Náhodné myšlenky a ...
 
Notifications
Clear all

Náhodné myšlenky a události dne  

Stránka 659 / 728
 
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@Maestrodk wrote:

A jaké to překvapení, zase se mi nejde přihlásit na PSN. :thumbup: Hlavně že to včera na pár hodin fungovalo. No aspoň jsem stihl dohrát to Nioh demo a získat DLC. Jestli to takhle půjde dál, tak od Sony už nikdy více ani zadarmo. Digitální služby, tady to máme. Vlastně... nemáme.

Že je CZ podpora PSN k ničemu jsem zjistil už před dlouhou dobou. Jak to hodláš řešit?

OdpověďCitace
Napsal : 05/05/2016 12:46 pm
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

@ElementGamer wrote:

Že je CZ podpora PSN k ničemu jsem zjistil už před dlouhou dobou. Jak to hodláš řešit?

No nevím. Už mi napsali, že prý mám na routeru otevřít nějaké porty, ale co jsem podle návodů zkoušel, tak mi to vůbec nefunguje. Ale však všechno fungovalo několik let a nic jsem neměnil, tak jak to najednou může přestat fungovat, to je mi záhadou. Stejný problém má spousta dalších lidí, ale prostě řešení není. Prý na console fóru psali, že pomáhá veřejná IP, za kterou se ale zase musí platit navíc 50 Kč měsíčně, v mém případě. Beztak se Sony po DDoS útocích rozhodla prostě jen zabanovat nějaké IP a neřeší to.
Doteď jsem žádné porty neřešil a vše fungovalo, dokonce mi to včera na pár hodin jelo a teď zase nic. Jestli to není zablokovanou IP, tak už nevím. To já ale asi těžko vyřeším.

OdpověďCitace
Napsal : 05/05/2016 12:55 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@Maestrodk wrote:

@ElementGamer wrote:

Že je CZ podpora PSN k ničemu jsem zjistil už před dlouhou dobou. Jak to hodláš řešit?

No nevím. Už mi napsali, že prý mám na routeru otevřít nějaké porty, ale co jsem podle návodů zkoušel, tak mi to vůbec nefunguje. Ale však všechno fungovalo několik let a nic jsem neměnil, tak jak to najednou může přestat fungovat, to je mi záhadou. Stejný problém má spousta dalších lidí, ale prostě řešení není. Prý na console fóru psali, že pomáhá veřejná IP, za kterou se ale zase musí platit navíc 50 Kč měsíčně, v mém případě. Beztak se Sony po DDoS útocích rozhodla prostě jen zabanovat nějaké IP a neřeší to.
Doteď jsem žádné porty neřešil a vše fungovalo, dokonce mi to včera na pár hodin jelo a teď zase nic. Jestli to není zablokovanou IP, tak už nevím. To já ale asi těžko vyřeším.

Hm, tak to jsem taky nahranej. Jestli to nebude fungovat, tak s tímhle vším už končím. Jako by nestačilo, že si bez veřejný IP teď nezahraju ani online, natož abych byl v Party.

OdpověďCitace
Napsal : 05/05/2016 2:35 pm
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

@ElementGamer wrote:

Hm, tak to jsem taky nahranej. Jestli to nebude fungovat, tak s tímhle vším už končím. Jako by nestačilo, že si bez veřejný IP teď nezahraju ani online, natož abych byl v Party.

To máš ten stejný problém? Taky ti to na webu píše access denied a na konzoli to nejde? No to je teda super. Stěžuje si na to dost lidí už od minulého roku, co jsem různě viděl. Zhruba od toho útoku na Vánoce. Pomoc u podpory nemá smysl, protože nakonec tě stejně vždycky odkážou na poskytovatele internetu, jako by to nebyla jejich chyba. No asi zkusím s tou veřejnou IP na jeden měsíc, jestli to bude fungovat. Pak napíšu. Tímto u mě ale Sony už skončila a PS4 je poslední výrobek, který od nich mám. Přeju jim brzký jailbreak, bez online to stejně vyjde nastejno.
A to jsem chtěl vyzkoušet aspoň ten Overwatch.

OdpověďCitace
Napsal : 05/05/2016 2:40 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@Maestrodk wrote:

@ElementGamer wrote:

Hm, tak to jsem taky nahranej. Jestli to nebude fungovat, tak s tímhle vším už končím. Jako by nestačilo, že si bez veřejný IP teď nezahraju ani online, natož abych byl v Party.

To máš ten stejný problém? Taky ti to na webu píše access denied a na konzoli to nejde? No to je teda super. Stěžuje si na to dost lidí už od minulého roku, co jsem různě viděl. Zhruba od toho útoku na Vánoce. Pomoc u podpory nemá smysl, protože nakonec tě stejně vždycky odkážou na poskytovatele internetu, jako by to nebyla jejich chyba. No asi zkusím s tou veřejnou IP na jeden měsíc, jestli to bude fungovat. Pak napíšu. Tímto u mě ale Sony už skončila a PS4 je poslední výrobek, který od nich mám. Přeju jim brzký jailbreak, bez online to stejně vyjde nastejno.
A to jsem chtěl vyzkoušet aspoň ten Overwatch.

Jo, a online mi nefunguje skoro vůbec. Ale na tohle jsem zvyklý od té doby, co PS4 mám. Dej pak vědět. Hodím ti ještě PM.

OdpověďCitace
Napsal : 05/05/2016 2:49 pm
Diskuzní fórum 3be9e0395e6721f5c67e989c490040a0?s=110&d=mm&r=g
 narg
(@narg)

Skuste se pripojit na net skrz jineho poskytovatele. Na 99% vam to blbne kvuli nemu, upc, O2 zejmena atd

OdpověďCitace
Napsal : 06/05/2016 5:55 pm
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

@narg wrote:

Skuste se pripojit na net skrz jineho poskytovatele. Na 99% vam to blbne kvuli nemu, upc, O2 zejmena atd

100% je to kvůli IP. Zkoušel jsem přes VPN a šlo to. Teď to teda zase jde i normálně, ale vsadím se, že zítra to zas nepůjde. 😀 Tady u nás moc na výběr nemáme, můj poskytovatel to má píchlé do O2, ale ještě máme mobilní klíčenku od Vodafonu, takže v případě největší nouze prostě stvořím hot spot a můžu jet přes to. A to jsem si koupil konzoli, abych prostě jen hrál. Ve výsledku je to složitější než PC. :awesome: Tam aspoň vím v čem je chyba a můžu to opravit.

OdpověďCitace
Napsal : 06/05/2016 7:06 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@Maestrodk wrote:

@narg wrote:

Skuste se pripojit na net skrz jineho poskytovatele. Na 99% vam to blbne kvuli nemu, upc, O2 zejmena atd

100% je to kvůli IP. Zkoušel jsem přes VPN a šlo to. Teď to teda zase jde i normálně, ale vsadím se, že zítra to zas nepůjde. 😀 Tady u nás moc na výběr nemáme, můj poskytovatel to má píchlé do O2, ale ještě máme mobilní klíčenku od Vodafonu, takže v případě největší nouze prostě stvořím hot spot a můžu jet přes to. A to jsem si koupil konzoli, abych prostě jen hrál. Ve výsledku je to složitější než PC. :awesome: Tam aspoň vím v čem je chyba a můžu to opravit.

A jak jsi aktivoval VPN na PS4? 😯

OdpověďCitace
Napsal : 06/05/2016 7:20 pm
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

@ElementGamer wrote:

A jak jsi aktivoval VPN na PS4? 😯

Ale né, na PC. 😀 Pak se mi šlo přihlásit na PSN na webu. Normálně nešlo nic.

OdpověďCitace
Napsal : 06/05/2016 7:59 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@Maestrodk wrote:

@ElementGamer wrote:

A jak jsi aktivoval VPN na PS4? 😯

Ale né, na PC. 😀 Pak se mi šlo přihlásit na PSN na webu. Normálně nešlo nic.

Jo tak. 😀 No, to by mě zajímalo, jestli to zprovozní.

OdpověďCitace
Napsal : 06/05/2016 8:07 pm
Diskuzní fórum 5ac12c9e4c45f o8w5kqbrd07hes1kw4kghyqb2q1ys34btw3oridia4
(@routa)

Všichni na nové CoD nadávaj, ale z praxe tak nějak tuším, že jen naskakují na hate-bandwagon...

Diskuzní fórum jhnhdroaqydhymtsd499

:lala:

OdpověďCitace
Napsal : 08/05/2016 2:03 pm
Diskuzní fórum 5abfc8dabe28b
(@myscho)

Tak Modern warfare sa vzdy hralo viac nez tie nove, prejedeny sci-fi srakorami

OdpověďCitace
Napsal : 08/05/2016 3:23 pm

Tohle jsem dneska objevil ve výloze u Vietnamce :awesome:

Diskuzní fórum IMG 2417

OdpověďCitace
Napsal : 08/05/2016 4:08 pm
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

Tohle je úplně normální. V Jihlavě dokonce na náměstí stánkaři prodávají trička s různými logy a motivy her. Jaksi je nezajímá, že k tomu nemají povolení.

OdpověďCitace
Napsal : 08/05/2016 5:14 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

Tak tohle jsem zatím neobjevil. Ale vsadím se, že na tom vydělávají dost.

OdpověďCitace
Napsal : 08/05/2016 6:28 pm
Stránka 659 / 728
Share: