Notifications
Clear all

Vyberte hru roku 2014 komunity Zing.cz  

Stránka 10 / 12
 
Diskuzní fórum 5bcc326765aac
(@docik)

Letos to je teda těžké rozhodnout. Far Cry 4 tu na mě ještě nerozdělaný čeká. Očekávám ale dle dojmů na internetu a z recenzí, že víceméně půjde o trojku jen v jiném zasazení s jiným hrdinou. (což není myšleno nijak špatně)

Já jsem dal hlas Last of Us Remastered, protože to co ta hra se mnou dokázala dělat, nedokázali ani dokonalé GTA V. Ty nyní hraju také na PS4 a remastered je to vyvedený, z hlediska nejlepší hry jsem asi měl také hlasovat pro GTA V, protože její otevřenost, velikost a propracovanost prostě nemá konkurence. Ale nakonec jsem hlas dal The Last of Us, protože svět měli výborně propracovaný i když né úplně otevřený. Atmosféra byla prostě dokonalá, herecké výkony naprosto srovnatelné s filmovými, to samé scénář a dialogy. Ta hra mě málem rozplakala jak na začátku tak ke konci. A toho si cením, protože to se moc hrám nedaří i když by třeba chtěli. Prostě z hlediska hry jako vyprávěcího prostředku mě TLoU dostalo a každému kdo má PS a přítelkyni to doporučuji, protože to je ideální hra kdy jeden hraje a druhý kouká a opravdu u toho oba vydrží.

Dragon Age hraji, ale za nejlepší hru roku bych je osobně neoznačil, i když kvality má také obrovské, pro mě bylo těžké rozhodnout mezi TLoU a GTA V.

Diskuzní fórum 49idz3N

OdpověďCitace
Napsal : 29/12/2014 10:47 am
Diskuzní fórum e6b2b3babb78e398b694b469bda11c7a?s=110&d=mm&r=g
(@point7777)

Tak letos mě asi nejvíce uchvátily hry GTA V a The Last of Us Remastered, s tím že FIFA 15, ikdyž to není bůhví jak super hra a nemůže se kvalitou rovnat GTA V ani TLOU, stále od každého nového dílu dokáže více a více zabavit.

Takže za mě v pořadí:
1)GTA V = díky vylepšenému zpracování s více možnostmi a celkově super kvalitou, kterou žádná jiná hra letos nepředčila
2)The Last of Us Remastered = díky vylepšenému zpracování a opět super kvalitou příběhu, kterou prostě ND umí
3)FIFA 15 = jak již jsem zmínil, díky stovkám odehraných hodin plných zábavy

OdpověďCitace
Napsal : 29/12/2014 12:11 pm
Diskuzní fórum 38d4b42237afb57360cdcbefe580dbb3?s=110&d=mm&r=g
(@jury_se)

jednoznačne Grand Theft Auto V :awesome:

OdpověďCitace
Napsal : 29/12/2014 6:51 pm
Diskuzní fórum 572ef3dd2422a290aa10b271741197a6?s=110&d=mm&r=g
(@prazak007)

Letos teda bylo vybírání o krapet složitější než loni, protože loni mi nepřišlo, že vyšlo tolik her, které by mě moc uchvátili. Takže těmto hrám jsem dal svůj hlas.

Far Cry 4 : Díky tomu, že jsem se dlouho rozhodoval, jestli si ho teda mám koupit nebo ne. Po nějakém časem jsem se rozhodl ke koupi, což jsem udělal moc dobře 😀

The Crew : Hra mě náhodou hodně překvapila, i když jsem si na začátku myslel, že to bude nějak hodně podobné NFS, ale teda hra je fakt bomba. Je to docela odpočinek jen od závodění v NFS. A ještě musím uznat, že příběh, který jsem ve hře neočekával, tak mě překvapil a rozhodně bych bral druhý díl např. v Asii, protože tam se skoro žádná závodní hra nevypravila 😀

Assassin's Creed: Unity : Sice teda pěkně blbě optimalizovaná hra, ale jinak grafika super, příběh super a jsem hrozně, že hra se zase vrátila do Evropy, protože AC 2 jsem si parádně užíval a teď si užívám toto :-D. Sice jsem díky této hře musel trošku upragednout počítač, ale co už 😀

OdpověďCitace
Napsal : 29/12/2014 8:56 pm
Diskuzní fórum 8493f447f743dd3c36243520af45359d?s=110&d=mm&r=g
(@mcsnipersrocz)

Zdravím, hru roku bych zvolil buď Destiny nebo Far cry 4. dále jsem hlasoval pro GTA 5 ale to nemá na hru roku, hry hraji na ps4

Hlasoval jsem: Far cry 4 - Far Cry 4 jsem do mechaniky dal už s pocitem tím že hra se podobá hratelně a pointově Far Cry 3,
ale vůbec jsem neměl strach že mě hra zklame, ba naopak, ikdyž crafting a ostatní podstatně hratelné
věci byli už ve FC3 vůbec mi to zážitek ze hry nekazilo, a ba naopak mě to zase nakoplo k hledání
pokladů a zabíjení zvěře od Obojživelníku až po Ptáky, ryby ,
GRAFIKA: Naprosta mi vyrazila dech čekal jsem krásu ale až takovou ne. Kochal jsem se od krásných
ostrých hor přes plně porostlou zem až po mnohonásebné více zbarvení stromů které se po
bouchnutí otřásli, chytali a shořeli na kmen a větve nádhera
PŘÍBĚH: Příběh mě naprosto dostal, Hlavní hrdina tam byl z poloviny vědomně a chtěl pomoci, U FC3
se ocitli u prostřet přežití pouhím zatčením a unesením , ale Zpět do Kyratu, Příběh Ajaje a
jeho společníku dobrodruhů je fascinující, vždy sem čekal co z koho vypadne, postavy byli
krásně zpracované, od mimik tváří a detailu až po šaty a oděvy, Dále mě fascinují vedlejší
Úkoly, je jich mnoho některé se strašně podobají na sebe, ale je jich tam mnoho, Dále mě
moc nebavili vedlejší mise příběhové, každý po 4misích , a většína na stejnou pointu
akorát v jiném místě
DÁLE sem ze zamiloval do arény, neuvěřitelná atmosféra a touha zabíjet a dostat se do
dalšího kola vás jen tak neomrzí

Můj Závěr: Far Cry 4 je stejně poutavá a úžasná hra jako její předchozí díl , pokud hráč
má obavy, žádné mít nemusí hra je zpracovaná suprově a uričtě si myslím že
má ambice stát se hrou roku, i když PvP není zrovna na místě

: Destiny Destiny- Destiny jsem dal do mechaniky s vědomím že vůbec nevím co mě čeká
jen jsem věděl pár gameplayů a věděl jsem že je to FpS ale zpět ke hře

Hru jsem začal hrát jako warlock, byla to řežba hned mě to chytlo, první
rozhled po mapě, první přestřelka, hned sem věděl že mě ta hra jen tak
nepřejde.
Hra byla plná efektů, ale i ve hře plná beden s věci, zbranění brnění atd.
Nadšený jsem z přeletů planet, není tam jedna ani 2 je jich tam daleko víc.
Každá planeta má svoji osobnost svůj smysl, dá se říci překvapilo mě jak planety
stále překvapovali dále a dále, Vytkl bych obtížnost RAIDŮ, ale bez toho
by to člověka nebavilo kdyby to prošel do půl hodiny a měl všechny EXOTICKÉ
věci a zbraně tzvn. Zadarmo, jdeme ale dál

GRAFIKA: Ta nezklama ba naopak, když jste se potulovali po měsíci
a nad váma poletovala ostrá rozpadlá družice nebo
vás řezali do očí nádherně krásně probarvené galaxtické záře
bylo to něco neuvěřitelného, všechno krásné ostré prorostlé
hutné.
PŘÍBĚH: Abych řekl pravdu nejsem expert na angličtinu takže doopravdý moc
nevím jestli tam byl nějaký život hlavní postavy nebo zda jen to byla
bez hlavá super řežba v exotických zemích až po naši Planetu.

Můj Závěr: Kdo neměl destiny a uvažuje o koupi, určitě neprohloupý, Destiny
je jedinečná hra s jedinečným zážitkem, a pokud si najdete přátele
do coopu: RAIDY STRIKI , tak to jen tak nepustíté z ruk
Zkrátka Destiny má na to aby se stala hrou roku je to něco jako
droga, když máte ským furt byste jen hráli a hráli
A PvP režim je také super nescházímu nic jen n občasné lagy

: Gta 5 Gta 5- Všichni určitě známe Open Word gamesu Grand Theft Auto,
Tento díl nás zavedete od ozbrojence v trezoru hlavní banky Los Santos
až po zlodějíčka v Sandy Shores co krade auta a vše co se dá odcizit
Ale všeci určitě víme vo co jde. Hru jsem hrál jsem na platformách ps3 a ps4
recenze směřuje k next-gen platformě. Hra obshuje bohatější obsah o proti
předchozímu vidání ale stejně jsou to pořád drobnosti typu :
Auta dostali možnost přimontování neonů, jezdí zde auto s Updatů v běžném
provoze, nové zbraně, nové šaty, odpadky v ulicích od petek až po pneu
Dále se nám zde vylepšíla grafika , někdo říká že je tam rozdíl jako svině,
já zas tak extra neviděl, ale JE TAM.
Od porstů v ulicích přes trávu okolo vykvetlích květin a bodlatých kaktusů až po
obemě krásných korunách stromů, Jsou zde nová zvířata.

GRAFIKA: Grafikcá stránka o proti verzi ps3 a X360 je jiná, psal jsem už víše

Příběh: Příběh je zde stejný no cuž inu je to přece Gta 5 a byla by blbost to
nějak extra měnit

Můj Závěr: Ten kdo měl gta na předchozí platformě se nemusí nějak extra hrnout
do koupi na next-gen. Uvidíme jak překvapí HEISTY, ale Grand Theft
Auto nemá na to aby se stalo hrou roku no přece tu bylo už v
minulém roce a nehrozí teď aby se stalo.

Jsou to ale i jiné hry které by se mohli stát hrou roku Dragon Age I. Shadow of Mordor Wolfenstien Fifa 15

Pokud někoho moje recenze zaujala a přečetl si ji, posilám mu velký DÍK

OdpověďCitace
Napsal : 30/12/2014 10:36 am
indi.voo.doo.al
(@indi-voo-doo-al)

trošku upragednout počítač 😀
... pražák sa nezapře 😀 , nic ve zlém ... rozesmálo 😀

1. Izolovaný vetřelec
2. Wolfík
3. Statečné srdéčko z prvéj světovéj

OdpověďCitace
Napsal : 30/12/2014 12:14 pm
Diskuzní fórum bcc90d56e90cdd2c4acd2f851d7962c9?s=110&d=mm&r=g
(@mexx)

Stačilo jen hlasovat, ale pro mě jsou letos top alien isolation, ac: rogue a gta V 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 30/12/2014 4:29 pm
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

Nestačilo pouze hlasovat, pokud chcete vyhrát, musíte napsat i komentář 😉 Na to pozor.

OdpověďCitace
Napsal : 30/12/2014 4:33 pm
Diskuzní fórum f50737dee2a9c0a9252d98b109b63311?s=110&d=mm&r=g
(@lodest)

Vybral jsem Wolfenstein: The New Order, Diablo III: Reaper of Souls a Wasteland 2. Důvody jsou jednoduché - každá z těch her mě vrátila do doby zhruba před 12-10 lety, kdy jsem hraním mohl trávit podstatně více času a měl jsem tak možnost nejen zabíjet čas odreagováním u akčních her jako Quake II, Return to Castle Wolfenstein, Diablo I a II, atp., ale také podstoupit nekonečné hodiny hraní skvělých RPG jako Fallout 1 a 2, Planescape: Torment, Baldur's Gate I a II, a jiných. Díky těmto novým hrám se starým nádechem jsem se tedy opět mohl cítit jako ten bezstarostný kluk a tento pocit byl a je k nezaplacení 😎 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 30/12/2014 7:43 pm
Diskuzní fórum b5a9d553e33e0eaa1afa4edd09eee57e?s=110&d=mm&r=g
(@hadrbolec)

Třetí místo: Právě třetí pozice byla na rozhodování nejtěžší… Nakonec jsem vybral Goat Simulator. Proč? Protože koza … Šílenosti jsou dobré na odreagování a zasmání se. Skvělá, šílená, naprosto nereálná šílenost plná masivních šíleností… Proto šílené třetí místo 😀

Druhé místo: Za mě se o příčku výše dostává hra Dragon Age: Inquisition patřící k nejlepším RPGéčkám. „Jednička“ tohoto dílu byla skvělá, dvojka trošinku usnula na vavřínech a tento třetí díl znovu velice příjemně potěšil – však je tato hra oceněna nejlepší hrou roku…

První místo: Nejlepší hrou tohoto roku byla podle mého mínění hra, před rokem vydaná a nyní poupravená na jiné generace konzolí… Za chvíli se přihrne i na PC – Grand Theft Auto V (5). Já osobně vyhlížím očekávanou počítačovou verzi a snad se mi poštěstí zažít nový gétéáčkový příběh. :awesome:

OdpověďCitace
Napsal : 30/12/2014 7:52 pm
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Ano, děkujeme a blahopřejeme dalšímu co GTA vlastně nehrál ale musel mu dát hlas ... No vidím to tak, že pro mě bude pořadí od 2 po 4 místo to správný 😀

OdpověďCitace
Napsal : 30/12/2014 8:10 pm
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@Kolousek001 wrote:

Ano, děkujeme a blahopřejeme dalšímu co GTA vlastně nehrál ale musel mu dát hlas ... No vidím to tak, že pro mě bude pořadí od 2 po 4 místo to správný 😀

A proč by nemohl? Někteří z toho dělají neuvěřitelnou věc, za kterou by snad měl následovat trest smrti. GTA V je fenomén a jde o úžasnou hru, takže by komunitní hlasování Zingu vyhrála právem. Kdyby ta hra nevyšla na žádnou platformu, tak potom se můžete čertit, že tomu lidé dávají hlas, ale ta hra je venku na čtyřech platformách a PC verze je hodně očekávaná.

OdpověďCitace
Napsal : 30/12/2014 9:25 pm

@feryk wrote:

GTA je dle mého shit ... Asi tu anketu vyhraje(to by tu muselo být asi jiné věkové složení)

No hele, nejsem o tolik mladší než ty a nemyslím si, že je to shit. Možná ti prostě tenhle typ hry vůbec nesedne. Ale já hrával GTAčka už od prvních dílů (ale to jsem se tam spíš jen plácal, než hrál) a pětka je za mě prostě nejlepší z celé série. Jenže musím připustit, že je to možná tím, že tomu konečně rozumím. Tehdy jsem anglicky neuměl.

OdpověďCitace
Napsal : 31/12/2014 3:06 pm
Diskuzní fórum GROOavatar
 Groo
(@groo)

Tak jsem teda hlasoval taky.
Moje abecedně seřazená volba:
1)alien Isolation
2)GTA V
3)Watch dogs

1) Miluju alieny od dětství. Pamatuji si, když mi bylo cca 10 let, dávali první film Vetřelec u nás v kině. Kino tehdy vedl tátovo známý, takže se dostat do promítacího sálu nebyl žádný problém. Problém ale byl dostat se domů, promítání končilo kolem 22:00, takže jsem šel jeden kilometr prostředkem ulice a prostor kde nebyly lampy jsem vždy v panice přesprintoval ohlížíc se odkud na mne vystartuje potvorák. Pár týdnů jsem nespal klidně. Hra mne zaujala především tím, že ač každý včetně mne čekal řežbu až na půdu, hra se vydala jinou cestou a vsadila spíš na strach z neznáma. Pro mne srdcová záležitost...
2)GTA serii jsem až na handheldy a DLC ke GTA IV hrál všechny (na PC verzi GTA V stále čekám). GTA III byla dokonce důvod, proč koupit PS2. Do té doby posvátný a stále dokola hraný Driver 1 a 2 začal na poličce tiše mizet pod vrstvou prachu zapomnění. V podstatě žádný díl mne nějak významně nezklamal, takže nevidím důvod, proč by ten poslední měl vybočit z řady...
3)Co na tom, že na tuhle hru nadávají snad úplně všichni. Mne ta hra baví a hraju ji docela často. Ano, má sice chyby, ale kdo ne, ať hodí pixelem. Bylo by jednoduché nad hrou zlomit hůl, ale já jí dal šanci a našel si to dobré co v ní je a ona se mi odvděčila mnoha hodinami zábavy...

OdpověďCitace
Napsal : 01/01/2015 6:29 pm
Diskuzní fórum 000042 reprodukce priroda baby orangutan 4273m
(@kaldos)

Já vybral
Alien: Isolation, Far Cry 4, Sherlock Holmes: Crime & Punishments. Jsou tu i jiné kvalitni hry ale já mám nejraději tyto. :dance:

OdpověďCitace
Napsal : 01/01/2015 8:43 pm
Stránka 10 / 12
Share: