Notifications
Clear all

Vyberte hru roku 2014 komunity Zing.cz  

Stránka 1 / 12
 
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

Konec roku se nezadržitelně blíží. Je tak vhodný čas odstartovat hlasování o hru roku 2014. V redakci jsme si pro vás připravili seznam obsahující 70 her, které letos vyšly. Stačí si vybrat tu svou. Věříme, že v seznamu jsou všechny zajímavé hry, které se objevily na trhu. Svůj hlas můžete dát třem hrám.

Vybírejte moudře a klidně si dejte na čas. Hlasovat můžete až do 11. ledna 2015. Poté anketa skončí a my ve speciálním článku vyhlásíme tři nejlepší hry letošního roku podle komunity Zing.cz.

Diskuzní fórum zing anketa 2014

Zároveň s hlasováním jsme si pro vás připravili soutěž o zajímavé ceny. Do soutěže se může zapojit naprosto každý návštěvník Zingu. Stačí jediné, hlasovat v anketě a napsat komentář jaké hry jste vybrali. Ke svému příspěvku můžete přidat důvody, proč jste si zvolili právě tuto hru nebo tyto hry. Čím hodnotnější komentář, tím máte větší šanci, že právě váš komentář se nám bude v redakci líbit a vybereme ho.

Partnery soutěže s hlasováním komunity Zing.cz o hru roku 2014 jsou: PlayStation, Cenega Czech, Playman a Comgad. Děkujeme za podporu.

Vyhrát můžete kupříkladu Grand Theft Auto V, DriveClub, Killzone: Shadow Fall, Middle-earth: Shadow of Mordor, inFamous: Second Son, LittleBigPlanet 3, Alien: Isolation, Evil Within, Sherlock Holmes: Crime & Punishments, Total War: Rome 2 - Emperor Edition, MXGP, WWE 2K15 a spoustu dalších na PC, PlayStation 4, Xbox One, PS3 či Xbox 360. Máme i trička a další předměty. Rozdáme přes 50 cen!

Za všechny, kteří se podílejí na Zingu, vám přeji krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.
Diskuzní fórum 103879

Citace
Napsal : 24/12/2014 1:36 am
Diskuzní fórum 9b55ff08b37e62c9f989cef0e6b13a2c?s=110&d=mm&r=g
(@mayfish)

Jednoznačně The Last of us a to z prostého důvodu 🙂 ... Jediná hra která mě vrátila do videoherního světa s pocitem ,že pokud do 20 minut nezavřu pusu i přes neobyčejný úžas tak už ji asi nezavřu nikdy . Prostě hra která mi přinášela čistou radost ,což v poslední době kdy je každá hra občas stereotypní ,občas zabugovaná , občas nefunkční (žejo AC Unity 😉 ) , skoro neskutečný jev .

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 1:54 am
Diskuzní fórum e53506276a13644b62e3697608a6259d?s=110&d=mm&r=g
(@taurus)

Za inych okolnosti by som vybral The Last Of Us,ale kedze som to hral uz minuly rok na PS3,rozhodol som sa pre naj hru za rok 2014 a to NHL15. Je to velky paradox preco prave tato hra. Dva rozbite ovladace za rocnik 14 okorenil v tejto sezone rozbity stol a takmer odkusnuta prava analogova packa. :). Toto je jedina hra,kde mam chut zabijat :)...inak som ale velky kludas. Hold,sport je sport. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 2:01 am
Diskuzní fórum 5ac0e79a8960d
(@strec)

Tento rok pro mě byl slabší. U her u kterých jsem hledal spásu, mě spíš jen zklamaly a u těch, které jsem bral jen proto, že to vypadalo zajímavě a nebylo nic lepšího z Ačkovích her, mě spíš mile překvapili. Navíc to hodnotím dopředu pro PC verzi, takže jen nepodělat optimalizaci a jsem spokojen.
Ale za mě rozhodně vede GTAV i když jsem to ještě nehrál, ale stačí mi vidět nějaké náhodné videa, dojmy známích a hned si vzpomenu na hodiny a hodiny u GTA:SA, VC, 3, IV a navíc tohle ještě s MP, takže o zábavu postaráno.
Pak Watch_dogs, prvky něčeho nového v otevřeném světě. Škoda jen těch problémů, ale já se s ničím zásadním nepotýkal a hra mě bavila (i v tom volném MP 😀 ).
U další hry mě mrzí, že nemůžu dát Assassins Creed: Unity. Hra mě baví, s nějakými velkými problémy jsem se nesetkal... zatím... ale je tam tolik drobností, které prostě nejde nevnímat, že to vše v celku prostě ten dojem kazí. Navíc, co patch to "oprava", ale nevidím nic opraveného. Prostě za zmrvení, tak dobré hry (a značky) a promarnění potenciálu, nemůžu jinak než tohle nenominovat a vybrat nějakou alternativu. Za mě, ale škoda, rád bych tohle nominoval. Takže The Vanishing of Ethan Carter. Perfektní příběh, zpracování, grafika... škoda jen té krátkosti, ale na druhou stranu, herní doba tomu sedí, ne moc dlouho ani krátko.
Minulí rok jsem měl problém zkrouhnout to na Top3 z několika kousků, ktery jsme měl jako oblíbené. Tento rok, byl pro mě praví opak, hledal jsem hry na Top3 z toho mála, co mě opravdu nadchlo a nepřineslo mi to i zklamání.
Ještě jsem chtěl dát do hry Sniper Elite 3 a Alien: Isolation. Sniper mě baví/l, ale nijak extra mě nedostal... to prostředí prostě není dělané pro mě a pocit jako u V2 se nedostavil. A Alien je srdcovka, ale na hru roku to nemá... i když u mě to patří do TOP her roku, ale zde jsem si vědom, že to neberu objektivně... je to prostě srdcovka.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 2:51 am
Diskuzní fórum ec9a5875da1009eab34a447d40679779?s=110&d=mm&r=g
(@francik)

Snad mě brblání nevyřadí ze soutěže, ale kde je hergot Transistor a Insurgency? 🙂 Kvůli jejich absenci mám dvě hry v hlasování náhradní. Jsou to AOW 3 a Wolf. Náhradní jsou proto, že jsem je jednoduše nehrál. Ale já z ankety stejně hrál hru jenom jednu. AOW 3 je tam proto, že se na něj těším a pořídím co nejdřív a Wolf mě hodně bavil na streamech a v trailerech. Toho si ale stejně jinak neužiju, jelikož bych potřeboval několikanásobně lepší stroj. Můj jasný výtěz Zing hry roku je tak PES 2015. A to zdaleka ne jenom proto, že je jedinou osobně otestovanou hrou. Ze všech her krom LoLka jsem s ním letos strávil nejvíc času, a to vyšel v půlce listopadu. Hra je krásně plynulá a i přes okleštěný PC engine vypadá dobře.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 3:23 am
Diskuzní fórum 5abe8c0da4fce
(@virus)

Že by tento rok bylo málo her se vážně říct nedá. 😉 Že bylo ale málo bezproblémových her to už jo. 😀 Hra roku pro mě ale musí mít něco extra. Když z prvu vynechám optimalizační neduhy, vytržené kusy her v DLC balíčkách a neobsažené základní prvky, tak se zaměřím vážně na herní dobu, kvalitu hry, možnosti co mi hra nabízí oproti jiným, příběh pokud je a to vše zabalím do celkové zábavnosti. :awesome:
Z toho my pak vylezou hry, které jsem odmastil do šťastných konců.

Máme tu:

Wolfenstein: The New Order
Watch Dogs
Valiant Hearts: The Great War
The Vanishing of Ethan Carter
South Park: The Stick of Truth
Sherlock Holmes: Crime & Punishments
Grand Theft Auto V
Far Cry 4
Call of Duty: Advanced Warfare
Alien: Isolation
Banished
This War of Mine

Přidám-li ale filtry optimalizace, DLC, dodatečné upečení základu hry a herní dobu tak se vítězem stávaj o fous tyto hry:

South Park: The Stick of Truth
Grand Theft Auto V
Wolfenstein: The New Order

S.P. je hra skvěle převedená z filmového plátna. GTA V je mazec každou, propařenou vteřinou a Wolfík je uber, mega, ultra, super navrácení B. J. Blazkowicze. :thumbup: Doporučuji všem vyzkoušet tyto ale i ostatní hry, pokud mohou. 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 3:42 am
Diskuzní fórum 5ac0a8022de54 o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@pavel2704)

Tak jsem vybral Far Cry 4 a Hearthstone. Jinak pro mě je best League of Legends. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 6:25 am
Diskuzní fórum 0fac3f07ed5a032b989f4eaaa88b9743?s=110&d=mm&r=g
(@jason-v)

Vybrat hru roku? Nelehký úkol padl na bedra má. Však já cítím, že ten kluk na to má. Loni to rok velký byl. Her dostatek byl. Někdy lepších, jindy horších. Letos to tak horké nezdá se být. GTA V, wolf a spousta jiných tu být. Mé srdce Joel a Ellie opět mít.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 7:40 am
Diskuzní fórum f505508111d86810e6530fa2969a9050?s=110&d=mm&r=g
(@aboutgames)

Jsem věrný fanoušek AC takže tohle byla jasná volba. Vím že tam bylo kvalitně mnohem lepších her než třeba Unity. Ale mě tyto tři bavili nejvíc. 😀

Shadow of Mordor
Assassin´s creed Rogue
Assassin´s creed Unity

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 7:53 am
Diskuzní fórum d88eae537448149baee2ade35896b194?s=110&d=mm&r=g
(@sehnsucht)

Alien: Isolation je jedničkou. Je to jediněčná hra se skvělou atmosférou. Nikde jsem neumíral častěji, než právě zde 🙂 Banished, není na dlouhé hraní z důvodu malých světů, ale výborně zpracovaná a ne zrovna lehká budovatelka, kterou vytvořil sám jeden člověk. Dragon Age: Inquisition zase jednou pořádné RPG které mi chybělo ;).
P.S. Hezké svátky všem a doufám, že bude příští rok nacpanější peckama a bez Bugů.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 8:04 am
Diskuzní fórum 5ac0a84c7a22e o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003ve18
(@elementgamer)

Určitě Shadow of Mordor a Dragon Age: Inqusition, co se dělí o první místo s Alien: Isolation. I přes občasný stereotyp totiž obě hry dokázaly zabavit hravě na víc než 25 hodin a měly i dobrou optimalizaci 🙂 I když hrou roku bych nejradší dal GTA V, přestože na PC vyjde až v lednu 😀 A samozřejmě ještě Valiant Hearts za originální pojetí, dokonalý soundtrack a příběh.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 8:09 am

The Last of Us: Remastered
Valiant Hearts: The Great War
Wolfenstein: The New Order
:thumbup:

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 8:13 am
Diskuzní fórum 630b3ad1d5429f8f03d9115f4595e9f3?s=110&d=mm&r=g
(@paturata)

Abych byl zcela upřímný, hlasoval jsem pro hru, kterou jsem ještě neměl tu čest si pořádně zahrát - a to Grand Theft Auto V.

Když se totiž podívám zpět na rok 2014, žádná jiná hra si post nejlepší hry prostě nezaslouží. Nedodělané Assassin's Creedy? Polovičně revoluční Advanced Warfare? F1 2013 se změněnými zvuky a texturami? The Crew nebo Watch Dogs, ze kterých lze Ubisoftí smrad cítit snad na kilometry daleko? Ne, podle mě hlas prostě nejde dát ničemu jinému.

Neříkám, že všechny hry byly prostě špatné, to ne - ale když je porovnám s tím, co nabízí GTA V, tak prostě jinak zvolit ani nejde. Pojem „nejlepší hra roku” je, dá se říci, zcela relativní, a když proti těm zabugovaným, nemastným, neslaným věcem postavíme titul, jako je GTA V, tak by prostě nebylo fér vybrat něco, co bylo vytvořeno pouze pro peníze, bez špetky snahy a lásky ke hráčské komunitě.

Těším se tedy na příští rok, až se opřu do nadcházející PC verze, a prozkoumám ten krásný svět křížem krážem. 🙂

A taky se těším na příští rok v doufání, že obecná kvalita her pro mě nejvíce zajímavých se zase zvýší. Protože co přinesl rok 2014 se mi buď nelíbilo z důvodu, že to stálo za nic, a nebo nelíbilo z důvodu, že to nebyl můj šálek kávy.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 8:14 am
Diskuzní fórum 64f335dfef70c81e17288f041db565c2?s=110&d=mm&r=g
(@korbisko)

Vybral jsem GTA 5 z důvodu velkého otevřeného světa graf. zpracování apod. Shadow of Mordor jakožto překvapení od kterého kvalitu nikdo moc nečekal a ACU, protože jsem fanda AC a pevně doufám v to, že ji vývojáři dotáhnou do konce.

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 8:36 am
Diskuzní fórum beb21939f6a5a1e3b48faa2d5eed358a?s=110&d=mm&r=g
 Anonymous
(@Anonymous)

Za mě jednoznačně Wolfenstein,Far Cry4 a Sniper elite3 ..... GtA V a TLoU jsou jen remastered verze z loňska....

OdpověďCitace
Napsal : 24/12/2014 8:52 am
Stránka 1 / 12
Share: