Notifications
Clear all

Vyberte hru roku 2014 komunity Zing.cz  

Stránka 11 / 12
 
Diskuzní fórum 8f6a2c3165a3474fe8a21f2218945c18?s=110&d=mm&r=g
(@gtcko)

Dal jsem GTA V .. sice jsem to neměl možnost si za hrát, protože jsem PC hráč .. ale už jenom podle videí to musí byt ta nejlepší hra co vyšla za tento rok 😀 🙂 odpočítávám každej den do 27. ledna 😀 ... jinak bych sem dal hru DayZ povedená survival akce od českých vývojářů a myslím si, že sbírá úspěch po celém světě .. sice je to pořád jenom alfa verze .. ale kolik hodin zábavy jsem u ní strávil je neskutečný 😀 a když vidím co v průběhu roku 2015 budou ještě přidávat tak se máme na co těšit 🙂

OdpověďCitace
Napsal : 03/01/2015 11:40 am
Diskuzní fórum e244145be1db0f6de63bf839becbfc45?s=110&d=mm&r=g
(@footballfan123)

Vypadá to že vítěz bude jednoznačný, ale o druhé místo ještě bude chvilku boj, zatím vede DAI před Far Cry 4 pouze o bod.

OdpověďCitace
Napsal : 03/01/2015 2:44 pm
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Má, já tyhle trolly ignoruju a moje vítězné pořadí bude od druhého po čtvrté místo 😀

OdpověďCitace
Napsal : 03/01/2015 3:37 pm
Malasnikov
(@malasnikov)

Pro me byla volba jasna, nevahal jsem ani vterinu a hned jsem vedel ktera hra je (podle me) ta nejlepsi. Je to hra ktera me jako jedina za tech smesnych 1700 Kc bavila stovky hodin a jeste bavit bude. Je to hra diky ktere jsem si pekne dlouhou dobu nemusel kupovat zadny jiny hry. Je to hra ve ktere jsem poznal spoustu skvelych lidi. Je to dokonalost vylepsena jeste k vetsi dokonalosti, ikdyz jsem si puvodne rikal ze uz to lepsi byt nemuze, ale v Rockstar North to dokazali. Ano, je to Grand Theft Auto V! Hra ktera by si zaslouzila vyhravat oceneni Hra Roku jeste nekolik let dopredu. Hra ktera naprosto rozdrtila vsechny hry kolem svou prodejnosti a dokonce se nekolikrat (a musim rict ze pravem) zapsala do Giunessovy knihy rekordu. Nikdy jsem si nekoupil zadnou hru 2x nebo nejakou remaster edici, ale u GTA V jsem to udelal, protoze vim ze nebudu litovat ani Koruny ikdybych si ji koupil po treti. Takze muj hlas dostava, tenhle bezkonkurencni masterpiece z dilen neuveritelne zkusenych lidi v Rockstar Games. Na tuhle hru jenom tak nezapomenu!
Vyuzil jsem ale taky moznosti hlasovat pro vic her a dal jsem jeste jeden hlas dalsi uzasne hre. Nebudu uz ale chodit okolo horke kase, jde o pokracovani me nejoblibenejsi FPS hry z krasnych tropickych ostrovu, tentokrat ale z jeste krasnejsich Himalaji. Jak jste urcite uhodli, je to Far Cry 4. Rozhodl jsem se hlavne z duvodu me lasky k otevrenym svetum ve hrach. Tohle totiz Far Cry 4 splnuje na jednicku. Tech duvodu je ale vic, nevim jak to vyvojari dokazali, ale tahle hra (spolecne s predchudcem s trojkou v nazvu) mi naprosto dokonale vyhovuje. Od loga vyvojaru pri spusteni hry az po zaverecny titulky, a to doslova. Jedine Far Cry mi ve svym zanru nabidne tak skvele namixovany prvky hry. Od dechberouciho prostredi, pres zabavnou hratelnost ve vsech smerech az po audiovizualni zpracovani. Takze Ajay Ghale ma muj druhej hlas a urcite si ho zaslouzi. Uz jenom diky tomu nadhernymu pocitu kdyz letite z vrcholku hor volnym padem s oblecenym wingsuitem.
Chvilku jsem se rozhodoval ze bych dal 3. hlas jeste jedne vyborne hre, The Last of Us Remastered...ale protoze puvodni verze neni z roku 2014 a Remaster neprinesl tolik novinek, ktery by stali za to si hru koupit znovu, jako napriklad FPS pohled v GTA V, tak zustanu jenom u doporuceni hracum kteri The Last of Us nehrali.
Takze to je asi tak vsechno, nechci to zbytecne prehanet s delkou prispevku ikdyz bych k temto skvelym hram jeste mel co rict. Protoze k tem nejlepsim je vzdycky co napsat, klidne i nekolik let po vydani. Takze at vyhraji ty nejlepsi! 🙂

PS: Omlouvam se ze je muj prispevek bez diakritiky, bohuzel nebyla jina moznost.

OdpověďCitace
Napsal : 03/01/2015 4:34 pm
Diskuzní fórum 5abe62d930ccc
(@burian)

@feryk wrote:

Omlouvám se za spam, ale stejně je celá anketa zkreslená. Podle mého by měl každý hlasovat jen pro jednu hru, která je podle něho nejlepší a né pro tři(alespon by si pořádně rozmyslel, komu dát hlas)....

Nikoho nenutíme dát hlas třem hrám, kdokoliv může hlasovat jen pro jednu z vybraných her. Každopádně za váš názor děkujeme a budeme na něj případně pamatovat při sestavování ankety koncem letošního roku.

OdpověďCitace
Napsal : 03/01/2015 9:22 pm
Diskuzní fórum 016ffd674fade61cfed60ba41d8422ea?s=110&d=mm&r=g
(@seok)

1.místo-GTAV
2.místo-Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes
3.místo-Far Cry 4
Ahoj pařmeni důvod mého hlasování je jasný,přes desetiletí mačkám gamepady různých konzolí(samo převažuje sony) i když občas prohonim myšku u notebooku považuju se samo za konzolistu a vždy každý rok s očekáváním a bohužel někdy i se zklamáním bedlivě sleduju jakékoliv informace o vývoji nové hry od RockStaru..A vždy je musim moooc pochválit nejen že vždy nasadí tak vysokou latku že ostatní vývojáři musí vždy předělávat datum vydání svých her neb přijít okamžitě s něčím novým ale především za pátou nejdokonalejší verzi GTA (taky jak jinak sem nemohl než hlasovat 1.místo) no a možnosti hry už všichni znáte můžeš hrát golf jak Tiger Woods a tenisovat jako Petra Kvitová a do minuty se změnit na JackTheRippera a ukájet se po temných ulicích,nebo DMkovat jako John Rambo a to už vůbec nemluvim o moto and car možností race and jump atd atd atd(kdo rád dělá věci po svém nemůže jinak než tuhle hru milovat))))).......
2.místo-je už od PS1 srdcová záležitost ani nebudu vysvětlovat mírné zklamání ale snad s dalším Remakem už budu opět ukájen jako tenkrát
3.místo-odehrané všechny díly nemohl jsem jinak než okamžitě zakoupit,kdo je ve stejné kůži ví o čem mluvím ale za mě zase trochu víc zklamání čekal sem od toho mnohem mnohem víc než ze třetího dílu ale to už tak bívá..

OdpověďCitace
Napsal : 04/01/2015 12:05 pm
witcherrr
(@witcherrr)

Ahoj,

Vybral jsem jenom dva kandidáty jak PC uživatel, tudíš nemůžu hodnotit třeba GTA V.

1. Dark Souls 2 - Bez komentáře, hardcore hra, kterou jsem již projel 5x a pořád je co oběvovat, ovšem pro křehké holčinky tahle hra nebude.

2. Metal Gear Solid: Ground Zeroes - MGS sérii asi v mých očích jiná špionážní série nepřekoná.

OdpověďCitace
Napsal : 04/01/2015 2:33 pm
Diskuzní fórum e623b07e360c741fbfdeab2e8044f4ab?s=110&d=mm&r=g
(@silesian)

Pro mě jednoznačně Alien: Isolation. Po dlouhé době jsem dostával ve hře husí kůži a vážně jsem se bál o život a hledal save pointy 😀 Poslední dobou je her s takovou atmosférou podle mě, vážně poskromnu a to je velká škoda. Málokdy se mi stalo, že zapnu hru a po pár minutách můžu říct, tohle bude skvělá hra, poslední léta spíše hraju například tři hodiny a čekám až se to rozjede a pak je konec. Prosím herní bohy o více takových pecek. 😀

OdpověďCitace
Napsal : 04/01/2015 7:47 pm
Diskuzní fórum 0ae9e891df98146fa6eaa1f2dfec2cf2?s=110&d=mm&r=g
(@gregor)

Tak já vybral Dragon Age, u žádné hry sem (teď už minulý rok :D) netrávil tolik času. Pak Aliena a Wolfensteina, obě hry byly taky velice dobré. GTA, Metro i Last of Us byly super ale moc se mi nechtělo hlasovat pro remastery (a že jich bylo :D)

OdpověďCitace
Napsal : 04/01/2015 10:22 pm
Halflifeblazen
(@half-lifeblazen)

Vybral jsem si Warlords of Draenor, Diablo 3 Reaper of SOuls a Hearthstone, v roce 2014 nevyšla žádná hra která mě zaujala až na tyto 3, Hearthstone je výborná odreagovačka hlavně s kamarádem na víkendy, Diablo 3 Reaper of Souls se konečně zbavil aukce a navrátil ducha původního Diabla plus nový obsah který se vyvijí ještě dále no a WOWko ano nakonec jsem podlehl WOWKu když Valve prdí na HL 3 a dává přednost čepičkám pro děti, tak narozdíl od opilých Pand z Pandarie a dvoumetrových krkacích králíků level 88 se Draenor hodně povedl a bylo skvělé se podívat na známá místa které se v Outlandu rozpadli ale třeba takový Nagrand se téměř vůbec nezměnil a správa pevnosti taky neměla chybu a vzpoměl jsem si díky ní na Warcraft 3. Ostatní hry jsem nevybral kvůli uměle navýšeným nárokům a hlavně zabugovaností (ano tím myslím i AC: Unity) a to jsem si myslel že letos žádnou hru roku 2014 nevyberu protože letos to bylo fakt z mého výběru chudší no.

OdpověďCitace
Napsal : 05/01/2015 8:55 am
Diskuzní fórum 242da0efe4c962ae2fcd5d33a7fb7804?s=110&d=mm&r=g
(@bargud)

Zarazilo mě, že jsem z toho seznamu zatím hrál jen naprosté minimum, a tak je má volba silně limitující.
Hlas dávám Divinity: Original Sin, to bych stejně asi nezměnil. Jedná se totiž o skvělé RPG s výborným soubojovým systémem, které musí udělat velkou radost jak mladším hráčům, tak i těm, kteří toho z tohoto žánru už něco pamatují
Sice se přiznám, že z hlediska obsahu jsem hru teprve "zkoušel", ovšem až bude v létě čas, velmi rád se do hry pustím.

A přeci jen dám i druhý hlas, a to hře Hearthstone. Proč? Lehce mě vrátil do dob, kdy jsme doma pokládali na stůl jednu kartu za druhou (Magicy). Blizzárdí Hearthstone mě pohltil a se stejnou zábavou jsem na stůl vykládal karty právě tam. Hry mají být zábava (pokud úmyslně nechtějí navodit jiné emoce), a právě tady jsem rád nechával hodiny a hodiny stráveného času, až jsem si říkal, jestli to pořád hraji pro radost nebo ze závislosti (kombinace není vyloučena). Hru od poslední epizody Naxxramasu nehraji, a raději se ani nechci vrátit ;-). Ale budu na něj myslet v dobrém. Navíc hraní s kámoši a u toho mít hovor...zábava a vtipné situace zaručeny 🙂

Možná bych jinak hlasoval i pro nového Wolfensteina, protože to vypadá, že si na nic nehraje a ví, čím chce být. Pro This War of Mine, protože ukazuje válku z druhé strany, případně pro nového Sherlocka, neboť do žánru přináší nový svěží vítr. Bohužel, nehrál jsem, ale na nácky si už (delší dobu) chystám plné zásobníky! :gun:

OdpověďCitace
Napsal : 06/01/2015 7:01 pm
Diskuzní fórum f59eb32a7e5f7b11a0222d228a476b0f?s=110&d=mm&r=g
(@geniuz_)

3 nejlepší bylo to těžký a každý máme jiné chutě, ale za mě jsou to tyto:

Grand Theft Auto V
Pecka můžete vše na co jsi vzpomenete a příběh luxus. Rockstar Games vydalo pořádnou hru.
(kterou hru si koupíte 2x nelitujete? špatnou hru asi ne že 🙂

Destiny
Dobrá hra hodně opřená na spoluhráčích a zabaví možná časem upadající do stereotypu kvůli "grindení" ale pokud chytne dobou party či kámoše super střílečka.

Assassins Creed Unity
Ano hodně lidi si řekne on se zbláznil? Ne pro mě tento díl byl návratem ke kořenům a Francie byla pěkná i když mě trošku mrzí jak Ubisoft šak víte....

OdpověďCitace
Napsal : 06/01/2015 8:04 pm
Diskuzní fórum 9d41a1b4aa7be2a7f7ebfea838cf6e56?s=110&d=mm&r=g
(@bob-premky)

Za mě je to letos Alien: Isolation. Povedlo se totiž něco výjimečného pro celé universum Aliena - a to návrat ke kořenům, tedy k prvnímu skvělému filmu. Tvůrci si dali mnoho práce s level designem, který skutečně odpovídá lokacím z filmového Vetřelce. Nejsme po zuby ozbrojení, ale většinou ani úplně bezmocní a nenaskriptovanost Vetřelce je zásah do černého (i když se kvůli tomu nelze mnohokrát smrti vyhnout, ale to k tomu podle mě patří). Moc se mi také líbil dabing, především Amandy a Samuelse. Jo a save-pointy: Jsou šikovně rozmístěné a je jich dost na to, aby se neopakovaly příliš dlouhé pasáže po smrti Amandy. A hlavně, atmosféra tím přituhuje. Zkrátka oceňuji, že se tvůrci vrhli do zapracování prvku, který je v dnešní době považován za zastaralý (není zastaralý - jen si vydavatelé myslí, že odradí pohodlné hráče a tím potenciální kupce).

OdpověďCitace
Napsal : 07/01/2015 12:37 pm
Diskuzní fórum 5aca24796c40d o8w5kog2zc4wrk4b73r7cz7dvyb8cowv5mspsygav6
(@lelanka)

Rozhodně GTA: V i když na PC zatím nevyšlo a i přes neaktivitu Rockstaru, který nám slíbil HW požadavky a stále nic. Ale hra je to prostě skvělá, grafika, soundtrack jedna z nejlepších her za poslední 2 roky. 🙂

Pak jsem vybral ještě Alien: Isolation, protože narozdíl od předchozí Alien her je úplně jiná a ta změna si myslím, že tomu prospěla. Ještě bych vybrala FC:4, ale na to jsem bohužel zapomněla... 😐

OdpověďCitace
Napsal : 08/01/2015 1:08 pm
Diskuzní fórum 5ba80f9a7e289
(@rakebey)

1. dragon age inqusiition
2. South park
3. Far cry 4

OdpověďCitace
Napsal : 10/01/2015 6:20 pm
Stránka 11 / 12
Share: