Uživatel nepřihlášen
 

S přídavkem After Dark bude žít Cities: Skylines nočním životem

Pátek 7.8.2015 11:30 - Autor: - Rubrika: Novinky - Zdroj: PCGames Novinka

Postavíte rušné město, které žije svým životem v noci, nebo po setmění se vaši obyvatelé budou bát vyjít ze svých bytů kvůli kriminálníkům?

Společnost Paradox Interactive na Gamescomu v Kolíně nad Rýnem oznámila placený přídavek After Dark do povedené hry Cities: Skylines. Už z názvu je patrné, že expanze do hry přinese denní a noční cyklus. V tiskové zprávě vydavatel prozrazuje, že bude záležet pouze na hráči, jaké jeho město v noci bude. Budete moci postavit různé město, které žije svým životem v noci, nebo město, v němž se jeho obyvatelé po setmění budou bát vyjít ze svých domovů kvůli kriminálníkům.

Platformy zatím nebyly oznámeny, nevíme tak, zda After Dark bude součástí nedávno oznámené Xbox One verze Cities: Skylines. Titul je jinak dostupný ve verzích pro PC, Mac a Linux od března letošního roku. Naše recenze zde.

Krom denního a nočního cyklu můžete očekávat i nové budovy a funkce úzce spojené se střídáním dne a noci. S příchodem těchto novinek se vaše město razantně změní, v noci po silnicích nebude jezdit tolik automobilů a lidé se budou sdružovat buď doma, nebo vyrazí do nějakého toho nočního klubu, baru nebo na diskotéku. Všechny tyhle zábavní podniky vyrostou ve vašem městě díky nově specializované zóně. Ta bude fungovat podobně jako stávající zóny.

Při hraní nesmíte zapomenout na bezpečí svých občanů. Kriminálníci a zločinci si pod rouškou tmy libují. Z toho důvodu vývojáři přepracovali celý kriminální/policejní systém. Ten bude nově podobný požárním sborům. Jakmile někdo nahlásí podezřelou aktivitu, z policejní stanice se na místo vydá policejní hlídka. Když pachatele zadrží, umístí ho do vězení. Bude tak potřeba zvýšit kapacitu věznic.

To ale stále není vše. V noci je menší provoz a vaši občané budou nově využívat jízdní kola. Budete tak muset zřídit zvláštní cyklostezky, které zajistí rychlé spojení mezi jednotlivými zónami. V oblastech budete moci nařídit, aby lidé jezdili na kolech, nebo jim naopak jízdu na kolech úplně zakázat.

Jako další budou ve hře nové taxíky, které budou přepravovat hlavně turisty. Tvůrčí celek má totiž v plánu, že právě v noci k vám do města budou jezdit turisté za noční zábavou, tedy za předpokladu, že se ve vašem městě pořádně rozjede zábava. Turisty bude moci odbavit nové mezinárodní letiště a poté se lidé do města budou dostávat v taxíku nebo autobusem.

Studio Colossal Order Ltd toho má v plánu mnohem víc. Součástí tohoto rozšíření budou i další novinky. O nich se ale více dozvíme o něco později. Dle dostupných informací by cena měla být kolem 15 euro a přídavek by měl vyjít možná už na podzim tohoto roku.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Cities: Skylines na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines Screenshot ze hry Cities: Skylines
Související novinky
 
Vyšla zelená města pro Cities: Skylines

Vyšla zelená města pro Cities: Skylines

Čtvrtek 19.10.2017 17:59 - Za necelých 340 korun si můžete koupit dodatečný balíček, který vám umožní postavit a řídit zelené, ekologické město. Přečíst celý článek »

Zelená města v Cities: Skylines od 19. října

Zelená města v Cities: Skylines od 19. října

Středa 27.9.2017 09:58 - Své město si budete moci udělat čisté a ekologické díky přídavku Green Cities. Přečíst celý článek »

Své město si budete moci udělat čisté a ekologické díky přídavku Green Cities

Své město si budete moci udělat čisté a ekologické díky přídavku Green Cities

Středa 23.8.2017 11:27 - Díky 350 novým doplňkům a předmětům si budete moci svoje město udělat zelené do aleluja. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince S přídavkem After Dark bude žít Cities: Skylines nočním životem
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
myvojtik    AviaRa: Střídání dne a noci by mělo být součástí bezplatné aktualizacemyvojtikmyvojtik38946    10.8.2015 15:42 myvojtik

AviaRa: Střídání dne a noci by mělo být součástí bezplatné aktualizaceKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

AviaRa    Aha, takže aby se mi změnila denní doba ve hře, tak z toho musí bejt super DLC? EA plsAviaRaaviara31171    7.8.2015 16:35 AviaRa

Aha, takže aby se mi změnila denní doba ve hře, tak z toho musí bejt super DLC? EA pls

koudela191    tyjo tak na tohle se těším :D jen stále doufám na nějaké rozdělení ukazatele pro industriální zony a kancle a zase nic.... každopádně už se těším až mi v Kouderburghu vyroste Stodolní čtvrť :Dkoudela191koudela19115070    7.8.2015 14:49 koudela191

tyjo tak na tohle se těším :D jen stále doufám na nějaké rozdělení ukazatele pro industriální zony a kancle a zase nic.... každopádně už se těším až mi v Kouderburghu vyroste Stodolní čtvrť :D

Darkzur    existuje podobná hra na konzolích? PS4 nebo X1? ?Darkzurdarkzur34790    7.8.2015 13:45 Darkzur

existuje podobná hra na konzolích? PS4 nebo X1? ?

Dominikanos    Takže si za DLC zaplatim stejně jako jsem platil za hru, oukej...Dominikanosdominikanos2534    7.8.2015 13:39 Dominikanos

Takže si za DLC zaplatim stejně jako jsem platil za hru, oukej...

erazghûl    MIky: pardon, nějak mi uniklo.erazghûlerazghl34242    7.8.2015 13:38 erazghûl

MIky: pardon, nějak mi uniklo.

Miky člen redakce   2x   to erazghûl: Nečetl jsi text nahoře? Hra byla oznámena na Xbox One. Datum vydání ještě známo není.Mikymiky3    7.8.2015 13:17 Miky

to erazghûl: Nečetl jsi text nahoře? Hra byla oznámena na Xbox One. Datum vydání ještě známo není.

erazghûl    darkzur: na 99, 9% nikdyerazghûlerazghl34242    7.8.2015 13:15 erazghûl

darkzur: na 99, 9% nikdy

Darkzur    kdypak tahle hra vyjde pro konzole? ?Darkzurdarkzur34790    7.8.2015 12:47 Darkzur

kdypak tahle hra vyjde pro konzole? ?

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (570 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Steam účet - BAN (5 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (450 příspěvků), Assassin's Creed Unity (65 příspěvků), STEAM -všechno sem (7038 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4563 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (53 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Overgrowth – prohopkejte se ke svobodě

Je na čase svrhnout krutovládu a opět nastolit mír. Svět volá po hrdinovi a nikdo jiný nemá tolik za ušima jako králík Turner.

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Fire Emblem Warriors - povedená grupka hrdinů

Omega Force nám opět dokázala, že vlastní návod, jak účelně spojit dvě různé značky. A vytvořit tak perfektní záležitost.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole a handheld
 
 
Návštěva nového studia SCS Software

Tvůrci simulátorů trucků slaví 20 let, a tak nás pozvali do svých zcela nových kanceláří na prohlídku, ukázku VR a křest nového DLC New Mexico.

 
Přečíst celý článek»Autor: Marek_Tvrdy - Platforma: PC
 

Heliborne - vrtulníky a rock

Recenze - 21.11.2017
 
Heliborne - vrtulníky a rock

Nahoďte rotory a vrhněte se do víru nebeských bitev v simulátoru Heliborne. Toto akční létání s vrtulníky je plné výbuchů raket, řinčení kulometů a…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC