STEAM -všechno sem
 
Notifications
Clear all

STEAM -všechno sem  

Stránka 396 / 444
 
Diskuzní fórum 5ac091c68baeb o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003vdt6
(@carhrozny)

Sa nedá ani odklikať frontu,otrasné :gun:

OdpověďCitace
Napsal : 23/06/2016 7:41 pm
bountycz
(@bountycz)

Na stránku jsem se ještě nedostal (unavailable). Bonpare, takhle to bylo i poslední slevy, ale to určitě víš. Dříve byl člověk co 8 hodin v pozoru na startovní čáře, jaká že hra se objeví v krátké slevě, ale teď si může dát člověk 10 dní oraz a poslední den si nakoupit, co chce a o nic nepřijde.

OdpověďCitace
Napsal : 23/06/2016 7:54 pm
Diskuzní fórum c2d4c8b887f99583d2b46aade669c7d89bf1c2c7 full
(@bonpar)

Minulé léto byl aspoň docela povedený event...

OdpověďCitace
Napsal : 23/06/2016 8:02 pm
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Slevy o hov* , mám 18 her tak z hecu v přáních a jen dvě jsou -66% zbytek -50 a míň což samozřejmě se základní cenou Steamu nedělá teda moc velký slevy 😀 Steam fakt upadá celkově jak už bylo řečeno.

OdpověďCitace
Napsal : 23/06/2016 8:56 pm
Diskuzní fórum 5ae486e043a4b
(@eliminate)

Nevite kolik si paysafe uctuje za prevod men kdyz chci dobit steam penezenku?

OdpověďCitace
Napsal : 23/06/2016 9:11 pm
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

To by mě taky zajímalo, kolik si PaySafe účtuje za převod. A vůbec, jaká platba se takto vyplatí nejvíc? Kde je nejméně těch skrytých poplatků za převody? A potom taky jaká platba je nejbezpečnější? To bude asi ten PSC. Nakupujete někdo tak, že tam normálně zadáte číslo platební karty a tyhlety údaje? Jde to takto i z českého účtu? Já to teď schválně zkusil a docela se divím, že to po mě nechce žádné ověření ani hesla a piny. Prostě zadám čísla z karty, jméno a bydliště. Kdyby mi někdo kartu ukradl, tak si vlastně může nakoupit kolik chce i bez pinu. Taky jak jsou stále nějaké hacky a úniky čísel kreditek. Nebo mi něco uniká a tak jednoduché to není? Zdá se mi to docela dost nebezpečné, takhle napřímo to napojit. Zase je to ale asi nejjednodušší a nejrychlejší cesta, i když to ještě zatím nevím, ještě mi to ani nepotvrdilo platbu, jak je Steam zasekaný.
EDIT: Aha, tak platební kartu mi to nevzalo. Jde to vůbec nějak? Mám MasterCard.

OdpověďCitace
Napsal : 23/06/2016 9:20 pm
Diskuzní fórum e84ac14a789fcd8978f03b4d965519b8?s=110&d=mm&r=g
(@terat)

@Maestrodk wrote:

To by mě taky zajímalo, kolik si PaySafe účtuje za převod. A vůbec, jaká platba se takto vyplatí nejvíc? Kde je nejméně těch skrytých poplatků za převody? A potom taky jaká platba je nejbezpečnější? To bude asi ten PSC. Nakupujete někdo tak, že tam normálně zadáte číslo platební karty a tyhlety údaje? Jde to takto i z českého účtu? Já to teď schválně zkusil a docela se divím, že to po mě nechce žádné ověření ani hesla a piny. Prostě zadám čísla z karty, jméno a bydliště. Kdyby mi někdo kartu ukradl, tak si vlastně může nakoupit kolik chce i bez pinu. Taky jak jsou stále nějaké hacky a úniky čísel kreditek. Nebo mi něco uniká a tak jednoduché to není? Zdá se mi to docela dost nebezpečné, takhle napřímo to napojit. Zase je to ale asi nejjednodušší a nejrychlejší cesta, i když to ještě zatím nevím, ještě mi to ani nepotvrdilo platbu, jak je Steam zasekaný.
EDIT: Aha, tak platební kartu mi to nevzalo. Jde to vůbec nějak? Mám MasterCard.

PSC si účtuje přibližně 4% za převod do dolarů a 2% za převod do eur. Převody měn má každá banka podle svého aktuálního kurzu. U těch karet bych se tolik nebál, jde o to nemít na počítači keylogger, protože pak můžeš mít ochran kolik chceš a stejně budou k ničemu. Když ti jí ukradnou, tak máš prakticky vždycky možnost jí okamžitě zablokovat. A co se týče úniků kreditek, většinou jsou to jen čísla, chybí cvc a platnost. A k těm platbám kreditkou, samozřejmě že můžeš platit s českým účtem. A proč ti to nevzalo kartu, to těžko říct, zaprvý zkontroluj jestli máš povolenou int. platbu, většinou je vyplá, dále zkus počkat, během steam sales steam prostě nefunguje.
EDIT: A asi nejbezpečnější a nejvýhodnější, co se steamu týče, je mít přímo steam wallet kody z Německa, nebo PSC ze států s eury (nezůstane vám nic na psc).

OdpověďCitace
Napsal : 23/06/2016 10:38 pm
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

@Terat wrote:

PSC si účtuje přibližně 4% za převod do dolarů a 2% za převod do eur. Převody měn má každá banka podle svého aktuálního kurzu. U těch karet bych se tolik nebál, jde o to nemít na počítači keylogger, protože pak můžeš mít ochran kolik chceš a stejně budou k ničemu. Když ti jí ukradnou, tak máš prakticky vždycky možnost jí okamžitě zablokovat. A co se týče úniků kreditek, většinou jsou to jen čísla, chybí cvc a platnost. A k těm platbám kreditkou, samozřejmě že můžeš platit s českým účtem. A proč ti to nevzalo kartu, to těžko říct, zaprvý zkontroluj jestli máš povolenou int. platbu, většinou je vyplá, dále zkus počkat, během steam sales steam prostě nefunguje.
EDIT: A asi nejbezpečnější a nejvýhodnější, co se steamu týče, je mít přímo steam wallet kody z Německa, nebo PSC ze států s eury (nezůstane vám nic na psc).

Nejspíš ty platby povolené nemám a to bych jim asi musel zavolat, protože v nastavení tam nic takového nemám. To je jedno. Spíš by mě zajímalo, jestli se více vyplatí koupit PSC papírovou, třeba na benzince, kterou potom použiji na ten Steam (2% za převod na €), nebo když si tu PSC koupím online přes účet (evropský převod peněz na německý účet - teď to zkouším a uvidím, jaké tam mají poplatky), nebo třetí možnost - poslání české měny na Paypal a z toho platba na eura. Teď nevím kolik, ale taky tam mají nějaké poplatky. Tak teď co je výhodnější. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 23/06/2016 10:53 pm
Wreis
(@wreis)

Počkat, oni odebrali ty chvilkové slevy? Takže po celou dobu teďka budou ty slevy stejné?

OdpověďCitace
Napsal : 23/06/2016 11:04 pm
Diskuzní fórum 465bab03adc262cd0a28e578e44e856e?s=110&d=mm&r=g
(@shardcz)

@Wreis wrote:

Počkat, oni odebrali ty chvilkové slevy? Takže po celou dobu teďka budou ty slevy stejné?

Ano, ale to už tak bylo během zimních slev.

OdpověďCitace
Napsal : 24/06/2016 12:49 am
indi.voo.doo.al
(@indi-voo-doo-al)

*

OdpověďCitace
Napsal : 24/06/2016 5:07 am
Diskuzní fórum 5a9828a8ab9a9
(@mir3k)

@Wreis wrote:

Počkat, oni odebrali ty chvilkové slevy? Takže po celou dobu teďka budou ty slevy stejné?

Kdes chrápal, doted 😀

OdpověďCitace
Napsal : 24/06/2016 8:08 am
Diskuzní fórum a2ad1d3d99be3fc93798a89ad161e150?s=110&d=mm&r=g
(@stuntman)

@Maestrodk wrote:

To by mě taky zajímalo, kolik si PaySafe účtuje za převod. A vůbec, jaká platba se takto vyplatí nejvíc? Kde je nejméně těch skrytých poplatků za převody? A potom taky jaká platba je nejbezpečnější? To bude asi ten PSC. Nakupujete někdo tak, že tam normálně zadáte číslo platební karty a tyhlety údaje? Jde to takto i z českého účtu? Já to teď schválně zkusil a docela se divím, že to po mě nechce žádné ověření ani hesla a piny. Prostě zadám čísla z karty, jméno a bydliště. Kdyby mi někdo kartu ukradl, tak si vlastně může nakoupit kolik chce i bez pinu. Taky jak jsou stále nějaké hacky a úniky čísel kreditek. Nebo mi něco uniká a tak jednoduché to není? Zdá se mi to docela dost nebezpečné, takhle napřímo to napojit. Zase je to ale asi nejjednodušší a nejrychlejší cesta, i když to ještě zatím nevím, ještě mi to ani nepotvrdilo platbu, jak je Steam zasekaný.
EDIT: Aha, tak platební kartu mi to nevzalo. Jde to vůbec nějak? Mám MasterCard.

Ja fičím roky cez Paypal. Kde sa dá nakupovať za €, tak žiadne poplatky navyše, iba cena produktu, za ktorý platím. Ale neviem ako to je u vás, keďže nemáte €. Či náhodou si za prevod meny neberie niečo Paypal(alebo banka).

@Mir3k wrote:

Kdes chrápal, doted 😀

Princ Steam Summer Sale nám konečne prebudil Šípkovú ruženku?!? :awesome: 😀

OdpověďCitace
Napsal : 24/06/2016 1:06 pm
Diskuzní fórum 3be9e0395e6721f5c67e989c490040a0?s=110&d=mm&r=g
 narg
(@narg)

Pokud platis paypalem prevodem z uctu (ne paypal balance) tak paypal si uctuje 4% z ceny, u paypal balance myslim ze nic, pevne ceny u slev jsou mam pocit uz asi rok, mozny 2

OdpověďCitace
Napsal : 24/06/2016 1:40 pm
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

Heh, no tak jsem zkusil koupit PSC pomocí zahraniční platby přes účet. Cena 10€, poplatek 9€, už nikdy více. 😀 Unicredit banka. Nejlepší z toho nakonec stejně vyjde ten PayPal.
Jo, z toho PP balance myslím není žádný poplatek za platbu, ale je tam poplatek za konverzi měny. Když si tam pošlu české koruny, tak to stejně musím změnit na eura, za což už je poplatek. Rozhodně ale lepší, než co jsem teď zkoušel účet. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 24/06/2016 4:30 pm
Stránka 396 / 444
Share: