Náhodné myšlenky a ...
 
Notifications
Clear all

Náhodné myšlenky a události dne  

Stránka 668 / 728
 
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

Tak já vždy byl hlavně PC hráč, protože v dětství jsem konzole neměl. Počítače jsme měly ale vždycky starší. Napřed Pentium 1, pak myslím 2, potom 4 (ano, nazýval jsem počítače podle procesoru. Když se to vezme kolem a kolem, v těch starších to byla ta podstatná část, dedikovaná grafika tam asi těžko byla. :D) Potom moje první konzole (handheld) PSP. Měl jsem ještě netbook, na kterém jsem hrál WoWko a starší hry. Když jsem v roce 2010 koupil Xbox 360, tak jsem byl z té grafiky opravdu unešený, i když už to nebyla žádná novota. 😀 To moje hraní nových her ale začalo naplno. Potom jsem koupil mainstream notebook, kde chvíli ty nové hry jely. Kupován v roce 2011 a zrovna na Skyrim. To už bude 5 let a jsem už rád, když se mi chvíli CPU nepřehřívá. S PS4 jsem nastoupil na novou generaci, ale jaksi mě to už asi přešlo ty konzole a jen se mi tu na to prášilo. Takže nastal čas na moje první herní PC. A když už, tak nějak pořádně. 😀
Jak říkám, to PS4 (možná až neo) potom koupím na ty exkluzivní hry, ale až po letech. Jsem chudý student a peníze vidím leda tak ve snu. Ještě 1 rok a začne se pracovat, takže tak do dvou let to PS4 bude znovu. :awesome:

OdpověďCitace
Napsal : 15/06/2016 7:40 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@Maestrodk wrote:

Tak já vždy byl hlavně PC hráč, protože v dětství jsem konzole neměl. Počítače jsme měly ale vždycky starší. Napřed Pentium 1, pak myslím 2, potom 4 (ano, nazýval jsem počítače podle procesoru. Když se to vezme kolem a kolem, v těch starších to byla ta podstatná část, dedikovaná grafika tam asi těžko byla. :D) Potom moje první konzole (handheld) PSP. Měl jsem ještě netbook, na kterém jsem hrál WoWko a starší hry. Když jsem v roce 2010 koupil Xbox 360, tak jsem byl z té grafiky opravdu unešený, i když už to nebyla žádná novota. 😀 To moje hraní nových her ale začalo naplno. Potom jsem koupil mainstream notebook, kde chvíli ty nové hry jely. Kupován v roce 2011 a zrovna na Skyrim. To už bude 5 let a jsem už rád, když se mi chvíli CPU nepřehřívá. S PS4 jsem nastoupil na novou generaci, ale jaksi mě to už asi přešlo ty konzole a jen se mi tu na to prášilo. Takže nastal čas na moje první herní PC. A když už, tak nějak pořádně. 😀
Jak říkám, to PS4 (možná až neo) potom koupím na ty exkluzivní hry, ale až po letech. Jsem chudý student a peníze vidím leda tak ve snu. Ještě 1 rok a začne se pracovat, takže tak do dvou let to PS4 bude znovu. :awesome:

To zní jako plán. 😀 Ale ne, já jsem taky odmalička PC hráč, konzoli jsem chtěl hlavně kvůli povedeným exkluzivitám.

OdpověďCitace
Napsal : 15/06/2016 7:49 pm
Diskuzní fórum 1767de39204be84b861abb525af770ad?s=110&d=mm&r=g
(@skalda)

Nedávno jsme s kámošema dohráli základní magicku a uvažujeme o DLC. Nevíte jestli je musí mít kupený všichni nebo jenom ten, kdo tu hru hostuje?

OdpověďCitace
Napsal : 15/06/2016 8:04 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@Skalda wrote:

Nedávno jsme s kámošema dohráli základní magicku a uvažujeme o DLC. Nevíte jestli je musí mít kupený všichni nebo jenom ten, kdo tu hru hostuje?

Mám za to, že všichni.

OdpověďCitace
Napsal : 15/06/2016 9:57 pm
Diskuzní fórum 1767de39204be84b861abb525af770ad?s=110&d=mm&r=g
(@skalda)

@ElementGamer wrote:

@Skalda wrote:

Nedávno jsme s kámošema dohráli základní magicku a uvažujeme o DLC. Nevíte jestli je musí mít kupený všichni nebo jenom ten, kdo tu hru hostuje?

Mám za to, že všichni.

Škoda, ale díky moc za rychlou odpověď

OdpověďCitace
Napsal : 15/06/2016 10:03 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@Skalda wrote:

@ElementGamer wrote:

@Skalda wrote:

Nedávno jsme s kámošema dohráli základní magicku a uvažujeme o DLC. Nevíte jestli je musí mít kupený všichni nebo jenom ten, kdo tu hru hostuje?

Mám za to, že všichni.

Škoda, ale díky moc za rychlou odpověď

Každopádně si nejsem úplně jistý, takže zkus vygooglovat.

OdpověďCitace
Napsal : 15/06/2016 10:15 pm
Diskuzní fórum 5ae8786356044
(@m1l4n)

Měl bych podobný dotaz o the division. Mám season pass, kamarád ne, bude moct novej obsah hrát se mnou jako je tomu třeba u starcraftu? 😉

OdpověďCitace
Napsal : 15/06/2016 11:19 pm
Diskuzní fórum 5ac12c9e4c45f o8w5kqbrd07hes1kw4kghyqb2q1ys34btw3oridia4
(@routa)

@Skalda wrote:

@ElementGamer wrote:

@Skalda wrote:

Nedávno jsme s kámošema dohráli základní magicku a uvažujeme o DLC. Nevíte jestli je musí mít kupený všichni nebo jenom ten, kdo tu hru hostuje?

Mám za to, že všichni.

Škoda, ale díky moc za rychlou odpověď

Podle internetu potřebuje mít DLC jen host.

OdpověďCitace
Napsal : 16/06/2016 12:38 am
Diskuzní fórum 5c0e740052f14
(@honzas4400)

Podle internetu je taky Země placatá, Trump Hitler, všichni jsou teplí a každej spal s mámou toho druhýho. Ale v tomhle by se snad tomu internetu věřit mohlo 😎

OdpověďCitace
Napsal : 16/06/2016 1:02 am
Diskuzní fórum a2ad1d3d99be3fc93798a89ad161e150?s=110&d=mm&r=g
(@stuntman)

@Honzas4400 wrote:

Podle internetu je taky Země placatá, Trump Hitler, všichni jsou teplí a každej spal s mámou toho druhýho. Ale v tomhle by se snad tomu internetu věřit mohlo 😎

No ty k*rva. Ty si tomu dal. Človek vstane a hneď ho táto mnyšlienka ukameňuje. You made my day. :awesome: 😀

@Maestrodk wrote:

Tak já vždy byl hlavně PC hráč, protože v dětství jsem konzole neměl. Počítače jsme měly ale vždycky starší. Napřed Pentium 1, pak myslím 2, potom 4 (ano, nazýval jsem počítače podle procesoru. Když se to vezme kolem a kolem, v těch starších to byla ta podstatná část, dedikovaná grafika tam asi těžko byla. :D) Potom moje první konzole (handheld) PSP. Měl jsem ještě netbook, na kterém jsem hrál WoWko a starší hry. Když jsem v roce 2010 koupil Xbox 360, tak jsem byl z té grafiky opravdu unešený, i když už to nebyla žádná novota. 😀 To moje hraní nových her ale začalo naplno. Potom jsem koupil mainstream notebook, kde chvíli ty nové hry jely. Kupován v roce 2011 a zrovna na Skyrim. To už bude 5 let a jsem už rád, když se mi chvíli CPU nepřehřívá. S PS4 jsem nastoupil na novou generaci, ale jaksi mě to už asi přešlo ty konzole a jen se mi tu na to prášilo. Takže nastal čas na moje první herní PC. A když už, tak nějak pořádně. 😀
Jak říkám, to PS4 (možná až neo) potom koupím na ty exkluzivní hry, ale až po letech. Jsem chudý student a peníze vidím leda tak ve snu. Ještě 1 rok a začne se pracovat, takže tak do dvou let to PS4 bude znovu. :awesome:

Človeče držím palce, nech to máš všetko čím skôr. :thumbup:

OdpověďCitace
Napsal : 16/06/2016 11:33 am
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@Maestrodk wrote:

Tak já vždy byl hlavně PC hráč, protože v dětství jsem konzole neměl. Počítače jsme měly ale vždycky starší. Napřed Pentium 1, pak myslím 2, potom 4 (ano, nazýval jsem počítače podle procesoru. Když se to vezme kolem a kolem, v těch starších to byla ta podstatná část, dedikovaná grafika tam asi těžko byla. :D) Potom moje první konzole (handheld) PSP. Měl jsem ještě netbook, na kterém jsem hrál WoWko a starší hry. Když jsem v roce 2010 koupil Xbox 360, tak jsem byl z té grafiky opravdu unešený, i když už to nebyla žádná novota. 😀 To moje hraní nových her ale začalo naplno. Potom jsem koupil mainstream notebook, kde chvíli ty nové hry jely. Kupován v roce 2011 a zrovna na Skyrim. To už bude 5 let a jsem už rád, když se mi chvíli CPU nepřehřívá. S PS4 jsem nastoupil na novou generaci, ale jaksi mě to už asi přešlo ty konzole a jen se mi tu na to prášilo. Takže nastal čas na moje první herní PC. A když už, tak nějak pořádně. 😀
Jak říkám, to PS4 (možná až neo) potom koupím na ty exkluzivní hry, ale až po letech. Jsem chudý student a peníze vidím leda tak ve snu. Ještě 1 rok a začne se pracovat, takže tak do dvou let to PS4 bude znovu. :awesome:

Každopádně - už máš vymyšleno, kolik dáš do procesoru? Jo a nová AMD RX 480 by měla vyjít na do srpna určitě, bude to za ty peníze naprostá pecka, tak můžeš jít pak případně do toho. 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 16/06/2016 11:42 am
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

stuntman: Děkuji. 🙂

ElementGamer: Plánuju Intel Core i5-6600K. Původně to mám vše vybrané v Softcomu, protože jsem to chtěl na osobní odběr v Brně, ale teď jsem se schválně podíval na Heureku a našel jsem to nejlevněji dokonce za 6200 Kč (o skoro 600 levněji než v Softcomu) v nějakém obchodě 220 Volt. V životě jsem o něm neslyšel, ale jsou taky v Brně, takže osobní odběr. Jinak sice jsem nikdy netaktoval, ale když bude ta možnost, třeba to po letech pro navýšení výkonu i zkusím (i když, na starších počítačích byly vždycky taková ta tlačítka TURBO, tak jasně že jsem je pořád mačkal :D).
Ještě ani nevím, jestli budu kupovat 1070, nebo to AMD. Já vím co jak mám zapojit a co všechno potřebuju, ale ve výkonech a značkách se moc nevyznám. Ale nebudu to kupovat dřív, jak v polovině září, takže je ještě čas.
Navíc prý má vyjít nějaká nová generace core procesorů, takže taky nevím, jestli si nemám počkat, ale ani nevím, jaká by byla výhoda a jestli by to nebylo dražší.

OdpověďCitace
Napsal : 16/06/2016 4:24 pm
Diskuzní fórum 5ae8786356044
(@m1l4n)

nová generace už vyšla, něco výkonu navíc to má ale jsou potřeba DDR4 RAM a základovky pro to... za rok to určitě bude mainstream ale teď je cena větší...

OdpověďCitace
Napsal : 16/06/2016 4:45 pm
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

@Maestrodk wrote:

stuntman: Děkuji. 🙂

ElementGamer: Plánuju Intel Core i5-6600K. Původně to mám vše vybrané v Softcomu, protože jsem to chtěl na osobní odběr v Brně, ale teď jsem se schválně podíval na Heureku a našel jsem to nejlevněji dokonce za 6200 Kč (o skoro 600 levněji než v Softcomu) v nějakém obchodě 220 Volt. V životě jsem o něm neslyšel, ale jsou taky v Brně, takže osobní odběr. Jinak sice jsem nikdy netaktoval, ale když bude ta možnost, třeba to po letech pro navýšení výkonu i zkusím (i když, na starších počítačích byly vždycky taková ta tlačítka TURBO, tak jasně že jsem je pořád mačkal :D).
Ještě ani nevím, jestli budu kupovat 1070, nebo to AMD. Já vím co jak mám zapojit a co všechno potřebuju, ale ve výkonech a značkách se moc nevyznám. Ale nebudu to kupovat dřív, jak v polovině září, takže je ještě čas.
Navíc prý má vyjít nějaká nová generace core procesorů, takže taky nevím, jestli si nemám počkat, ale ani nevím, jaká by byla výhoda a jestli by to nebylo dražší.

Záleží na tobě, takhle se dá čekat pořád. 🙂 Ale v září potom vezmi, co je zrovna aktuálně nejlepší.

OdpověďCitace
Napsal : 16/06/2016 4:51 pm
Diskuzní fórum 5ac0859083ab0 o8w5kysb2ij2b9paiq83melgf6w9pd1wv1z2300yq4
(@maestrodk)

@M1L4N wrote:

nová generace už vyšla, něco výkonu navíc to má ale jsou potřeba DDR4 RAM a základovky pro to... za rok to určitě bude mainstream ale teď je cena větší...

Myslíš Skylake? To má právě teď být nějaký Kaby lake, 7. generace. Bude to ale kompatibilní s 1151 socketem a asi to nenabídne nějaké závratné zvýšení výkonu. Akorát to bude podporovat nový chipset, takže asi do budoucna. Já se asi spokojím s nynější generací.

OdpověďCitace
Napsal : 16/06/2016 5:14 pm
Stránka 668 / 728
Share: