Pokud vás zaujal příběh Spider-Mana v loňské PlayStation 4 exkluzivitě, tak se můžete těšit na jeho pokračování prostřednictvím nově oznámené komiksové minisérie Spider-Man: Velocity, která začne přesně tam, kde hra od studia Insomniac Games skončila a odhalí tajemství obleku Velocity.
První díl komiksu vyjde v srpnu letošního roku a bude vyprávět o skloubení normálního života a toho superhrdinského. Jak víme ze hry, s tímhle měl Peter Parker velké problémy. Ty budou pokračovat v novém konfliktu. Spider-Man bojuje s protivníkem známým pod jménem Swarm a zároveň se snaží chránit Mary Jane, jež zahájila nové vyšetřování ve spolupráci s legendárním novinářem Benem Urichem.
Bonusem pro fanoušky bude detailní popis původu obleku Velocity. Dozvíte se, proč Peter navrhl tento oblek a jakou roli hraje v pokračujícím boji o obranu New Yorku.
Spider-Man: Velocity bude mít celkem šest čísel.
To mi připomíná podpůrný merch jako má např. Dragon Age, Mass Effect, Assassíni atd.

Jen tady je to zvláštní, jelikož Spider-man vyšel právě z komixů
Nějaké info, jestli to vyjde i u nás?
Radšej keby oznámia 2jku