STEAM -všechno sem
 
Notifications
Clear all

STEAM -všechno sem  

Stránka 423 / 444
 
Diskuzní fórum a2ad1d3d99be3fc93798a89ad161e150?s=110&d=mm&r=g
(@stuntman)

@Kolousek001 wrote:

Chci se zeptat, jak funguje to sdílení knihovny na Steamu pokud to někdo používá. Jde to použít i mimo vlastní dům, když mám třeba kamaráda, že bych to nasdílel jemu a podělil se o hry který zrovna nehraju? 😀 Ale četl sem si ten návod na Steamu a moc moudrej z toho nejsem co bych musel já a on udělat, aby to šlo ...

Nuž ono to tak ružové nie je. Ty keď nazdielaš tvoju knihovňu, tak áno, môže hrať tvoje hry. Ale je tam tak menšie ale. Ty keď sa rozhodneš hrať hociktorú hru na Steame, jemu vyskočí hláška, že do 5 minút musí ukončiť hranie hociktorej hry z tvojej knihovne. To znamená, že ak hráš často, jemu to je na h*vno. Online môžeš byť, len nesmieš hrať, aby on si zahral tvoje hry.
No aby on mohol hrať, musíš sa prihlásiť cez tvoj účet na jeho počítači a v nastaveniach autorizovať jeho PC.

OdpověďCitace
Napsal : 03/01/2017 12:18 pm
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

@Kolousek001 wrote:

Chci se zeptat, jak funguje to sdílení knihovny na Steamu pokud to někdo používá. Jde to použít i mimo vlastní dům, když mám třeba kamaráda, že bych to nasdílel jemu a podělil se o hry který zrovna nehraju? 😀 Ale četl sem si ten návod na Steamu a moc moudrej z toho nejsem co bych musel já a on udělat, aby to šlo ...

Já to dělám přes Teamviewer, kde se přihlásím na svůj účet na kamarádově PC a na Steamu dáš vlevo Steam/Nastavení/Sdílení/ Autorizovat tento počítač a zatrhneš ho tam dole a dáš Ok. Pak se odhlásíš a když se přihlásí na svém PC tvůj kámoš, tak by tam měl vidět tvé hry. Ty může hrát kdykoliv, i když jsi online, jen nesmíš nic hrát.

OdpověďCitace
Napsal : 03/01/2017 12:22 pm

Přesně 🙂 (Nemůžete hrát oba najednou - jeho to vykopne.)

OdpověďCitace
Napsal : 03/01/2017 12:23 pm
Diskuzní fórum 5ac2854694c8c
(@kolousek001)

Aha tak to je o ničem a zbytečně složitý 😀 já to z toho co na Steamu psali pochopil tak, že nemůžeme hrát akorát stejnou hru ...

OdpověďCitace
Napsal : 03/01/2017 12:49 pm
Diskuzní fórum 34e9c4d93588d7755345f5698e223b6c?s=110&d=mm&r=g
(@skylines)

No mě steam jede celý den a hraju jen chvíli. 😀 Já měl taky za to že nejde hrát stejná hra ale že oba mohou hrát něco jiného a v pohodě. No nezkoušel jsem.

OdpověďCitace
Napsal : 10/01/2017 2:29 pm
Diskuzní fórum bdbc14dd81a39d413b429d854248db38?s=110&d=mm&r=g
(@decrys)

co vim tak pokud sdílíš knihovnu tak muze hrat jen jeden clovek v jednom okamziku nejde hrat ze jeden bude hrat cs go a druhej l4d2

OdpověďCitace
Napsal : 10/01/2017 4:11 pm
Diskuzní fórum 34e9c4d93588d7755345f5698e223b6c?s=110&d=mm&r=g
(@skylines)

Dobré vědět. No mě steam stejně leží ladem většinu dne. Nemám moc času na hraní.

OdpověďCitace
Napsal : 22/01/2017 1:16 am
Diskuzní fórum 34e9c4d93588d7755345f5698e223b6c?s=110&d=mm&r=g
(@skylines)

@unreall17 wrote:

No inak za tie recenzie, ked niekomu nieco nejde spustit, ale uteka napisat nieco dolezite s cervenym palcom, by som tych dementov vrazdil. Poznam tolko antitalentov, ktori ani nevedia, co sa s ich pocitacom vlastne pri spusteni hry deje, ale hubu plnu kecov maju vzdy.

Ked si niekto prezrie globalne statistiky, tak zisti, ze tretina hlasovala negativne a uz ho to moze odradit, pritom ale islo len o bandu blbeckov, co nemaju co za pocitacom sediet a ked uz sedia, tak sa nemaju vyjadrovat o technickej stranke veci. Tiez poznam kopu dementkov, ktori su tak blbi, ze ani nevedeia, ako to spravne hrat a automaticky to oznacuju za slovne spojenie, ktore sa zrejme vsetci naucili (bugnuta hovadina). Poznam pripad, ked dievcatko nevedelo preskocit priepast v hre, ktora bola vacsia ako ostatne a oznacila to za tu bugnutu hovadinu a logicky to teda vsetkym neodporucila, aby nevyhadzovali svoje peniaze za nefungujucu hru. Samozrejme, ze ta hra vyzadovala pouzitie dvojiteho skoku, ako to pozname zo starsich hier, ale nikde jej to velkym pismom nikto nenapisal.

Dalej som sa stretol s dalsim dementkom, ktory neodporucil remaster Bioshocku len za zaklade toho, ze inovacii v nom je malo a to aj tych grafickych, i ked cela hra mu vlastne normalne bezala a dostal ju zadarmo. Dokonca ju neodporucil ani v pripade, ze vyhadovat 20eur je skoda penazi pre ludi, ktori Bioshock este nehrali. Vtipne na tom ale je, ze spatnejsi original stoji tiez 20eur a ten odporuca kazdemu vsetkymi desiatimi. Viem tiez o jednom, ktory zmazal svoju povodnu recenziu na CS GO a napisal novu a negativnu so slovami najvacsia sracka na svete, pretoze nejaky posledny update nieco niekde zmenil a jemu sa to nepacilo, alebo sa mu len nedarilo a hodil to logicky na update. V kazdom pripade mu tam svieti nieco cez 800 hodin a vseobecne kazdy vie, ze ta hra je prijimana kladne.

Takto by sa dalo pokracovat a pokracovat... Cas, ani jeho obmedzenia absolutne nic neriesia a bohuzial debilov ziadne obmedzenia nezastavia a opat tym budu trpiet len ti poctivi. Ja mam taky dojem, ze ludia ani spravne nechapu vyznam cerveneho palcu a davaju ich bezne aj priemernej hre, co je ale uplna kravina. Cerveny palec pre mna znamena uplne spatnu hru, ktorej sa ma kazdy vyhnut oblukom, nie priemerna hra a dokonca ani budget nie! Ziadnu hru som este nikdy neoznacil cervenym palcom a recenzii mam za sebou nieco cez 180. Aj ked sa mi nejaka vylozene nepacila, tak to stale neznamena, ze ta hra je spatna a neodporucam ju nikomu, ale ze mne sa netrafila do vkusu a tak davam modry palec, ale napisem preco ho davam. Nemusim tym hned skodit samotnej hre. Trebars Thief ma vobec nebavil, ale napisal som preco a za akych okolnosti moze bavit ineho.

jj... Že někdo není schopný hru spustit tak pro něj jsou tu konzole. Jedno tlačítko snad zmáčknout zvládne aby to jeho neschopností nevybouchlo. A nebo o to požádá svojí babičku která to zvládne i na smrtelné posteli... hodnotit hru by měl někdo kdo jí vyzkoušel. Né někdo kdo je neschopná jí spustit a ještě o tom musí informovat ostatní a brečet jak je neschopný aby se ostatní pobavili...

OdpověďCitace
Napsal : 22/01/2017 1:16 am
Diskuzní fórum 5abfc8dabe28b
(@myscho)

Nema niekto podobny problem zo Steamom po poslednej aktualizacii, ze ak vypnem Steam tak pri dalsom zapnuti najprv "overuje instalaciu" a az potom sa zobrazi okno s prihlasenim ?

OdpověďCitace
Napsal : 26/01/2017 11:50 am
bountycz
(@bountycz)

Nevím, jak u tebe, ale u mě to "ověřuje instalaci" problikne asi na 2 vteřiny, a dělá to už docela dlouho a vůbec mě to neobtěžuje.

OdpověďCitace
Napsal : 26/01/2017 5:54 pm
Diskuzní fórum 5abfc8dabe28b
(@myscho)

Neskacem za to z okna, len teraz po poslednom update som si to vsimol

OdpověďCitace
Napsal : 26/01/2017 5:56 pm
Diskuzní fórum 5ae1a6c8b76a3
(@meg-a-byte)

Mě to dělalo vždycky, přesněji myslim od té doby kdy jsem v betě steamu. Takže jestli s tím teďka něco udělali to netuším, je to možné.

OdpověďCitace
Napsal : 26/01/2017 6:25 pm
Diskuzní fórum af52b9d7b4a6a2e0fe7a720f8c7d3613?s=110&d=mm&r=g
(@miras47)

Zdravim dnes jsem po dvou dnech zapl steam a zjistil jsem že mám u profilu 0 achiements u všech her 😯 . Koukal jsem i do knihovny a u her se buď nezobrazí nebo nejdou otevřít. Nestalo se vám to už někomu? Předem díky.
P.S.: doufám že je jen chybka na steamu.

OdpověďCitace
Napsal : 27/01/2017 9:14 pm
Diskuzní fórum 5ac0b3c8ce4bf
(@firewolf)

@Miras47 wrote:

Zdravim dnes jsem po dvou dnech zapl steam a zjistil jsem že mám u profilu 0 achiements u všech her 😯 . Koukal jsem i do knihovny a u her se buď nezobrazí nebo nejdou otevřít. Nestalo se vám to už někomu? Předem díky.
P.S.: doufám že je jen chybka na steamu.

Na Steamu aktuálně nejdou achievementy, artworky, nefunguje taky cloud a tak. Takže chyba je na straně Steamu, ne na tvé 😀

OdpověďCitace
Napsal : 27/01/2017 11:14 pm
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

Prodám steam klíč na Hitmana (2016). Odkaz mé nabídky na aukro přikládám. Jde o kompletní edici hry.

 http://aukro.cz/show_item.php?item=6720423849 
OdpověďCitace
Napsal : 15/02/2017 8:41 pm
Stránka 423 / 444
Share: