Náhodné myšlenky a ...
 
Notifications
Clear all

Náhodné myšlenky a události dne  

Stránka 429 / 728
 
Diskuzní fórum a2d44cf174a32bd4dd0c186b046119e5?s=110&d=mm&r=g
(@pato8)

Ak si narážal na mňa, tak ja som v prvom rade tvrdil, že pohyb v metre dosť značne urýchľuje prácu. Aplikácie nájdeš oveľa rýchlejšie, aj sa rýchlejšie dá dostať k nastaveniam (naozaj je to tak, nehovorím teraz len o nastaveniach v metre, ale aj o ovládacom paneli).
A mne je to jedno, ja sa nikoho nesnažím prehovoriť, že Win 8 je lepší ako 7 (aj keď podľa môjho názoru to tak je, ale dokážem akceptovať, keď niekomu 8 nevyhovuje). Ale že je metro nepoužiteľné na desktope, je hlúposť.
A vadí mi, keď niekto produkty MS kritizuje už len z princípu. A nejedná sa len o Windows, ale aj Windows Phone (mimochodom, WP8 je tiež veľmi dobrý, aj keď priznávam, je tam dosť málo aplikácií v porovnaní s Androidom či iOS), Surface, atď.
Priznám sa, tiež som do tej skupiny kedysi patril, ale produkty Microsoftu už nie sú to, čo kedysi.

PS: aby bolo jasné, je mi jedno, kto aký OS používa, len som považoval za vhodné zastať sa Microsoftu, lebo na Windows 8 je vidno dosť práce. Ale to je ťažké vidieť, keď tomu niekto nedá šancu, alebo to proste nechce vidieť, lebo už pred zapnutím vie, že metro je nepoužiteľné.

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2013 7:27 pm
Diskuzní fórum 5ac253d4873f7 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yqe
(@chepa)

Pato8 - ja to pouzival nakou dobu a proto vim ze nikdy vic ... a nebyla to narazka na tebe... uz od vydani to porad nekdo nekde tvrdi

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2013 7:33 pm
Diskuzní fórum 5c0e740052f14
(@honzas4400)

Tak se tak zase nudím, tak mě napadlo, že bych si mohl zahrát - ale co. Vzhledem k tomu, že Fiola nedávno 'liveplayoval' Amnesii (a já se fakt nerad bojim), bych chtěl nějakou podobnou, která ale není strašidelná (nejlíp vůbec :D) něco veselého na ten styl - Puzzle hra z první osoby s využíváním fyziky. Jak sem tak hledal na netu, nebylo tam většinou nic co by bylo (na první pohled) zajímavý, tak se ptám, nenapadá někoho něco zajímavýho?
Jen upozorňuju - Žádnou Amnesii, žádnou Penumburu - ale něco na ten styl (nejlíp co to nejsvětlejší, zábavné, sranda, nic hororovýho :P). Předem dík!

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2013 8:45 pm
Diskuzní fórum a20a869429ff8affa18ba8208f5034d1?s=110&d=mm&r=g
(@rxpython)

@Honzas4400 wrote:

Tak se tak zase nudím, tak mě napadlo, že bych si mohl zahrát - ale co. Vzhledem k tomu, že Fiola nedávno 'liveplayoval' Amnesii (a já se fakt nerad bojim), bych chtěl nějakou podobnou, která ale není strašidelná (nejlíp vůbec :D) něco veselého na ten styl - Puzzle hra z první osoby s využíváním fyziky. Jak sem tak hledal na netu, nebylo tam většinou nic co by bylo (na první pohled) zajímavý, tak se ptám, nenapadá někoho něco zajímavýho?
Jen upozorňuju - Žádnou Amnesii, žádnou Penumburu - ale něco na ten styl (nejlíp co to nejsvětlejší, zábavné, sranda, nic hororovýho :P). Předem dík!

Portal 2, Trine 2? 😀

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2013 8:54 pm
Diskuzní fórum 5c0e740052f14
(@honzas4400)

Tak Trine 2 není z první osoby a mimo to už to mám dávno projeté 😀 A Portal 2 (stejně jako první díl) mám projetej skrz-naskrz dávno. Aktuálně mi Steam píše, že u Portal 2 mám nahráno 240 hodin a u prvního dílu 30 hodin - já vim, no-lifer 😀

EDIT: Já vím, že žádná hra nebude nikdy podle mých představ. Ale prostě nějakou hru jako je Penumbra nebo Amnesie, jen aby to prostě nebylo tak lekací a tajemný. Třeba kdyby bylo prostředí Portalu přeneseno do herních mechanismů Amnesie / Penumbry, byl bych v nebi.

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2013 8:57 pm
Diskuzní fórum 8f5e02eb9676c2971b9d59cc1d02dce7?s=110&d=mm&r=g
(@r-i-p)

@Honzas4400 wrote:

Tak se tak zase nudím, tak mě napadlo, že bych si mohl zahrát - ale co. Vzhledem k tomu, že Fiola nedávno 'liveplayoval' Amnesii (a já se fakt nerad bojim), bych chtěl nějakou podobnou, která ale není strašidelná (nejlíp vůbec :D) něco veselého na ten styl - Puzzle hra z první osoby s využíváním fyziky. Jak sem tak hledal na netu, nebylo tam většinou nic co by bylo (na první pohled) zajímavý, tak se ptám, nenapadá někoho něco zajímavýho?
Jen upozorňuju - Žádnou Amnesii, žádnou Penumburu - ale něco na ten styl (nejlíp co to nejsvětlejší, zábavné, sranda, nic hororovýho :P). Předem dík!

zkus hru Anna bylo to sice dost a divný, ale takový "správně nezávislý" a hororový mi to až na pár lekaček nepřišlo.

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2013 9:03 pm
Diskuzní fórum 5496d370cd662f7ae3c327e4e9325f32?s=110&d=mm&r=g
(@wycis)

@Honzas4400 wrote:

Tak se tak zase nudím, tak mě napadlo, že bych si mohl zahrát - ale co. Vzhledem k tomu, že Fiola nedávno 'liveplayoval' Amnesii (a já se fakt nerad bojim), bych chtěl nějakou podobnou, která ale není strašidelná (nejlíp vůbec :D) něco veselého na ten styl - Puzzle hra z první osoby s využíváním fyziky. Jak sem tak hledal na netu, nebylo tam většinou nic co by bylo (na první pohled) zajímavý, tak se ptám, nenapadá někoho něco zajímavýho?
Jen upozorňuju - Žádnou Amnesii, žádnou Penumburu - ale něco na ten styl (nejlíp co to nejsvětlejší, zábavné, sranda, nic hororovýho :P). Předem dík!

Možná zkus hru Miasmata, na steamu za 15e.

OdpověďCitace
Napsal : 05/02/2013 11:38 pm
Diskuzní fórum 88bd00339bdf99290888ddefc5aa7356?s=110&d=mm&r=g
(@rcs339)

Nedávno jsem se dozvěděl, že WarZ nepřichází v úvahu, takže neví někdo o hře stejnýho principu jen offline ? Něco jako Dead Island akorát víc jako DayZ, offline a docela rád bych, kdybych hned první den nenarazil na bazuku.

OdpověďCitace
Napsal : 06/02/2013 12:32 pm
Diskuzní fórum d7c874798cdb565588efb57f3f8fcf2a?s=110&d=mm&r=g
(@senrimer)

@RCS339 wrote:

Nedávno jsem se dozvěděl, že WarZ nepřichází v úvahu, takže neví někdo o hře stejnýho principu jen offline ? Něco jako Dead Island akorát víc jako DayZ, offline a docela rád bych, kdybych hned první den nenarazil na bazuku.

Proc by WarZ neprichazelo v uvahu ? Autori jsou mozna amateri a neco nekde okopirovali atp, ale gameplay je dobrej. Problem tam delaj akorat cheatri a za to vyvojari fakt nemuzou.

OdpověďCitace
Napsal : 06/02/2013 2:23 pm
Diskuzní fórum 88bd00339bdf99290888ddefc5aa7356?s=110&d=mm&r=g
(@rcs339)

@senrimer wrote:

@RCS339 wrote:

Nedávno jsem se dozvěděl, že WarZ nepřichází v úvahu, takže neví někdo o hře stejnýho principu jen offline ? Něco jako Dead Island akorát víc jako DayZ, offline a docela rád bych, kdybych hned první den nenarazil na bazuku.

Proc by WarZ neprichazelo v uvahu ? Autori jsou mozna amateri a neco nekde okopirovali atp, ale gameplay je dobrej. Problem tam delaj akorat cheatri a za to vyvojari fakt nemuzou.

Něco si o tom zjisti třeba tady viewtopic.php?f=14&t=1414&start=350

OdpověďCitace
Napsal : 06/02/2013 2:49 pm
Diskuzní fórum 5c0e740052f14
(@honzas4400)

@RCS339 wrote:

Nedávno jsem se dozvěděl, že WarZ nepřichází v úvahu, takže neví někdo o hře stejnýho principu jen offline ? Něco jako Dead Island akorát víc jako DayZ, offline a docela rád bych, kdybych hned první den nenarazil na bazuku.

Myslím, že v současné době není žádná taková hra krom toho Dead Island - tedy, asi je, ale o žádné nevím. Pokud to ovšem nespěchá, určitě sleduj (hra ještě nevyšla, ale maká se na ní :thumbup: ) State of Decay

OdpověďCitace
Napsal : 06/02/2013 3:37 pm
Diskuzní fórum 5ac253d4873f7 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yqe
(@chepa)

Jestli nekdo budete instalovat/aktualizovat KM player tak bacha ... ja tam pri instalaci odklikal ze nechci ty kktske pluginy a vsechny addony co to nabizelo a i tak se po instalaci objevily 3 programy s cinskejma/japonskejma nebo proste ten rosypanej caj ... a pri odinstalaci se mi 2x resetl PC protoze sem klikl na neco cemu sem hovno rozuměl... raci si du projet PC antivirem

OdpověďCitace
Napsal : 06/02/2013 5:39 pm
Diskuzní fórum 88bd00339bdf99290888ddefc5aa7356?s=110&d=mm&r=g
(@rcs339)

@Chepa wrote:

Jestli nekdo budete instalovat/aktualizovat KM player tak bacha ... ja tam pri instalaci odklikal ze nechci ty kktske pluginy a vsechny addony co to nabizelo a i tak se po instalaci objevily 3 programy s cinskejma/japonskejma nebo proste ten rosypanej caj ... a pri odinstalaci se mi 2x resetl PC protoze sem klikl na neco cemu sem hovno rozuměl... raci si du projet PC antivirem

Mě se při instalaci pro jistotu nainstalovali jen tak mimochodem automaticky s KMčkem. Separovat to z kompu je fakt chirurgie. Do laptupu nebo kamkoliv jinam doporučuju překopírovat složku s instalovanym playerem, protože to funguje uplně stejně.

OdpověďCitace
Napsal : 06/02/2013 5:58 pm
Diskuzní fórum a2d44cf174a32bd4dd0c186b046119e5?s=110&d=mm&r=g
(@pato8)

@Chepa wrote:

Jestli nekdo budete instalovat/aktualizovat KM player tak bacha ... ja tam pri instalaci odklikal ze nechci ty kktske pluginy a vsechny addony co to nabizelo a i tak se po instalaci objevily 3 programy s cinskejma/japonskejma nebo proste ten rosypanej caj ... a pri odinstalaci se mi 2x resetl PC protoze sem klikl na neco cemu sem hovno rozuměl... raci si du projet PC antivirem

KMPlayer bol vždy (a vlastne aj stále je) veľmi dobrý prehrávač, ale už pár mesiacov majú takpovediac nepríjemný inštalátor. Ja som už prešiel na PotPlayer. Je vyvíjaný v spolupráci s pôvodným tvorcom KMP. Môžem len odporučiť 😉

OdpověďCitace
Napsal : 06/02/2013 6:30 pm
Diskuzní fórum d7c874798cdb565588efb57f3f8fcf2a?s=110&d=mm&r=g
(@senrimer)

Ja pouzivam GOM.

OdpověďCitace
Napsal : 06/02/2013 7:02 pm
Stránka 429 / 728
Share: