STEAM -všechno sem
 
Notifications
Clear all

STEAM -všechno sem  

Stránka 422 / 444
 

Samozřejmě, že flash deals zmizely taky kvůli refundům. Refund se na Steamu objevil ještě před zrušením flash deals a pochopitelně by celou věc dost komplikoval.

Nicméně oficiální a hlavní důvod bylo tohle:
@unreall17 wrote:

Museli to upravit kvoli faktu, ze vacsina ludi cakala az na tie vacsie flash zlavy a ignorovali klasicke zlacnenie a ked to presvihli, tak uz hru nezakupili za vyssiu cenu. Tymto zbytocne prichadzali o profit z kupenej hry ako takej, nech uz mala zlavu akukolvek. Dalsou nevyhodou bolo, ze ludia na Steam chodili len kvoli flash zlavam raz za par hodin, inak to ignorovali. Takto maju vyssiu navstevnost a teda vyssiu pravdepodobnost utratenia penazi a vynasa im to viac. Mozu prinasat denne viac zlacnenych titulov na hlavnej obrazovke a ludia sa uz nemusia bat, ze pride lepsia cena, pretoze aktualna je zaroven konecna a nemaju preco vahat. Mozno su tak trochu aj donuteny zaplatit viac, co j pre Valve zase o nieco vyhodnejsie. To hovoria statistiky Steamu a takto sa k tomu vyjadrilo same Valve.

OdpověďCitace
Napsal : 27/12/2016 10:47 am
Diskuzní fórum 5abfc8dabe28b
(@myscho)

Inak nezvykla platnost trading cards z prebiehajucich zliav skoncit zaroven zo zlavami ?? Lebo pri aktualnych vidim Valid until 2/2/2017

OdpověďCitace
Napsal : 29/12/2016 2:56 pm
Diskuzní fórum 15e347eebcdba86a64359766914a7a2c?s=110&d=mm&r=g
(@erazghul)

@myscho wrote:

Inak nezvykla platnost trading cards z prebiehajucich zliav skoncit zaroven zo zlavami ?? Lebo pri aktualnych vidim Valid until 2/2/2017

Takhle to fungovalo u všech slev (kromě prvních které měli speciální trading cards, ty jdou furt koupit a skládat), po konci slev karty zmizí.

OdpověďCitace
Napsal : 29/12/2016 3:33 pm
Diskuzní fórum 5ac091c68baeb o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003vdt6
(@carhrozny)

@erazghûl wrote:

@myscho wrote:

Inak nezvykla platnost trading cards z prebiehajucich zliav skoncit zaroven zo zlavami ?? Lebo pri aktualnych vidim Valid until 2/2/2017

Takhle to fungovalo u všech slev (kromě prvních které měli speciální trading cards, ty jdou furt koupit a skládat), po konci slev karty zmizí.

Karty majú tento rok platnosť do 2.2 tak určite by nemali zmiznúť skor ako je ich platnosť.Každý rok mali platnosť len do konca zliav čo bolo okolo 3.1.Tento rok je výnimka.

OdpověďCitace
Napsal : 30/12/2016 10:06 pm
bountycz
(@bountycz)

To si snad už dělají prdel, ne? :awesome:
http://store.steampowered.com/app/469820 /" target="_blank

OdpověďCitace
Napsal : 31/12/2016 5:17 pm
Diskuzní fórum a2ad1d3d99be3fc93798a89ad161e150?s=110&d=mm&r=g
(@stuntman)

@bounty[cz] wrote:

To si snad už dělají prdel, ne? :awesome:
http://store.steampowered.com/app/469820 /" target="_blank

Nepozeral si náhodou dnes Replay? 😀 Ako pobavilo ma to, ale nekúpil by som to. Ja sa v živote mienim "hrať" iba s jedným jediným. :awesome: 😀

OdpověďCitace
Napsal : 31/12/2016 7:29 pm
Diskuzní fórum 5abfc8dabe28b
(@myscho)

To uz radsej hru z Re-play kde sa snazili pobit a vkuse vypadali z priestoru 😀

OdpověďCitace
Napsal : 31/12/2016 7:55 pm
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Tak na Steamu skončilo hlasování Steam Awards, co říkáte na vítěze v jednotlivých kategoriích a jeslti ste hlasovali každej den kolikrát jste se trefili? 😀

Já nesouhlasím samozřejmě se Zkouškou času, kde nominovaný hry byly fail až na Age of Empires a samozřejmě to vyhrál Skyrim. 5 let stará hra je asi těžký retro 🙁
A pak mi příde jako fail 2x za sebou to GTA V který je tam asi jen čístě kvůli tomu že ho hraje nejvíc lidí. Protože jako tu kategorii „Ty kráááááááso!“ že by nevyhrál Zaklínač, Bioshock, nebo Doom tak je asi něco špatně.

A hra ve hře, co je v GTA V za tak skvělou hru ve hře? Že tam můžete hrát tenis nebo golf? 😀 Se zbytkem souhlasím a celkem sem se trefil jen 5x 😀

OdpověďCitace
Napsal : 31/12/2016 10:04 pm
Diskuzní fórum 15e347eebcdba86a64359766914a7a2c?s=110&d=mm&r=g
(@erazghul)

Já se trefil jen 2x, ale hlasoval jsem spíš kvůli těm kartám než ze zájmu o vítěze. Když ani v jedné kategorii nebylo Half-Life, tak bylo vidět jak moc to záleželo na hlasování hráčů.

@carhrozny wrote:

Karty majú tento rok platnosť do 2.2 tak určite by nemali zmiznúť skor ako je ich platnosť.Každý rok mali platnosť len do konca zliav čo bolo okolo 3.1.Tento rok je výnimka.

Jo takhle. Já myslel že se diví tomu, že karty normálně končí se slevami, toho datumu jsem si nevšiml. Slovenština je občas záludný jazyk.

OdpověďCitace
Napsal : 31/12/2016 10:54 pm

Spíš je to proto, že hlasovali hlavně hráči, kteří už Half Life ani Age of Empires nepamatují, na rozdíl od Portalu a Skyrimu.

OdpověďCitace
Napsal : 01/01/2017 1:24 pm
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Ono je to spíš o tom, že to halsování bylo většině lidí ukradený a jak bylo psáno šli po kartách. Sám to tu někdo na webu psal, že jen náhdoně naklikal hry ani sena ně nedíval. potom se není čemu divit.
A třeba to AoE bylo jedinej "správnej" adept na vítězství, ale bohužel. Tak stará hra, která tolik žije ještě dnes, to se jen tak nevidí. A lidí to hraje víc než dost i v prodejích si vede dobře, bohužel hlasy asi nestačily. Kdo šel jen po kartách tak tam viděl Skyrim a prostě ho zaškrtl, kdo třeba nevlastní ani jednu z těch her viděl tak Skyrim tak ho hned zaškrtl 😀 Škoda, že lidi o tom trošku nepopřemýšleli ale ta motivace byla nulová.

OdpověďCitace
Napsal : 02/01/2017 10:50 am

Právě že motivace kvůli kartám nebyla nulová a proto to hlasování celkem nemělo moc smysl 🙁

OdpověďCitace
Napsal : 02/01/2017 11:47 am
Diskuzní fórum 5ac091c68baeb o8w5l2jntuo7lpjtwrulwdnasqdqk5gu7kl003vdt6
(@carhrozny)

@scobra wrote:

Právě že motivace kvůli kartám nebyla nulová a proto to hlasování celkem nemělo moc smysl 🙁

Hlasovanie,aspoň podľa mňa,bolo úplne o ničom.Ako... čo z toho,že nejaká hra vyhrá v hlasovaní?Nič.Alebo si Valve myslí,že keď vyhrá nejaká ptákovina tak si ju utekám ihneď kúpiť?Ak to tak niekto robí tak je blbec 😀

Keby za to neboli karty tak im ani hlasovať nebudem.Takto som zahlasoval za hry,ktoré už mám a poznám.Tie,ktoré nemám a nepoznám som mohol tak maximálne naklikať len tak aby sa nepovedalo.

OdpověďCitace
Napsal : 02/01/2017 5:30 pm
Diskuzní fórum 242da0efe4c962ae2fcd5d33a7fb7804?s=110&d=mm&r=g
(@bargud)

Co jen tak pro zábavu? Kdyby udělali klasický mustr jako je to všude jinde, já bych si třeba řekl něco ve smyslu "další stejné hlasování". Takhle to bylo alespoň jiné. Klidně blbé, ať si každý říká co chce, ale jiné.

OdpověďCitace
Napsal : 02/01/2017 6:47 pm
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Chci se zeptat, jak funguje to sdílení knihovny na Steamu pokud to někdo používá. Jde to použít i mimo vlastní dům, když mám třeba kamaráda, že bych to nasdílel jemu a podělil se o hry který zrovna nehraju? 😀 Ale četl sem si ten návod na Steamu a moc moudrej z toho nejsem co bych musel já a on udělat, aby to šlo ...

OdpověďCitace
Napsal : 03/01/2017 11:48 am
Stránka 422 / 444
Share: