Notifications
Clear all

Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her  

Stránka 264 / 274
 
Diskuzní fórum 5aca61834743a
(@declare)

@scobra wrote:

@Mattoni wrote:

Mám to doma, obsahově to je dobrý, ale ne za 3700Kč. Cena by odpovídala tak 2900Kč. Hru jsem ještě nehrál, tu zkusim až večer. Ale prej nic moc 😀

Za mě obsahově luxus. Radši si zaplatím za artbook v pevné vazbě a dva vinyly, než za nějakou hnusnou sošku, kterou nikdy nevyndám z krabice. Teď by se ještě hodil ten gramofon 😀

Já teda raději figurky, ačkoliv Lincolna bych jako figurku moc neocenil.

OdpověďCitace
Napsal : 11/10/2016 9:46 pm

@declare wrote:

Já teda raději figurky, ačkoliv Lincolna bych jako figurku moc neocenil.

Jenže když pak tu figurku šoupnu vedle svých figurek od Slideshow, působí její (ne)kvalita jako pěst na oko...

OdpověďCitace
Napsal : 12/10/2016 3:34 pm
Diskuzní fórum 5aca61834743a
(@declare)

@scobra wrote:

@declare wrote:

Já teda raději figurky, ačkoliv Lincolna bych jako figurku moc neocenil.

Jenže když pak tu figurku šoupnu vedle svých figurek od Slideshow, působí její (ne)kvalita jako pěst na oko...

Tak samozřejmě, že porovnávat figurku pohybující se v ceně cca 10k s tím, co je v CE edicích je nesmysl. Ale pro nás obyčejné sběrače je kvalita ucházející.

Od Sideshow se chystám tak maximálně na Donatela, protože ta cena je furt vysoká (né že bych na to snad neměl), ale vystačím si s tím co mají kolektorky.

OdpověďCitace
Napsal : 12/10/2016 5:35 pm
Diskuzní fórum a29e8cb7bd02bdb5240f538ec06245de?s=110&d=mm&r=g
(@davidma)

Prodám sběratelskou edici Zaklínače 2: Vrahové králů. Chybí vní Temerská mince, až na ni je kompletní a v supr stavu, busta absolutně bez žádného poškození. Mince se dyžtak dá dokoupit na Ebay co jsem se díval, pokud byste náhodou edici chtěli komplet. Osobní předání možné v Brně. Jinak pokud poštou tak platba předem na účet.

Cena 3500 vč. pošty nebo 3300 při osobním předání. Pokud má někdo zájem tak napiště SZ. Při rychlé reakci a rychlém jednání možná i nějaká menší sleva.

OdpověďCitace
Napsal : 15/10/2016 12:16 pm
deywik
(@deyw)

ja bych zase koupil CE edici titanfallu, kdyby nekdo mel 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 21/10/2016 9:54 pm
Diskuzní fórum 5ac0b0ee49542 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygahu
(@risha03)

Zdravím, nechce někdo koupit? Bez her a digitálních bonusů. Far cry nemá triko. Jinak komplet.

Diskuzní fórum ruj6U

OdpověďCitace
Napsal : 31/10/2016 6:17 pm
Diskuzní fórum 5aca61834743a
(@declare)

@risha03 wrote:

Zdravím, nechce někdo koupit? Bez her a digitálních bonusů. Far cry nemá triko. Jinak komplet.

Tady jsem viděl https://pc.bazos.cz/inzerat/66465367/Far-Cry-2-Collectors-Edition-Steelbook-PC-koupim.ph p"> https://pc.bazos.cz/inzerat/66465367/Far-Cry-2-Collectors-Edition-Steelbook-PC-koupim.php , že někdo strašně sháněl FC2 CE, sice na PC, ale třeba by bral i PS verzi.

Co se týká Max Payne, tak pokud ti opravdu nestačí mrzký peníz, tak bych si ji ponechal. Na polském allegru se tam jich povalují tuny sealed za cca 500Kč. Asi nějaký shop čistil sklad.

OdpověďCitace
Napsal : 04/11/2016 11:06 am

Navíc ta figurka je hrozně hnusná a nic dalšího zajímavého v ní není 🙁

OdpověďCitace
Napsal : 04/11/2016 11:30 am
Diskuzní fórum 5aca61834743a
(@declare)

@scobra wrote:

Navíc ta figurka je hrozně hnusná a nic dalšího zajímavého v ní není 🙁

Přirovnal bych jí k figurce z Alone in the Dark. CE AiD měla jen zajímavé balení.

OdpověďCitace
Napsal : 04/11/2016 11:45 am
Diskuzní fórum 5ac0b0ee49542 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygahu
(@risha03)

No pánové, ta figurka je podle mě velmi pěkná. Ale asi otázka v kusu. Podle mě je celkem detailní, kulky na zemi, rána v paži... KLíčenka je normální, ale jsem překvapen provedením litografii a obalu v kterých jsou. Jsou to velkoformátové a dali si záležet. Ta edice se mi obecně velmi libí. Rockstar umí... Jinak to se mi nelíbí tedy že ta cena je v zahraničí takhle malá, takhle bych to tedy neprodal když sem za ni dával plnou cenu tenkrát no.

OdpověďCitace
Napsal : 04/11/2016 2:05 pm
Diskuzní fórum 5ac0b0ee49542 o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygahu
(@risha03)

Jinak ten borec neshání na PS3... sice je to bez hry, ale hrozně mu vadí že na obalu je nápis PS3... takové lidi moc nechápu, ale co nadělám. SPíš bych ten Far Cry dal zdarma někomu, kdo koupím za normální peníze aji toho Maxe....

OdpověďCitace
Napsal : 04/11/2016 2:07 pm
Diskuzní fórum 5aca61834743a
(@declare)

@risha03 wrote:

Jinak ten borec neshání na PS3... sice je to bez hry, ale hrozně mu vadí že na obalu je nápis PS3... takové lidi moc nechápu, ale co nadělám. SPíš bych ten Far Cry dal zdarma někomu, kdo koupím za normální peníze aji toho Maxe....

Ono taky jsem moc nepochopil proč vůbec výrobce dělá obrovský potisk na krabici a neřeší to slídou/přebalem, jako některé jiné edice.

Na aukru prodává borec jenom figurku Maxe za 2k, což pravděpodobně dlouho neprodá. Být tebou tak počkám, třeba na Vánoce se někdo chytí, ale pokud je člověk sběratel, tak má prolezlé všechny bazoše, aukra apod. takže +/- ví kolik by za edici by byl ochoten dát.

OdpověďCitace
Napsal : 04/11/2016 5:21 pm
Diskuzní fórum 5ac091c68baeb o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003vdt6
(@carhrozny)

@declare wrote:

Na aukru prodává borec jenom figurku Maxe za 2k, což pravděpodobně dlouho neprodá. Být tebou tak počkám, třeba na Vánoce se někdo chytí, ale pokud je člověk sběratel, tak má prolezlé všechny bazoše, aukra apod. takže +/- ví kolik by za edici by byl ochoten dát.

Tých zberatelských edícií Max Payne 3 bolo asi šialené kvantum lebo na ebay sa to hodne predáva ale cena za komplet CE je aj 25 eur hoci nová stála 140 eur.Ja sám som si ju kupil v našom obchode po roku od vydania a stála ma 40 eur.

EDIT.A ešte tá soška je bohužiaľ fakt humus.Nie že by bola nepekná ale po čase sa začne nakláňať do strany či už vinou tepla alebo niečoho iného.Aj tvoja je na tom podobne keď vidím tú fotku.Moja tiež samozrejme a na ebay som ich tiež pár videl ohnutých.Proste humus.

OdpověďCitace
Napsal : 04/11/2016 6:22 pm
Diskuzní fórum 5aca61834743a
(@declare)

@carhrozny wrote:

@declare wrote:

Na aukru prodává borec jenom figurku Maxe za 2k, což pravděpodobně dlouho neprodá. Být tebou tak počkám, třeba na Vánoce se někdo chytí, ale pokud je člověk sběratel, tak má prolezlé všechny bazoše, aukra apod. takže +/- ví kolik by za edici by byl ochoten dát.

Tých zberatelských edícií Max Payne 3 bolo asi šialené kvantum lebo na ebay sa to hodne predáva ale cena za komplet CE je aj 25 eur hoci nová stála 140 eur.Ja sám som si ju kupil v našom obchode po roku od vydania a stála ma 40 eur.

EDIT.A ešte tá soška je bohužiaľ fakt humus.Nie že by bola nepekná ale po čase sa začne nakláňať do strany či už vinou tepla alebo niečoho iného.Aj tvoja je na tom podobne keď vidím tú fotku.Moja tiež samozrejme a na ebay som ich tiež pár videl ohnutých.Proste humus.

Po tolika flaškách whiskey jako Max by ses taky nakláněl 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 04/11/2016 8:12 pm
Diskuzní fórum 5ac091c68baeb o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003vdt6
(@carhrozny)

@declare wrote:

Po tolika flaškách whiskey jako Max by ses taky nakláněl 🙂

To s tým nemá nič ale pobavilo 😀

OdpověďCitace
Napsal : 04/11/2016 8:17 pm
Stránka 264 / 274
Share: