STEAM -všechno sem
 
Notifications
Clear all

STEAM -všechno sem  

Stránka 415 / 444
 
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

Pokud někdo napíše negativní recenzi s tím, že mu hra jede špatně a svádí to na mizernou optimalizaci, zatímco je na vině jeho PC, které je prostě slabé, tak je to debil. Pokud je tu ale nějaký zádrhel v samotné hře, něco, co tam prostě automaticky mělo být nebo o čem nikdo před vydáním ani neceknul, tak je negativní recenze odůvodněná. Já jsem rád, že si lidé nenechali srát na hlavu a napsali negativní recenze, protože to aspoň ty vývojáře donutilo něco udělat. Věřím, že kdyby se nezvedla taková vlna nevole, tak to tam prostě nechají tak, jak to je.

OdpověďCitace
Napsal : 07/10/2016 5:32 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

Už se začínají pomalu omlouvat, že těch 60fps povolí v nějakém patchi. Je to jen dobře, takovouhle "vzpouru" nečekali.

OdpověďCitace
Napsal : 07/10/2016 7:43 pm

@FireWolf wrote:

Pokud někdo napíše negativní recenzi s tím, že mu hra jede špatně a svádí to na mizernou optimalizaci, zatímco je na vině jeho PC, které je prostě slabé, tak je to debil. Pokud je tu ale nějaký zádrhel v samotné hře, něco, co tam prostě automaticky mělo být nebo o čem nikdo před vydáním ani neceknul, tak je negativní recenze odůvodněná. Já jsem rád, že si lidé nenechali srát na hlavu a napsali negativní recenze, protože to aspoň ty vývojáře donutilo něco udělat. Věřím, že kdyby se nezvedla taková vlna nevole, tak to tam prostě nechají tak, jak to je.

Problém je, že ty recenze už pak nikdo nesmaže ani neaktualizuje.

Vlna nevole by se zvedla tak jako tak, jen jinde, kde to nebude viset ještě za 10 let, kdy bude problém už dávno vyřešený.

OdpověďCitace
Napsal : 07/10/2016 8:15 pm
Diskuzní fórum 620ffb6cdb742
(@hrdla)

@scobra wrote:

@FireWolf wrote:

Pokud někdo napíše negativní recenzi s tím, že mu hra jede špatně a svádí to na mizernou optimalizaci, zatímco je na vině jeho PC, které je prostě slabé, tak je to debil. Pokud je tu ale nějaký zádrhel v samotné hře, něco, co tam prostě automaticky mělo být nebo o čem nikdo před vydáním ani neceknul, tak je negativní recenze odůvodněná. Já jsem rád, že si lidé nenechali srát na hlavu a napsali negativní recenze, protože to aspoň ty vývojáře donutilo něco udělat. Věřím, že kdyby se nezvedla taková vlna nevole, tak to tam prostě nechají tak, jak to je.

Problém je, že ty recenze už pak nikdo nesmaže ani neaktualizuje.

Vlna nevole by se zvedla tak jako tak, jen jinde, kde to nebude viset ještě za 10 let, kdy bude problém už dávno vyřešený.

No a tak proto jsou tam teď celkové recenze a recenze v poslední době ne?

OdpověďCitace
Napsal : 07/10/2016 8:26 pm
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

Docela se mi nelíbí ta funkce steamu kdy při obchodování vás nutí si dávat steam na mobil jako mobilní autentifikator! Kdo to chce, ať si to zapne ale pokud to nemáte alespoň týden zaplé, tak nemůžete ihned obchodovat? Proč? Když s vaším účtem nic není, není ani podezření pro nějaký podvod, tak by vše mělo jít ihned. A tuhle funkci zapínat jen jako doplňkovou.

Další pruda navíc, při každém jednotlivém přihlášení na steam, zadávat z mobilu nějakej kod? Pro paranoidní jedince dobrá funkce, pro normální řadovou masovku jen otrava. :peace:

OdpověďCitace
Napsal : 12/10/2016 4:40 pm
Diskuzní fórum 5ac091c68baeb o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003vdt6
(@carhrozny)

@Playman wrote:

Docela se mi nelíbí ta funkce steamu kdy při obchodování vás nutí si dávat steam na mobil jako mobilní autentifikator! Kdo to chce, ať si to zapne ale pokud to nemáte alespoň týden zaplé, tak nemůžete ihned obchodovat? Proč? Když s vaším účtem nic není, není ani podezření pro nějaký podvod, tak by vše mělo jít ihned. A tuhle funkci zapínat jen jako doplňkovou.

Další pruda navíc, při každém jednotlivém přihlášení na steam, zadávat z mobilu nějakej kod? Pro paranoidní jedince dobrá funkce, pro normální řadovou masovku jen otrava. :peace:

Ani mne sa to nepáči napriek tomu žiadny debilný tarifikátor si nemienim dávať.Zrejme STEAM nechce riešiť ukradnuté veci z účtov preto to urobili tak,že veci nepredáš skor ako za 15 dní.

OdpověďCitace
Napsal : 12/10/2016 4:57 pm
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

@Playman wrote:

Docela se mi nelíbí ta funkce steamu kdy při obchodování vás nutí si dávat steam na mobil jako mobilní autentifikator! Kdo to chce, ať si to zapne ale pokud to nemáte alespoň týden zaplé, tak nemůžete ihned obchodovat? Proč? Když s vaším účtem nic není, není ani podezření pro nějaký podvod, tak by vše mělo jít ihned. A tuhle funkci zapínat jen jako doplňkovou.

Další pruda navíc, při každém jednotlivém přihlášení na steam, zadávat z mobilu nějakej kod? Pro paranoidní jedince dobrá funkce, pro normální řadovou masovku jen otrava. :peace:

Pokud zatrhneš automatické přihlášení, tak nemusíš zadávat žádný kód.

Co se týče zbytku textu, je to kvůli pitomcům, kteří naletí na podvodné nabídky (a upřímně - tihle lidé tu stále jsou a nepřijde mě, že by se nějak výrazně snížil počet krádeží nebo spíš "krádeží"). Valve prý mělo dvě možnosti, buď zavést tenhle systém nebo zcela zrušit obchodování. To druhé by mě ani nevadilo, protože nechodím na Steam obchodovat, ale hrát. Bohužel Valve se tohohle jen tak nevzdá, když vidí, kolik jim to vynáší a dokud tu budou jedinci, kteří jsou schopni za jeden bezcenný skin utratit i několik stovek euro a poté naivně věřit zcela cizím lidem, kteří je okradou, bude to stále takhle.

OdpověďCitace
Napsal : 12/10/2016 5:37 pm

A já bych zase řekl, že 2FA je dneska základ 😀 Je to sice vopruz, ale už mi to zachránilo x účtů a to jsem dost zkušený uživatel s velmi silnými hesly. Problém je, že si nepamatuju, kde všude jsem jaké heslo použil, pak vykradou yahoo databázi a rázem má jedno z mých hesel každý. S 2FA mi to na jednu stranu může být celkem jedno, protože přes ověření přes telefon se nedostane, tak nemusím měnit všechna hesla.

OdpověďCitace
Napsal : 12/10/2016 9:38 pm

Try creating a short cut of BOS.exe and add -g at the end.
Here's an example: "C:Program Files (x86)SteamsteamappscommonFallout TacticsBOS.exe" -g

Vytvořit zástupce BOS.exe a přidat mu parametr -g
Pravým na zástupce, Vlastnosti a v poli Cíl bude tohle: "C:Program Files (x86)SteamsteamappscommonFallout TacticsBOS.exe" -g

Až si ve hře nastavíš grafická nastavení, už budeš moct hru spouštět normálně ze Steamu.

OdpověďCitace
Napsal : 18/10/2016 9:14 pm

To byl Google 😀

OdpověďCitace
Napsal : 18/10/2016 11:29 pm
indi.voo.doo.al
(@indi-voo-doo-al)

WL32P-26YQJ-7QDIK
QHGDD-PV7PV-MJ5ED
ZLMDZ-859QI-7QA2B
KKLJH-9QZ7J-84EQ8
HXKXQ-YTJW6-BDN4X
BXF5G-FBMDR-EQAWM
FFN20-YTAGE-C0QFM
FMIGJ-5E0YB-JBTQH
647WK-3AFNF-X5NPX
9RXXX-BMRXI-2FE39
7F4KJ-WV8YT-LBK6E
...a zerte, pozerove 😀

OdpověďCitace
Napsal : 24/10/2016 8:22 am
Rounce
(@rounce)

Co tam jsou za hry at zbytečně neaktivuju

OdpověďCitace
Napsal : 24/10/2016 9:13 am
Diskuzní fórum 5dc1310b3989b5c4a0e7a8acecdc2855?s=110&d=mm&r=g
(@largo)

taky bych chtěl vědět

OdpověďCitace
Napsal : 24/10/2016 9:17 am
Diskuzní fórum 76d3417772c357e747b0be61bbb23e37?s=110&d=mm&r=g
(@kapr88)

Mistni retardi se zase ukazali...vsechny kody pouzity a ani jedno dekuju nebo neco :thumbup:

OdpověďCitace
Napsal : 24/10/2016 9:03 pm
Diskuzní fórum 5dc1310b3989b5c4a0e7a8acecdc2855?s=110&d=mm&r=g
(@largo)

co to byli aspon za hry?

OdpověďCitace
Napsal : 24/10/2016 9:05 pm
Stránka 415 / 444
Share: