STEAM -všechno sem
 
Notifications
Clear all

STEAM -všechno sem  

Stránka 309 / 444
 
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Ban by neměl bejt on to nikdo moc neřeší Steam an to sere, lidi to takle hackujou u TF2 dají si hned vbšech 440 a mají pár itemů ...

Pokud je to buglý máš se na to vysr*** a nebo to nějak vyřešit, většinou to jde v komunitě najít řešení

OdpověďCitace
Napsal : 21/07/2014 5:32 pm
Diskuzní fórum 99ea333e0403e8569697fa3f3231265c?s=110&d=mm&r=g
(@mrwoozie)

Samotné Valve, nebo ten kdo primárně řeší steam, tak říkal, že ten achievement manager neřeší, protože kdyby jo, tak by museli zabanovat několik tisíců lidí...Ale jak tady někdo psal, když tě nikdo nenahlásí, tak se nemáš čeho bát.

OdpověďCitace
Napsal : 21/07/2014 7:26 pm
Diskuzní fórum 5ac253d4873f7 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yqe
(@chepa)

Já achievement manazer pouzivam jen na karty (abych hru nemusel stahovat tak ji pres to zapnu... stejne bych ji mel na liště a nic v ni nedělal)
Ale tak když se mu to takhle buguje tak nevermind. Valve, jak tu řekl nademnou, to samo prohlásilo, že to neřeší. Ban je za to jen když tím ovlivnujete MP. Navíc znám dost lidí, co je Achievementy serou a radsi si je všechny hned hodí a pak hrajou bez nich, než aby je "otravovaly".

OdpověďCitace
Napsal : 21/07/2014 7:29 pm
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Takovýhle kokoti dělaj hezkej bordel ve statistikách, pak člověk poctivě dostane nějakej achievement co má 0.5% lidí a z toho 0.4% si to nacheatuje, ale tak mě je to fuk, já jako lovec achievementů takový lidi rovnou mažu z přátel, sem ve skupině přímo na to určený. Sice to nehrotím tam že bych kvůli nějaký kravině hrál hru desítky hodin navíc zbytečně na to není čas, ale dělám jen ty zajímavý a reálně získatelný.

OdpověďCitace
Napsal : 21/07/2014 7:34 pm
Diskuzní fórum 5ac253d4873f7 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yqe
(@chepa)

Ja achievementy ani neresim sak je to uplna blbost 😀

OdpověďCitace
Napsal : 21/07/2014 8:08 pm
Diskuzní fórum 630b3ad1d5429f8f03d9115f4595e9f3?s=110&d=mm&r=g
(@paturata)

Jsou tam hlavně pro zábavu, ale někteří s prominutím blbci si rádi zvýší ego odemčením všech najednou.

OdpověďCitace
Napsal : 21/07/2014 9:32 pm
Diskuzní fórum 5ac253d4873f7 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yqe
(@chepa)

Ja nechapal ani kdyz sem hral WoWko proč někdo dela ty prihlouple achievy. Krome tech co davaly titul.

Sent from iPad.

OdpověďCitace
Napsal : 21/07/2014 9:35 pm
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Jsou vesměs 3 možnosti.

1) člověk je může uplně ignorovat
2) pak jsou lidi co na ně uplně nehrajou, ale rádi se na ně kouknou a třeba i nějakej udělají co by jinak nešel pokud by o něm člověk nevěděl. Někdy můžou posloužit jako zajímavá statistika toho co ste ve hře udělali. Někdy díky nim můžete i zjistit co ve hře vůbec udělat jde ale nenapadlo by vás to nikdy. Někdy jsou i vtipně pojaté a vtipně pojmenované.
Někomu můžou i prodloužit herní dobu hry, když se nsaží nějakého dosáhnout.
3) a pak jsou ti co musí mít za každou cenu jich co nejvíc a nevadí jim v jedný hře za to utratit spoustu času, i u blbostí udělej tolik a toilik tisíc zabití, projdi hru na několik obtížností, nahraj tolik a tolik hodin. Většina jich jsou opravdu nadlouho a někdy jsou vývojáři tak blbý že je to prakticky nesplnitelný ...

Osobně sem ta druhá skupina.

OdpověďCitace
Napsal : 21/07/2014 9:39 pm
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

Tak já patřím do té třetí skupiny, ale zase takový blázen nejsem a na většinu těžkých achievementů kašlu (třeba ten v Zaklínači 2, dohrát hru na hardcore obtížnost = nesplnitelné pro mě). Ono jde o to, že člověk se díky nim dozví o možnostech té hry (krásným příkladem je Postal 2, kde jsem o některých věcech, co jdou udělat, ani nevěděl a to tu hru mám už přes 10 let :D). A když mám rád nějakou hru a rád ji hraji, tak proč v ní nebýt o něco dýl a užívat si takovéhle plnění úkolů? Navíc achievementy slouží jako ukázka kvality hry. Tím myslím to, že člověk se může podívat, kolik lidí tu danou hru skutečně dohrálo. A taky tam jde vidět, jestli se o tu hru tvůrci starají (viz nedávné opravení achievementu do Mount and Blade Warband nebo Darksiders 2). Vadí mě akorát achievementy, kde jsou nesmyslné počty (udělej něco 100x, 1000x, milión poškození atd. a taky propagovací, ty přímo nesnáším (např. dej nám like na fb nebo twitteru)). Jo a Stanley Parable má jeden z nejhorších achievementů, co jsem kdy viděl - hrát tu hru celé úterý (tzn. 24 hodin v kuse). Hodně pitomý achievement (když to napíšu slušně).

OdpověďCitace
Napsal : 21/07/2014 11:04 pm
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Propagovací jsou fajn či spojené s něčím takovým ... Mě se to líbí někdy za to bejvá právě nějaká ta odměna. Nebo se mi líbí i achievementy mezi hrami. Třeba Killing Floor a Game of dwarves , kde když v druhým jmenovaným dosáhnete určitého skóre dostanete achiev v KF + unikátní zbraň ...

A ten Stanley Parable tam je to tak udělaný schválně je to parodie na hry a s tím souvisí i parodie na achievementy.

OdpověďCitace
Napsal : 21/07/2014 11:49 pm
Diskuzní fórum 5c0e740052f14
(@honzas4400)

To já se s achievementama řadim do skupiny 2 a půl. Většinou si vyhlídnu na začátku hraní nějakej achievement, a pokud mi za to stojí, snažim se ho splnit. Jako třeba projet Deus Ex Human Revolution bez poplachu (ačkoli se mi to nepodařilo :D) nebo projet hru bez zabití (to už jsem dal). To samé třeba u Dishonored, kde se teď naopak snažím o co nejvíc achievementů.
Beru to prostě jako možnost u skvělé hry, která mě baví, prosedět dalších pár hodin a čekat na pokračování nebo jinou hru, co mě zaujme. Třeba u obou Portalů jsem si nemohl dovolit nemít všechny achievementy a tak teď mám prostě pěkně obě hry na 100%.

Některý achievementy jsou i tak pěkně pojatý, že by byl až hřích je neudělat. Pro mě je takový achievement třeba "Vworrrp Vworrrp - Create a Time Lord" v Surgeon Simulator 2013. Jiné achievementy třeba můžou ukázat i to, jak jste dobří, nebo i týmoví hráči. Příkladem budiž "GOOD GUY NICK - Plays games with free weekend players and helps them survive a campaign." z Left 4 Dead 2.

Pro mě osobně prostě nabízí achievementy možnost se ve hře vyblbnout trochu víc než normálně. Nabízí většinou určitou výzvu, kterou bych bez nich neudělal. Jistý "quest", kterým se dá pěkně zpestřit hra. Jsou tu ovšem achievementy, za které bych zabíjel. Hlavně teda ty časové, jako třeba ten GOOD GUY NICK (což je na jednu stranu super a na druhou stranu děsnej achievement), nebo achievementy typu "Zahraj si hru do Vánoc 2013". Tohle mě potkalo třeba u skvělý hříčky RUSH, kde mám všechny až na dva, který šly splnit jen v určitém období.

Někoho to může otravovat a někoho ne. Obě verze jsou reálné a akceptovatelné. Být ale někdy něco na mě, udělal bych takovou šílenost a narval do hry tisíce achievementů i za ty největší koniny 😀

OdpověďCitace
Napsal : 22/07/2014 2:26 am
Diskuzní fórum 3b97667bca6159c452b336995327a76b?s=110&d=mm&r=g
(@gerolamo)

Práve ma napadlo, že by sa mal možno zaviesť pojem "achievementofil". To by ste si iba napísali do profilu na Steame a ludia by hneď vedeli, čo je kto hráča :D.
Ale aby som tiež prispel svojim názorom na vec, tak podla mňa achievementy sú asi tá najlepšia vec pri hrách. Donútili ma hrať aj hry, ktoré by som nikdy nehral a to len kvôli tomu aby som mal dalšiu perfektnú hru do počtu.
Naposledy to bolo Gun Mokeys s achievementom 'Cocktail', ktorý spočíva vo vyhratí 100 hier a robil som to dva dni po 1,5 hodine. Keby som nehral proti bratovi, ktorý len stál, tak to asi ani nedám, kedže pri online hre sa ludia pred koncom odpájajú a výhru vám to nezaráta. Nakoniec som si to ale užil a ten pocit, keď mi vyskočil v rohu ten achievement, keď som naň aj pomaly zabudol, no proste na nezaplatenie :-).

OdpověďCitace
Napsal : 22/07/2014 8:12 am
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

Mě vadí ty propagovací z toho důvodu, že prostě podle mě by měly být achievementy výzvy a ne jen prosté "klikni na like a dostaneš achievement". Nebo jak třeba píšeš o tom KF a ten achievement s Dwarf Axe, tak jsem si vzpomněl i na jeden hodně hnusný ve hře Sniper Elite: Nazi Zombie Army (1 i 2), kde musíš vlastnit oba dva díly, abys ho dostal.

OdpověďCitace
Napsal : 22/07/2014 9:48 am
Diskuzní fórum 242da0efe4c962ae2fcd5d33a7fb7804?s=110&d=mm&r=g
(@bargud)

@ShaunHastings wrote:

Čau,

mám dotaz ohledně steam achievementů. Nedávno jsem si koupil Darksiders Complete a tak jsem to začal znovu hrát (měl jsem i normální verze), ale dost často se mi stává že splním nějaký achievement, ale ve steamu se nezobrazí, ale jakmile vypnu hru i steam a spustím znova načtu dřívější save projdu určitou část tak se achievement odemkne. Je to díky tomu celkem zdlouhavé. Nevíte jestli se s tím dá něco udělat?

Dík za jakoukoliv radu.

V Darksiders mi to taky takhle blblo, ale naštěstí to tam pro mě nebylo nějak důležité, takže jsem to ignoroval. Ptal jsem se pár lidí, a ti se s tím nesetkali, takže nevím v čem je problém.

Jinak k achievementům: Já to beru hlavně podle her. Většinou hraji, a ani se nepodívám, jaké hra nabízí achievementy (však už nějak během hraní přijdou 😀 ) a pak se po dohrání podívám, co mi chybí, a jestli by něco nešlo lehce získat.
Dost často jsou navíc úplně pitomý, a jen uměle natahují herní dobu (viz. nějaké kraviny, u kterých máte strávit třeba 50 hodin, zabít 1 000 nepřátel nebo ty propagační...). Zato když jsou ale povedené, tak je beru jaké dobré zpestření, a klidně rád zkusím udělat nějakou tu výzvu. Velkým tahounem pro mě byli (a stále jsou) třeba ve hře The Binding of Isaac :awesome: . Za dokončení Deus Ex: Human Revolution bez zabití (tedy stealth postup) jsem byl také rád odměněn [dík Honzas4400 za upozornění].
To mnohem lákavější jsou pro mě třeba nějaké schované texty ve hrách, které obohatí a rozšíří příběh (Alan Wake, Amnesie...). Dnes už jsou právě ale s tímto achievy spojené (najdi všechny...), tak jak jsem psal - prostě hraji a sbírám; nijak to nehrotím :thumbup:

OdpověďCitace
Napsal : 22/07/2014 10:08 am
Diskuzní fórum 3937360e882d92fdb5e8aefae877b5d5?s=110&d=mm&r=g
(@brokarek)

Achievy sbírám jenom na Xboxu. U Steamu mě NAPROSTO nezajímaj a přijdou mi neefektní.

OdpověďCitace
Napsal : 22/07/2014 10:22 am
Stránka 309 / 444
Share: