Studio mělo komplikace už v roce 2012, kdy jeho majitel Atari oznámil postupné rozpouštění, tvůrčí celek se však do stavu likvidace dostal až v lednu letošního roku. Většinu zaměstnanců majitel propustil v roce 2011, někteří z nich již vytvořili nový tvůrčí tým jménem Blossom Minds.
Posledním titulem studia byla závodní sandboxová hra Test Drive Unlimited 2, která i přes některé nedostatky sbírala slušná hodnocení a odezvy hráčů. Ostatně se můžete podívat na naši recenzi, kde hra získala hodnocení 7/10.
Doufejme, že se kluci z Eden Games uchytí v jiných úspěšných studiích.
škoda – mohlo bejt TDU 3
snad nevypnou servery, 460 nahraných hodin a stále pokračuji
Už se uchytili. U herních studií spousta lidí nechápe, že tam to nefunguje ve většině případů jako normální zaměstnání. Prostě se udělá projekt, pak se tým rozpustí a jdou dělat zase na něčem jiném.
Já chtěl jen upzornit na chybičku
TDU1 bylo super, něco nového… TDU2? Špatná optimalizace, stereotyp, prakticky jen těží z úspěchů jedničky…. Chvíli mě to zabavilo, ale zpětně trochu lituju, že jsem si nepočkal na recenze.
Znamena to ze teraz vypnu servery TDU2?
Každého zrušeného studia je škoda a tady to dělalo dobré hry
Lev216: Ano
Po některejch místech se můžeš sám za svoji postavu procházet, nakupovat atd.
No sice me Test Drive Unlimited 2 tak tyden bavilo … ale neni to nijak extra hra a Alone in the Dark sem nehral tak nvm. Ale nejak extra me to nemrzí, každopadně je ale tragedie prijit o kazde studio krome EA
Lev216: Sandboxová
díky
Sandoxová?