wake the files
Obsah edice Tomb Raidera (2013) co byl tady u nás - ten bez té sošky
Tom Clancys End war - busta
Driver San Francisko LPíčko
Skyrim soundtruck
Far cry 3 sběratelka

Zaklínač 3 sběratelka - zde opravdu jen seriozní nabídky * steelbooky z PC verze a z Xbox verze - chybí PS4 verze * triko Zaklínač 3, Zabalené karty z Hearth of Stone (v češtině) - opravdu upozorňuji že zde bych prodal jen za opravdu velkou nabídku, všechny tyto předměty se dají sehnat na internetu jen se štěstím a za VELKÝ peníze a navíc ještě v bůhví jakých jazycích....

+ Jsem za roky nasbíral spoustu plakátů, některé mám nalepené, některé ne. Pokud jsou nalepené, šetrně sundám. Pošlu je ve speciálním balení na plakáty. Kdyby někdo měl zájem pošlu seznam her, ke kterým mám plakáty. Jsou to například: Mafia 2, AC:B, AC 3,4, Revelations, Zaklínač 3 + ten s A. Trojanovou, Battlefield 3, Skyrim, L.A. Noire, Metro Last Light, Starcraft 2 + několik DESÍTEK dalších.

V případě zájmů, dotazů, neváhejte kontaktovat přes PM

OdpověďCitace
Napsal : 27/02/2016 5:32 pm
Diskuzní fórum f99fd8428220b0233792491a0ef65f16?s=110&d=mm&r=g
(@mattoni)

@risha03 wrote:

Zdravím, opět po dlouhé době zde dávám hrubý seznam mých sběratelských předmětů.
Rád bych se toho pomalu zbavoval. Jsem ochoten prodat vše, na druhou stranu některé ty věci jsou těžko sehnatelné, některé i nesehnatelné - proto prosím adekvátní nabídky. Na druhou stranu za nabídku nic nedáte, rád vám odpovím a třeba se dohodneme 🙂
Když napíšete, udělám samozřejmě k danému předmětu/předmětům fotky a pošlu vám je 🙂
Všechny předměty jako nové, nepouživané jen vystavené u mě v pokoji, trička nikdy nenošené.

Mafia 2 triko
Mafia 2 flashdisk ve tvaru palce! (rarita)
Bioshock 3 steelbook
Risen 3 sběratelka
Risen 2 sběratelka ( k těm sběratelkám výše i níže, vše je kompletní, rozbalené, v perfektním stavu)
Assassins creed Brotherhood, Revelations, 3, 4, Unity, Syndicate sběratelky
Assassins creed figurky 15 cm Ezia a Altaira, psací brk AC, klíčenky, nátepník (bonus k Revelations), peněženka (Unity), flash disk (4 gb, ve tvaru tomahawku ke trojce)

Splinter cell 5th freedom edice
Total war Rome 2 sběratelka
Total war Empire šachy
Total war Shogun 2 sběratelka
GTA 5 trika, hrníček Shut up, sit down, relax, samolepky (oficiální)
Two worlds 2 sběratelka
Lords of the Fallen soundtrack
Duke nukem forever sběratelka, klíčenka hlavy Duka
Mass Effect 2,3 sběratelky, přívěšek Normandie, replika Normandie (soška)
Aliens Colonial Marines sběratelka
Hitman Absolutions sběratelka
Čepice Battlefield 4
Triko Battlefield 3, Rayman Legends, Call of Juarez , Call of duty Ghosts
Sběratelka Drivera: San francisko
Steelbook Rayman Legends, Zápisník Raymen Legends
Přívěšky: Call of Juarez,
Takový ty "přívěšky" kolem krku na gumě: Risen 2, Skyrim, Gothic (ehm ehm, Arcania) Artbook k Arcanii
Steelbooky Battlefield 3, Tomb Raider (2013)
Sběratelka Posla smrti
Trine 2 Artbook, Alan Wake the files
Obsah edice Tomb Raidera (2013) co byl tady u nás - ten bez té sošky
Tom Clancys End war - busta
Driver San Francisko LPíčko
Skyrim soundtruck
Far cry 3 sběratelka

Zaklínač 3 sběratelka - zde opravdu jen seriozní nabídky * steelbooky z PC verze a z Xbox verze - chybí PS4 verze * triko Zaklínač 3, Zabalené karty z Hearth of Stone (v češtině) - opravdu upozorňuji že zde bych prodal jen za opravdu velkou nabídku, všechny tyto předměty se dají sehnat na internetu jen se štěstím a za VELKÝ peníze a navíc ještě v bůhví jakých jazycích....

+ Jsem za roky nasbíral spoustu plakátů, některé mám nalepené, některé ne. Pokud jsou nalepené, šetrně sundám. Pošlu je ve speciálním balení na plakáty. Kdyby někdo měl zájem pošlu seznam her, ke kterým mám plakáty. Jsou to například: Mafia 2, AC:B, AC 3,4, Revelations, Zaklínač 3 + ten s A. Trojanovou, Battlefield 3, Skyrim, L.A. Noire, Metro Last Light, Starcraft 2 + několik DESÍTEK dalších.

V případě zájmů, dotazů, neváhejte kontaktovat přes PM

Tě prdel, ty toho máš.. Mám zájem o několik věcí, ale sám si to musim sepsat.. Dobředu hlásim zájem o flashku z Mafie a hrnek GTA V. Během večera napíšu sz. 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 27/02/2016 7:35 pm
Stránka 250 / 274
Share: