Notifications
Clear all

vcomp110.dll mi restartovává PC při hraní. co s tím?  

 
Diskuzní fórum 5ac0db89b597a
(@norbi001)

Zdravím,
Tenhle soubor mi neustále při hraní restartovává komp. Když ho odstraním, tak mi nejde většina her typu Zaklínač 3, CS:GO apod. Nevíte co s tím? Chtěl jsem nějaký program na odstraňování chyb knihoven, či registrů, ale ty programy jsou drahé. Nevíte někdo o nějakém řešení? Dělá mi to dost vrásky, takže budu moc rád za každou radu.

Citace
Napsal : 04/10/2016 9:04 am
Diskuzní fórum 5ac78a9c1a4ac
(@mirec)

mam pocit, ze by to malo byt cast Visual C++ Redistributable kniznic .. cize asi by som skusil preinstalovat toto 🙂
edit: link

OdpověďCitace
Napsal : 04/10/2016 9:09 am
Diskuzní fórum 5ac0db89b597a
(@norbi001)

@mirec wrote:

mam pocit, ze by to malo byt cast Visual C++ Redistributable kniznic .. cize asi by som skusil preinstalovat toto 🙂
edit: link

Tak jsem to zkusil, ale po přeinstalování mi stále hlásí některé hry: Program nelze spustit, protože v počítači chybí vcomp110.dll A když ho tam dám, tak mi to opět zrestartuje počítač. Přeinstalování Windowsu nepomohlo, tak zatím nevím, co s tím dále. Měl bys ještě nějaký nápad? Cokoliv... kromě skoku z okna. 😀 😀

OdpověďCitace
Napsal : 04/10/2016 10:04 am
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

Když nepomohla ani čístá instalace windows tak nwm, co jsi s tím prováděl? Jak tě vůbec napadlo cokoliv mazat z pc? 😯 :peace:

edit: zkus kontrolu systémových souborů či integritu systému, návod zde:

https://365tipu.wordpress.com/2015/09/07/jak-overit-integritu-systemovych-souboru-ve-windows-a-opravit-je-pomoci-sfc/

OdpověďCitace
Napsal : 04/10/2016 5:20 pm

Jenže na tohle je potřeba MSVC verze 2012... https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=3067 9"> https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30679

OdpověďCitace
Napsal : 04/10/2016 8:11 pm
Diskuzní fórum af45fd9376848f37e44b6f54eab12722?s=110&d=mm&r=g
(@Alfajk)

po cisty instalaci OS se to musi vyresit, pokud ne, bude to v HW... tyhle redist soubory od visual studia/framework atd se rozposerou obcas samy, ale urcite by to nemelo koncit restartem... v logu udalosti nic neni? nekonci to nahodou bsod?

OdpověďCitace
Napsal : 05/10/2016 9:48 am
Diskuzní fórum 5ac0db89b597a
(@norbi001)

@Playman wrote:

Když nepomohla ani čístá instalace windows tak nwm, co jsi s tím prováděl? Jak tě vůbec napadlo cokoliv mazat z pc? 😯 :peace:

edit: zkus kontrolu systémových souborů či integritu systému, návod zde:

https://365tipu.wordpress.com/2015/09/07/jak-overit-integritu-systemovych-souboru-ve-windows-a-opravit-je-pomoci-sfc/

Já nic nemazal. Pouze jsem odebral ten soubor (vytvořil nejdříve zálohu) a bez něj skoro nic nešlo. Když jsem ho tam dal zpět, tak to šlo, ale jenom chvíli a poté restart. Když nehraju hry, tak počítač šlape jako hodinky. Vnitřní diagnostiky neukázaly žádné chyby na HW. Takže teď zkouším, jak to půjde. Ovladače a C++ Vision mám nainstalované popořadě k nejnovějšímu, tak to zkouším. A HW to nebude. Technici z Mironetu mi prováděli celkovou diagnostiku a nic se nenašlo. HW byl vyčištěn a všechno bylo v pohodě. Takže proto mi bylo divné, že zrovna tahle knihovna mi tam způsobuje takové potíže. Ale podle mého to nebude jenom tenhle soubor.

OdpověďCitace
Napsal : 05/10/2016 11:55 am
Diskuzní fórum af45fd9376848f37e44b6f54eab12722?s=110&d=mm&r=g
(@Alfajk)

tak ta knihovna zpracovava vsechno, zejo... to je soucasti DX a tech ostatnich veci, takze problem muze bejt uplne nekde jinde, nez v tyhle knihovne

OdpověďCitace
Napsal : 05/10/2016 12:12 pm
Diskuzní fórum 5ac0db89b597a
(@norbi001)

@Alfajk wrote:

tak ta knihovna zpracovava vsechno, zejo... to je soucasti DX a tech ostatnich veci, takze problem muze bejt uplne nekde jinde, nez v tyhle knihovne

O to je mi to divnější... Když ji odstraním, tak některý hry jdou v pohodě jakoukoliv dobu, ale jakmile jsem ji dal zpět, tak to začalo znovu. Teď už problémy nejsou, ale kdo ví?! Zatím.....

OdpověďCitace
Napsal : 05/10/2016 12:57 pm
Diskuzní fórum 5ac04b6017635
(@playman)

@Norbi001 wrote:

Já nic nemazal. Pouze jsem odebral ten soubor (vytvořil nejdříve zálohu) a bez něj skoro nic nešlo. Když jsem ho tam dal zpět, tak to šlo, ale jenom chvíli a poté restart. Když nehraju hry, tak počítač šlape jako hodinky. Vnitřní diagnostiky neukázaly žádné chyby na HW. Takže teď zkouším, jak to půjde. Ovladače a C++ Vision mám nainstalované popořadě k nejnovějšímu, tak to zkouším. A HW to nebude. Technici z Mironetu mi prováděli celkovou diagnostiku a nic se nenašlo. HW byl vyčištěn a všechno bylo v pohodě. Takže proto mi bylo divné, že zrovna tahle knihovna mi tam způsobuje takové potíže. Ale podle mého to nebude jenom tenhle soubor.

A když se nově nainstaluje OS, třeba na jiný hdd, tento problém by již neměl být, ne?

Já nechápu, proč jsi tento soubor odebíral.

No držím ti palce Norbi, třeba časem upgraduješ na SSD a hodíš tam desítky a věřím že ti to pošlape jak nové. :peace:

OdpověďCitace
Napsal : 05/10/2016 7:10 pm

@Alfajk wrote:

po cisty instalaci OS se to musi vyresit, pokud ne, bude to v HW... tyhle redist soubory od visual studia/framework atd se rozposerou obcas samy, ale urcite by to nemelo koncit restartem... v logu udalosti nic neni? nekonci to nahodou bsod?

Jenže ta knihovna v čistých Windows není. Nainstaluje se tam právě s redistem Visual Studia při instalaci nějaké hry.

OdpověďCitace
Napsal : 05/10/2016 7:10 pm
Diskuzní fórum f04e071429051635f0863b193bc8bc28?s=110&d=mm&r=g
(@gerchan)

@scobra wrote:

@Alfajk wrote:

po cisty instalaci OS se to musi vyresit, pokud ne, bude to v HW... tyhle redist soubory od visual studia/framework atd se rozposerou obcas samy, ale urcite by to nemelo koncit restartem... v logu udalosti nic neni? nekonci to nahodou bsod?

Jenže ta knihovna v čistých Windows není. Nainstaluje se tam právě s redistem Visual Studia při instalaci nějaké hry.

Nainstaluj x64 i x86 verzi.

OdpověďCitace
Napsal : 06/10/2016 2:18 am
Diskuzní fórum af45fd9376848f37e44b6f54eab12722?s=110&d=mm&r=g
(@Alfajk)

@scobra wrote:

Jenže ta knihovna v čistých Windows není. Nainstaluje se tam právě s redistem Visual Studia při instalaci nějaké hry.

vim, ale na cistych winech je nejmensi sance kolize s cimkoliv dalsim, cistej win + hry s vlastnima redist souborama musi fungovat na jeden klik...

ja bych zkusil dalsi reinstal systemu, protoze obcas ani odinstalovani tehlech baliku nepomuze, protoze po sobe nechaji ty dll rozhazeny vsude mozne

OdpověďCitace
Napsal : 06/10/2016 9:38 am

Však už mu to teď funguje ne?

OdpověďCitace
Napsal : 06/10/2016 11:58 am
Share: