Náhodné myšlenky a ...
 
Notifications
Clear all

Náhodné myšlenky a události dne  

Stránka 714 / 728
 
Diskuzní fórum MExodAvat
(@rockmax)

Tak Black Mesa released 🙂
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=112648768 2" target="_blank

OdpověďCitace
Napsal : 04/09/2017 1:58 pm
Diskuzní fórum 5c0e740052f14
(@honzas4400)

Že ty na to máš nervy

OdpověďCitace
Napsal : 05/09/2017 6:07 pm
Diskuzní fórum MExodAvat
(@rockmax)

@Honzas4400 wrote:

Že ty na to máš nervy

Vím, že nikdo jinej by to neudělal, když mám možnost tak proč bych se do toho nepustil? 😀

Btw: Tady je Ravenholm: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=111172708 9" target="_blank

A tady je pro změnu City17: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=109563311 8" target="_blank

😆

OdpověďCitace
Napsal : 05/09/2017 8:31 pm
Diskuzní fórum 5ae1a6c8b76a3
(@meg-a-byte)

Wow, to City17 vypadá v Unrealu úžasně.

OdpověďCitace
Napsal : 06/09/2017 1:49 am
Diskuzní fórum MExodAvat
(@rockmax)

@Meg.A.Byte. wrote:

Wow, to City17 vypadá v Unrealu úžasně.

Díky, snažil jsem se 😀

OdpověďCitace
Napsal : 06/09/2017 6:54 pm
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

Ty ceny Seasson passů jsou zrůdnost, když to stojí tolik co základní hra pomalu. Siege a GTA V jsou vzorové příklady jak by se to mělo dělat.

Snad to časem u Rise of the Tomb Raider spadne.. 😯

OdpověďCitace
Napsal : 14/09/2017 1:09 pm
Diskuzní fórum 5ac12c9e4c45f o8w5kqbrd07hes1kw4kghyqb2q1ys34btw3oridia4
(@routa)

Bahaha, dneska jsem náhodou narazil ve své Steam skupině na odkaz, který původně vedl na JakERovo stránky Czech Entertainment (czen). Tak si říkám, kouknu jak to po letech vypadá :-D. Bad idea :-D.

OdpověďCitace
Napsal : 16/09/2017 4:32 pm
Diskuzní fórum a2ad1d3d99be3fc93798a89ad161e150?s=110&d=mm&r=g
(@stuntman)

@Playman wrote:

Ty ceny Seasson passů jsou zrůdnost, když to stojí tolik co základní hra pomalu. Siege a GTA V jsou vzorové příklady jak by se to mělo dělat.

Snad to časem u Rise of the Tomb Raider spadne.. 😯

Siege a vzorový príklad?? Však to má 2 seasson passy dokonca. 😀 😀 😀
A Rise of the Tomb Raider sa predáva už iba 20 Year Celebration a to je komplet hra vrátane seasson passu, ktorú v zľave máš za necelých 20€. Základná cena teraz je 50€ a za tú cenu už so všetkým to za to stojí, si myslím. Tak sa nenechaj niekým oj*bať iba so základnou hrou. :lala: 😀

OdpověďCitace
Napsal : 16/09/2017 5:15 pm
Diskuzní fórum 9bdc1e089590cde43f469e09cd0d5f28?s=110&d=mm&r=g
 Deiv
(@deiv)

Včera mě naprosto vytočila jedna věc,slyšel jsem že některý hry tak fungují,ale poprvé jsem se s tím setkal na vlastní kůži. Na steamu na mě vyskočilo,že The Division má free víkend. Tak si říkám "ok konečně si to zkusím",stáhnu a zapnu...a v tom se mi místo hry zapnul Uplay -_- Vážně? Ti vydavatelé si snad dělají srandu,proč to cpou na steam,když je stejně potřeba Uplay? A proč se nevykašlou na Uplay,když to stejně dají na Steam? :nah:

OdpověďCitace
Napsal : 17/09/2017 12:05 pm
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

@Deiv wrote:

Včera mě naprosto vytočila jedna věc,slyšel jsem že některý hry tak fungují,ale poprvé jsem se s tím setkal na vlastní kůži. Na steamu na mě vyskočilo,že The Division má free víkend. Tak si říkám "ok konečně si to zkusím",stáhnu a zapnu...a v tom se mi místo hry zapnul Uplay -_- Vážně? Ti vydavatelé si snad dělají srandu,proč to cpou na steam,když je stejně potřeba Uplay? A proč se nevykašlou na Uplay,když to stejně dají na Steam? :nah:

Na Uplay má Ubisoft logicky 100% z tržeb, takže proto to existuje na něm, zatímco na Steamu si Valve bere 30%. Ale protože někteří lidé to odmítají kupovat z Uplay, tak to je i na Steamu. Takhle to u jejich her funguje už několik let. Furt lepší, než přístup EA, kdy jejich hry jdou pořídit pouze na Originu.

OdpověďCitace
Napsal : 17/09/2017 7:56 pm
Diskuzní fórum 9bdc1e089590cde43f469e09cd0d5f28?s=110&d=mm&r=g
 Deiv
(@deiv)

@FireWolf wrote:

@Deiv wrote:

Včera mě naprosto vytočila jedna věc,slyšel jsem že některý hry tak fungují,ale poprvé jsem se s tím setkal na vlastní kůži. Na steamu na mě vyskočilo,že The Division má free víkend. Tak si říkám "ok konečně si to zkusím",stáhnu a zapnu...a v tom se mi místo hry zapnul Uplay -_- Vážně? Ti vydavatelé si snad dělají srandu,proč to cpou na steam,když je stejně potřeba Uplay? A proč se nevykašlou na Uplay,když to stejně dají na Steam? :nah:

Na Uplay má Ubisoft logicky 100% z tržeb, takže proto to existuje na něm, zatímco na Steamu si Valve bere 30%. Ale protože někteří lidé to odmítají kupovat z Uplay, tak to je i na Steamu. Takhle to u jejich her funguje už několik let. Furt lepší, než přístup EA, kdy jejich hry jdou pořídit pouze na Originu.

Jasně,já chápu že jde o prachy,ale je to něco tak neuvěřitelně otravnýho :angry: Vadí mi ten princip toho...když si to koupím na steamu tak už z toho prachy mají,tak nechápu proč musí otravovat ještě Uplay
Edit: Chápu že si musí udělat reklamu na Uplay a nějak ty lidi k němu dokopat,ale nechci se s tím smířit

OdpověďCitace
Napsal : 17/09/2017 8:07 pm
Diskuzní fórum a2ad1d3d99be3fc93798a89ad161e150?s=110&d=mm&r=g
(@stuntman)

@Deiv wrote:

Edit: Chápu že si musí udělat reklamu na Uplay a nějak ty lidi k němu dokopat,ale nechci se s tím smířit

Ja som sa s tým rýchlo zmieril. Už 5 rokov som si od nich nezahral nič. Je to jednoduché. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 17/09/2017 9:09 pm
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

@Deiv wrote:

@FireWolf wrote:

@Deiv wrote:

Včera mě naprosto vytočila jedna věc,slyšel jsem že některý hry tak fungují,ale poprvé jsem se s tím setkal na vlastní kůži. Na steamu na mě vyskočilo,že The Division má free víkend. Tak si říkám "ok konečně si to zkusím",stáhnu a zapnu...a v tom se mi místo hry zapnul Uplay -_- Vážně? Ti vydavatelé si snad dělají srandu,proč to cpou na steam,když je stejně potřeba Uplay? A proč se nevykašlou na Uplay,když to stejně dají na Steam? :nah:

Na Uplay má Ubisoft logicky 100% z tržeb, takže proto to existuje na něm, zatímco na Steamu si Valve bere 30%. Ale protože někteří lidé to odmítají kupovat z Uplay, tak to je i na Steamu. Takhle to u jejich her funguje už několik let. Furt lepší, než přístup EA, kdy jejich hry jdou pořídit pouze na Originu.

Jasně,já chápu že jde o prachy,ale je to něco tak neuvěřitelně otravnýho :angry: Vadí mi ten princip toho...když si to koupím na steamu tak už z toho prachy mají,tak nechápu proč musí otravovat ještě Uplay
Edit: Chápu že si musí udělat reklamu na Uplay a nějak ty lidi k němu dokopat,ale nechci se s tím smířit

Jo, taky mě to vadí a dost dlouho jsem se těmhle dalším službám vyhýbal. Já jsem měl hodně otřesný zážitek u Rockstar Social Clubu. Po letech jsem si nainstaloval L.A. Noire, že tu hru dohraju na 100% (zbývalo mi už jen pár věcí najít a vyřešit pár případů bez chyby), tak spustím hru, spustí se Social Club a najednou vidím, že nejde načíst hra. Netrvalo dlouho a dozvěděl jsem se, že tahle stupidní zbytečnost nemá snad žádnou využitelnou funkci. A já blbec myslel, že to aspoň zálohuje savy do cloudu. A buď rád, žes nemusel na PC instalovat GTA IV, to je teprve porod, kdy jsem to nakonec vzdal, protože ta hra vyžaduje tolik programů a některé z nich už nefungují, že tu hru rozchodit je fakt zázrak 😀

OdpověďCitace
Napsal : 18/09/2017 7:39 pm
Rounce
(@rounce)

Já už sem našel způsob jak gta 4 rozjet bez všech tech hovadin 😀 sice to trvalo ale povedlo se

OdpověďCitace
Napsal : 18/09/2017 7:54 pm
Diskuzní fórum MExodAvat
(@rockmax)

Další mapka z HL2, Ep2. Pokud má někdo zájem http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=113937004 1" target="_blank

OdpověďCitace
Napsal : 22/09/2017 1:05 pm
Stránka 714 / 728
Share: