Notifications
Clear all

XBOX 360 USB  

 
Diskuzní fórum martinpatkos
(@ice-golem)

Zdravím 🙂
Nedávno jsem si koupil flashku PNY USB 2.0 FD USB Device (16GB) a plánoval jsem na ni instalovat hry. Když ji naformátuji a hry nainstaluji, vše funguje, ale po 2. zapnutí Xboxu se flashka sama deformátuje/Xbox ji nerozezná. A vůbec nezáleží na tom, jestli je zapojená do Xboxu nebo není.. Docela mě to štve, protože ty hry musím pokaždé nainstalovat znova :/ Setkal se už někdo s tímto problémem ?

Citace
Napsal : 19/05/2014 9:33 pm
Diskuzní fórum c10e4d1512db53ed82f6ef736e788610?s=110&d=mm&r=g
(@wojki)

Mám ten stejný problém. Ještě jsem to nějak nezkoumal. Já si na to vždy házel dema, takže když se to smazalo, tak mě to moc neštvalo. Nicméně by mě také zajímalo čím to je a jak to vyřešit. Pokusim se něco najít na netu, kdyžtak sem napíšu řešení problému...

OdpověďCitace
Napsal : 19/05/2014 10:32 pm
Diskuzní fórum martinpatkos
(@ice-golem)

@Wojki wrote:

Mám ten stejný problém. Ještě jsem to nějak nezkoumal. Já si na to vždy házel dema, takže když se to smazalo, tak mě to moc neštvalo. Nicméně by mě také zajímalo čím to je a jak to vyřešit. Pokusim se něco najít na netu, kdyžtak sem napíšu řešení problému...

Tak to by jsi mě potěšil, čekat každý 3. den 2 hodiny než se mi stáhne Saints Row 3 už mě fakt nebaví 😀

OdpověďCitace
Napsal : 20/05/2014 8:38 pm
Share: