Notifications
Clear all

Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her  

Stránka 262 / 274
 
Diskuzní fórum 5ac091c68baeb o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003vdt6
(@carhrozny)

@scobra wrote:

@carhrozny wrote:

Sběratelka bez hry je taky jen krabice plná lapačů prachu a přijde o celou sběratelskou hodnotu, za kterou si normálně připlácíš... Tohle je sice správná cena za sběratelku pro tebe, ale pro sběratele takovéhle balení nemá žádnou hodnotu.

Zabúdaš ale na jednu vec.A to,že v tomto prípade dostaneš hru do ruky mimo zberatelky.Čiže kupiš zberatelku bez hry,počkáš na zlavu a kupiš normálnu hru.Je to nezmysel ale tak to vydavatelia vymysleli.A myslím,že kupiť za 219 eur a hru ti dajú do ruky/v krabici nie je,pozri si kludne unboxingy/ a kupiť toto a hru si neskor kupiš tak kde je asi rozdiel? 😀

https://www.youtube.com/watch?v=2Nl0sBu4fX k"> https://www.youtube.com/watch?v=2Nl0sBu4fXk

OdpověďCitace
Napsal : 29/09/2016 8:39 pm
Diskuzní fórum 3be9e0395e6721f5c67e989c490040a0?s=110&d=mm&r=g
 narg
(@narg)

@scobra wrote:

@carhrozny wrote:

@davidma wrote:

Trh je v prdeli, takže takový sračky hodnotu fakt nemají. Dá se říct, že cokoliv kromě Zaklínače je skoro neprodejný co tak sleduju...

Alebo niektorí nevedia pochopiť,že predražené zberatelky proste nikto kupovať už nebude.Ja som kupil teraz zberatelku Rise of the Tomb Raider za 36,50 eur aj s poštou bez hry.Doom CE som videl na ebay okolo 40 dolárov a Mirror's Edge: Catalyst,ktorý u nás predávajú aj s hrou za neuveritelných 219 eur si možete hneď teraz kupiť za 84 eur aj s poštou bez hry.Tomu hovorím správne ceny.Do mirror edge možno pojdem,ak máte záujem tak tu:

http://www.ebay.com/itm/Neu-Mirrors-Edge-Catalyst-Collectors-Edition-Zusatzinhalte-/252489236029?hash=item3ac987fe3d:g:bmAAAOSwnQhXpIa T"> http://www.ebay.com/itm/Neu-Mirrors-Edge-Catalyst-Collectors-Edition-Zusatzinhalte-/252489236029?hash=item3ac987fe3d:g:bmAAAOSwnQhXpIaT

Sběratelka bez hry je taky jen krabice plná lapačů prachu a přijde o celou sběratelskou hodnotu, za kterou si normálně připlácíš... Tohle je sice správná cena za sběratelku pro tebe, ale pro sběratele takovéhle balení nemá žádnou hodnotu.

Prave ze naopak, u sberatelske edice hra jako takova nema VUBEC ZADNOU cenu, mozna ingame itemy, ale i to je vicemene zbytecny, prave kvuli tomu jsou ciste digitalni ce totahni humus a odpad

OdpověďCitace
Napsal : 29/09/2016 8:45 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@declare wrote:

@ElementGamer wrote:

Kolik toho máš? Já bych se zbavil collectorky AC IV: Black Flag a steelbooku Watch_Dogs, myslíte, že to má nějakou prodejní hodnotu? 😀

Co to je za edici toho Black Flag? Já se momentálně rozhlížím po AC edicích.

Je to plnohodnotná ACIV: BF Skull edice.

OdpověďCitace
Napsal : 29/09/2016 8:54 pm

@narg wrote:

Prave ze naopak, u sberatelske edice hra jako takova nema VUBEC ZADNOU cenu, mozna ingame itemy, ale i to je vicemene zbytecny, prave kvuli tomu jsou ciste digitalni ce totahni humus a odpad

Nejvyšší cenu má úplně nerozbalená sběratelka. Chápat se dá ještě rozbalená sběratelka s nepoužitým aktivačním klíčem.

Sběratelka, kde chybí hra, nemá žádnou sběratelskou hodnotu, protože není kompletní. To, že ji někdo koupí, aby si ji vystavil na poličku, jí ještě nedává sběratelskou hodnotu.

Hru samozřejmě do sběratelky jde dokoupit, problém je, že ve sběratelce často bývá speciální balení s bonusy a to se až tak běžně samostatně koupit nedá. ME je dost zvláštní a navíc naprosto unikátní případ.

Kdyby mi někdo prodal jako kompletní sběratelskou edici se hrou dokoupenou zvlášť, chtěl bych zpátky peníze.

OdpověďCitace
Napsal : 29/09/2016 9:08 pm
Diskuzní fórum 5ac091c68baeb o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003vdt6
(@carhrozny)

@scobra wrote:

@narg wrote:

Kdyby mi někdo prodal jako kompletní sběratelskou edici se hrou dokoupenou zvlášť, chtěl bych zpátky peníze.

Tak to rovno napíš všetkým obchodom lebo Mirror's Edge: Catalyst - Collector's Edition je presne ten prípad.

OdpověďCitace
Napsal : 29/09/2016 9:13 pm
Diskuzní fórum 5aca61834743a
(@declare)

@scobra wrote:

@narg wrote:

Prave ze naopak, u sberatelske edice hra jako takova nema VUBEC ZADNOU cenu, mozna ingame itemy, ale i to je vicemene zbytecny, prave kvuli tomu jsou ciste digitalni ce totahni humus a odpad

Nejvyšší cenu má úplně nerozbalená sběratelka. Chápat se dá ještě rozbalená sběratelka s nepoužitým aktivačním klíčem.

Sběratelka, kde chybí hra, nemá žádnou sběratelskou hodnotu, protože není kompletní. To, že ji někdo koupí, aby si ji vystavil na poličku, jí ještě nedává sběratelskou hodnotu.

Hru samozřejmě do sběratelky jde dokoupit, problém je, že ve sběratelce často bývá speciální balení s bonusy a to se až tak běžně samostatně koupit nedá. ME je dost zvláštní a navíc naprosto unikátní případ.

Kdyby mi někdo prodal jako kompletní sběratelskou edici se hrou dokoupenou zvlášť, chtěl bych zpátky peníze.

Unikátní není, z poličky se na mě směje Hitman. A právě i ten Hitman bez hry má pro mě sběratelskou hodnotu. Kravata, spona i figurka jsou parádní a ani jsem moc nelitoval nepřítomnosti fyzického média (ano, vím, že všechny epizody nejsou releasnuty, proto není médium). Nedokážu si představit, že bych CE nerozbalil. To se mám divat na krabici a mít ten pocit, že vevnitř je "něco", co tak vidím na přebalu. Raději pořádně ošahat, pokochat než nechat sealed.

OdpověďCitace
Napsal : 29/09/2016 9:48 pm
Diskuzní fórum 5aca61834743a
(@declare)

Týpek zabil, takový menší domácí úklid 😀

"Popis: Při domácím úklidu jsem našel některé starší hry, které nabízím od koruny.
Hra byla hraná, proto je předmětem aukce sběratelské balení, které může být pro některé sběratele stále zajímavé."

http://aukro.cz/pc-hra-zaklinac-1-sberatelske-baleni-i6524447044.htm l"> http://aukro.cz/pc-hra-zaklinac-1-sberatelske-baleni-i6524447044.html

OdpověďCitace
Napsal : 29/09/2016 10:38 pm

@carhrozny wrote:

Tak to rovno napíš všetkým obchodom lebo Mirror's Edge: Catalyst - Collector's Edition je presne ten prípad.

Není, hru jsem dostal rovnou se sběratelkou. Sice nebyla uvnitř, ale dali mi ji.

@declare wrote:

Unikátní není, z poličky se na mě směje Hitman. A právě i ten Hitman bez hry má pro mě sběratelskou hodnotu. Kravata, spona i figurka jsou parádní a ani jsem moc nelitoval nepřítomnosti fyzického média (ano, vím, že všechny epizody nejsou releasnuty, proto není médium). Nedokážu si představit, že bych CE nerozbalil. To se mám divat na krabici a mít ten pocit, že vevnitř je "něco", co tak vidím na přebalu. Raději pořádně ošahat, pokochat než nechat sealed.

Ale je tam aktivační klíč, ne?

OdpověďCitace
Napsal : 30/09/2016 7:53 pm
Diskuzní fórum 5ac091c68baeb o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003vdt6
(@carhrozny)

@scobra wrote:

@carhrozny wrote:

Tak to rovno napíš všetkým obchodom lebo Mirror's Edge: Catalyst - Collector's Edition je presne ten prípad.

Není, hru jsem dostal rovnou se sběratelkou. Sice nebyla uvnitř, ale dali mi ji.

Si srandista 😀 Hru ti dali do ruky.A keby si kúpil túto zberatelku bez hry od niekoho iného a hru si kúpiš dodatočne v obchode aký je tam rozdiel?Tá hra je rovnaká,nemá žiadne také popisky,ktoré by ukazovali,že je zo zberatelky.Niekto to proste nikdy nepochopí 😀

OdpověďCitace
Napsal : 30/09/2016 8:47 pm
Diskuzní fórum 5aca61834743a
(@declare)

@scobra wrote:

@carhrozny wrote:

Tak to rovno napíš všetkým obchodom lebo Mirror's Edge: Catalyst - Collector's Edition je presne ten prípad.

Není, hru jsem dostal rovnou se sběratelkou. Sice nebyla uvnitř, ale dali mi ji.

@declare wrote:

Unikátní není, z poličky se na mě směje Hitman. A právě i ten Hitman bez hry má pro mě sběratelskou hodnotu. Kravata, spona i figurka jsou parádní a ani jsem moc nelitoval nepřítomnosti fyzického média (ano, vím, že všechny epizody nejsou releasnuty, proto není médium). Nedokážu si představit, že bych CE nerozbalil. To se mám divat na krabici a mít ten pocit, že vevnitř je "něco", co tak vidím na přebalu. Raději pořádně ošahat, pokochat než nechat sealed.

Ale je tam aktivační klíč, ne?

Klíč tam byl. Ale není to nutně vždy. Například edice Panzerhund Wolfensteina, tam defakto hru nemělo, ale stejně bych to měl rád ve své sbírce.

OdpověďCitace
Napsal : 30/09/2016 9:44 pm

@carhrozny wrote:

Si srandista 😀 Hru ti dali do ruky.A keby si kúpil túto zberatelku bez hry od niekoho iného a hru si kúpiš dodatočne v obchode aký je tam rozdiel?Tá hra je rovnaká,nemá žiadne také popisky,ktoré by ukazovali,že je zo zberatelky.Niekto to proste nikdy nepochopí 😀

Co nechápeš na tom, že bez hry to není kompletní sběratelka?

Pokud ti záleží víc na ceně než na hodnotě, tak ti tohle samozřejmě může být úplně jedno. Sběratelek mám doma asi sto a to, co ty tu prezentuješ jako sběratelky za skvělou cenu, bych si nikdy nekoupil, protože bez hry pro mě nemají žádnou hodnotu.

@declare wrote:

Klíč tam byl. Ale není to nutně vždy. Například edice Panzerhund Wolfensteina, tam defakto hru nemělo, ale stejně bych to měl rád ve své sbírce.

Ale tak jistě, pokud tam ta hra prostě není a nemá být, tak je to jasný 🙂 Ale pokud tam byla a má být, tak tam být musí, aby ta sběratelka byla kompletní.

OdpověďCitace
Napsal : 30/09/2016 10:00 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

Já osobně teda upřednostňuju fyzické předměty před hrou.

OdpověďCitace
Napsal : 30/09/2016 10:50 pm
Diskuzní fórum 5ac091c68baeb o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003vdt6
(@carhrozny)

@scobra wrote:

@declare wrote:

Klíč tam byl. Ale není to nutně vždy. Například edice Panzerhund Wolfensteina, tam defakto hru nemělo, ale stejně bych to měl rád ve své sbírce.

Ale tak jistě, pokud tam ta hra prostě není a nemá být, tak je to jasný 🙂 Ale pokud tam byla a má být, tak tam být musí, aby ta sběratelka byla kompletní.

Ano,teraz si to napísal presne.Ak tam hra nie je a nemá byť tak je to jasné.V prípade Mirror's Edge: Catalyst - Collector's Edition tam tá hra nie je.Nie je v tej zberatelke resp. v tej škatuli.Ani tam nemá byť.Ak mi neveríš tak si pozri unboxingy prípadne fotky zberatelky a uvidíš sám.
To len obchody ti tú hru k tomu dajú pretože inak by tú zberatelku nepredali.Aj tak ju ledva predajú pretože sa tým,že ti tú hru dajú k tomu neúmerne predražuje.

A tento trend,zberatelky bez hry pokračuje a to hrou Battlefield 1 CE.Tam dostaneš tiež hru do ruky.A zase EA DICE.Osobne mi samozrejme tiež vadí,že tá hra nie je priamo v krabici ale čo už.

Ovšem predaje Battlefield 1 CE ma zaujímajú pretože pokiaľ sa budú predávať tak tento nepríjemný trend využijú určite aj ďalší vydavatelia a to by som bol fakt nerád.

OdpověďCitace
Napsal : 30/09/2016 11:50 pm
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

Teď jen tak něco mimo normální sběratelky.
Už i z dobrých obyčejných krabicových edic se stávají raritní sběratelské kousky. Většinou jsou ty normální krabičky jen ve formě plastového obalu s přebalem a DVD. Byl jsem hodně na krabicovky a kde to šlo, snažil jsem se je vžycky kupovat. Teď už si ale koupím jen ty, u kterých je nějaký malý bonus navíc, nebo hezká krabička. Třeba krabičky her od Blizzardu mají vždycky takový rozdělávací přebal, krabička od Zaklínače má mapu a nálepky (kompendium a soundtrack na CD mají jen konzolové verze...). Takové krabičky stojí za to. Abych si poličku plnil zbytečným plastem, to už mě přešlo. Byl jsem hodně materiální člověk a digitál pro mě neměl žádnou hodnotu, ale teď už je to jinak, protože ani ty krabičky se většinou nevyplatí.

OdpověďCitace
Napsal : 01/10/2016 9:42 am

@carhrozny wrote:

@scobra wrote:

@declare wrote:

Klíč tam byl. Ale není to nutně vždy. Například edice Panzerhund Wolfensteina, tam defakto hru nemělo, ale stejně bych to měl rád ve své sbírce.

Ale tak jistě, pokud tam ta hra prostě není a nemá být, tak je to jasný 🙂 Ale pokud tam byla a má být, tak tam být musí, aby ta sběratelka byla kompletní.

Ano,teraz si to napísal presne.Ak tam hra nie je a nemá byť tak je to jasné.V prípade Mirror's Edge: Catalyst - Collector's Edition tam tá hra nie je.Nie je v tej zberatelke resp. v tej škatuli.Ani tam nemá byť.Ak mi neveríš tak si pozri unboxingy prípadne fotky zberatelky a uvidíš sám.
To len obchody ti tú hru k tomu dajú pretože inak by tú zberatelku nepredali.Aj tak ju ledva predajú pretože sa tým,že ti tú hru dajú k tomu neúmerne predražuje.

A tento trend,zberatelky bez hry pokračuje a to hrou Battlefield 1 CE.Tam dostaneš tiež hru do ruky.A zase EA DICE.Osobne mi samozrejme tiež vadí,že tá hra nie je priamo v krabici ale čo už.

Ovšem predaje Battlefield 1 CE ma zaujímajú pretože pokiaľ sa budú predávať tak tento nepríjemný trend využijú určite aj ďalší vydavatelia a to by som bol fakt nerád.

ME Catalyst CE mám doma. A to, co píšeš, je omyl - tu hru k ní dává EA, tedy vydavatel, není to iniciativa obchodů.

OdpověďCitace
Napsal : 02/10/2016 5:06 pm
Stránka 262 / 274
Share: