Uživatel nepřihlášen
   

Assassin's Creed: Origins čekají dvě expanze. Jedna přinese nemrtvé faraony

Středa 11.10.2017 10:53 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Druhá nový region, který ovládá Řím. Nechybí ani bezplatný obsah s novinkami.

V pondělí nám byl představen bezplatný obsah, který po vydání postupně rozšíří Assassin's Creed: Origins. Dnes Ubisoft na aktualizace navázal odkrytím Season Passu s placenými přídavky. Těm vévodí dvojice expanzí, které slibují další dobrodružství v Egyptě.

První dodatečný balíček se jmenuje The Hidden Ones a dočkáme se ho v lednu 2018. Expanze se odehrává roky po událostech hlavního příběhu Origins a zavede nás do nového regionu, který ovládají Římané. S nimi se setkáme v kůži hlavního hrdiny Bayeka, doprovázet nás budou noví asasíni a my se můžeme těšit na další vylepšení schopností. V The Hidden Ones totiž dostaneme nový level cap.

V březnu 2018 bude následovat druhé významné rozšíření. The Curse of the Pharaohs se zaměří na egyptskou mytologii a přinese do hry boj proti nemrtvým faraonům a slavným egyptským monstrům. S Bayekem prozkoumáme mytickou novou oblast a objevíme, co tyto bytosti přivedlo k životu. Opět budeme moci dosáhnout nové maximální úrovně a odemknou se nám další dovednosti.


Season Pass vám zaručí rovněž dvojici balíčků. Jmenují se Roman Centurion a Horus. Oba vám do hry přidají nový outfit, zbraně nebo štít. A jako bonus získáte ještě 500 Helix kreditů a exkluzivní vzácnou zbraň Calamity Blade.

Season Pass je součástí Gold edice Assassin's Creed: Origins a prodávat se bude i samostatně.

Pojďme si připomenout, co bude zdarma. Zároveň s vydáním hry si budou moci hráči stáhnout Photo Mode, který vám umožní vytvářet pěkné fotografie a různě si přizpůsobovat kameru. Ve stejný den budou k dispozici denní mise s exotickými odměnami v Nomad’s Bazaar. 15 dnů po vydání Origins dorazí mód Trails of the Gods. V něm zažijete epickou bitvu, ve které budete čelit obrovským egyptským bohům v časově limitovaných eventech s lákavými odměnami. Na začátku roku 2018 bude Origins rozšířen ještě o speciální mód Discovery Tour (psali jsme o něm zde) a o Horde Mode, kde budete čelit vlnám nepřátel.

Assassin’s Creed: Origins vychází 27. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hru předobjednáte v našich obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.


Časový harmonogram DLC a bezplatného obsahu


Obrázky z prvního a druhého DLCMichal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Assassin's Creed: Origins na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins
Související novinky
 
Zítra vychází Kletba faraonů pro Assassin's Creed: Origins

Zítra vychází Kletba faraonů pro Assassin's Creed: Origins

Pondělí 12.3.2018 16:55 - Připraveni na nové dobrodružství v kůži Bayeka? Přečíst celý článek »

21 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Undead Gear Pack v Assassin's Creed Origins

Undead Gear Pack v Assassin's Creed Origins

Sobota 10.3.2018 10:00 - Speciální vybavení do rozpálené egyptské pouště. Přečíst celý článek »

6 komentářů|PC, PS4, Xbox One
DLC Kletba faraonů pro Assassin's Creed: Origins se odkládá o týden

DLC Kletba faraonů pro Assassin's Creed: Origins se odkládá o týden

Pátek 23.2.2018 16:45 - Přídavek zaměřený na příběh o nemrtvých faraonech měl původně vyjít 6. března, nakonec ale dorazí 13. března. Přečíst celý článek »

42 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Assassin's Creed: Origins čekají dvě expanze. Jedna přinese nemrtvé faraony
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Corvus    Ahoj, no, takhle: asi záleží na tvém výběru. Já mám na ubistore ty zkušenosti, že nad 2. 000 Kč jsem nikdy poštovné/balné neplatil vůbec. Čili free shipping. Konkrétně u Assassina jsem bral Dawn Creed Edition a ta je také bez poštovného, což je fajn. Přece jen to jde někde z Francie nebo odkud a mohli by si za velkou krabici účtovat velké poštovné. Takže asi tak. Na shopu bys to měl mít (tuším) u každé položky uvedeno.Corvuscorvus13394    13.10.2017 07:35 Corvus

@ odpověď na komentář od VLK.SNIPER:Ahoj, no, takhle: asi záleží na tvém výběru. Já mám na ubistore ty zkušenosti, že nad 2. 000 Kč jsem nikdy poštovné/balné neplatil vůbec. Čili free shipping. Konkrétně u Assassina jsem bral Dawn Creed Edition a ta je také bez poštovného, což je fajn. Přece jen to jde někde z Francie nebo odkud a mohli by si za velkou krabici účtovat velké poštovné. Takže asi tak. Na shopu bys to měl mít (tuším) u každé položky uvedeno.

VLK.SNIPER napsal:Také přemýšlím nad koupí přes Ubistore . Když si to objednám , kolik se platí za přepravu . Ještě jsem si od nich nic nekupoval , takže nevím jak to chodí . Dík za odpověď :-)

VLK.SNIPER    Také přemýšlím nad koupí přes Ubistore . Když si to objednám , kolik se platí za přepravu . Ještě jsem si od nich nic nekupoval , takže nevím jak to chodí . Dík za odpověď :-)VLK.SNIPERvlksniper8819    12.10.2017 22:13 VLK.SNIPER

@ odpověď na komentář od Corvus:Také přemýšlím nad koupí přes Ubistore . Když si to objednám , kolik se platí za přepravu . Ještě jsem si od nich nic nekupoval , takže nevím jak to chodí . Dík za odpověď :-)

Corvus napsal:Jak uvedli kolegové níže. Na Ubistore jsou všechny edice. V České republice bohužel je jen omezený výčet a pochopitelně na PC je situace úplně nejhorší, co se sběratelek týče. Nicméně na ubistore jsou všechny edice i v PC variantě, ale v krabici (která je jinak obsahově stejná) nenajdeš DVD disky, ale kód na Steam. Já osobně jsem si bral na ubistore právě tu Dawn Creed edici, protože je pro mě obsahově nejzajímavější a protože ji žádný český obchod v PC variantě nenabízí. Ale pro mě to není první nákup na ubistore. Je to jednoduché: není v ČR PC sběratelka? Tak prostě neuvidí mé peníze. V tomhle případě mi ubistore vychází vstříc + jde (jak jsem již zmiňoval) uplatnit 20% sleva za U body, což je poměrně solidní peniz. Kor když je i shipping zdarma. U Far Cry 5 budu postupovat zcela stejně v případě Father Collectors Edition, která taktéž v PC variantě v ČR nejde obejdnat.

Ristan    Ne. Řekl to Ashraf v nějakém rozhovoru nebo podcastu nebo co. Poslouchal jsem to. Nakonec je to ale celkem fuk.Ristanristan40717    12.10.2017 19:06 Ristan

@ odpověď na komentář od Desmond Miles:Ne. Řekl to Ashraf v nějakém rozhovoru nebo podcastu nebo co. Poslouchal jsem to. Nakonec je to ale celkem fuk.

Desmond Miles napsal:Nikdo neřekl že tam fantasy prvky nebudou :-) Ashraf vždy tvrdil, že si s tím prostě vyhrály, ale těžko budou tato monstra v kanonu série. Proto ty obří bozi budou jak chyba v Animu (na ten se dá svézt všechno) a druhé DLC bude podle mě podobně jako Tyrany k AC III prostě alternativní a nezapadající do kanonu, proto si s tím budou moc hezky vyhrát :-)

Corvus   3x   Jo... tohle začíná být čím dál větší nešvar. Strašně mi to vadí. Stejný případ například Metal Gear Solid V či fyzické kopie vynikajících datadisků k Pillars of Eternity. Člověku domů přijde PRÁZDNÁ PC-DVD krabička... To je prostě k smíchu. To mi opravdu vadí. Kor u sběratelských edic.Corvuscorvus13394    12.10.2017 08:06 Corvus

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Jo... tohle začíná být čím dál větší nešvar. Strašně mi to vadí. Stejný případ například Metal Gear Solid V či fyzické kopie vynikajících datadisků k Pillars of Eternity. Člověku domů přijde PRÁZDNÁ PC-DVD krabička... To je prostě k smíchu. To mi opravdu vadí. Kor u sběratelských edic.Komentář byl autorem naposledy upraven 12.10.2017 08:34

Původní verze před úpravami:Jo... tohle začíná být čím dál větší neřest. Strašně mi to vadí. Stejný případ například Metal Gear Solid V či fyzické kopie vynikajících datadisků k Pillars of Eternity. Člověku domů přijde PRÁZDNÁ PC-DVD krabička... To je prostě k smíchu. To mi opravdu vadí. Kor u sběratelských edic.

Ondrej_V napsal:Vůbec nechápu, proč nedávají ke sběratelce DVD, zvlášť když steelbook je součástí Dawn of the Creed (taky mám objednanou) ...

Ondrej_V   2x   Vůbec nechápu, proč nedávají ke sběratelce DVD, zvlášť když steelbook je součástí Dawn of the Creed (taky mám objednanou) ...Ondrej_Vondrej_v15018    12.10.2017 07:18 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Corvus:Vůbec nechápu, proč nedávají ke sběratelce DVD, zvlášť když steelbook je součástí Dawn of the Creed (taky mám objednanou) ...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Corvus napsal:Jak uvedli kolegové níže. Na Ubistore jsou všechny edice. V České republice bohužel je jen omezený výčet a pochopitelně na PC je situace úplně nejhorší, co se sběratelek týče. Nicméně na ubistore jsou všechny edice i v PC variantě, ale v krabici (která je jinak obsahově stejná) nenajdeš DVD disky, ale kód na Steam. Já osobně jsem si bral na ubistore právě tu Dawn Creed edici, protože je pro mě obsahově nejzajímavější a protože ji žádný český obchod v PC variantě nenabízí. Ale pro mě to není první nákup na ubistore. Je to jednoduché: není v ČR PC sběratelka? Tak prostě neuvidí mé peníze. V tomhle případě mi ubistore vychází vstříc + jde (jak jsem již zmiňoval) uplatnit 20% sleva za U body, což je poměrně solidní peniz. Kor když je i shippind zdarma. U Far Cry 5 budu postupovat zcela stejně v případě Father Collectors Edition, která taktéž v PC variantě v ČR nejde obejdnat.

Corvus    Jak uvedli kolegové níže. Na Ubistore jsou všechny edice. V České republice bohužel je jen omezený výčet a pochopitelně na PC je situace úplně nejhorší, co se sběratelek týče. Nicméně na ubistore jsou všechny edice i v PC variantě, ale v krabici (která je jinak obsahově stejná) nenajdeš DVD disky, ale kód na Steam. Já osobně jsem si bral na ubistore právě tu Dawn Creed edici, protože je pro mě obsahově nejzajímavější a protože ji žádný český obchod v PC variantě nenabízí. Ale pro mě to není první nákup na ubistore. Je to jednoduché: není v ČR PC sběratelka? Tak prostě neuvidí mé peníze. V tomhle případě mi ubistore vychází vstříc + jde (jak jsem již zmiňoval) uplatnit 20% sleva za U body, což je poměrně solidní peniz. Kor když je i shipping zdarma. U Far Cry 5 budu postupovat zcela stejně v případě Father Collectors Edition, která taktéž v PC variantě v ČR nejde obejdnat.Corvuscorvus13394    12.10.2017 07:04 Corvus

@ odpověď na komentář od dinss:Jak uvedli kolegové níže. Na Ubistore jsou všechny edice. V České republice bohužel je jen omezený výčet a pochopitelně na PC je situace úplně nejhorší, co se sběratelek týče. Nicméně na ubistore jsou všechny edice i v PC variantě, ale v krabici (která je jinak obsahově stejná) nenajdeš DVD disky, ale kód na Steam. Já osobně jsem si bral na ubistore právě tu Dawn Creed edici, protože je pro mě obsahově nejzajímavější a protože ji žádný český obchod v PC variantě nenabízí. Ale pro mě to není první nákup na ubistore. Je to jednoduché: není v ČR PC sběratelka? Tak prostě neuvidí mé peníze. V tomhle případě mi ubistore vychází vstříc + jde (jak jsem již zmiňoval) uplatnit 20% sleva za U body, což je poměrně solidní peniz. Kor když je i shipping zdarma. U Far Cry 5 budu postupovat zcela stejně v případě Father Collectors Edition, která taktéž v PC variantě v ČR nejde obejdnat.

dinss napsal:Já jsem koukal a i v obchodech po ČR je k dostaní jen jedna CE a to pouze na konzole...

James Faith   3x   Ne, to neříkám, to si to ty jen vykládáš tak, jak se ti hodí, aby sis mohl hejtnout.James Faithjames-faith28144    11.10.2017 22:18 James Faith

@ odpověď na komentář od tamres:Ne, to neříkám, to si to ty jen vykládáš tak, jak se ti hodí, aby sis mohl hejtnout.

tamres napsal:Takže v podstatě říkáš to že když ty korporatní čuňata dělají něco dostatečně dlouho v tomhle případě uříznou kus hry před vydáním a pak na tom rejžujou tak je to v pohodě . To je konec.

CzePavel99    No jsem zvědav na to jak se povede hra, ale ten dodatečný obsah je lákavý.CzePavel99czepavel9911259    11.10.2017 21:45 CzePavel99

No jsem zvědav na to jak se povede hra, ale ten dodatečný obsah je lákavý.

Ondrej_V   1x   Na UbiStore jsou všechny edice i na PC. Jen ty sběratelky budou bez disků.
Dawn of the Creed, Gods Collector's Edition, Gold, Deluxe... [ odkaz ]
Ondrej_Vondrej_v15018
    11.10.2017 21:32
Ondrej_V

@ odpověď na komentář od dinss:Na UbiStore jsou všechny edice i na PC. Jen ty sběratelky budou bez disků.
Dawn of the Creed, Gods Collector's Edition, Gold, Deluxe... [ odkaz ]

dinss napsal:Já jsem koukal a i v obchodech po ČR je k dostaní jen jedna CE a to pouze na konzole...

dinss    Já jsem koukal a i v obchodech po ČR je k dostaní jen jedna CE a to pouze na konzole...dinssdinss71858    11.10.2017 21:23 dinss

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Já jsem koukal a i v obchodech po ČR je k dostaní jen jedna CE a to pouze na konzole...

Ondrej_V napsal:Samo. Z Uplay ale půjde o Digital Download. Nejspíš

tamres   1x   Takže v podstatě říkáš to že když ty korporatní čuňata dělají něco dostatečně dlouho v tomhle případě uříznou kus hry před vydáním a pak na tom rejžujou tak je to v pohodě . To je konec.tamrestamres5456    11.10.2017 21:15 tamres

@ odpověď na komentář od James Faith:Takže v podstatě říkáš to že když ty korporatní čuňata dělají něco dostatečně dlouho v tomhle případě uříznou kus hry před vydáním a pak na tom rejžujou tak je to v pohodě . To je konec.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

James Faith napsal:Upřímně, tvrzení "Je docela zvláštní oznamovat DLC, když ještě nevyšla ani základní hra. " vídám v diskuzích naprosto běžně už nějaké dva, tři roky, takže už o nic zvláštního nejde. ;)

Ondrej_V    Samo. Z Uplay ale půjde o Digital Download. NejspíšOndrej_Vondrej_v15018    11.10.2017 20:50 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od dinss:Samo. Z Uplay ale půjde o Digital Download. NejspíšKomentář byl autorem naposledy upraven 11.10.2017 21:22

Původní verze před úpravami:Samo.

dinss napsal:Edice na PC jsou ještě dostupné na Uplay?

dinss    Edice na PC jsou ještě dostupné na Uplay?dinssdinss71858    11.10.2017 20:15 dinss

@ odpověď na komentář od Corvus:Edice na PC jsou ještě dostupné na Uplay?

Corvus napsal:Já jsem si vyměnil ubi bodíky na ubistore a měl jsem skoro 900 Kč dolů na parádní Dawn Creed Edition (a ještě mi to zašlou bez pošty) . Suverénně nejlepší poměr cena / obsah balení, pokud člověk čte pozorně a bodíky si vyměnil za 20% slevu. Takže naprostá spokojenost a to je v balení 32 cm socha a season špááás :-) Pecka.

Semuel    Singl. O coopu jsem zatím neslyšel ale možná mě někdo opraví.Semuelsemuel7507    11.10.2017 19:52 Semuel

@ odpověď na komentář od Mirrda361:Singl. O coopu jsem zatím neslyšel ale možná mě někdo opraví.

Mirrda361 napsal:Ja sem asi debil, ale bude to singl nebo se bude moct hrat i v coop ?

Mirrda361    Ja sem asi debil, ale bude to singl nebo se bude moct hrat i v coop ?Mirrda361mirrda36130408    11.10.2017 19:37 Mirrda361

Ja sem asi debil, ale bude to singl nebo se bude moct hrat i v coop ?

M3lan3    Doufám že ti assassíni nebudou jenom v tom DLC. . ale že je to jenom pokračování, a objeví se nějaké mechanismy i v samotné hře... : OM3lan3m3lan314341    11.10.2017 19:21 M3lan3

Doufám že ti assassíni nebudou jenom v tom DLC. . ale že je to jenom pokračování, a objeví se nějaké mechanismy i v samotné hře... : O

Desmond Miles    Nikdo neřekl že tam fantasy prvky nebudou :-) Ashraf vždy tvrdil, že si s tím prostě vyhrály, ale těžko budou tato monstra v kanonu série. Proto ty obří bozi budou jak chyba v Animu (na ten se dá svézt všechno) a druhé DLC bude podle mě podobně jako Tyrany k AC III prostě alternativní a nezapadající do kanonu, proto si s tím budou moc hezky vyhrát :-)Desmond Milesdesmond-miles17917    11.10.2017 18:34 Desmond Miles

@ odpověď na komentář od Ristan:Nikdo neřekl že tam fantasy prvky nebudou :-) Ashraf vždy tvrdil, že si s tím prostě vyhrály, ale těžko budou tato monstra v kanonu série. Proto ty obří bozi budou jak chyba v Animu (na ten se dá svézt všechno) a druhé DLC bude podle mě podobně jako Tyrany k AC III prostě alternativní a nezapadající do kanonu, proto si s tím budou moc hezky vyhrát :-)

Ristan napsal:No jo no, hotový je možná už všechno, co tady ukazují, ale rozsekali to do DLC, klasika.

A ti nemrtví faraóni a monstra - asi v Ubi koukali na Mumii. :) Ale to jim ten názor, že v Origins nemají být žádné fantasy prvky, dlouho nevydržel. :)

Sedli14    Nechápu, proč se chlubí tím, že nás chtějí donutit si koupit obsah, který už očividně mají vymyšlený, vytvořený a připravený. Ty Ubisoftí Season Passy naprosto nesnáším.
Žel, ten obsah je natolik zajímavý a lákavý, že si ten Season Pass stejně později dokoupím, ať se mi to líbí, nebo ne :nah:
Sedli14sedli1411172
    11.10.2017 18:33
Sedli14

Nechápu, proč se chlubí tím, že nás chtějí donutit si koupit obsah, který už očividně mají vymyšlený, vytvořený a připravený. Ty Ubisoftí Season Passy naprosto nesnáším.
Žel, ten obsah je natolik zajímavý a lákavý, že si ten Season Pass stejně později dokoupím, ať se mi to líbí, nebo ne :nah:

wajdoslavek6   3x   Pozitivní je že ukázali obsah season passu před vydáním a krásně přehledně.... nikdo nekoupí zajíce v pytli. Koho zaujme koupí. . koho ne vystačí si se základem ... ten bude dost obsáhlý i tak.wajdoslavek6wajdoslavek614572    11.10.2017 18:19 wajdoslavek6

Pozitivní je že ukázali obsah season passu před vydáním a krásně přehledně.... nikdo nekoupí zajíce v pytli. Koho zaujme koupí. . koho ne vystačí si se základem ... ten bude dost obsáhlý i tak.

James Faith   1x   Upřímně, tvrzení "Je docela zvláštní oznamovat DLC, když ještě nevyšla ani základní hra. " vídám v diskuzích naprosto běžně už nějaké dva, tři roky, takže už o nic zvláštního nejde. ;)James Faithjames-faith28144    11.10.2017 17:44 James Faith

@ odpověď na komentář od dopitapetr:Upřímně, tvrzení "Je docela zvláštní oznamovat DLC, když ještě nevyšla ani základní hra. " vídám v diskuzích naprosto běžně už nějaké dva, tři roky, takže už o nic zvláštního nejde. ;)

dopitapetr napsal:Je docela zvláštní oznamovat DLC, když ještě nevyšla ani základní hra. Ale podle popisku se máme na co těšit. Zvlášť to druhé DLC s nemrtvými zní hodně zajímavě. Rozhodně o koupi toho Season Passu budu uvažovat.

einfari    Pokud se někomu nelíbí ty různé balíčky a hromada chystaných DLC tak stačí počkat a ve většině případů se do roka a do dne dočká kompletní edice, kterou v nějaké slevové akci koupí za pakatel. Kupovat singleplayer hry hned v den vydání je spíš pro skalní fanoušky, ti ostatní si klidně počkají a zkrátí si čas u jiných her na, které si opět počkali a koupili je ve slevě, nebo hrajou mulťáky a tyhle singleplayer hry jsou pro ně jednohubky na víkend nebo týden.einfarieinfari25285    11.10.2017 16:43 einfari

Pokud se někomu nelíbí ty různé balíčky a hromada chystaných DLC tak stačí počkat a ve většině případů se do roka a do dne dočká kompletní edice, kterou v nějaké slevové akci koupí za pakatel. Kupovat singleplayer hry hned v den vydání je spíš pro skalní fanoušky, ti ostatní si klidně počkají a zkrátí si čas u jiných her na, které si opět počkali a koupili je ve slevě, nebo hrajou mulťáky a tyhle singleplayer hry jsou pro ně jednohubky na víkend nebo týden.

skylines    Tohle zasazení přímo vybízí k zombíkům ale jejich éra už odezněla.skylinesskylines11568    11.10.2017 16:41 skylines

Tohle zasazení přímo vybízí k zombíkům ale jejich éra už odezněla.

dopitapetr   2x   Je docela zvláštní oznamovat DLC, když ještě nevyšla ani základní hra. Ale podle popisku se máme na co těšit. Zvlášť to druhé DLC s nemrtvými zní hodně zajímavě. Rozhodně o koupi toho Season Passu budu uvažovat.dopitapetrdopitapetr5480    11.10.2017 16:35 dopitapetr

Je docela zvláštní oznamovat DLC, když ještě nevyšla ani základní hra. Ale podle popisku se máme na co těšit. Zvlášť to druhé DLC s nemrtvými zní hodně zajímavě. Rozhodně o koupi toho Season Passu budu uvažovat.

Ristan    No jo no, hotový je možná už všechno, co tady ukazují, ale rozsekali to do DLC, klasika.

A ti nemrtví faraóni a monstra - asi v Ubi koukali na Mumii. :) Ale to jim ten názor, že v Origins nemají být žádné fantasy prvky, dlouho nevydržel. :)
Ristanristan40717
    11.10.2017 16:14
Ristan

@ odpověď na komentář od Golradir:No jo no, hotový je možná už všechno, co tady ukazují, ale rozsekali to do DLC, klasika.

A ti nemrtví faraóni a monstra - asi v Ubi koukali na Mumii. :) Ale to jim ten názor, že v Origins nemají být žádné fantasy prvky, dlouho nevydržel. :)

Golradir napsal:Mě rozesmálo, že už při představení DLC mají video záběry, které vypadá jako by bylo DLC už dávno hotové :D :D :D

Behavioralista    Nevěřím, že to bude úplně zadarmo.Behavioralistabehavioralista34565    11.10.2017 13:27 Behavioralista

Nevěřím, že to bude úplně zadarmo.

Olisek   9x   Ta hra je v základu tak obrovská, překypující detaily a nádherná (EGYPT! ) , že i kdyby neudělali žádná DLC a další obsah, tak to bohatě stačí a koupím tak jako tak. Nemůžu se dočkat! ! ! ! Nejen, že to vypadá nádherně, ale těch detailů a možností v základu jsou tuny! Ovcím zdar! :lala:Olisekolisek8974    11.10.2017 13:12 Olisek

Ta hra je v základu tak obrovská, překypující detaily a nádherná (EGYPT! ) , že i kdyby neudělali žádná DLC a další obsah, tak to bohatě stačí a koupím tak jako tak. Nemůžu se dočkat! ! ! ! Nejen, že to vypadá nádherně, ale těch detailů a možností v základu jsou tuny! Ovcím zdar! :lala:

Ondrej_V   3x   Paráda je, že dáš 100 U za 20% slevu a vrátí se ti ještě víc bodů za objednávku (pokud kupuješ něco většího, jako Dawn of the Creed ed. )Ondrej_Vondrej_v15018    11.10.2017 13:11 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Semuel:Paráda je, že dáš 100 U za 20% slevu a vrátí se ti ještě víc bodů za objednávku (pokud kupuješ něco většího, jako Dawn of the Creed ed. )

Semuel napsal:Oóóóó tak ta edice je mega. A já debil plácám bodíky na hovadiny. :( Fuck my life....

Corvus   1x   Hele, já si taky sem tam bodíky utratím na uplay rozhraní za pikačoviny. Třeba do Child of Light apod. , ale pak jsem se málem orosil, když jsem viděl, že je jde využít smysluplněji a hned jsem zjišťoval, kolik jich mám na účtu. Naštěstí jsem jich tam měl asi 300.Corvuscorvus13394    11.10.2017 13:10 Corvus

@ odpověď na komentář od Semuel:Hele, já si taky sem tam bodíky utratím na uplay rozhraní za pikačoviny. Třeba do Child of Light apod. , ale pak jsem se málem orosil, když jsem viděl, že je jde využít smysluplněji a hned jsem zjišťoval, kolik jich mám na účtu. Naštěstí jsem jich tam měl asi 300.

Semuel napsal:Oóóóó tak ta edice je mega. A já debil plácám bodíky na hovadiny. :( Fuck my life....

Semuel    Oóóóó tak ta edice je mega. A já debil plácám bodíky na hovadiny. :( Fuck my life....Semuelsemuel7507    11.10.2017 13:08 Semuel

@ odpověď na komentář od Corvus:Oóóóó tak ta edice je mega. A já debil plácám bodíky na hovadiny. :( Fuck my life....

Corvus napsal:Já jsem si vyměnil ubi bodíky na ubistore a měl jsem skoro 900 Kč dolů na parádní Dawn Creed Edition (a ještě mi to zašlou bez pošty) . Suverénně nejlepší poměr cena / obsah balení, pokud člověk čte pozorně a bodíky si vyměnil za 20% slevu. Takže naprostá spokojenost a to je v balení 32 cm socha a season špááás :-) Pecka.

Monkeyskunk   6x   Achjo, zase? Tohle je zas jasnej výsměch hráčům. O to smutnější, že ty ovce jim to pořád budou baštit a kupovat. Ikdyž se mi hra líbí a láká mě, z principu to nebudu kupovat. Víte kluci, on je rozdíl znát před vydáním obsah DLC a mít je hotové ještě před vydáním. Čistej mamon, nic víc to není. O to horší je, že vzhledem k přístupu většiny bude v budoucnu ještě hůř :angry: :angry:Monkeyskunkmonkeyskunk6143    11.10.2017 13:07 Monkeyskunk

Achjo, zase? Tohle je zas jasnej výsměch hráčům. O to smutnější, že ty ovce jim to pořád budou baštit a kupovat. Ikdyž se mi hra líbí a láká mě, z principu to nebudu kupovat. Víte kluci, on je rozdíl znát před vydáním obsah DLC a mít je hotové ještě před vydáním. Čistej mamon, nic víc to není. O to horší je, že vzhledem k přístupu většiny bude v budoucnu ještě hůř :angry: :angry:

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Feudal Alloy – dojmy z hraní

Chopte se meče a akvárka, jdou se rozbíjet stroje!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Wolfenstein 2: The Freedom Chronicles – The Deeds of Captain Wilkins

Jak se povedl poslední pokus o vytvoření dodatečného obahu pro Wolfenstein 2: The New Colossus?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole