Uživatel nepřihlášen

O vývoji nového Zingu: Úprava úvodní stránky a nové komentáře

Pátek 26.1.2018 18:00 - Autor: - Rubrika: Speciály Speciál O vývoji nového Zingu: Úprava úvodní stránky a nové komentáře

Představujeme a popisujeme změny, které se za poslední týden udály v betě nového Zingu.

Dnes je to týden, co jsme spustili veřejnou betu zbrusu nového Zingu. Sedm dnů uteklo jako voda a vy jste nám za tu dobu poskytli spoustu cenné zpětné vazby, kterou jsme v předchozích dnech využili, abychom nový Zing vylepšili a upravili. Rozhodl jsem se, že vás pravidelně budu o vývoji nového Zingu informovat, abyste věděli, co jsme přidali, vylepšili a úpravili. A v neposlední řadě, co dalšího chystáme.

Úprava úvodní stránky

Dnes se budeme věnovat především dvojici novinek. Tou první je úprava úvodní stránky nového Zingu. Na první pohled si všimnete pozměněné horní části. Odstranili jsme zbytečně velké poutáky na pět zajímavých článků a místo nich jsme dali jeden větší a pod něj čtyři menší obrázky. Tím jsme ušetřili dost místa a podle mého takto vypadá úvodní stránka mnohem lépe. Zároveň jsme jednohubky přesunuli na pravou část hned vedle TOP 5.

Jako další jsme zvětšili nadpisy a perexy ve výpisu nejnovějších příspěvků a v jednotlivých sekcích, stejně tak v hlavním menu vedle loga. Vylepšili jsme styl stránkování (ještě na něm budeme pracovat) a ze spodní části odstranili zbytečný výpis recenzí, preview, speciálů a videí.

V dalších dnech máme v plánu upravit styl, kterým se prezentují nejnovější příspěvky. Jsme si vědomi toho, že obrázky jsou zbytečně velké a vy kvůli tomu nevidíte v okně tolik novinek jako na starém Zingu. Proto budeme v úpravě pokračovat a pokusíme se dosáhnout přijatelného kompromisu – aby byly nové příspěvky dobře vidět, ale zároveň nezabíraly tolik místa.


Nové komentáře

Dostáváme se k tomu nejdůležitějšímu, co jsme za posledních sedm dnů v betě vylepšili. Úspěšně se nám podařilo spustit zbrusu nové komentáře pod každým článkem a novinkou. Nejde ale o obyčejné komentáře, kromě nového stylu, k němu se dostanu za okamžik, jsem velmi pyšný na možnosti, které nové komentáře s sebou přinesly. Troufám si tvrdit, že podobný komfort v komentářích nenabízí své komunitě žádný jiný web o hrách v České republice nebo na Slovensku.

Nové komentáře umožňují řadit příspěvky podle třech filtrů: nejnovější, nejstarší nebo s největším počtem palců. Dále vidíte, zda je dotyčný právě online, můžete u příslušných komentářů hledat příspěvek podle autora nebo obsahu a hlavně se dozvědět více informací o členech komunity.

Stačí najet myší na avatar uživatele v komentářích, případně vpravo nahoře u komentáře kliknout na ikonku „i“, a zobrazí se vám stručný výpis daného uživatele: poslední aktivita, počet komentářů, počet napsaných článků a počet obdržených kladných a záporných palců. Pokud se chcete o uživateli dozvědět více informací, stačí kliknout na ikonku „Všechny informace“ a rozbalí se vám jeho kompletní profil, kde jsou statistiky komentářů, aktivita (s výpisem všech komentářů), všechny palce, které udělil, a odběry, k nimž se přihlásil.


Do nových komentářů jsme zahrnuli i systém pro nahlášení nevhodných komentářů. Formulář naleznete u každého komentáře v horní pravé části, skrývá se za ikonkou vlajky. Díky formuláři nás můžete snadno a velmi rychle upozornit na komentář, který porušuje pravidla, kupříkladu je to spam nebo je komentář nevhodný.

Většinu z vás by mohlo potěšit, že vám dovolíme nejen svůj komentář editovat, ale rovněž smazat. U obou případů nastavíme pravděpodobně nějaký rozumný limit, řekněme, že komentář budete moci editovat/smazat do půl hodiny až hodiny od jeho zveřejnění.

Poslední novinkou v komentářích je možnost označit diskutujícího, stejně tak komentář, na který chcete odpovídat. K druhé možnosti slouží číslo vpravo u každého komentáře. Text označených lidí nebo příspěvku má specifickou barvu a po najetí myši se zobrazí informace o uživateli nebo komentáři, který jste takto označili.

V betě jsme se rozhodli otestovat nové rozvržení komentářů, kdy se vám nejprve zobrazí hlavní komentáře a až po kliknutí se dostane k odpovědím ke každému komentáři. Tento styl není definitivní, chceme znát váš názor a poté se nad komentáři zamyslíme, abychom šli cestou, kterou chce většina komunity Zingu.


Druhá etapa vývoje nového Zingu

V pozadí vývoje nového Zingu se toho děje mnohem více. V následujících dnech se zaměříme na diskuzní fórum, kde jsme již testovali soukromé zprávy, které budou nově fungovat jako takový soukromý chat, do něhož budete moci pozvat více svých přátel ze Zingu. Ukázka níže.

To ale není náš jediný úkol. Další souvisí s úpravou a vylepšováním webu. Chceme vylepšit kolonku s hodnocením her v recenzích a podívat se ještě na jednotlivé prvky webu. Poté se zaměříme na hodnocení uživatelů prostřednictvím vaší aktivity na webu - body za psaní komentářů, body za napsaní příspěvku na fóru apod. Víme, že je tento systém u vás hodně oblíbený a chcete ho i v nové verzi. Proto chystáme jeho vylepšenou podobu, o které vám více řeknu někdy příště.

V následujících týdnech si rovněž řekneme detaily o vašich profilech. V současné verzi nového Zingu jsou hodně ořezány z důvodu přechodu na nový systém, ale už spřádáme plány na to, jak udělat profily ještě zajímavější a s většími možnostmi pro přizpůsobení, než máte na starém Zingu. Jen nám prosím dopřejte čas. Jakmile budeme mít něco na ukázku, opět se vám přihlásím.

Dnešní povídání o vývoji nového Zingu zakončím u mobilní verze. Ze statistik víme, že z mobilů a tabletů navštěvujete Zing stále častěji, což je pro nás impulz, abychom mobilní verzi měli plnohodnotnou a přehlednou. Víme, že v současné době tomu neodpovídá lite verze původního Zingu ani mobilní verze nového Zingu. V budoucnu tomu ale bude jinak, o to se postaráme.

Děkuji vám za vás čas a za zpětnou vazbu, kterou nám poskytujete a v dalších dnech poskytnete. Mohu vám slíbit, že všechny vaše komentáře čteme a jsme rádi, že svůj názor na nový Zing neskrýváte. Jenom s vámi můžeme vykročit vstříc budoucnosti zbrusu nového Zingu.

Betu naleznete na beta.zing.cz.


Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk  
Štítky: zing
Další aktuální články
 
Monster Energy Supercross

Monster Energy Supercross

Čtvrtek 22.2.2018 14:00 - Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře. Přečíst celý článek »

9 komentářů | PC, PS4, Xbox One, Switch | Autor: Michal Jonáš
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Středa 21.2.2018 18:18 - Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání stálo za to. Přečíst celý článek »

13 komentářů | PC, PS4, Xbox One | Autor: Honzas4400
Fe

Fe

Středa 21.2.2018 14:00 - Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa. Přečíst celý článek »

2 komentáře | PC, PS4, Xbox One, Switch | Autor: barlow

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář ke článku O vývoji nového Zingu: Úprava úvodní stránky a nové komentáře
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Tejkr   1x   Koukám na to a řekl bych, že obrázky na titulce by mohli být klidně úplně na sobě, nevadila by ani velikost, ale kolem je strašně moc prázdna :DTejkrtejkr29269    28.1.2018 06:48 Tejkr

Koukám na to a řekl bych, že obrázky na titulce by mohli být klidně úplně na sobě, nevadila by ani velikost, ale kolem je strašně moc prázdna :D

zidpadne   1x   Jako designer z mého pohledu super, nikde nebijící barvy do očí, přehledné. Takový, jaký má modernější blog/web vypadat, určitě si uživatelé zvyknou. Jen co bych pozměnil, tak to jsou komentáře. Je to takové trochu nadrclé do sebe a trochu to kazí ten nový web, trochu bych to zjednodušil a zpřehlednil. Jako asi první bych oddělal rámečky u toho zda je uživatel online nebo i u hodnocení, protože to trochu dostává takový nádech diskuzního fóra a tím to trošičku ničí přehlednost a modernost. Ukázka: [ odkaz ]zidpadnezidpadne2496    27.1.2018 21:08 zidpadne

Jako designer z mého pohledu super, nikde nebijící barvy do očí, přehledné. Takový, jaký má modernější blog/web vypadat, určitě si uživatelé zvyknou. Jen co bych pozměnil, tak to jsou komentáře. Je to takové trochu nadrclé do sebe a trochu to kazí ten nový web, trochu bych to zjednodušil a zpřehlednil. Jako asi první bych oddělal rámečky u toho zda je uživatel online nebo i u hodnocení, protože to trochu dostává takový nádech diskuzního fóra a tím to trošičku ničí přehlednost a modernost. Ukázka: [ odkaz ]

Frezen9    Hezky napsánoFrezen9frezen915735    27.1.2018 15:10 Frezen9

@ odpověď na komentář od llumpu:Hezky napsánoKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

llumpu napsal:Palce nemají žádnou cenu pro ostatní uživatele. Možná tak z hlediska marketingu, že se tu víc troubů bude hádat. Problém totiž spočívá v tom, že k článkům nepřispívají všechny názorové skupiny. Není to průřez názory, ale jen určitá omezená skupina. Znáte to, když je článek o CoD, je tam nazvraceno od skupiny co tu hru nesnáší. Když je to o Battlefieldu, přijde zvracet jiná skupina. Spokojení lidé většinou nepíší vůbec. A ti co píší a palcují jsou vyhraněnou skupinou, která z nějakého důvodu něco nenávidí. To je navíc trend poslední doby. Ať člověk přijde kam přijde, všude v diskuzích narazí jen na samé rypáky co nějakou věc nesnáší. Korunu tomu dávají borci typu: " Tohle mi nesmí domu". Tvl. kdo je na to zvědavý. Pokud tedy chcete kromě takových rypáků oslovit i ty, kteří nemají v hlavě vymeteno, vykašlete se na nějaké palce, protože vyjadřují tak maximálně názor pár věčně na*raných a zamindrákovaných chudáků. Ale pokud zisky stojí na těchto chudáčcích, tak se s tím zřejmě nedá nic dělat. Jako špatný příklad vám budiž živě. cz, kde se usídlila skupina co nenávidí windows a redakce jim píše články přímo na míru s bulvárními titulky, aby se v diskuzích hádali a zarobili jim. Polovina jsou nepravdy a pár i zcela vymyšlených nesmyslů tam také bylo. Je to trochu na hlavu, protože většina z těch co jim ty články žerou, používá adblock a tak jim vlastně nevydělá ani korunu... Já to chápu, jsou to jedinci, kteří kdyby tam desetkrát denně otiskli ten samý článek tak oni pod něj půjdou opět napsat slohovou práci proč to nenávidí. Jasně, vydělávat na hloupých lidech není zakázané, jenže... Díky tomu nemá normální jedinec, který není plný nenávisti kam chodit, protože to postavili na aktivitě hlupáků... Pokud jste tedy v redakci ve fázi rozhodování, zvažte prosím i tyto námitky. Chápu, že člověk jako já, který přijde, přečte a zmizí vám moc nevydělá...

Ylbirda    Firefox.Ylbirdaylbirda69978    27.1.2018 14:20 Ylbirda

@ odpověď na komentář od Miky:Firefox.

Miky napsal:Co máš za prohlížeč?

killjezor člen redakce    Ta šipka mi funguje ve Chromu a ve Firefoxu ne. Safari OK.killjezorkilljezor26380    27.1.2018 13:53 killjezor

@ odpověď na komentář od Miky:Ta šipka mi funguje ve Chromu a ve Firefoxu ne. Safari OK.

Miky napsal:Co máš za prohlížeč?

Miky člen redakce    Co máš za prohlížeč?Mikymiky3    27.1.2018 13:42 Miky

@ odpověď na komentář od Ylbirda:Co máš za prohlížeč?

Ylbirda napsal:Díky za odpověď, počkám teda na mail. Šipky jsem si předtím nevšimla, ale už ji vidím, akorát mi teda nefunguje : /

Ylbirda    Díky za odpověď, počkám teda na mail. Šipky jsem si předtím nevšimla, ale už ji vidím, akorát mi teda nefunguje : /Ylbirdaylbirda69978    27.1.2018 13:37 Ylbirda

@ odpověď na komentář od Miky:Díky za odpověď, počkám teda na mail. Šipky jsem si předtím nevšimla, ale už ji vidím, akorát mi teda nefunguje : /

Miky napsal:Scrollovat nemusíš, ve své okně vpravo dole máš šipku, na tu stačí kliknout a dostaneš se hned nahoru. Připnuté menu jsme zkoušeli, ale lidem se moc nelíbilo. Ještě se ale podíváme na jeho úpravu.

Tvůj profil byl již přenesen. Jen si musíš vytvořit nové heslo, nahoře v betě dej Přihlásit se/Zaregistrovat a nech si poslat na email odkaz pro nové heslo. Kdyby byl nějaký problém, tak napiš a já ti nechám vygenerovat heslo, které si poté změníš.

Tak zpět. Tvůj profil přenesen není. Jak si byla redaktorkou, tak nebyl přenesen společně s návštěvníky. Napravím to, na email by ti potom měla přijít výzva pro vytvoření nového hesla. Omlouvám se.

Miky člen redakce   1x   Scrollovat nemusíš, ve své okně vpravo dole máš šipku, na tu stačí kliknout a dostaneš se hned nahoru. Připnuté menu jsme zkoušeli, ale lidem se moc nelíbilo. Ještě se ale podíváme na jeho úpravu.

Tvůj profil byl již přenesen. Jen si musíš vytvořit nové heslo, nahoře v betě dej Přihlásit se/Zaregistrovat a nech si poslat na email odkaz pro nové heslo. Kdyby byl nějaký problém, tak napiš a já ti nechám vygenerovat heslo, které si poté změníš.

Tak zpět. Tvůj profil přenesen není. Jak si byla redaktorkou, tak nebyl přenesen společně s návštěvníky. Napravím to, na email by ti potom měla přijít výzva pro vytvoření nového hesla. Omlouvám se.
Mikymiky3
    27.1.2018 13:10
Miky

@ odpověď na komentář od Ylbirda:Scrollovat nemusíš, ve své okně vpravo dole máš šipku, na tu stačí kliknout a dostaneš se hned nahoru. Připnuté menu jsme zkoušeli, ale lidem se moc nelíbilo. Ještě se ale podíváme na jeho úpravu.

Tvůj profil byl již přenesen. Jen si musíš vytvořit nové heslo, nahoře v betě dej Přihlásit se/Zaregistrovat a nech si poslat na email odkaz pro nové heslo. Kdyby byl nějaký problém, tak napiš a já ti nechám vygenerovat heslo, které si poté změníš.

Tak zpět. Tvůj profil přenesen není. Jak si byla redaktorkou, tak nebyl přenesen společně s návštěvníky. Napravím to, na email by ti potom měla přijít výzva pro vytvoření nového hesla. Omlouvám se.

Ylbirda napsal:Nevím, jestli to je prohlížečem, nebo je problém na mojí straně, ale přijde mi škoda, že horní lišta s kategoriemi není připnutá, a člověk musí vždycky scrollovat nahoru, aby se k ní dostal.
Taky bych se chtěla zeptat, zda byl/bude můj profil přenesen, protože se nemůžu ani přihlásit, ani si nechat zaslat nové heslo, protože účet údajně neexistuje.

Ylbirda    Nevím, jestli to je prohlížečem, nebo je problém na mojí straně, ale přijde mi škoda, že horní lišta s kategoriemi není připnutá, a člověk musí vždycky scrollovat nahoru, aby se k ní dostal.
Taky bych se chtěla zeptat, zda byl/bude můj profil přenesen, protože se nemůžu ani přihlásit, ani si nechat zaslat nové heslo, protože účet údajně neexistuje.
Ylbirdaylbirda69978
    27.1.2018 12:46
Ylbirda

Nevím, jestli to je prohlížečem, nebo je problém na mojí straně, ale přijde mi škoda, že horní lišta s kategoriemi není připnutá, a člověk musí vždycky scrollovat nahoru, aby se k ní dostal.
Taky bych se chtěla zeptat, zda byl/bude můj profil přenesen, protože se nemůžu ani přihlásit, ani si nechat zaslat nové heslo, protože účet údajně neexistuje.

Miky člen redakce    A to ještě není finální verze mobilní podoby, ještě ji budeme upravovat :-)Mikymiky3    27.1.2018 12:03 Miky

@ odpověď na komentář od Pragon23:A to ještě není finální verze mobilní podoby, ještě ji budeme upravovat :-)

Pragon23 napsal:Beru dotaz zpatky. Na mobilu slape novy zing jak hodinky :D Dobra prace.

navvrat    alespoň že jste opravili to logo...navvratnavvrat15360    27.1.2018 09:31 navvrat

alespoň že jste opravili to logo...

dais   1x   Komentáře jdou pod článkem tak jednoduše stačí je nečíst :Ddaisdais18173    27.1.2018 08:36 dais

@ odpověď na komentář od lordkane:Komentáře jdou pod článkem tak jednoduše stačí je nečíst :D

lordkane napsal:Zakazal by jsem komentare na Zingu a byl by to super web o gamesach a vse okolo nich...protoze nekteri lidi vam svim komentem dokazou znicit cely den svoji tuposti

llumpu   3x   Palce nemají žádnou cenu pro ostatní uživatele. Možná tak z hlediska marketingu, že se tu víc troubů bude hádat. Problém totiž spočívá v tom, že k článkům nepřispívají všechny názorové skupiny. Není to průřez názory, ale jen určitá omezená skupina. Znáte to, když je článek o CoD, je tam nazvraceno od skupiny co tu hru nesnáší. Když je to o Battlefieldu, přijde zvracet jiná skupina. Spokojení lidé většinou nepíší vůbec. A ti co píší a palcují jsou vyhraněnou skupinou, která z nějakého důvodu něco nenávidí. To je navíc trend poslední doby. Ať člověk přijde kam přijde, všude v diskuzích narazí jen na samé rypáky co nějakou věc nesnáší. Korunu tomu dávají borci typu: " Tohle mi nesmí domu". Tvl. kdo je na to zvědavý. Pokud tedy chcete kromě takových rypáků oslovit i ty, kteří nemají v hlavě vymeteno, vykašlete se na nějaké palce, protože vyjadřují tak maximálně názor pár věčně na*raných a zamindrákovaných chudáků. Ale pokud zisky stojí na těchto chudáčcích, tak se s tím zřejmě nedá nic dělat. Jako špatný příklad vám budiž živě. cz, kde se usídlila skupina co nenávidí windows a redakce jim píše články přímo na míru s bulvárními titulky, aby se v diskuzích hádali a zarobili jim. Polovina jsou nepravdy a pár i zcela vymyšlených nesmyslů tam také bylo. Je to trochu na hlavu, protože většina z těch co jim ty články žerou, používá adblock a tak jim vlastně nevydělá ani korunu... Já to chápu, jsou to jedinci, kteří kdyby tam desetkrát denně otiskli ten samý článek tak oni pod něj půjdou opět napsat slohovou práci proč to nenávidí. Jasně, vydělávat na hloupých lidech není zakázané, jenže... Díky tomu nemá normální jedinec, který není plný nenávisti kam chodit, protože to postavili na aktivitě hlupáků... Pokud jste tedy v redakci ve fázi rozhodování, zvažte prosím i tyto námitky. Chápu, že člověk jako já, který přijde, přečte a zmizí vám moc nevydělá...llumpullumpu9660    27.1.2018 08:31 llumpu

Palce nemají žádnou cenu pro ostatní uživatele. Možná tak z hlediska marketingu, že se tu víc troubů bude hádat. Problém totiž spočívá v tom, že k článkům nepřispívají všechny názorové skupiny. Není to průřez názory, ale jen určitá omezená skupina. Znáte to, když je článek o CoD, je tam nazvraceno od skupiny co tu hru nesnáší. Když je to o Battlefieldu, přijde zvracet jiná skupina. Spokojení lidé většinou nepíší vůbec. A ti co píší a palcují jsou vyhraněnou skupinou, která z nějakého důvodu něco nenávidí. To je navíc trend poslední doby. Ať člověk přijde kam přijde, všude v diskuzích narazí jen na samé rypáky co nějakou věc nesnáší. Korunu tomu dávají borci typu: " Tohle mi nesmí domu". Tvl. kdo je na to zvědavý. Pokud tedy chcete kromě takových rypáků oslovit i ty, kteří nemají v hlavě vymeteno, vykašlete se na nějaké palce, protože vyjadřují tak maximálně názor pár věčně na*raných a zamindrákovaných chudáků. Ale pokud zisky stojí na těchto chudáčcích, tak se s tím zřejmě nedá nic dělat. Jako špatný příklad vám budiž živě. cz, kde se usídlila skupina co nenávidí windows a redakce jim píše články přímo na míru s bulvárními titulky, aby se v diskuzích hádali a zarobili jim. Polovina jsou nepravdy a pár i zcela vymyšlených nesmyslů tam také bylo. Je to trochu na hlavu, protože většina z těch co jim ty články žerou, používá adblock a tak jim vlastně nevydělá ani korunu... Já to chápu, jsou to jedinci, kteří kdyby tam desetkrát denně otiskli ten samý článek tak oni pod něj půjdou opět napsat slohovou práci proč to nenávidí. Jasně, vydělávat na hloupých lidech není zakázané, jenže... Díky tomu nemá normální jedinec, který není plný nenávisti kam chodit, protože to postavili na aktivitě hlupáků... Pokud jste tedy v redakci ve fázi rozhodování, zvažte prosím i tyto námitky. Chápu, že člověk jako já, který přijde, přečte a zmizí vám moc nevydělá...

lordkane    Zakazal by jsem komentare na Zingu a byl by to super web o gamesach a vse okolo nich...protoze nekteri lidi vam svim komentem dokazou znicit cely den svoji tupostilordkanelordkane50963    26.1.2018 23:33 lordkane

Zakazal by jsem komentare na Zingu a byl by to super web o gamesach a vse okolo nich...protoze nekteri lidi vam svim komentem dokazou znicit cely den svoji tupostiKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

killjezor člen redakce   1x   Však v pohodě ;-)killjezorkilljezor26380    26.1.2018 23:28 killjezor

@ odpověď na komentář od Manyjak:Však v pohodě ;-)

Manyjak napsal:Sorry. Asi si budu muset zajít k očnímu. :-D

Manyjak    Sorry. Asi si budu muset zajít k očnímu. :-DManyjakmanyjak57634    26.1.2018 23:27 Manyjak

@ odpověď na komentář od killjezor:Sorry. Asi si budu muset zajít k očnímu. :-D

killjezor napsal:Nepovídej ;-)odkaz ]

killjezor člen redakce    Nepovídej ;-)odkaz ]killjezorkilljezor26380    26.1.2018 23:01 killjezor

@ odpověď na komentář od Manyjak:Nepovídej ;-)odkaz ]

Manyjak napsal:Na HumbleBundle zdarma AMNESIA COLLECTION ještě 21 hodin.

Alfajk    palce dolu moc nefungujou, vetsinou se to zvrhne v palcovani podle "xichtu", v tomhle pripade jmena, nez podle obsahu prispevkuAlfajkalfajk16671    26.1.2018 22:32 Alfajk

@ odpověď na komentář od Miky:palce dolu moc nefungujou, vetsinou se to zvrhne v palcovani podle "xichtu", v tomhle pripade jmena, nez podle obsahu prispevku

Miky napsal:Palce není problém vypnout. Je to pouze jedna z mnoha funkcí. Pamatuji si moc dobře, jak spousta lidí psala, že když máme palce nahoru, máme mít i palce dolu. Proto v betě jsou.

Co se týče vzhledu recenzí atd. tak na tom také pracujeme. Jde o to, že na betě dělá více programátorů a každý se soustředí na svou práci. Ale programátor, který dělá hodnocení her a další věci, neměl tento týden moc čas.

Manyjak    Na HumbleBundle zdarma AMNESIA COLLECTION ještě 21 hodin.Manyjakmanyjak57634    26.1.2018 22:04 Manyjak

Na HumbleBundle zdarma AMNESIA COLLECTION ještě 21 hodin.

Malcolm    za me ja se už nemůžu dočkat :DMalcolmmalcolm8346    26.1.2018 20:35 Malcolm

za me ja se už nemůžu dočkat :D

Pragon23    Beru dotaz zpatky. Na mobilu slape novy zing jak hodinky :D Dobra prace.Pragon23pragon2310261    26.1.2018 20:30 Pragon23

Beru dotaz zpatky. Na mobilu slape novy zing jak hodinky :D Dobra prace.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Pragon23    Klobouk dolu. Takhle razantni upgrade sem popravde necekal. Chtel bych se ale zeptat jak to bude s mobilni verzi webu? Pocita se s nejakou odlechcenejsi verzi ktera by nebyla tak narocna na data?Pragon23pragon2310261    26.1.2018 20:27 Pragon23

Klobouk dolu. Takhle razantni upgrade sem popravde necekal. Chtel bych se ale zeptat jak to bude s mobilni verzi webu? Pocita se s nejakou odlechcenejsi verzi ktera by nebyla tak narocna na data?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Tom@n   4x   Starší podoba je jednodušší, čistší. Ta nová má na můj vkus moc velké obrázky uživatelů, což odpoutává pozornost od samotného komentáře. To samé palce - postaru jsou decentní, lehce červené, což na první pohled nepřipoutá oko čtenáře. Na novém je to jak omalovánky.

Ale nemalujme čerta na zeď, jen bych uvítal odlehčenější verzi, ne takto poměrně drsný a agresivní nový design.
Tom@ntomn10255
    26.1.2018 20:05
Tom@n

Starší podoba je jednodušší, čistší. Ta nová má na můj vkus moc velké obrázky uživatelů, což odpoutává pozornost od samotného komentáře. To samé palce - postaru jsou decentní, lehce červené, což na první pohled nepřipoutá oko čtenáře. Na novém je to jak omalovánky.

Ale nemalujme čerta na zeď, jen bych uvítal odlehčenější verzi, ne takto poměrně drsný a agresivní nový design.

Miky člen redakce   2x   Ano. Brzy na nich začneme pracovat, aby byly i na novém Zingu a samozřejmě přeneseme ty, které komunita již napsala a vydala.Mikymiky3    26.1.2018 19:46 Miky

@ odpověď na komentář od antiku:Ano. Brzy na nich začneme pracovat, aby byly i na novém Zingu a samozřejmě přeneseme ty, které komunita již napsala a vydala.

antiku napsal:Blogy zůstanou?

antiku    Blogy zůstanou?antikuantiku10022    26.1.2018 19:45 antiku

Blogy zůstanou?

Frezen9   3x   To popravdě mně ani nechybí. Říct mi to před pěti lety, tak bych byl možná nadšenej, ale mnohem radši si novinky a podobné věci přečtu, což je vlastně důvod proč vůbec chodím sem a né na YouTube.
Hlavně mi prostě příjde, že Češi neumí ty videa zpracovat na takové úrovni, jako zahraniční weby (ať už jde o informace, nebo samotná editace) , což je pro mě dost důležitý, protože když už se na to mám koukat, tak to musí dobře vypadat a musí tam vystupovat nějaký sympaticky člověk, což jsem u nás ještě nikdy neviděl.
Frezen9frezen915735
    26.1.2018 19:40
Frezen9

@ odpověď na komentář od Wast:To popravdě mně ani nechybí. Říct mi to před pěti lety, tak bych byl možná nadšenej, ale mnohem radši si novinky a podobné věci přečtu, což je vlastně důvod proč vůbec chodím sem a né na YouTube.
Hlavně mi prostě příjde, že Češi neumí ty videa zpracovat na takové úrovni, jako zahraniční weby (ať už jde o informace, nebo samotná editace) , což je pro mě dost důležitý, protože když už se na to mám koukat, tak to musí dobře vypadat a musí tam vystupovat nějaký sympaticky člověk, což jsem u nás ještě nikdy neviděl.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Wast napsal:Přehlednost, jednoduchž funkčnost a přístupovat dělá dobrý informační web protože jedno si musíme uvědomit jsou tu i jiné. Jsme na netu a tak i ta anonymita je do jisté míry potřebná.
Navíc chybí tu ten tah na YT jako na Hrej a GamesCZ. Ty kluci to tam dávaj letsplaye retro hranií a tak a to tady zkrátka chybí. No a jsou to taky jen lidi. Prostě se snaží jinak.

Miky člen redakce   1x   Palce není problém vypnout. Je to pouze jedna z mnoha funkcí. Pamatuji si moc dobře, jak spousta lidí psala, že když máme palce nahoru, máme mít i palce dolu. Proto v betě jsou.

Co se týče vzhledu recenzí atd. tak na tom také pracujeme. Jde o to, že na betě dělá více programátorů a každý se soustředí na svou práci. Ale programátor, který dělá hodnocení her a další věci, neměl tento týden moc čas.
Mikymiky3
    26.1.2018 19:34
Miky

Palce není problém vypnout. Je to pouze jedna z mnoha funkcí. Pamatuji si moc dobře, jak spousta lidí psala, že když máme palce nahoru, máme mít i palce dolu. Proto v betě jsou.

Co se týče vzhledu recenzí atd. tak na tom také pracujeme. Jde o to, že na betě dělá více programátorů a každý se soustředí na svou práci. Ale programátor, který dělá hodnocení her a další věci, neměl tento týden moc čas.

Wast    Přehlednost, jednoduchž funkčnost a přístupovat dělá dobrý informační web protože jedno si musíme uvědomit jsou tu i jiné. Jsme na netu a tak i ta anonymita je do jisté míry potřebná.
Navíc chybí tu ten tah na YT jako na Hrej a GamesCZ. Ty kluci to tam dávaj letsplaye retro hranií a tak a to tady zkrátka chybí. No a jsou to taky jen lidi. Prostě se snaží jinak.
Wastwast14199
    26.1.2018 19:31
Wast

@ odpověď na komentář od Frezen9:Přehlednost, jednoduchž funkčnost a přístupovat dělá dobrý informační web protože jedno si musíme uvědomit jsou tu i jiné. Jsme na netu a tak i ta anonymita je do jisté míry potřebná.
Navíc chybí tu ten tah na YT jako na Hrej a GamesCZ. Ty kluci to tam dávaj letsplaye retro hranií a tak a to tady zkrátka chybí. No a jsou to taky jen lidi. Prostě se snaží jinak.

Frezen9 napsal:Funkce mi nevadí, ale nelíbí se mi, jak přeplácaně a namačkaně komentáře vypadají. Ještě to nějakou práci chtít bude, no.

the víta ! :)    Jinak trochu mimo téma typci co dělaj detroit become human tak potvrdili na twitteru že skutečně vyjde na jaře :)odkaz ]the víta ! :)the-vita11589    26.1.2018 19:31 the víta ! :)

Jinak trochu mimo téma typci co dělaj detroit become human tak potvrdili na twitteru že skutečně vyjde na jaře :)odkaz ]

Frezen9   2x   Funkce mi nevadí, ale nelíbí se mi, jak přeplácaně a namačkaně komentáře vypadají. Ještě to nějakou práci chtít bude, no.
Taky se mi nelíbí palcování komentářů, celej ten systém bych dal pryč. Jestli má někdo k něčemu co dodat, tak to muže napsat. Konec konců k tomu ta diskuze je.
Frezen9frezen915735
    26.1.2018 19:25
Frezen9

@ odpověď na komentář od Wast:Funkce mi nevadí, ale nelíbí se mi, jak přeplácaně a namačkaně komentáře vypadají. Ještě to nějakou práci chtít bude, no.
Taky se mi nelíbí palcování komentářů, celej ten systém bych dal pryč. Jestli má někdo k něčemu co dodat, tak to muže napsat. Konec konců k tomu ta diskuze je.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Wast napsal:Nelíbí. Je to přeplácané funkcema. V jednoduchosti ke síla. To že bude každý moc zjistit kdo komu dal palec nahoru či dolu nevede k ničemu dobrému. Jemi jasný kdo tady vysloví nesouhlas bude na černé listině. Nepřihlasil jsem se tam počkám na finální produkt a ne polotovar a pak se rozhodnu.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (53 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole